image

muži / Oblasti / ročník 2020/21 / Přebor B / Základní fáze


tabulka
1. BK Meteor Praha A 1 1 0 79:40 2
2. CTS Basket 1 1 0 65:44 2
3. Sokol Pražský B 1 1 0 70:49 2
4. TJ HÁJE - JM A 1 1 0 87:76 2
5. VSK MFF UK A 1 1 0 68:66 2
6. Slovan Bohnice A 1 1 0 69:67 2
7. VŠTJ Ekonom Praha 1 0 1 66:68 1
8. Sokol Horní Počernice A 1 0 1 67:69 1
9. TJ ČSA 1 0 1 76:87 1
10. Sokol Kbely B 1 0 1 49:70 1
11. Aritma Praha 1 0 1 44:65 1
12. Meteor TLC A 1 0 1 40:79 1
1. kolo
1. Sokol Pražský B - Sokol Kbely B 05.10.2020 20:10 70:49 (11:10 32:19 56:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 05.10.2020, 20:10:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Sedláček Jan

2. S.H.Počernice A - Slovan Bohnice A 06.10.2020 20:15 67:69 (19:22 31:38 49:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 06.10.2020, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Perlík Michal
Kovačovič Matej

3. Meteor TLC A - BK Meteor A 05.10.2020 20:30 40:79 (10:28 21:46 30:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 05.10.2020, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Kovačovič Matej

4. CTS Basket - Aritma Praha 08.10.2020 20:15 65:44 (19:9 38:15 56:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 08.10.2020, 20:15:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Hošek Jan

5. VŠTJ Ekonom Praha - VSK MFF UK A 07.10.2020 20:35 66:68 (17:16 33:39 53:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 07.10.2020, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Šenk Pavel

6. TJ HÁJE - JM A - TJ ČSA 08.10.2020 20:15 87:76 (22:18 44:38 56:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 08.10.2020, 20:15:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Bohata Pavel

2. kolo
7. Sokol Kbely B - TJ ČSA       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum:

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Kohout Radomír
Balog Lukáš

8. VSK MFF UK A - TJ HÁJE - JM A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Šenk Pavel
Schaffner Vojta

9. Aritma Praha - VŠTJ Ekonom Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Blahout Petr
Bohata Pavel

10. BK Meteor A - CTS Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Bukovský Michal
Jon Miloslav

11. Slovan Bohnice A - Meteor TLC A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum:

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Kohout Radomír

12. Sokol Pražský B - S.H.Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum:

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Hošek Jan

3. kolo
13. S.H.Počernice A - Sokol Kbely B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Kec Jakub


14. Meteor TLC A - Sokol Pražský B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Balog Lukáš
Linhart Tomáš

15. CTS Basket - Slovan Bohnice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Hošek Jan
Blahout Petr

16. VŠTJ Ekonom Praha - BK Meteor A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Jon Miloslav
Svejkovský Ondřej

17. TJ HÁJE - JM A - Aritma Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Slanina Vladimír

18. TJ ČSA - VSK MFF UK A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Kohout Radomír
Balog Lukáš

4. kolo
19. Sokol Kbely B - VSK MFF UK A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum:

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Bohata Pavel
Hošek Jan

20. Aritma Praha - TJ ČSA       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Blahout Petr

21. BK Meteor A - TJ HÁJE - JM A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Balog Lukáš
Slanina Vladimír

22. Slovan Bohnice A - VŠTJ Ekonom Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum:

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Bohata Pavel
Ulrych Lukáš

23. Sokol Pražský B - CTS Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum:

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Jon Miloslav

24. S.H.Počernice A - Meteor TLC A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Buršík Martin

5. kolo
25. Meteor TLC A - Sokol Kbely B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Sedláček Jan


26. CTS Basket - S.H.Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Bohata Pavel
Kec Jakub

27. VŠTJ Ekonom Praha - Sokol Pražský B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Jon Miloslav
Buršík Martin

28. TJ HÁJE - JM A - Slovan Bohnice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Blahout Petr
Slanina Vladimír

29. TJ ČSA - BK Meteor A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Balog Lukáš
Kotrbatá Zuzana

30. VSK MFF UK A - Aritma Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Barták Matěj

6. kolo
31. Sokol Kbely B - Aritma Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum:

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:



32. BK Meteor A - VSK MFF UK A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



33. Slovan Bohnice A - TJ ČSA       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum:

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



34. Sokol Pražský B - TJ HÁJE - JM A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum:

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



35. S.H.Počernice A - VŠTJ Ekonom Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



36. Meteor TLC A - CTS Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



7. kolo
37. CTS Basket - Sokol Kbely B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



38. VŠTJ Ekonom Praha - Meteor TLC A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



39. TJ HÁJE - JM A - S.H.Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



40. TJ ČSA - Sokol Pražský B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



41. VSK MFF UK A - Slovan Bohnice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



42. Aritma Praha - BK Meteor A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



8. kolo
43. Sokol Kbely B - BK Meteor A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum:

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:



44. Slovan Bohnice A - Aritma Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum:

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



45. Sokol Pražský B - VSK MFF UK A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum:

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



46. S.H.Počernice A - TJ ČSA       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



47. Meteor TLC A - TJ HÁJE - JM A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



48. CTS Basket - VŠTJ Ekonom Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



9. kolo
49. VŠTJ Ekonom Praha - Sokol Kbely B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



50. TJ HÁJE - JM A - CTS Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



51. TJ ČSA - Meteor TLC A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



52. VSK MFF UK A - S.H.Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



53. Aritma Praha - Sokol Pražský B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



54. BK Meteor A - Slovan Bohnice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



10. kolo
55. Sokol Kbely B - Slovan Bohnice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum:

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:



56. Sokol Pražský B - BK Meteor A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum:

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



57. S.H.Počernice A - Aritma Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



58. Meteor TLC A - VSK MFF UK A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



59. CTS Basket - TJ ČSA       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



60. VŠTJ Ekonom Praha - TJ HÁJE - JM A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



11. kolo
61. TJ HÁJE - JM A - Sokol Kbely B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



62. TJ ČSA - VŠTJ Ekonom Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



63. VSK MFF UK A - CTS Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



64. Aritma Praha - Meteor TLC A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



65. BK Meteor A - S.H.Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



66. Slovan Bohnice A - Sokol Pražský B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum:

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



12. kolo
67. Sokol Kbely B - Sokol Pražský B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum:

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:



68. Slovan Bohnice A - S.H.Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum:

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



69. BK Meteor A - Meteor TLC A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



70. Aritma Praha - CTS Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



71. VSK MFF UK A - VŠTJ Ekonom Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



72. TJ ČSA - TJ HÁJE - JM A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



13. kolo
73. TJ ČSA - Sokol Kbely B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



74. TJ HÁJE - JM A - VSK MFF UK A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



75. VŠTJ Ekonom Praha - Aritma Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



76. CTS Basket - BK Meteor A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



77. Meteor TLC A - Slovan Bohnice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



78. S.H.Počernice A - Sokol Pražský B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



14. kolo
79. Sokol Kbely B - S.H.Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum:

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:



80. Sokol Pražský B - Meteor TLC A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum:

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



81. Slovan Bohnice A - CTS Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum:

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



82. BK Meteor A - VŠTJ Ekonom Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



83. Aritma Praha - TJ HÁJE - JM A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



84. VSK MFF UK A - TJ ČSA       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



15. kolo
85. VSK MFF UK A - Sokol Kbely B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



86. TJ ČSA - Aritma Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



87. TJ HÁJE - JM A - BK Meteor A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



88. VŠTJ Ekonom Praha - Slovan Bohnice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



89. CTS Basket - Sokol Pražský B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



90. Meteor TLC A - S.H.Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



16. kolo
91. Sokol Kbely B - Meteor TLC A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum:

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:



92. S.H.Počernice A - CTS Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



93. Sokol Pražský B - VŠTJ Ekonom Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum:

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



94. Slovan Bohnice A - TJ HÁJE - JM A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum:

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



95. BK Meteor A - TJ ČSA       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



96. Aritma Praha - VSK MFF UK A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



17. kolo
97. Aritma Praha - Sokol Kbely B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



98. VSK MFF UK A - BK Meteor A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



99. TJ ČSA - Slovan Bohnice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



100. TJ HÁJE - JM A - Sokol Pražský B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



101. VŠTJ Ekonom Praha - S.H.Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



102. CTS Basket - Meteor TLC A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



18. kolo
103. Sokol Kbely B - CTS Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum:

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:



104. Meteor TLC A - VŠTJ Ekonom Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



105. S.H.Počernice A - TJ HÁJE - JM A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



106. Sokol Pražský B - TJ ČSA       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum:

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



107. Slovan Bohnice A - VSK MFF UK A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum:

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



108. BK Meteor A - Aritma Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



19. kolo
109. BK Meteor A - Sokol Kbely B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



110. Aritma Praha - Slovan Bohnice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



111. VSK MFF UK A - Sokol Pražský B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



112. TJ ČSA - S.H.Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



113. TJ HÁJE - JM A - Meteor TLC A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



114. VŠTJ Ekonom Praha - CTS Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



20. kolo
115. Sokol Kbely B - VŠTJ Ekonom Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum:

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:



116. CTS Basket - TJ HÁJE - JM A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



117. Meteor TLC A - TJ ČSA       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



118. S.H.Počernice A - VSK MFF UK A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



119. Sokol Pražský B - Aritma Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum:

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



120. Slovan Bohnice A - BK Meteor A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum:

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



21. kolo
121. Slovan Bohnice A - Sokol Kbely B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum:

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



122. BK Meteor A - Sokol Pražský B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



123. Aritma Praha - S.H.Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



124. VSK MFF UK A - Meteor TLC A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



125. TJ ČSA - CTS Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



126. TJ HÁJE - JM A - VŠTJ Ekonom Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



22. kolo
127. Sokol Kbely B - TJ HÁJE - JM A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum:

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:



128. VŠTJ Ekonom Praha - TJ ČSA       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



129. CTS Basket - VSK MFF UK A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



130. Meteor TLC A - Aritma Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



131. S.H.Počernice A - BK Meteor A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



132. Sokol Pražský B - Slovan Bohnice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum:

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.