image

žáci U15 / nadregionální soutěž / ročník 2020/21 / nadregionální liga / Skupina B


tabulka
1. BK Brandýs nad Labem 5 5 0 454:232 10
2. BA Lynx Liberec 6 3 3 519:428 9
3. TJ Slovan Varnsdorf 4 3 1 337:314 7
4. BC Kolín 3 3 0 322:112 6
5. NBK Juventa Milovice 4 0 4 240:389 4
6. TJ AŠ Mladá Boleslav 4 0 4 142:409 4
7. Válečníci Děčín B 2 0 2 57:187 2
8. BA Lynx Liberec B 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. BC Kolín - BK Brandýs n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
1. kolo, zápas č. 1

datum:

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:



2. BA Lynx Liberec B - BA Lynx Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
1. kolo, zápas č. 2

datum:

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



3. Válečníci Děčín B - Slovan Varnsdorf       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
1. kolo, zápas č. 3

datum:

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



4. NBK Juventa Milovice - TJ AŠ Mladá Boleslav       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
1. kolo, zápas č. 4

datum:

místo: ZŠ Juventa, Milovice - Mladá

rozhodčí:



2. kolo
5. BC Kolín - NBK Juventa Milovice 12.09.2020 14:00 124:39 (36:7 67:15 98:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
2. kolo, zápas č. 5

datum: 12.09.2020, 14:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Lysov Fedor
Volný David

6. BK Brandýs n.L. - TJ AŠ Mladá Boleslav 12.09.2020 17:00 96:46 (26:7 49:21 65:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
2. kolo, zápas č. 6

datum: 12.09.2020, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Kvíz Leoš

7. BA Lynx Liberec B - Válečníci Děčín B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
2. kolo, zápas č. 7

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



8. BA Lynx Liberec - Slovan Varnsdorf 12.09.2020 10:00 95:101 (18:18 34:46 59:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
2. kolo, zápas č. 8

datum: 12.09.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hošek Václav
Liška Jaroslav

3. kolo
9. BC Kolín - TJ AŠ Mladá Boleslav 13.09.2020 10:00 101:5 (22:3 64:3 85:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
3. kolo, zápas č. 9

datum: 13.09.2020, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Benda Tomáš
Volný David

10. BK Brandýs n.L. - NBK Juventa Milovice 13.09.2020 15:00 87:51 (25:12 41:23 62:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
3. kolo, zápas č. 10

datum: 13.09.2020, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kvíz Leoš
Moravcová Lucie

11. BA Lynx Liberec B - Slovan Varnsdorf       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
3. kolo, zápas č. 11

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



12. BA Lynx Liberec - Válečníci Děčín B 13.09.2020 10:00 92:32 (22:4 42:11 63:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
3. kolo, zápas č. 12

datum: 13.09.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Liška Jaroslav
Hošek Václav

4. kolo
13. NBK Juventa Milovice - Válečníci Děčín B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
4. kolo, zápas č. 13

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:



14. TJ AŠ Mladá Boleslav - Slovan Varnsdorf 26.09.2020 11:00 48:91 (8:25 22:51 29:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
4. kolo, zápas č. 14

datum: 26.09.2020, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Tejček Tomáš
Mrzena Lukáš

15. BC Kolín - BA Lynx Liberec B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
4. kolo, zápas č. 15

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:



16. BK Brandýs n.L. - BA Lynx Liberec 26.09.2020 09:00 78:56 (18:14 41:28 63:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
4. kolo, zápas č. 16

datum: 26.09.2020, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Benda Tomáš
Píval Ondřej

5. kolo
17. NBK Juventa Milovice - Slovan Varnsdorf 27.09.2020 11:00 (73:91) (12:21 30:39 45:74 73:91)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
5. kolo, zápas č. 17

datum: 27.09.2020, 11:00:00

místo: ZŠ Juventa, Milovice - Mladá

rozhodčí:
Kocián Michal
Píval Ondřej

18. TJ AŠ Mladá Boleslav - Válečníci Děčín B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
5. kolo, zápas č. 18

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



19. BC Kolín - BA Lynx Liberec 27.09.2020 09:00 97:68 (24:14 50:34 78:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
5. kolo, zápas č. 19

datum: 27.09.2020, 09:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Dub Michal
Střítežský Jan

20. BK Brandýs n.L. - BA Lynx Liberec B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
5. kolo, zápas č. 20

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



6. kolo
21. BA Lynx Liberec B - NBK Juventa Milovice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
6. kolo, zápas č. 21

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



22. BA Lynx Liberec - TJ AŠ Mladá Boleslav 10.10.2020 16:00 121:43 (32:4 57:17 86:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
6. kolo, zápas č. 22

datum: 10.10.2020, 16:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Martinovská Michaela


23. Válečníci Děčín B - BC Kolín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
6. kolo, zápas č. 23

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Ďurana Antonín

24. Slovan Varnsdorf - BK Brandýs n.L. 10.10.2020 10:00 54:98 (19:22 29:51 45:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
6. kolo, zápas č. 24

datum: 10.10.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Jeřábek Antonín


7. kolo
25. BA Lynx Liberec B - TJ AŠ Mladá Boleslav 11.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
7. kolo, zápas č. 25

datum: 11.10.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



26. BA Lynx Liberec - NBK Juventa Milovice 11.10.2020 10:00 87:77 (29:12 46:40 66:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
7. kolo, zápas č. 26

datum: 11.10.2020, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Liška Jaroslav


27. Válečníci Děčín B - BK Brandýs n.L. 11.10.2020 13:00 25:95 (0:10 6:39 15:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
7. kolo, zápas č. 27

datum: 11.10.2020, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Růžek Filip

28. Slovan Varnsdorf - BC Kolín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
7. kolo, zápas č. 28

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Jeřábek Antonín

8. kolo
29. BK Brandýs n.L. - BC Kolín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
8. kolo, zápas č. 29

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



30. BA Lynx Liberec - BA Lynx Liberec B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
8. kolo, zápas č. 30

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:



31. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
8. kolo, zápas č. 31

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:



32. TJ AŠ Mladá Boleslav - NBK Juventa Milovice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
8. kolo, zápas č. 32

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



9. kolo
33. TJ AŠ Mladá Boleslav - BC Kolín 14.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
9. kolo, zápas č. 33

datum: 14.11.2020, 00:00:00

místo: TJ Sokol Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



34. NBK Juventa Milovice - BK Brandýs n.L. 14.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
9. kolo, zápas č. 34

datum: 14.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



35. Slovan Varnsdorf - BA Lynx Liberec B 14.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
9. kolo, zápas č. 35

datum: 14.11.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:



36. Válečníci Děčín B - BA Lynx Liberec 14.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
9. kolo, zápas č. 36

datum: 14.11.2020, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



10. kolo
37. NBK Juventa Milovice - BC Kolín 15.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
10. kolo, zápas č. 37

datum: 15.11.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



38. TJ AŠ Mladá Boleslav - BK Brandýs n.L. 15.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
10. kolo, zápas č. 38

datum: 15.11.2020, 00:00:00

místo: TJ Sokol Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



39. Válečníci Děčín B - BA Lynx Liberec B 15.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
10. kolo, zápas č. 39

datum: 15.11.2020, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



40. Slovan Varnsdorf - BA Lynx Liberec 15.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
10. kolo, zápas č. 40

datum: 15.11.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:



11. kolo
41. Slovan Varnsdorf - NBK Juventa Milovice 28.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
11. kolo, zápas č. 41

datum: 28.11.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:



42. Válečníci Děčín B - TJ AŠ Mladá Boleslav 28.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
11. kolo, zápas č. 42

datum: 28.11.2020, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



43. BA Lynx Liberec - BC Kolín 28.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
11. kolo, zápas č. 43

datum: 28.11.2020, 00:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:



44. BA Lynx Liberec B - BK Brandýs n.L. 28.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
11. kolo, zápas č. 44

datum: 28.11.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



12. kolo
45. Válečníci Děčín B - NBK Juventa Milovice 29.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
12. kolo, zápas č. 45

datum: 29.11.2020, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



46. Slovan Varnsdorf - TJ AŠ Mladá Boleslav 29.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
12. kolo, zápas č. 46

datum: 29.11.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:



47. BA Lynx Liberec B - BC Kolín 29.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
12. kolo, zápas č. 47

datum: 29.11.2020, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



48. BA Lynx Liberec - BK Brandýs n.L. 29.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
12. kolo, zápas č. 48

datum: 29.11.2020, 00:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Liberec, Liberec 1

rozhodčí:



13. kolo
49. TJ AŠ Mladá Boleslav - BA Lynx Liberec B 12.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
13. kolo, zápas č. 49

datum: 12.12.2020, 00:00:00

místo: TJ Sokol Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



50. NBK Juventa Milovice - BA Lynx Liberec 12.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
13. kolo, zápas č. 50

datum: 12.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



51. BK Brandýs n.L. - Válečníci Děčín B 12.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
13. kolo, zápas č. 51

datum: 12.12.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



52. BC Kolín - Slovan Varnsdorf 12.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
13. kolo, zápas č. 52

datum: 12.12.2020, 00:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:



14. kolo
53. NBK Juventa Milovice - BA Lynx Liberec B 13.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
14. kolo, zápas č. 53

datum: 13.12.2020, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



54. TJ AŠ Mladá Boleslav - BA Lynx Liberec 13.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
14. kolo, zápas č. 54

datum: 13.12.2020, 00:00:00

místo: TJ Sokol Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



55. BC Kolín - Válečníci Děčín B 13.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
14. kolo, zápas č. 55

datum: 13.12.2020, 00:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:



56. BK Brandýs n.L. - Slovan Varnsdorf 13.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina B
14. kolo, zápas č. 56

datum: 13.12.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC