image

muži / Oblasti / ročník 2020/21 / Přebor A / Základní fáze


tabulka
1. Sokol Motol A 2 2 0 165:149 4
2. BSK Fenix Modřany A 2 2 0 140:127 4
3. VŠTJ Medicina A 2 1 1 158:149 3
4. TJ ČZU Praha 2 1 1 131:149 3
5. Žižkov Falcons C 1 1 0 83:70 2
6. Stavební fakulta A 1 0 1 61:64 1
7. TJ Košíře 1 0 1 79:83 1
8. BA Sparta A 1 0 1 58:64 1
9. Sokol Vyšehrad B 1 0 1 69:76 1
10. Sokol Žižkov B - TESLA 1 0 1 70:83 1
11. Sokol Dolní Počernice A 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. VŠTJ Medicina A - Sokol Motol A 06.10.2020 19:40 70:82 (14:21 34:48 55:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2020, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Blahout Petr
Slanina Vladimír
Balog Lukáš

2. Stavební fakulta A - TJ ČZU Praha 05.10.2020 19:00 61:64 (12:13 25:33 48:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 05.10.2020, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Jon Miloslav
Svejkovský Ondřej

4. BSK Fenix Modřany A - Sokol Vyšehrad B 09.10.2020 18:30 76:69 (32:16 40:35 60:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 09.10.2020, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Šenk Pavel
Svejkovský Ondřej

5. Žižkov Falcons C - BA Sparta A 06.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 06.10.2020, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



6. TJ Košíře - Sokol Žižkov B - TESLA 06.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 06.10.2020, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



2. kolo
7. Sokol Motol A - Sokol Žižkov B - TESLA       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum:

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Baloun Jan
Kejklíček Roman
Kotrbatá Zuzana

8. BA Sparta A - TJ Košíře       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Slanina Vladimír
Schaffner Vojta

9. Sokol Vyšehrad B - Žižkov Falcons C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum:

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Musil Jan
Kotrbatá Zuzana
Schaffner Vojta

11. TJ ČZU Praha - Sokol Dolní Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Barták Matěj
Perlík Michal

12. VŠTJ Medicina A - Stavební fakulta A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kec Jakub
Bohata Pavel
Záruba Matěj

3. kolo
13. Stavební fakulta A - Sokol Motol A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum:

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Hošek Jan
Kovačovič Matej

14. Sokol Dolní Počernice A - VŠTJ Medicina A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Svejkovský Ondřej

15. BSK Fenix Modřany A - TJ ČZU Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum:

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Šenk Pavel

17. TJ Košíře - Sokol Vyšehrad B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum:

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Šenk Pavel
Záruba Matěj

18. Sokol Žižkov B - TESLA - BA Sparta A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Bohata Pavel
Kec Jakub

4. kolo
19. Sokol Motol A - BA Sparta A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum:

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



20. Sokol Vyšehrad B - Sokol Žižkov B - TESLA       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum:

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vávrová Veronika
Sedláček Jan

22. TJ ČZU Praha - Žižkov Falcons C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Bohata Pavel


23. VŠTJ Medicina A - BSK Fenix Modřany A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Perlík Michal
Jon Miloslav

24. Stavební fakulta A - Sokol Dolní Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum:

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Balog Lukáš
Vošahlík Marek
Slanina Vladimír

5. kolo
25. Sokol Dolní Počernice A - Sokol Motol A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Kohout Radomír


26. BSK Fenix Modřany A - Stavební fakulta A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum:

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:



27. Žižkov Falcons C - VŠTJ Medicina A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Barták Matěj


28. TJ Košíře - TJ ČZU Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum:

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Musil Jan
Kovačovič Matej
Svejkovský Ondřej

30. BA Sparta A - Sokol Vyšehrad B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Kohout Radomír

6. kolo
31. Sokol Motol A - Sokol Vyšehrad B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum:

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



33. TJ ČZU Praha - Sokol Žižkov B - TESLA       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



34. VŠTJ Medicina A - TJ Košíře       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



35. Stavební fakulta A - Žižkov Falcons C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum:

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



36. Sokol Dolní Počernice A - BSK Fenix Modřany A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



7. kolo
37. BSK Fenix Modřany A - Sokol Motol A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum:

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:



38. Žižkov Falcons C - Sokol Dolní Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



39. TJ Košíře - Stavební fakulta A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum:

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



40. Sokol Žižkov B - TESLA - VŠTJ Medicina A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



41. BA Sparta A - TJ ČZU Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



8. kolo
44. TJ ČZU Praha - Sokol Vyšehrad B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



45. VŠTJ Medicina A - BA Sparta A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



46. Stavební fakulta A - Sokol Žižkov B - TESLA       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum:

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



47. Sokol Dolní Počernice A - TJ Košíře       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



48. BSK Fenix Modřany A - Žižkov Falcons C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum:

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:



9. kolo
49. Žižkov Falcons C - Sokol Motol A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



50. TJ Košíře - BSK Fenix Modřany A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum:

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



51. Sokol Žižkov B - TESLA - Sokol Dolní Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



52. BA Sparta A - Stavební fakulta A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



53. Sokol Vyšehrad B - VŠTJ Medicina A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum:

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



10. kolo
55. Sokol Motol A - TJ ČZU Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum:

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



57. Stavební fakulta A - Sokol Vyšehrad B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum:

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



58. Sokol Dolní Počernice A - BA Sparta A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



59. BSK Fenix Modřany A - Sokol Žižkov B - TESLA       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum:

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:



60. Žižkov Falcons C - TJ Košíře       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



11. kolo
61. TJ Košíře - Sokol Motol A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum:

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



62. Sokol Žižkov B - TESLA - Žižkov Falcons C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



63. BA Sparta A - BSK Fenix Modřany A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



64. Sokol Vyšehrad B - Sokol Dolní Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum:

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



66. TJ ČZU Praha - VŠTJ Medicina A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



12. kolo
67. Sokol Motol A - VŠTJ Medicina A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum:

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



68. TJ ČZU Praha - Stavební fakulta A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



70. Sokol Vyšehrad B - BSK Fenix Modřany A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum:

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



71. BA Sparta A - Žižkov Falcons C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



72. Sokol Žižkov B - TESLA - TJ Košíře       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



13. kolo
73. Sokol Žižkov B - TESLA - Sokol Motol A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



74. TJ Košíře - BA Sparta A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum:

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



75. Žižkov Falcons C - Sokol Vyšehrad B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



77. Sokol Dolní Počernice A - TJ ČZU Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



78. Stavební fakulta A - VŠTJ Medicina A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum:

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



14. kolo
79. Sokol Motol A - Stavební fakulta A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum:

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



80. VŠTJ Medicina A - Sokol Dolní Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



81. TJ ČZU Praha - BSK Fenix Modřany A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



83. Sokol Vyšehrad B - TJ Košíře       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum:

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



84. BA Sparta A - Sokol Žižkov B - TESLA       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



15. kolo
85. BA Sparta A - Sokol Motol A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



86. Sokol Žižkov B - TESLA - Sokol Vyšehrad B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



88. Žižkov Falcons C - TJ ČZU Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



89. BSK Fenix Modřany A - VŠTJ Medicina A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum:

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:



90. Sokol Dolní Počernice A - Stavební fakulta A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



16. kolo
91. Sokol Motol A - Sokol Dolní Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum:

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



92. Stavební fakulta A - BSK Fenix Modřany A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum:

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



93. VŠTJ Medicina A - Žižkov Falcons C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



94. TJ ČZU Praha - TJ Košíře       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



96. Sokol Vyšehrad B - BA Sparta A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum:

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



17. kolo
97. Sokol Vyšehrad B - Sokol Motol A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum:

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



99. Sokol Žižkov B - TESLA - TJ ČZU Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



100. TJ Košíře - VŠTJ Medicina A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum:

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



101. Žižkov Falcons C - Stavební fakulta A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



102. BSK Fenix Modřany A - Sokol Dolní Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum:

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:



18. kolo
103. Sokol Motol A - BSK Fenix Modřany A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum:

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



104. Sokol Dolní Počernice A - Žižkov Falcons C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



105. Stavební fakulta A - TJ Košíře       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum:

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



106. VŠTJ Medicina A - Sokol Žižkov B - TESLA       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



107. TJ ČZU Praha - BA Sparta A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



19. kolo
110. Sokol Vyšehrad B - TJ ČZU Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum:

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



111. BA Sparta A - VŠTJ Medicina A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



112. Sokol Žižkov B - TESLA - Stavební fakulta A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



113. TJ Košíře - Sokol Dolní Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum:

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



114. Žižkov Falcons C - BSK Fenix Modřany A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



20. kolo
115. Sokol Motol A - Žižkov Falcons C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum:

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



116. BSK Fenix Modřany A - TJ Košíře       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum:

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:



117. Sokol Dolní Počernice A - Sokol Žižkov B - TESLA       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



118. Stavební fakulta A - BA Sparta A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum:

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



119. VŠTJ Medicina A - Sokol Vyšehrad B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



21. kolo
121. TJ ČZU Praha - Sokol Motol A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



123. Sokol Vyšehrad B - Stavební fakulta A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum:

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



124. BA Sparta A - Sokol Dolní Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



125. Sokol Žižkov B - TESLA - BSK Fenix Modřany A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



126. TJ Košíře - Žižkov Falcons C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum:

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



22. kolo
127. Sokol Motol A - TJ Košíře 01.10.2020 20:10 83:79 (23:22 44:39 58:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 01.10.2020, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Blahout Petr
Kec Jakub
Bohata Pavel

128. Žižkov Falcons C - Sokol Žižkov B - TESLA 02.10.2020 20:35 83:70 (20:15 48:39 63:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 02.10.2020, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Kohout Radomír
Šenk Pavel

129. BSK Fenix Modřany A - BA Sparta A 02.10.2020 18:30 64:58 (18:13 29:24 52:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 02.10.2020, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Barták Matěj
Balog Lukáš

130. Sokol Dolní Počernice A - Sokol Vyšehrad B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



132. VŠTJ Medicina A - TJ ČZU Praha 29.09.2020 19:40 88:67 (21:13 52:23 66:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 29.09.2020, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Kohout Radomír
Kejklíček Roman

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.