image

žáci U15 / nadregionální soutěž / ročník 2020/21 / nadregionální liga / Skupina B


tabulka
1. BK Brandýs nad Labem 5 5 0 454:232 10
2. BA Lynx Liberec 6 3 3 519:428 9
3. TJ Slovan Varnsdorf 4 3 1 337:314 7
4. BC Kolín 3 3 0 322:112 6
5. NBK Juventa Milovice 4 0 4 240:389 4
6. TJ AŠ Mladá Boleslav 4 0 4 142:409 4
7. Válečníci Děčín B 2 0 2 57:187 2
8. BA Lynx Liberec B 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. BC Kolín - BK Brandýs n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
1. kolo, zápas č. 1

datum:

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:



2. BA Lynx Liberec B - BA Lynx Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
1. kolo, zápas č. 2

datum:

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



3. Válečníci Děčín B - Slovan Varnsdorf       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
1. kolo, zápas č. 3

datum:

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



4. NBK Juventa Milovice - TJ AŠ Mladá Boleslav       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
1. kolo, zápas č. 4

datum:

místo: ZŠ Juventa, Milovice - Mladá

rozhodčí:



2. kolo
5. BC Kolín - NBK Juventa Milovice 12.09.2020 14:00 124:39 (36:7 67:15 98:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
2. kolo, zápas č. 5

datum: 12.09.2020, 14:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Lysov Fedor
Volný David

6. BK Brandýs n.L. - TJ AŠ Mladá Boleslav 12.09.2020 17:00 96:46 (26:7 49:21 65:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
2. kolo, zápas č. 6

datum: 12.09.2020, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Kvíz Leoš

7. BA Lynx Liberec B - Válečníci Děčín B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
2. kolo, zápas č. 7

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



8. BA Lynx Liberec - Slovan Varnsdorf 12.09.2020 10:00 95:101 (18:18 34:46 59:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
2. kolo, zápas č. 8

datum: 12.09.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hošek Václav
Liška Jaroslav

3. kolo
9. BC Kolín - TJ AŠ Mladá Boleslav 13.09.2020 10:00 101:5 (22:3 64:3 85:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
3. kolo, zápas č. 9

datum: 13.09.2020, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Benda Tomáš
Volný David

10. BK Brandýs n.L. - NBK Juventa Milovice 13.09.2020 15:00 87:51 (25:12 41:23 62:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
3. kolo, zápas č. 10

datum: 13.09.2020, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kvíz Leoš
Moravcová Lucie

11. BA Lynx Liberec B - Slovan Varnsdorf       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
3. kolo, zápas č. 11

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



12. BA Lynx Liberec - Válečníci Děčín B 13.09.2020 10:00 92:32 (22:4 42:11 63:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
3. kolo, zápas č. 12

datum: 13.09.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Hošek Václav

4. kolo
13. NBK Juventa Milovice - Válečníci Děčín B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
4. kolo, zápas č. 13

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:



14. TJ AŠ Mladá Boleslav - Slovan Varnsdorf 26.09.2020 11:00 48:91 (8:25 22:51 29:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
4. kolo, zápas č. 14

datum: 26.09.2020, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Tejček Tomáš
Mrzena Lukáš

15. BC Kolín - BA Lynx Liberec B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
4. kolo, zápas č. 15

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:



16. BK Brandýs n.L. - BA Lynx Liberec 26.09.2020 09:00 78:56 (18:14 41:28 63:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
4. kolo, zápas č. 16

datum: 26.09.2020, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Benda Tomáš
Píval Ondřej

5. kolo
17. NBK Juventa Milovice - Slovan Varnsdorf 27.09.2020 11:00 (73:91) (12:21 30:39 45:74 73:91)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
5. kolo, zápas č. 17

datum: 27.09.2020, 11:00:00

místo: ZŠ Juventa, Milovice - Mladá

rozhodčí:
Kocián Michal
Píval Ondřej

18. TJ AŠ Mladá Boleslav - Válečníci Děčín B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
5. kolo, zápas č. 18

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



19. BC Kolín - BA Lynx Liberec 27.09.2020 09:00 97:68 (24:14 50:34 78:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
5. kolo, zápas č. 19

datum: 27.09.2020, 09:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Dub Michal
Střítežský Jan

20. BK Brandýs n.L. - BA Lynx Liberec B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
5. kolo, zápas č. 20

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



6. kolo
21. BA Lynx Liberec B - NBK Juventa Milovice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
6. kolo, zápas č. 21

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



22. BA Lynx Liberec - TJ AŠ Mladá Boleslav 10.10.2020 16:00 121:43 (32:4 57:17 86:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
6. kolo, zápas č. 22

datum: 10.10.2020, 16:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Martinovská Michaela


23. Válečníci Děčín B - BC Kolín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
6. kolo, zápas č. 23

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Ďurana Antonín

24. Slovan Varnsdorf - BK Brandýs n.L. 10.10.2020 10:00 54:98 (19:22 29:51 45:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
6. kolo, zápas č. 24

datum: 10.10.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Jeřábek Antonín


7. kolo
25. BA Lynx Liberec B - TJ AŠ Mladá Boleslav       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
7. kolo, zápas č. 25

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



26. BA Lynx Liberec - NBK Juventa Milovice 11.10.2020 10:00 87:77 (29:12 46:40 66:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
7. kolo, zápas č. 26

datum: 11.10.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Liška Jaroslav


27. Válečníci Děčín B - BK Brandýs n.L. 11.10.2020 13:00 25:95 (0:10 6:39 15:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
7. kolo, zápas č. 27

datum: 11.10.2020, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Růžek Filip

28. Slovan Varnsdorf - BC Kolín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
7. kolo, zápas č. 28

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Jeřábek Antonín

8. kolo
29. BK Brandýs n.L. - BC Kolín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
8. kolo, zápas č. 29

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



30. BA Lynx Liberec - BA Lynx Liberec B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
8. kolo, zápas č. 30

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:



31. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
8. kolo, zápas č. 31

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:



32. TJ AŠ Mladá Boleslav - NBK Juventa Milovice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
8. kolo, zápas č. 32

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



9. kolo
33. TJ AŠ Mladá Boleslav - BC Kolín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
9. kolo, zápas č. 33

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



34. NBK Juventa Milovice - BK Brandýs n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
9. kolo, zápas č. 34

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



35. Slovan Varnsdorf - BA Lynx Liberec B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
9. kolo, zápas č. 35

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:



36. Válečníci Děčín B - BA Lynx Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
9. kolo, zápas č. 36

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



10. kolo
37. NBK Juventa Milovice - BC Kolín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
10. kolo, zápas č. 37

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



38. TJ AŠ Mladá Boleslav - BK Brandýs n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
10. kolo, zápas č. 38

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



39. Válečníci Děčín B - BA Lynx Liberec B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
10. kolo, zápas č. 39

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



40. Slovan Varnsdorf - BA Lynx Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
10. kolo, zápas č. 40

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:



11. kolo
41. Slovan Varnsdorf - NBK Juventa Milovice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
11. kolo, zápas č. 41

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:



42. Válečníci Děčín B - TJ AŠ Mladá Boleslav       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
11. kolo, zápas č. 42

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



43. BA Lynx Liberec - BC Kolín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
11. kolo, zápas č. 43

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:



44. BA Lynx Liberec B - BK Brandýs n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
11. kolo, zápas č. 44

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



12. kolo
45. Válečníci Děčín B - NBK Juventa Milovice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
12. kolo, zápas č. 45

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



46. Slovan Varnsdorf - TJ AŠ Mladá Boleslav       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
12. kolo, zápas č. 46

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:



47. BA Lynx Liberec B - BC Kolín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
12. kolo, zápas č. 47

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



48. BA Lynx Liberec - BK Brandýs n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
12. kolo, zápas č. 48

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:



13. kolo
49. TJ AŠ Mladá Boleslav - BA Lynx Liberec B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
13. kolo, zápas č. 49

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



50. NBK Juventa Milovice - BA Lynx Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
13. kolo, zápas č. 50

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



51. BK Brandýs n.L. - Válečníci Děčín B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
13. kolo, zápas č. 51

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



52. BC Kolín - Slovan Varnsdorf       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
13. kolo, zápas č. 52

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:



14. kolo
53. NBK Juventa Milovice - BA Lynx Liberec B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
14. kolo, zápas č. 53

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



54. TJ AŠ Mladá Boleslav - BA Lynx Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
14. kolo, zápas č. 54

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



55. BC Kolín - Válečníci Děčín B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
14. kolo, zápas č. 55

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:



56. BK Brandýs n.L. - Slovan Varnsdorf       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
14. kolo, zápas č. 56

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.