image

muži / Oblasti / ročník 2020/21 / 1.třída / Základní fáze


tabulka
1. Slovan Bohnice B 1 1 0 78:55 2
2. VSK Iuridica A 1 1 0 77:61 2
3. Sokol Motol B 1 1 0 70:55 2
4. Danube Mavericks 1 1 0 59:48 2
5. Sokol Kbely C 1 1 0 64:53 2
6. Sokol Vyšehrad C 1 0 1 53:64 1
7. Technika Praha 1 0 1 48:59 1
8. Kačeři Kunratice A 1 0 1 55:70 1
9. Sršni D 1 0 1 61:77 1
10. Stavební fakulta B 1 0 1 55:78 1
11. BC Loudilové 0 0 0 0:0 0
12. Sokol Žižkov D 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. VSK Iuridica A - Sršní D 06.10.2020 19:40 77:61 (27:13 43:26 60:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2020, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kucharič Milan
Bohata Pavel

2. BC Loudilové - Sokol Žižkov D 18.11.2020 19:25       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 18.11.2020, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



3. Sokol Vyšehrad C - Sokol Kbely C 06.10.2020 20:45 53:64 (12:11 23:31 32:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.10.2020, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Koc Ondřej
Sedláček Jan

4. Technika Praha - Danube Mavericks 05.10.2020 19:40 48:59 (14:11 26:28 37:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 05.10.2020, 19:40:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Týř Pavel
Kohout Radomír

5. Slovan Bohnice B - Stavební fakulta B 06.10.2020 19:30 78:55 (21:10 47:24 65:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 06.10.2020, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Lochman Radek
Buršík Martin

6. Kačeři Kunratice A - Sokol Motol B 05.10.2020 19:00 55:70 (14:17 29:36 42:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 05.10.2020, 19:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Lejčko Jan
Barták Matěj

2. kolo
7. Sršní D - Sokol Motol B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Bukovský Michal

8. Stavební fakulta B - Kačeři Kunratice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Petrák Jakub
Kotrbatá Zuzana

9. Danube Mavericks - Slovan Bohnice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Týř Pavel
Kavan Jonáš

10. Sokol Kbely C - Technika Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Petrák Jakub

11. Sokol Žižkov D - Sokol Vyšehrad C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Vampola Jakub
Balog Lukáš

12. VSK Iuridica A - BC Loudilové       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Bukovský Michal

3. kolo
13. BC Loudilové - Sršní D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Bendová Linda


14. Sokol Vyšehrad C - VSK Iuridica A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Matys Pavel


15. Technika Praha - Sokol Žižkov D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela


16. Slovan Bohnice B - Sokol Kbely C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Neubauer Jan


17. Kačeři Kunratice A - Danube Mavericks       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Lejčko Jan


18. Sokol Motol B - Stavební fakulta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan


4. kolo
19. Sršní D - Stavební fakulta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kucharič Milan


20. Danube Mavericks - Sokol Motol B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Neubauer Jan


21. Sokol Kbely C - Kačeři Kunratice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Vampola Jakub


22. Sokol Žižkov D - Slovan Bohnice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Matys Pavel


23. VSK Iuridica A - Technika Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kucharič Milan


24. BC Loudilové - Sokol Vyšehrad C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



5. kolo
25. Sokol Vyšehrad C - Sršní D 03.11.2020 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 03.11.2020, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Lochman Radek


26. Technika Praha - BC Loudilové 02.11.2020 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 02.11.2020, 19:40:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Vampola Jakub


27. Slovan Bohnice B - VSK Iuridica A 03.11.2020 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 03.11.2020, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Kočovský Dominik


28. Kačeři Kunratice A - Sokol Žižkov D 02.11.2020 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 02.11.2020, 19:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Týř Pavel


29. Sokol Motol B - Sokol Kbely C 02.11.2020 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 02.11.2020, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kočovský Dominik


30. Stavební fakulta B - Danube Mavericks 02.11.2020 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 02.11.2020, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela


6. kolo
31. Sršní D - Danube Mavericks 09.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 09.11.2020, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



32. Sokol Kbely C - Stavební fakulta B 09.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 09.11.2020, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



33. Sokol Žižkov D - Sokol Motol B 09.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 09.11.2020, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



34. VSK Iuridica A - Kačeři Kunratice A 09.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 09.11.2020, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



35. BC Loudilové - Slovan Bohnice B 09.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 09.11.2020, 00:00:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



36. Sokol Vyšehrad C - Technika Praha 09.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 09.11.2020, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



7. kolo
37. Technika Praha - Sršní D 16.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 16.11.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



38. Slovan Bohnice B - Sokol Vyšehrad C 16.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 16.11.2020, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



39. Kačeři Kunratice A - BC Loudilové 16.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 16.11.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



40. Sokol Motol B - VSK Iuridica A 16.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 16.11.2020, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



41. Stavební fakulta B - Sokol Žižkov D 16.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 16.11.2020, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



42. Danube Mavericks - Sokol Kbely C 16.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 16.11.2020, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



8. kolo
43. Sršní D - Sokol Kbely C 23.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 23.11.2020, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



44. Sokol Žižkov D - Danube Mavericks 23.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 23.11.2020, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



45. VSK Iuridica A - Stavební fakulta B 23.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 23.11.2020, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



46. BC Loudilové - Sokol Motol B 23.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 23.11.2020, 00:00:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



47. Sokol Vyšehrad C - Kačeři Kunratice A 23.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 23.11.2020, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



48. Technika Praha - Slovan Bohnice B 23.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 23.11.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



9. kolo
49. Slovan Bohnice B - Sršní D 30.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 30.11.2020, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



50. Kačeři Kunratice A - Technika Praha 30.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 30.11.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



51. Sokol Motol B - Sokol Vyšehrad C 30.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 30.11.2020, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



52. Stavební fakulta B - BC Loudilové 30.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 30.11.2020, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



53. Danube Mavericks - VSK Iuridica A 30.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 30.11.2020, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



54. Sokol Kbely C - Sokol Žižkov D 30.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 30.11.2020, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



10. kolo
55. Sršní D - Sokol Žižkov D 07.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 07.12.2020, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



56. VSK Iuridica A - Sokol Kbely C 07.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 07.12.2020, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



57. BC Loudilové - Danube Mavericks 07.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 07.12.2020, 00:00:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



58. Sokol Vyšehrad C - Stavební fakulta B 07.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 07.12.2020, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



59. Technika Praha - Sokol Motol B 07.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 07.12.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



60. Slovan Bohnice B - Kačeři Kunratice A 07.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 07.12.2020, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



11. kolo
61. Kačeři Kunratice A - Sršní D 14.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 14.12.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



62. Sokol Motol B - Slovan Bohnice B 14.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 14.12.2020, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



63. Stavební fakulta B - Technika Praha 14.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 14.12.2020, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



64. Danube Mavericks - Sokol Vyšehrad C 14.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 14.12.2020, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



65. Sokol Kbely C - BC Loudilové 14.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 14.12.2020, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



66. Sokol Žižkov D - VSK Iuridica A 14.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 14.12.2020, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



12. kolo
67. Sršní D - VSK Iuridica A 11.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 11.01.2021, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



68. Sokol Žižkov D - BC Loudilové 11.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 11.01.2021, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



69. Sokol Kbely C - Sokol Vyšehrad C 11.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 11.01.2021, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



70. Danube Mavericks - Technika Praha 11.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 11.01.2021, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



71. Stavební fakulta B - Slovan Bohnice B 11.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 11.01.2021, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



72. Sokol Motol B - Kačeři Kunratice A 11.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 11.01.2021, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



13. kolo
73. Sokol Motol B - Sršní D 18.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 18.01.2021, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



74. Kačeři Kunratice A - Stavební fakulta B 18.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 18.01.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



75. Slovan Bohnice B - Danube Mavericks 18.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 18.01.2021, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



76. Technika Praha - Sokol Kbely C 18.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 18.01.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



77. Sokol Vyšehrad C - Sokol Žižkov D 18.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 18.01.2021, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



78. BC Loudilové - VSK Iuridica A 18.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 18.01.2021, 00:00:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



14. kolo
79. Sršní D - BC Loudilové 25.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 25.01.2021, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



80. VSK Iuridica A - Sokol Vyšehrad C 25.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 25.01.2021, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



81. Sokol Žižkov D - Technika Praha 25.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 25.01.2021, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



82. Sokol Kbely C - Slovan Bohnice B 25.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 25.01.2021, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



83. Danube Mavericks - Kačeři Kunratice A 25.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 25.01.2021, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



84. Stavební fakulta B - Sokol Motol B 25.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 25.01.2021, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



15. kolo
85. Stavební fakulta B - Sršní D 01.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 01.02.2021, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



86. Sokol Motol B - Danube Mavericks 01.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 01.02.2021, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



87. Kačeři Kunratice A - Sokol Kbely C 01.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 01.02.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



88. Slovan Bohnice B - Sokol Žižkov D 01.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 01.02.2021, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



89. Technika Praha - VSK Iuridica A 01.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 01.02.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



90. Sokol Vyšehrad C - BC Loudilové 01.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 01.02.2021, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



16. kolo
91. Sršní D - Sokol Vyšehrad C 08.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 08.02.2021, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



92. BC Loudilové - Technika Praha 08.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 08.02.2021, 00:00:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



93. VSK Iuridica A - Slovan Bohnice B 08.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 08.02.2021, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



94. Sokol Žižkov D - Kačeři Kunratice A 08.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 08.02.2021, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



95. Sokol Kbely C - Sokol Motol B 08.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 08.02.2021, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



96. Danube Mavericks - Stavební fakulta B 08.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 08.02.2021, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



17. kolo
97. Danube Mavericks - Sršní D 15.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 15.02.2021, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



98. Stavební fakulta B - Sokol Kbely C 15.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 15.02.2021, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



99. Sokol Motol B - Sokol Žižkov D 15.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 15.02.2021, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



100. Kačeři Kunratice A - VSK Iuridica A 15.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 15.02.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



101. Slovan Bohnice B - BC Loudilové 15.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 15.02.2021, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



102. Technika Praha - Sokol Vyšehrad C 15.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 15.02.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



18. kolo
103. Sršní D - Technika Praha 08.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 08.03.2021, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



104. Sokol Vyšehrad C - Slovan Bohnice B 08.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 08.03.2021, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



105. BC Loudilové - Kačeři Kunratice A 08.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 08.03.2021, 00:00:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



106. VSK Iuridica A - Sokol Motol B 08.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 08.03.2021, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



107. Sokol Žižkov D - Stavební fakulta B 08.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 08.03.2021, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



108. Sokol Kbely C - Danube Mavericks 08.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 08.03.2021, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



19. kolo
109. Sokol Kbely C - Sršní D 15.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 15.03.2021, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



110. Danube Mavericks - Sokol Žižkov D 15.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 15.03.2021, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



111. Stavební fakulta B - VSK Iuridica A 15.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 15.03.2021, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



112. Sokol Motol B - BC Loudilové 15.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 15.03.2021, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



113. Kačeři Kunratice A - Sokol Vyšehrad C 15.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 15.03.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



114. Slovan Bohnice B - Technika Praha 15.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 15.03.2021, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



20. kolo
115. Sršní D - Slovan Bohnice B 22.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 22.03.2021, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



116. Technika Praha - Kačeři Kunratice A 22.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 22.03.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



117. Sokol Vyšehrad C - Sokol Motol B 22.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 22.03.2021, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



118. BC Loudilové - Stavební fakulta B 22.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 22.03.2021, 00:00:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



119. VSK Iuridica A - Danube Mavericks 22.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 22.03.2021, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



120. Sokol Žižkov D - Sokol Kbely C 22.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 22.03.2021, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



21. kolo
121. Sokol Žižkov D - Sršní D 29.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 29.03.2021, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



122. Sokol Kbely C - VSK Iuridica A 29.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 29.03.2021, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



123. Danube Mavericks - BC Loudilové 29.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 29.03.2021, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



124. Stavební fakulta B - Sokol Vyšehrad C 29.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 29.03.2021, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



125. Sokol Motol B - Technika Praha 29.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 29.03.2021, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



126. Kačeři Kunratice A - Slovan Bohnice B 29.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 29.03.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



22. kolo
127. Sršní D - Kačeři Kunratice A 05.04.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 05.04.2021, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



128. Slovan Bohnice B - Sokol Motol B 05.04.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 05.04.2021, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



129. Technika Praha - Stavební fakulta B 05.04.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 05.04.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



130. Sokol Vyšehrad C - Danube Mavericks 05.04.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 05.04.2021, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



131. BC Loudilové - Sokol Kbely C 05.04.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 05.04.2021, 00:00:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



132. VSK Iuridica A - Sokol Žižkov D 05.04.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 05.04.2021, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC