image

muži / Oblasti / ročník 2020/21 / 2.třída C / Základní fáze


tabulka
1. VSK PV A 1 1 0 105:36 2
2. BK Ropáci 1 1 0 94:50 2
3. Baník Praha A 1 1 0 72:55 2
4. BK Meteor Praha B 1 1 0 70:61 2
5. BC Řepy Bulls 1 1 0 59:55 2
6. VSK Iuridica B 1 1 0 77:74 2
7. TJ ÚVN 1 0 1 74:77 1
8. Hugo Praha 1 0 1 55:59 1
9. Spoje Praha A 1 0 1 61:70 1
10. TJ Slavoj OS A 1 0 1 55:72 1
11. Sokol I. Smíchov 1 0 1 50:94 1
12. Sokol Horní Počernice B 1 0 1 36:105 1
1. kolo
1. TJ Slavoj OS A - Baník Praha A 07.10.2020 18:30 55:72 (14:15 37:34 45:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 07.10.2020, 18:30:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Hejduk Jakub

2. Hugo Praha - BC Řepy Bulls 07.10.2020 20:15 55:59 (15:11 27:26 40:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 07.10.2020, 20:15:00

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Bubeník Jonáš
Jelínek Jan

3. Sokol I. Smíchov - BK Ropáci 06.10.2020 19:30 50:94 (15:36 27:62 31:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.10.2020, 19:30:00

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Kmošek Jakub
Petrák Jakub

4. BK Meteor B - Spoje Praha A 06.10.2020 18:20 70:61 (13:14 23:26 40:39 56:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 06.10.2020, 18:20:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Dub Michal
Machálek Jan

5. VSK PV A - S.H.Počernice B 08.10.2020 20:10 105:36 (28:9 57:15 75:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 08.10.2020, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Kopecký Jáchym
Lejčko Jan

6. TJ ÚVN - VSK Iuridica B 06.10.2020 20:05 74:77 (20:16 38:34 54:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 06.10.2020, 20:05:00

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Kohout Radomír

2. kolo
7. Baník Praha A - VSK Iuridica B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum:

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Bukovský Michal

8. S.H.Počernice B - TJ ÚVN       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Lejčko Jan

9. Spoje Praha A - VSK PV A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum:

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Vampola Jakub
Pommer Roman

10. BK Ropáci - BK Meteor B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum:

místo: SPŠ NaTřebešíně, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Podařil Teodor

11. BC Řepy Bulls - Sokol I. Smíchov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum:

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Tomášek Petr

12. TJ Slavoj OS A - Hugo Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum:

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Hejduk Jakub

3. kolo
13. Hugo Praha - Baník Praha A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum:

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Bubeník Jonáš


14. Sokol I. Smíchov - TJ Slavoj OS A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum:

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Jilg Albert
Dub Michal

15. BK Meteor B - BC Řepy Bulls       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Nedbal Lukáš


16. VSK PV A - BK Ropáci       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Tomášek Petr
Lejčko Jan

17. TJ ÚVN - Spoje Praha A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Vlach Ondřej


18. VSK Iuridica B - S.H.Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Dvořák Petr
Vlach Ondřej

4. kolo
19. Baník Praha A - S.H.Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum:

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Melzerová Johana
Bakajsa Michal

20. Spoje Praha A - VSK Iuridica B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum:

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Kmošek Jakub
Pommer Roman

21. BK Ropáci - TJ ÚVN       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum:

místo: SPŠ NaTřebešíně, Praha 10

rozhodčí:
Strnad Pavel
Šuláková Pavlína

22. BC Řepy Bulls - VSK PV A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum:

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Vlach Ondřej

23. TJ Slavoj OS A - BK Meteor B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum:

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Machálek Jan

24. Hugo Praha - Sokol I. Smíchov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum:

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Koc Ondřej
Ďurana Antonín

5. kolo
25. Sokol I. Smíchov - Baník Praha A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum:

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Jilg Albert

26. BK Meteor B - Hugo Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kopecký Jáchym
Nedbal Lukáš

27. VSK PV A - TJ Slavoj OS A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Kopecký Jáchym
Tomášek Petr

28. TJ ÚVN - BC Řepy Bulls       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Vlach Ondřej

29. VSK Iuridica B - BK Ropáci       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:
Kvoch Jan
Svoboda Luděk

30. S.H.Počernice B - Spoje Praha A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal


6. kolo
31. Baník Praha A - Spoje Praha A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum:

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



32. BK Ropáci - S.H.Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum:

místo: SPŠ NaTřebešíně, Praha 10

rozhodčí:



33. BC Řepy Bulls - VSK Iuridica B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum:

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:



34. TJ Slavoj OS A - TJ ÚVN       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum:

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



35. Hugo Praha - VSK PV A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum:

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



36. Sokol I. Smíchov - BK Meteor B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum:

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



7. kolo
37. BK Meteor B - Baník Praha A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



38. VSK PV A - Sokol I. Smíchov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



39. TJ ÚVN - Hugo Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



40. VSK Iuridica B - TJ Slavoj OS A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



41. S.H.Počernice B - BC Řepy Bulls       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



42. Spoje Praha A - BK Ropáci       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum:

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:



8. kolo
43. Baník Praha A - BK Ropáci       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum:

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



44. BC Řepy Bulls - Spoje Praha A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum:

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:



45. TJ Slavoj OS A - S.H.Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum:

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



46. Hugo Praha - VSK Iuridica B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum:

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



47. Sokol I. Smíchov - TJ ÚVN       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum:

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



48. BK Meteor B - VSK PV A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



9. kolo
49. VSK PV A - Baník Praha A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



50. TJ ÚVN - BK Meteor B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



51. VSK Iuridica B - Sokol I. Smíchov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



52. S.H.Počernice B - Hugo Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



53. Spoje Praha A - TJ Slavoj OS A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum:

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:



54. BK Ropáci - BC Řepy Bulls       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum:

místo: SPŠ NaTřebešíně, Praha 10

rozhodčí:



10. kolo
55. Baník Praha A - BC Řepy Bulls       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum:

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



56. TJ Slavoj OS A - BK Ropáci       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum:

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



57. Hugo Praha - Spoje Praha A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum:

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



58. Sokol I. Smíchov - S.H.Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum:

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



59. BK Meteor B - VSK Iuridica B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



60. VSK PV A - TJ ÚVN       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



11. kolo
61. TJ ÚVN - Baník Praha A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



62. VSK Iuridica B - VSK PV A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



63. S.H.Počernice B - BK Meteor B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



64. Spoje Praha A - Sokol I. Smíchov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum:

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:



65. BK Ropáci - Hugo Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum:

místo: SPŠ NaTřebešíně, Praha 10

rozhodčí:



66. BC Řepy Bulls - TJ Slavoj OS A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum:

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:



12. kolo
67. Baník Praha A - TJ Slavoj OS A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum:

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



68. BC Řepy Bulls - Hugo Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum:

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:



69. BK Ropáci - Sokol I. Smíchov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum:

místo: SPŠ NaTřebešíně, Praha 10

rozhodčí:



70. Spoje Praha A - BK Meteor B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum:

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:



71. S.H.Počernice B - VSK PV A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



72. VSK Iuridica B - TJ ÚVN       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



13. kolo
73. VSK Iuridica B - Baník Praha A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



74. TJ ÚVN - S.H.Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



75. VSK PV A - Spoje Praha A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



76. BK Meteor B - BK Ropáci       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



77. Sokol I. Smíchov - BC Řepy Bulls       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum:

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



78. Hugo Praha - TJ Slavoj OS A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum:

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



14. kolo
79. Baník Praha A - Hugo Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum:

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



80. TJ Slavoj OS A - Sokol I. Smíchov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum:

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



81. BC Řepy Bulls - BK Meteor B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum:

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:



82. BK Ropáci - VSK PV A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum:

místo: SPŠ NaTřebešíně, Praha 10

rozhodčí:



83. Spoje Praha A - TJ ÚVN       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum:

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:



84. S.H.Počernice B - VSK Iuridica B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



15. kolo
85. S.H.Počernice B - Baník Praha A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



86. VSK Iuridica B - Spoje Praha A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



87. TJ ÚVN - BK Ropáci       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



88. VSK PV A - BC Řepy Bulls       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



89. BK Meteor B - TJ Slavoj OS A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



90. Sokol I. Smíchov - Hugo Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum:

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



16. kolo
91. Baník Praha A - Sokol I. Smíchov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum:

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



92. Hugo Praha - BK Meteor B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum:

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



93. TJ Slavoj OS A - VSK PV A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum:

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



94. BC Řepy Bulls - TJ ÚVN       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum:

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:



95. BK Ropáci - VSK Iuridica B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum:

místo: SPŠ NaTřebešíně, Praha 10

rozhodčí:



96. Spoje Praha A - S.H.Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum:

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:



17. kolo
97. Spoje Praha A - Baník Praha A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum:

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:



98. S.H.Počernice B - BK Ropáci       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



99. VSK Iuridica B - BC Řepy Bulls       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



100. TJ ÚVN - TJ Slavoj OS A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



101. VSK PV A - Hugo Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



102. BK Meteor B - Sokol I. Smíchov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



18. kolo
103. Baník Praha A - BK Meteor B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum:

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



104. Sokol I. Smíchov - VSK PV A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum:

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



105. Hugo Praha - TJ ÚVN       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum:

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



106. TJ Slavoj OS A - VSK Iuridica B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum:

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



107. BC Řepy Bulls - S.H.Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum:

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:



108. BK Ropáci - Spoje Praha A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum:

místo: SPŠ NaTřebešíně, Praha 10

rozhodčí:



19. kolo
109. BK Ropáci - Baník Praha A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum:

místo: SPŠ NaTřebešíně, Praha 10

rozhodčí:



110. Spoje Praha A - BC Řepy Bulls       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum:

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:



111. S.H.Počernice B - TJ Slavoj OS A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



112. VSK Iuridica B - Hugo Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



113. TJ ÚVN - Sokol I. Smíchov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



114. VSK PV A - BK Meteor B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



20. kolo
115. Baník Praha A - VSK PV A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum:

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



116. BK Meteor B - TJ ÚVN       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



117. Sokol I. Smíchov - VSK Iuridica B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum:

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



118. Hugo Praha - S.H.Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum:

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



119. TJ Slavoj OS A - Spoje Praha A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum:

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



120. BC Řepy Bulls - BK Ropáci       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum:

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:



21. kolo
121. BC Řepy Bulls - Baník Praha A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum:

místo: ZŠ J. Wericha, Praha 6

rozhodčí:



122. BK Ropáci - TJ Slavoj OS A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum:

místo: SPŠ NaTřebešíně, Praha 10

rozhodčí:



123. Spoje Praha A - Hugo Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum:

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:



124. S.H.Počernice B - Sokol I. Smíchov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



125. VSK Iuridica B - BK Meteor B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



126. TJ ÚVN - VSK PV A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum:

místo: ZŠ Weberova , Praha 5

rozhodčí:



22. kolo
127. Baník Praha A - TJ ÚVN       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum:

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



128. VSK PV A - VSK Iuridica B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum:

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



129. BK Meteor B - S.H.Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



130. Sokol I. Smíchov - Spoje Praha A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum:

místo: ZŠ Mochovská, Praha 9

rozhodčí:



131. Hugo Praha - BK Ropáci       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum:

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



132. TJ Slavoj OS A - BC Řepy Bulls       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
2.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum:

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.