image

muži / Oblasti / ročník 2020/21 / 2.třída A / Základní fáze


tabulka
1. TJ Podolí Praha 4 1 1 0 68:40 2
2. PRABAS 1 1 0 62:45 2
3. BK Pirelli A 1 1 0 82:68 2
4. Slovan Advokacie Praha 1 1 0 73:63 2
5. Sokol Dejvice 1 0 1 63:73 1
6. BK Rotor Punkrác B 1 0 1 68:82 1
7. BK Dynamo Praha 1 0 1 45:62 1
8. VSK Chemie 1 0 1 40:68 1
9. SK Napůlhodu 0 0 0 0:0 0
10. Sokol Zlíchov A 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. BK Rotor Punkrác B - BK Pirelli A 06.10.2020 20:10 68:82 (21:20 38:46 48:63 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2020, 20:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Billík Dennis

3. PRABAS - BK Dynamo Praha 09.10.2020 20:40 62:45 (16:8 37:20 51:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 09.10.2020, 20:40:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Matys Pavel

4. TJ Podolí Praha 4 - VSK Chemie 08.10.2020 20:30 68:40 (21:12 36:16 51:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 08.10.2020, 20:30:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Lochman Radek

6. Slovan Advokacie Praha - Sokol Dejvice 06.10.2020 20:00 73:63 (17:17 35:28 54:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 06.10.2020, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Vávrová Veronika
Križanský Adam

2. kolo
7. BK Pirelli A - Sokol Dejvice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Strnad Pavel

9. VSK Chemie - Sokol Zlíchov A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum:

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Syrovátka František

10. BK Dynamo Praha - TJ Podolí Praha 4       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Kopecký Jáchym
Koc Ondřej

12. BK Rotor Punkrác B - SK Napůlhodu       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Jelínek Jan

3. kolo
13. SK Napůlhodu - BK Pirelli A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum:

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Dvořák Petr
Vlach Ondřej

14. PRABAS - BK Rotor Punkrác B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Matys Pavel

16. Sokol Zlíchov A - BK Dynamo Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum:

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Štelbacká Kristina

17. Slovan Advokacie Praha - VSK Chemie       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum:

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Kopecký Jáchym
Križanský Adam

4. kolo
20. VSK Chemie - Sokol Dejvice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum:

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Melzer Ondřej
Syrovátka František

21. BK Dynamo Praha - Slovan Advokacie Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Ubr Pavel

23. BK Rotor Punkrác B - TJ Podolí Praha 4       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Matys Pavel
Šuláková Pavlína

24. SK Napůlhodu - PRABAS       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum:

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Dvořák Petr
Tvrdíková Michaela

5. kolo
25. PRABAS - BK Pirelli A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Matys Pavel

26. TJ Podolí Praha 4 - SK Napůlhodu       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum:

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Syrovátka František

27. Sokol Zlíchov A - BK Rotor Punkrác B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum:

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Bubeník Jonáš
Bendová Linda

29. Sokol Dejvice - BK Dynamo Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum:

místo: ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Vlach Ondřej

6. kolo
31. BK Pirelli A - VSK Chemie       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



34. BK Rotor Punkrác B - Slovan Advokacie Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



35. SK Napůlhodu - Sokol Zlíchov A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum:

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



36. PRABAS - TJ Podolí Praha 4       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



7. kolo
37. TJ Podolí Praha 4 - BK Pirelli A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum:

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:



38. Sokol Zlíchov A - PRABAS       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum:

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



39. Slovan Advokacie Praha - SK Napůlhodu       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum:

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



40. Sokol Dejvice - BK Rotor Punkrác B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum:

místo: ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 6

rozhodčí:



42. VSK Chemie - BK Dynamo Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum:

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:



8. kolo
43. BK Pirelli A - BK Dynamo Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



46. SK Napůlhodu - Sokol Dejvice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum:

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



47. PRABAS - Slovan Advokacie Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



48. TJ Podolí Praha 4 - Sokol Zlíchov A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum:

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:



9. kolo
49. Sokol Zlíchov A - BK Pirelli A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum:

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



50. Slovan Advokacie Praha - TJ Podolí Praha 4       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum:

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



51. Sokol Dejvice - PRABAS       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum:

místo: ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 6

rozhodčí:



53. VSK Chemie - BK Rotor Punkrác B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum:

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:



10. kolo
56. BK Rotor Punkrác B - BK Dynamo Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



57. SK Napůlhodu - VSK Chemie       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum:

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



59. TJ Podolí Praha 4 - Sokol Dejvice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum:

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:



60. Sokol Zlíchov A - Slovan Advokacie Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum:

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



11. kolo
61. Slovan Advokacie Praha - BK Pirelli A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum:

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



62. Sokol Dejvice - Sokol Zlíchov A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum:

místo: ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 6

rozhodčí:



64. VSK Chemie - PRABAS       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum:

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:



65. BK Dynamo Praha - SK Napůlhodu       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



12. kolo
67. BK Pirelli A - BK Rotor Punkrác B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



69. BK Dynamo Praha - PRABAS       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



70. VSK Chemie - TJ Podolí Praha 4       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum:

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:



72. Sokol Dejvice - Slovan Advokacie Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum:

místo: ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 6

rozhodčí:



13. kolo
73. Sokol Dejvice - BK Pirelli A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum:

místo: ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 6

rozhodčí:



75. Sokol Zlíchov A - VSK Chemie       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum:

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



76. TJ Podolí Praha 4 - BK Dynamo Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum:

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:



78. SK Napůlhodu - BK Rotor Punkrác B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum:

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



14. kolo
79. BK Pirelli A - SK Napůlhodu       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



80. BK Rotor Punkrác B - PRABAS       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



82. BK Dynamo Praha - Sokol Zlíchov A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



83. VSK Chemie - Slovan Advokacie Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum:

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:



15. kolo
86. Sokol Dejvice - VSK Chemie       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum:

místo: ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 6

rozhodčí:



87. Slovan Advokacie Praha - BK Dynamo Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum:

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



89. TJ Podolí Praha 4 - BK Rotor Punkrác B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum:

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:



90. PRABAS - SK Napůlhodu       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



16. kolo
91. BK Pirelli A - PRABAS       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



92. SK Napůlhodu - TJ Podolí Praha 4       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum:

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



93. BK Rotor Punkrác B - Sokol Zlíchov A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



95. BK Dynamo Praha - Sokol Dejvice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



17. kolo
97. VSK Chemie - BK Pirelli A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum:

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:



100. Slovan Advokacie Praha - BK Rotor Punkrác B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum:

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



101. Sokol Zlíchov A - SK Napůlhodu       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum:

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



102. TJ Podolí Praha 4 - PRABAS       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum:

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:



18. kolo
103. BK Pirelli A - TJ Podolí Praha 4       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



104. PRABAS - Sokol Zlíchov A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



105. SK Napůlhodu - Slovan Advokacie Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum:

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



106. BK Rotor Punkrác B - Sokol Dejvice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



108. BK Dynamo Praha - VSK Chemie       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



19. kolo
109. BK Dynamo Praha - BK Pirelli A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



112. Sokol Dejvice - SK Napůlhodu       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum:

místo: ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 6

rozhodčí:



113. Slovan Advokacie Praha - PRABAS       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum:

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



114. Sokol Zlíchov A - TJ Podolí Praha 4       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum:

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



20. kolo
115. BK Pirelli A - Sokol Zlíchov A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



116. TJ Podolí Praha 4 - Slovan Advokacie Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum:

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:



117. PRABAS - Sokol Dejvice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



119. BK Rotor Punkrác B - VSK Chemie       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



21. kolo
122. BK Dynamo Praha - BK Rotor Punkrác B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



123. VSK Chemie - SK Napůlhodu       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum:

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:



125. Sokol Dejvice - TJ Podolí Praha 4       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum:

místo: ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 6

rozhodčí:



126. Slovan Advokacie Praha - Sokol Zlíchov A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum:

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



22. kolo
127. BK Pirelli A - Slovan Advokacie Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum:

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



128. Sokol Zlíchov A - Sokol Dejvice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum:

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



130. PRABAS - VSK Chemie       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



131. SK Napůlhodu - BK Dynamo Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum:

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.