image

muži / Oblasti / ročník 2020/21 / 2.třída B / Základní fáze


tabulka
1. TJ Háje - JM B 1 1 0 67:52 2
2. SK Velká Ohrada 1 1 0 59:51 2
3. BK Rotor Punkrác A 1 1 0 88:85 2
4. Sokol Košíře 1 0 1 85:88 1
5. SK Hradčany 1 0 1 51:59 1
6. Tourist Říčany 1 0 1 52:67 1
7. Sokol Dolní Počernice B 0 0 0 0:0 0
8. SK Zbraslav 0 0 0 0:0 0
9. VSK Iuridica C 0 0 0 0:0 0
10. Radotínský SK A 0 0 0 0:0 0
11. BC Dejvice 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. Tourist Říčany - TJ Háje - JM B 06.10.2020 20:10 52:67 (14:18 30:34 38:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2020, 20:10:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Barták Matěj

2. Sokol Košíře - BK Rotor Punkrác A 06.10.2020 19:45 85:88 (21:12 46:41 64:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 06.10.2020, 19:45:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Kvoch Jan
Svoboda Luděk

3. Sokol Dolní Počernice B - VSK Iuridica C 06.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.10.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



4. SK Velká Ohrada - SK Hradčany 08.10.2020 19:35 59:51 (7:8 34:26 48:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 08.10.2020, 19:35:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Neubauer Jan

6. SK Zbraslav - BC Dejvice 06.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 06.10.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:



2. kolo
7. TJ Háje - JM B - BC Dejvice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Lochman Radek

9. SK Hradčany - Radotínský SK A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Dvořák Petr

10. VSK Iuridica C - SK Velká Ohrada       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Strnad Pavel

11. BK Rotor Punkrác A - Sokol Dolní Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum:

místo: ZŠ Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Melzer Ondřej
Dub Michal

12. Tourist Říčany - Sokol Košíře       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Kočovský Dominik

3. kolo
13. Sokol Košíře - TJ Háje - JM B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum:

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Kvoch Jan

14. Sokol Dolní Počernice B - Tourist Říčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Linhart Tomáš


15. SK Velká Ohrada - BK Rotor Punkrác A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Siegfried Jiří
Svoboda Luděk

16. Radotínský SK A - VSK Iuridica C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



17. SK Zbraslav - SK Hradčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum:

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Vlach Ondřej

4. kolo
20. SK Hradčany - BC Dejvice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Vlach Ondřej
Svoboda Luděk

21. VSK Iuridica C - SK Zbraslav       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Týř Pavel

22. BK Rotor Punkrác A - Radotínský SK A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum:

místo: ZŠ Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Luxová Kristýna

23. Tourist Říčany - SK Velká Ohrada       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Jelínek Jan
Týř Pavel

24. Sokol Košíře - Sokol Dolní Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum:

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Kvoch Jan

5. kolo
25. Sokol Dolní Počernice B - TJ Háje - JM B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Kohout Radomír


26. SK Velká Ohrada - Sokol Košíře       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Dvořák Petr
Siegfried Jiří

27. Radotínský SK A - Tourist Říčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Dvořák Petr
Svoboda Luděk

28. SK Zbraslav - BK Rotor Punkrác A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum:

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:
Štelbacká Kristina
Siegfried Jiří

29. BC Dejvice - VSK Iuridica C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum:

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Vlach Ondřej
Lejčko Jan

6. kolo
31. TJ Háje - JM B - SK Hradčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



33. BK Rotor Punkrác A - BC Dejvice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum:

místo: ZŠ Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



34. Tourist Říčany - SK Zbraslav       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



35. Sokol Košíře - Radotínský SK A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum:

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



36. Sokol Dolní Počernice B - SK Velká Ohrada       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



7. kolo
37. SK Velká Ohrada - TJ Háje - JM B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



38. Radotínský SK A - Sokol Dolní Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



39. SK Zbraslav - Sokol Košíře       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum:

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:



40. BC Dejvice - Tourist Říčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum:

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



42. SK Hradčany - VSK Iuridica C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



8. kolo
43. TJ Háje - JM B - VSK Iuridica C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



44. BK Rotor Punkrác A - SK Hradčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum:

místo: ZŠ Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



46. Sokol Košíře - BC Dejvice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum:

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



47. Sokol Dolní Počernice B - SK Zbraslav       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



48. SK Velká Ohrada - Radotínský SK A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



9. kolo
49. Radotínský SK A - TJ Háje - JM B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



50. SK Zbraslav - SK Velká Ohrada       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum:

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:



51. BC Dejvice - Sokol Dolní Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum:

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



53. SK Hradčany - Tourist Říčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



54. VSK Iuridica C - BK Rotor Punkrác A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



10. kolo
55. TJ Háje - JM B - BK Rotor Punkrác A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



56. Tourist Říčany - VSK Iuridica C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



57. Sokol Košíře - SK Hradčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum:

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



59. SK Velká Ohrada - BC Dejvice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



60. Radotínský SK A - SK Zbraslav       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



11. kolo
61. SK Zbraslav - TJ Háje - JM B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum:

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:



62. BC Dejvice - Radotínský SK A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum:

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



64. SK Hradčany - Sokol Dolní Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



65. VSK Iuridica C - Sokol Košíře       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



66. BK Rotor Punkrác A - Tourist Říčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum:

místo: ZŠ Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



12. kolo
67. TJ Háje - JM B - Tourist Říčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



68. BK Rotor Punkrác A - Sokol Košíře       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum:

místo: ZŠ Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



69. VSK Iuridica C - Sokol Dolní Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



70. SK Hradčany - SK Velká Ohrada       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



72. BC Dejvice - SK Zbraslav       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum:

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



13. kolo
73. BC Dejvice - TJ Háje - JM B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum:

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



75. Radotínský SK A - SK Hradčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



76. SK Velká Ohrada - VSK Iuridica C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



77. Sokol Dolní Počernice B - BK Rotor Punkrác A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



78. Sokol Košíře - Tourist Říčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum:

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



14. kolo
79. TJ Háje - JM B - Sokol Košíře       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



80. Tourist Říčany - Sokol Dolní Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



81. BK Rotor Punkrác A - SK Velká Ohrada       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum:

místo: ZŠ Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



82. VSK Iuridica C - Radotínský SK A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



83. SK Hradčany - SK Zbraslav       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



15. kolo
86. BC Dejvice - SK Hradčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum:

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



87. SK Zbraslav - VSK Iuridica C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum:

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:



88. Radotínský SK A - BK Rotor Punkrác A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



89. SK Velká Ohrada - Tourist Říčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



90. Sokol Dolní Počernice B - Sokol Košíře       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



16. kolo
91. TJ Háje - JM B - Sokol Dolní Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



92. Sokol Košíře - SK Velká Ohrada       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum:

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



93. Tourist Říčany - Radotínský SK A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



94. BK Rotor Punkrác A - SK Zbraslav       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum:

místo: ZŠ Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



95. VSK Iuridica C - BC Dejvice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



17. kolo
97. SK Hradčany - TJ Háje - JM B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



99. BC Dejvice - BK Rotor Punkrác A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum:

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



100. SK Zbraslav - Tourist Říčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum:

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:



101. Radotínský SK A - Sokol Košíře       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



102. SK Velká Ohrada - Sokol Dolní Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



18. kolo
103. TJ Háje - JM B - SK Velká Ohrada       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



104. Sokol Dolní Počernice B - Radotínský SK A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



105. Sokol Košíře - SK Zbraslav       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum:

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



106. Tourist Říčany - BC Dejvice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



108. VSK Iuridica C - SK Hradčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



19. kolo
109. VSK Iuridica C - TJ Háje - JM B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



110. SK Hradčany - BK Rotor Punkrác A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



112. BC Dejvice - Sokol Košíře       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum:

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



113. SK Zbraslav - Sokol Dolní Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum:

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:



114. Radotínský SK A - SK Velká Ohrada       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



20. kolo
115. TJ Háje - JM B - Radotínský SK A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



116. SK Velká Ohrada - SK Zbraslav       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



117. Sokol Dolní Počernice B - BC Dejvice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



119. Tourist Říčany - SK Hradčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



120. BK Rotor Punkrác A - VSK Iuridica C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum:

místo: ZŠ Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



21. kolo
121. BK Rotor Punkrác A - TJ Háje - JM B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum:

místo: ZŠ Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



122. VSK Iuridica C - Tourist Říčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



123. SK Hradčany - Sokol Košíře       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



125. BC Dejvice - SK Velká Ohrada       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum:

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



126. SK Zbraslav - Radotínský SK A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum:

místo: ZŠ Obilní , Praha 5

rozhodčí:



22. kolo
127. TJ Háje - JM B - SK Zbraslav       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



128. Radotínský SK A - BC Dejvice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



130. Sokol Dolní Počernice B - SK Hradčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



131. Sokol Košíře - VSK Iuridica C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum:

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:



132. Tourist Říčany - BK Rotor Punkrác A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.