image

muži / Oblasti / ročník 2020/21 / 3.třída A / Základní fáze


tabulka
1. Sokol Žižkov E 1 1 0 106:57 2
2. VSK MFF UK B 1 1 0 79:47 2
3. Sokol Dolní Počernice C 1 1 0 63:46 2
4. Sokol Libeň 1 1 0 73:63 2
5. Kačeři Kunratice B 1 1 0 61:54 2
6. Sokol Michle 1 0 1 54:61 1
7. BŠ Tygři Praha 1 0 1 63:73 1
8. Radotínský SK C 1 0 1 46:63 1
9. VSK Elektro 1 0 1 47:79 1
10. Sokol Hostivař 1 0 1 57:106 1
11. Porg Basket 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. Sokol Libeň - BŠ Tygři Praha 09.10.2020 19:35 73:63 (17:19 31:26 40:43 61:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 09.10.2020, 19:35:00

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Petrák Jakub
Karwowska Klaudia

2. VSK MFF UK B - VSK Elektro 05.10.2020 18:40 79:47 (17:14 37:22 62:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 05.10.2020, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kunc Martin
Strnad Pavel

3. Sokol Dolní Počernice C - Radotínský SK C 08.10.2020 19:10 63:46 (20:3 32:18 30:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 08.10.2020, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Beran Štěpán
Řápková Karla

4. Sokol Žižkov E - Sokol Hostivař 06.10.2020 20:35 106:57 (28:15 54:32 78:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 06.10.2020, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Beran Štěpán
Jilg Albert

6. Kačeři Kunratice B - Sokol Michle 05.10.2020 20:30 61:54 (8:10 29:26 47:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 05.10.2020, 20:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Lejčko Jan
Barták Matěj

2. kolo
7. BŠ Tygři Praha - Sokol Michle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Siegfried Jiří
Kvoch Jan

9. Sokol Hostivař - Porg Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum:

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Machálek Jan

10. Radotínský SK C - Sokol Žižkov E       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Bendová Linda
Neubauer Jan

11. VSK Elektro - Sokol Dolní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum:

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Kmošek Jakub
Pommer Roman

12. Sokol Libeň - VSK MFF UK B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum:

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Pommer Roman
Karwowska Klaudia

3. kolo
13. VSK MFF UK B - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Týř Pavel

14. Sokol Dolní Počernice C - Sokol Libeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Kmošek Jakub
Řápková Karla

15. Sokol Žižkov E - VSK Elektro       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Machálek Jan
Týř Pavel

16. Porg Basket - Radotínský SK C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum:

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



17. Kačeři Kunratice B - Sokol Hostivař       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Lejčko Jan


4. kolo
20. Sokol Hostivař - Sokol Michle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum:

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Kočovský Dominik

21. Radotínský SK C - Kačeři Kunratice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Kvoch Jan
Bendová Linda

22. VSK Elektro - Porg Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum:

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:



23. Sokol Libeň - Sokol Žižkov E       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum:

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:
Dub Michal
Petrák Jakub

24. VSK MFF UK B - Sokol Dolní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Strnad Pavel
Kunc Martin

5. kolo
25. Sokol Dolní Počernice C - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Neubauer Jan

26. Sokol Žižkov E - VSK MFF UK B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Machálek Jan


27. Porg Basket - Sokol Libeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum:

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Kucharič Milan

28. Kačeři Kunratice B - VSK Elektro       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Týř Pavel


29. Sokol Michle - Radotínský SK C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Šmůla Petr

6. kolo
31. BŠ Tygři Praha - Sokol Hostivař       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



33. VSK Elektro - Sokol Michle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum:

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:



34. Sokol Libeň - Kačeři Kunratice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum:

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:



35. VSK MFF UK B - Porg Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



36. Sokol Dolní Počernice C - Sokol Žižkov E       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



7. kolo
37. Sokol Žižkov E - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



38. Porg Basket - Sokol Dolní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum:

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



39. Kačeři Kunratice B - VSK MFF UK B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



40. Sokol Michle - Sokol Libeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



42. Sokol Hostivař - Radotínský SK C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum:

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:



8. kolo
43. BŠ Tygři Praha - Radotínský SK C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



44. VSK Elektro - Sokol Hostivař       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum:

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:



46. VSK MFF UK B - Sokol Michle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



47. Sokol Dolní Počernice C - Kačeři Kunratice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



48. Sokol Žižkov E - Porg Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



9. kolo
49. Porg Basket - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum:

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



50. Kačeři Kunratice B - Sokol Žižkov E       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



51. Sokol Michle - Sokol Dolní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



53. Sokol Hostivař - Sokol Libeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum:

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:



54. Radotínský SK C - VSK Elektro       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



10. kolo
55. BŠ Tygři Praha - VSK Elektro       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



56. Sokol Libeň - Radotínský SK C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum:

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:



57. VSK MFF UK B - Sokol Hostivař       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



59. Sokol Žižkov E - Sokol Michle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



60. Porg Basket - Kačeři Kunratice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum:

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



11. kolo
61. Kačeři Kunratice B - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



62. Sokol Michle - Porg Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



64. Sokol Hostivař - Sokol Dolní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum:

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:



65. Radotínský SK C - VSK MFF UK B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



66. VSK Elektro - Sokol Libeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum:

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:



12. kolo
67. BŠ Tygři Praha - Sokol Libeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



68. VSK Elektro - VSK MFF UK B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum:

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:



69. Radotínský SK C - Sokol Dolní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



70. Sokol Hostivař - Sokol Žižkov E       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum:

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:



72. Sokol Michle - Kačeři Kunratice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



13. kolo
73. Sokol Michle - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



75. Porg Basket - Sokol Hostivař       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum:

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



76. Sokol Žižkov E - Radotínský SK C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



77. Sokol Dolní Počernice C - VSK Elektro       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



78. VSK MFF UK B - Sokol Libeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



14. kolo
79. BŠ Tygři Praha - VSK MFF UK B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



80. Sokol Libeň - Sokol Dolní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum:

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:



81. VSK Elektro - Sokol Žižkov E       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum:

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:



82. Radotínský SK C - Porg Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



83. Sokol Hostivař - Kačeři Kunratice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum:

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:



15. kolo
86. Sokol Michle - Sokol Hostivař       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



87. Kačeři Kunratice B - Radotínský SK C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



88. Porg Basket - VSK Elektro       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum:

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



89. Sokol Žižkov E - Sokol Libeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



90. Sokol Dolní Počernice C - VSK MFF UK B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



16. kolo
91. BŠ Tygři Praha - Sokol Dolní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



92. VSK MFF UK B - Sokol Žižkov E       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



93. Sokol Libeň - Porg Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum:

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:



94. VSK Elektro - Kačeři Kunratice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum:

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:



95. Radotínský SK C - Sokol Michle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



17. kolo
97. Sokol Hostivař - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum:

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:



99. Sokol Michle - VSK Elektro       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



100. Kačeři Kunratice B - Sokol Libeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



101. Porg Basket - VSK MFF UK B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum:

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



102. Sokol Žižkov E - Sokol Dolní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



18. kolo
103. BŠ Tygři Praha - Sokol Žižkov E       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



104. Sokol Dolní Počernice C - Porg Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



105. VSK MFF UK B - Kačeři Kunratice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



106. Sokol Libeň - Sokol Michle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum:

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:



108. Radotínský SK C - Sokol Hostivař       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



19. kolo
109. Radotínský SK C - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



110. Sokol Hostivař - VSK Elektro       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum:

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:



112. Sokol Michle - VSK MFF UK B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



113. Kačeři Kunratice B - Sokol Dolní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



114. Porg Basket - Sokol Žižkov E       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum:

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



20. kolo
115. BŠ Tygři Praha - Porg Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



116. Sokol Žižkov E - Kačeři Kunratice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



117. Sokol Dolní Počernice C - Sokol Michle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



119. Sokol Libeň - Sokol Hostivař       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum:

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:



120. VSK Elektro - Radotínský SK C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum:

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:



21. kolo
121. VSK Elektro - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum:

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:



122. Radotínský SK C - Sokol Libeň       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



123. Sokol Hostivař - VSK MFF UK B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum:

místo: sokolovna U Branek, Praha 10

rozhodčí:



125. Sokol Michle - Sokol Žižkov E       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



126. Kačeři Kunratice B - Porg Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



22. kolo
127. BŠ Tygři Praha - Kačeři Kunratice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



128. Porg Basket - Sokol Michle       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum:

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



130. Sokol Dolní Počernice C - Sokol Hostivař       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



131. VSK MFF UK B - Radotínský SK C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



132. Sokol Libeň - VSK Elektro       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum:

místo: sokolovna Zenklova, Praha 8

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.