image

muži / Oblasti / ročník 2020/21 / 3.třída B / Základní fáze


tabulka
1. TJ Ruzyně 1 1 0 56:37 2
2. TJ Slavoj OS B 1 1 0 59:40 2
3. Radotínský SK B 1 1 0 63:57 2
4. Jižní Tygři 1 1 0 51:50 2
5. TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady 1 0 1 50:51 1
6. TJ Kobylisy 1 0 1 57:63 1
7. BSK Fenix Modřany B 1 0 1 37:56 1
8. Baník Praha B - Revival 1 0 1 40:59 1
9. VŠTJ Medicina B 0 0 0 0:0 0
10. BC Pštrosi 0 0 0 0:0 0
11. Sokol Zlíchov B 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. VŠTJ Medicina B - BC Pštrosi       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum:

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:



2. TJ Kobylisy - Radotínský SK B 06.10.2020 20:10 57:63 (19:14 28:29 37:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 06.10.2020, 20:10:00

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:
Dub Michal
Machálek Jan

3. Jižní Tygři - S. Královské Vinohrady 07.10.2020 19:40 51:50 (20:17 30:28 45:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 07.10.2020, 19:40:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Strnad Pavel

4. BSK Fenix Modřany B - TJ Ruzyně 06.10.2020 20:45 37:56 (8:16 17:28 29:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 06.10.2020, 20:45:00

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Matys Pavel
Kejklíček Roman

6. Baník Praha B - Revival - TJ Slavoj OS B 08.10.2020 20:45 40:59 (13:16 26:31 36:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 08.10.2020, 20:45:00

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Strnad Pavel
Týř Pavel

2. kolo
7. BC Pštrosi - TJ Slavoj OS B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Matys Pavel
Kohout Radomír

9. TJ Ruzyně - Sokol Zlíchov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum:

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Šenk Pavel
Ubr Pavel

10. S. Královské Vinohrady - BSK Fenix Modřany B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum:

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:
Bubeník Jonáš
Toboláková Barbora

11. Radotínský SK B - Jižní Tygři       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Tomášek Petr
Schambergerová Barbora

12. VŠTJ Medicina B - TJ Kobylisy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum:

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Kucharič Milan

3. kolo
13. TJ Kobylisy - BC Pštrosi       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum:

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:



14. Jižní Tygři - VŠTJ Medicina B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum:

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Bakajsa Michal

15. BSK Fenix Modřany B - Radotínský SK B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum:

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Lochman Radek
Šuláková Pavlína

16. Sokol Zlíchov B - S. Královské Vinohrady       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum:

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Štelbacká Kristina

17. Baník Praha B - Revival - TJ Ruzyně       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum:

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Strnad Pavel
Machálek Jan

4. kolo
20. TJ Ruzyně - TJ Slavoj OS B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum:

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Vlach Ondřej
Neubauer Jan

21. S. Královské Vinohrady - Baník Praha B - Revival       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum:

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:
Billík Dennis
Bubeník Jonáš

22. Radotínský SK B - Sokol Zlíchov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Tomášek Petr
Schambergerová Barbora

23. VŠTJ Medicina B - BSK Fenix Modřany B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum:

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Toboláková Barbora

24. TJ Kobylisy - Jižní Tygři       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum:

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:
Kmošek Jakub
Križanský Adam

5. kolo
25. Jižní Tygři - BC Pštrosi       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum:

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Syrovátka František

26. BSK Fenix Modřany B - TJ Kobylisy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum:

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Šuláková Pavlína

27. Sokol Zlíchov B - VŠTJ Medicina B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum:

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Bubeník Jonáš
Bendová Linda

28. Baník Praha B - Revival - Radotínský SK B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum:

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Podařil Teodor

29. TJ Slavoj OS B - S. Královské Vinohrady       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum:

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Dub Michal

6. kolo
31. BC Pštrosi - TJ Ruzyně       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



33. Radotínský SK B - TJ Slavoj OS B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



34. VŠTJ Medicina B - Baník Praha B - Revival       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum:

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:



35. TJ Kobylisy - Sokol Zlíchov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum:

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:



36. Jižní Tygři - BSK Fenix Modřany B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum:

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



7. kolo
37. BSK Fenix Modřany B - BC Pštrosi       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum:

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



38. Sokol Zlíchov B - Jižní Tygři       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum:

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



39. Baník Praha B - Revival - TJ Kobylisy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum:

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



40. TJ Slavoj OS B - VŠTJ Medicina B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum:

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



42. TJ Ruzyně - S. Královské Vinohrady       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum:

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



8. kolo
43. BC Pštrosi - S. Královské Vinohrady       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



44. Radotínský SK B - TJ Ruzyně       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



46. TJ Kobylisy - TJ Slavoj OS B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum:

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:



47. Jižní Tygři - Baník Praha B - Revival       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum:

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



48. BSK Fenix Modřany B - Sokol Zlíchov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum:

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



9. kolo
49. Sokol Zlíchov B - BC Pštrosi       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum:

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



50. Baník Praha B - Revival - BSK Fenix Modřany B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum:

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



51. TJ Slavoj OS B - Jižní Tygři       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum:

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



53. TJ Ruzyně - VŠTJ Medicina B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum:

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



54. S. Královské Vinohrady - Radotínský SK B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum:

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:



10. kolo
55. BC Pštrosi - Radotínský SK B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



56. VŠTJ Medicina B - S. Královské Vinohrady       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum:

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:



57. TJ Kobylisy - TJ Ruzyně       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum:

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:



59. BSK Fenix Modřany B - TJ Slavoj OS B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum:

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



60. Sokol Zlíchov B - Baník Praha B - Revival       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum:

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



11. kolo
61. Baník Praha B - Revival - BC Pštrosi       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum:

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



62. TJ Slavoj OS B - Sokol Zlíchov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum:

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



64. TJ Ruzyně - Jižní Tygři       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum:

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



65. S. Královské Vinohrady - TJ Kobylisy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum:

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:



66. Radotínský SK B - VŠTJ Medicina B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



12. kolo
67. BC Pštrosi - VŠTJ Medicina B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



68. Radotínský SK B - TJ Kobylisy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



69. S. Královské Vinohrady - Jižní Tygři       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum:

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:



70. TJ Ruzyně - BSK Fenix Modřany B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum:

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



72. TJ Slavoj OS B - Baník Praha B - Revival       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum:

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



13. kolo
73. TJ Slavoj OS B - BC Pštrosi       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum:

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



75. Sokol Zlíchov B - TJ Ruzyně       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum:

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



76. BSK Fenix Modřany B - S. Královské Vinohrady       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum:

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



77. Jižní Tygři - Radotínský SK B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum:

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



78. TJ Kobylisy - VŠTJ Medicina B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum:

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:



14. kolo
79. BC Pštrosi - TJ Kobylisy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



80. VŠTJ Medicina B - Jižní Tygři       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum:

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:



81. Radotínský SK B - BSK Fenix Modřany B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



82. S. Královské Vinohrady - Sokol Zlíchov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum:

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:



83. TJ Ruzyně - Baník Praha B - Revival       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum:

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



15. kolo
86. TJ Slavoj OS B - TJ Ruzyně       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum:

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



87. Baník Praha B - Revival - S. Královské Vinohrady       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum:

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



88. Sokol Zlíchov B - Radotínský SK B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum:

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



89. BSK Fenix Modřany B - VŠTJ Medicina B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum:

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



90. Jižní Tygři - TJ Kobylisy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum:

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



16. kolo
91. BC Pštrosi - Jižní Tygři       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



92. TJ Kobylisy - BSK Fenix Modřany B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum:

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:



93. VŠTJ Medicina B - Sokol Zlíchov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum:

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:



94. Radotínský SK B - Baník Praha B - Revival       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



95. S. Královské Vinohrady - TJ Slavoj OS B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum:

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:



17. kolo
97. TJ Ruzyně - BC Pštrosi       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum:

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



99. TJ Slavoj OS B - Radotínský SK B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum:

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



100. Baník Praha B - Revival - VŠTJ Medicina B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum:

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



101. Sokol Zlíchov B - TJ Kobylisy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum:

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



102. BSK Fenix Modřany B - Jižní Tygři       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum:

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



18. kolo
103. BC Pštrosi - BSK Fenix Modřany B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



104. Jižní Tygři - Sokol Zlíchov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum:

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



105. TJ Kobylisy - Baník Praha B - Revival       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum:

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:



106. VŠTJ Medicina B - TJ Slavoj OS B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum:

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:



108. S. Královské Vinohrady - TJ Ruzyně       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum:

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:



19. kolo
109. S. Královské Vinohrady - BC Pštrosi       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum:

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:



110. TJ Ruzyně - Radotínský SK B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum:

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



112. TJ Slavoj OS B - TJ Kobylisy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum:

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



113. Baník Praha B - Revival - Jižní Tygři       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum:

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



114. Sokol Zlíchov B - BSK Fenix Modřany B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum:

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



20. kolo
115. BC Pštrosi - Sokol Zlíchov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



116. BSK Fenix Modřany B - Baník Praha B - Revival       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum:

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



117. Jižní Tygři - TJ Slavoj OS B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum:

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



119. VŠTJ Medicina B - TJ Ruzyně       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum:

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:



120. Radotínský SK B - S. Královské Vinohrady       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



21. kolo
121. Radotínský SK B - BC Pštrosi       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



122. S. Královské Vinohrady - VŠTJ Medicina B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum:

místo: hala Polská, Praha 2

rozhodčí:



123. TJ Ruzyně - TJ Kobylisy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum:

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



125. TJ Slavoj OS B - BSK Fenix Modřany B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum:

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:



126. Baník Praha B - Revival - Sokol Zlíchov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum:

místo: ZŠ Břečťanova, Praha 10

rozhodčí:



22. kolo
127. BC Pštrosi - Baník Praha B - Revival       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



128. Sokol Zlíchov B - TJ Slavoj OS B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum:

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:



130. Jižní Tygři - TJ Ruzyně       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum:

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



131. TJ Kobylisy - S. Královské Vinohrady       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum:

místo: sokolovna U Školské zahrady, Praha 8

rozhodčí:



132. VŠTJ Medicina B - Radotínský SK B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum:

místo: Gym. Na Vítězné pláni, Praha 4

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.