image

muži / Oblasti / ročník 2020/21 / 1.třída / Základní fáze


tabulka
1. Slovan Bohnice B 1 1 0 78:55 2
2. VSK Iuridica A 1 1 0 77:61 2
3. Sokol Motol B 1 1 0 70:55 2
4. Danube Mavericks 1 1 0 59:48 2
5. Sokol Kbely C 1 1 0 64:53 2
6. Sokol Vyšehrad C 1 0 1 53:64 1
7. Technika Praha 1 0 1 48:59 1
8. Kačeři Kunratice A 1 0 1 55:70 1
9. Sršni D 1 0 1 61:77 1
10. Stavební fakulta B 1 0 1 55:78 1
11. BC Loudilové 0 0 0 0:0 0
12. Sokol Žižkov D 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. VSK Iuridica A - Sršní D 06.10.2020 19:40 77:61 (27:13 43:26 60:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2020, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kucharič Milan
Bohata Pavel

2. BC Loudilové - Sokol Žižkov D 06.10.2020 19:25       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 06.10.2020, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



3. Sokol Vyšehrad C - Sokol Kbely C 06.10.2020 20:45 53:64 (12:11 23:31 32:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.10.2020, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Koc Ondřej
Sedláček Jan

4. Technika Praha - Danube Mavericks 05.10.2020 19:40 48:59 (14:11 26:28 37:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 05.10.2020, 19:40:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Týř Pavel
Kohout Radomír

5. Slovan Bohnice B - Stavební fakulta B 06.10.2020 19:30 78:55 (21:10 47:24 65:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 06.10.2020, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Lochman Radek
Buršík Martin

6. Kačeři Kunratice A - Sokol Motol B 05.10.2020 19:00 55:70 (14:17 29:36 42:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 05.10.2020, 19:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Lejčko Jan
Barták Matěj

2. kolo
7. Sršní D - Sokol Motol B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Bukovský Michal

8. Stavební fakulta B - Kačeři Kunratice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum:

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Petrák Jakub
Kotrbatá Zuzana

9. Danube Mavericks - Slovan Bohnice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum:

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Týř Pavel
Kavan Jonáš

10. Sokol Kbely C - Technika Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum:

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Petrák Jakub

11. Sokol Žižkov D - Sokol Vyšehrad C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Vampola Jakub
Balog Lukáš

12. VSK Iuridica A - BC Loudilové       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Bukovský Michal

3. kolo
13. BC Loudilové - Sršní D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum:

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Bendová Linda


14. Sokol Vyšehrad C - VSK Iuridica A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum:

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Matys Pavel


15. Technika Praha - Sokol Žižkov D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela


16. Slovan Bohnice B - Sokol Kbely C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum:

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Neubauer Jan


17. Kačeři Kunratice A - Danube Mavericks       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Lejčko Jan


18. Sokol Motol B - Stavební fakulta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum:

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan


4. kolo
19. Sršní D - Stavební fakulta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kucharič Milan


20. Danube Mavericks - Sokol Motol B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum:

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Neubauer Jan


21. Sokol Kbely C - Kačeři Kunratice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum:

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Vampola Jakub


22. Sokol Žižkov D - Slovan Bohnice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Matys Pavel


23. VSK Iuridica A - Technika Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kucharič Milan


24. BC Loudilové - Sokol Vyšehrad C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum:

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



5. kolo
25. Sokol Vyšehrad C - Sršní D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum:

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Lochman Radek


26. Technika Praha - BC Loudilové       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Vampola Jakub


27. Slovan Bohnice B - VSK Iuridica A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum:

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Kočovský Dominik


28. Kačeři Kunratice A - Sokol Žižkov D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Týř Pavel


29. Sokol Motol B - Sokol Kbely C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum:

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kočovský Dominik


30. Stavební fakulta B - Danube Mavericks       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum:

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela


6. kolo
31. Sršní D - Danube Mavericks       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



32. Sokol Kbely C - Stavební fakulta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum:

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



33. Sokol Žižkov D - Sokol Motol B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



34. VSK Iuridica A - Kačeři Kunratice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



35. BC Loudilové - Slovan Bohnice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum:

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



36. Sokol Vyšehrad C - Technika Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum:

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



7. kolo
37. Technika Praha - Sršní D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



38. Slovan Bohnice B - Sokol Vyšehrad C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum:

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



39. Kačeři Kunratice A - BC Loudilové       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



40. Sokol Motol B - VSK Iuridica A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum:

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



41. Stavební fakulta B - Sokol Žižkov D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum:

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



42. Danube Mavericks - Sokol Kbely C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum:

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



8. kolo
43. Sršní D - Sokol Kbely C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



44. Sokol Žižkov D - Danube Mavericks       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



45. VSK Iuridica A - Stavební fakulta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



46. BC Loudilové - Sokol Motol B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum:

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



47. Sokol Vyšehrad C - Kačeři Kunratice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum:

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



48. Technika Praha - Slovan Bohnice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



9. kolo
49. Slovan Bohnice B - Sršní D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum:

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



50. Kačeři Kunratice A - Technika Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



51. Sokol Motol B - Sokol Vyšehrad C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum:

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



52. Stavební fakulta B - BC Loudilové       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum:

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



53. Danube Mavericks - VSK Iuridica A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum:

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



54. Sokol Kbely C - Sokol Žižkov D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum:

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



10. kolo
55. Sršní D - Sokol Žižkov D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



56. VSK Iuridica A - Sokol Kbely C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



57. BC Loudilové - Danube Mavericks       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum:

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



58. Sokol Vyšehrad C - Stavební fakulta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum:

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



59. Technika Praha - Sokol Motol B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



60. Slovan Bohnice B - Kačeři Kunratice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum:

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



11. kolo
61. Kačeři Kunratice A - Sršní D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



62. Sokol Motol B - Slovan Bohnice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum:

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



63. Stavební fakulta B - Technika Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum:

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



64. Danube Mavericks - Sokol Vyšehrad C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum:

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



65. Sokol Kbely C - BC Loudilové       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum:

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



66. Sokol Žižkov D - VSK Iuridica A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



12. kolo
67. Sršní D - VSK Iuridica A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



68. Sokol Žižkov D - BC Loudilové       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



69. Sokol Kbely C - Sokol Vyšehrad C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum:

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



70. Danube Mavericks - Technika Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum:

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



71. Stavební fakulta B - Slovan Bohnice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum:

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



72. Sokol Motol B - Kačeři Kunratice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum:

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



13. kolo
73. Sokol Motol B - Sršní D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum:

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



74. Kačeři Kunratice A - Stavební fakulta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



75. Slovan Bohnice B - Danube Mavericks       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum:

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



76. Technika Praha - Sokol Kbely C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



77. Sokol Vyšehrad C - Sokol Žižkov D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum:

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



78. BC Loudilové - VSK Iuridica A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum:

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



14. kolo
79. Sršní D - BC Loudilové       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



80. VSK Iuridica A - Sokol Vyšehrad C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



81. Sokol Žižkov D - Technika Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



82. Sokol Kbely C - Slovan Bohnice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum:

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



83. Danube Mavericks - Kačeři Kunratice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum:

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



84. Stavební fakulta B - Sokol Motol B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum:

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



15. kolo
85. Stavební fakulta B - Sršní D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum:

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



86. Sokol Motol B - Danube Mavericks       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum:

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



87. Kačeři Kunratice A - Sokol Kbely C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



88. Slovan Bohnice B - Sokol Žižkov D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum:

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



89. Technika Praha - VSK Iuridica A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



90. Sokol Vyšehrad C - BC Loudilové       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum:

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



16. kolo
91. Sršní D - Sokol Vyšehrad C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



92. BC Loudilové - Technika Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum:

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



93. VSK Iuridica A - Slovan Bohnice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



94. Sokol Žižkov D - Kačeři Kunratice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



95. Sokol Kbely C - Sokol Motol B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum:

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



96. Danube Mavericks - Stavební fakulta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum:

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



17. kolo
97. Danube Mavericks - Sršní D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum:

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



98. Stavební fakulta B - Sokol Kbely C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum:

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



99. Sokol Motol B - Sokol Žižkov D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum:

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



100. Kačeři Kunratice A - VSK Iuridica A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



101. Slovan Bohnice B - BC Loudilové       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum:

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



102. Technika Praha - Sokol Vyšehrad C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



18. kolo
103. Sršní D - Technika Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



104. Sokol Vyšehrad C - Slovan Bohnice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum:

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



105. BC Loudilové - Kačeři Kunratice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum:

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



106. VSK Iuridica A - Sokol Motol B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



107. Sokol Žižkov D - Stavební fakulta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



108. Sokol Kbely C - Danube Mavericks       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum:

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



19. kolo
109. Sokol Kbely C - Sršní D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum:

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



110. Danube Mavericks - Sokol Žižkov D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum:

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



111. Stavební fakulta B - VSK Iuridica A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum:

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



112. Sokol Motol B - BC Loudilové       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum:

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



113. Kačeři Kunratice A - Sokol Vyšehrad C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



114. Slovan Bohnice B - Technika Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum:

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



20. kolo
115. Sršní D - Slovan Bohnice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



116. Technika Praha - Kačeři Kunratice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



117. Sokol Vyšehrad C - Sokol Motol B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum:

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



118. BC Loudilové - Stavební fakulta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum:

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



119. VSK Iuridica A - Danube Mavericks       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



120. Sokol Žižkov D - Sokol Kbely C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



21. kolo
121. Sokol Žižkov D - Sršní D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



122. Sokol Kbely C - VSK Iuridica A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum:

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



123. Danube Mavericks - BC Loudilové       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum:

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



124. Stavební fakulta B - Sokol Vyšehrad C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum:

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



125. Sokol Motol B - Technika Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum:

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



126. Kačeři Kunratice A - Slovan Bohnice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



22. kolo
127. Sršní D - Kačeři Kunratice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



128. Slovan Bohnice B - Sokol Motol B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum:

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



129. Technika Praha - Stavební fakulta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



130. Sokol Vyšehrad C - Danube Mavericks       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum:

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



131. BC Loudilové - Sokol Kbely C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum:

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



132. VSK Iuridica A - Sokol Žižkov D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.