image

muži / Oblasti / ročník 2020/21 / 3.třída C / Základní fáze


tabulka
1. BK Pirelli B 1 1 0 82:28 2
2. BA Sparta B 1 1 0 72:49 2
3. Spoje Praha B 1 1 0 62:46 2
4. BC PV B 1 1 0 76:62 2
5. SK Rapid 1 0 1 62:76 1
6. Sokol Stodůlky 1 0 1 46:62 1
7. SK Start Praha 1 0 1 49:72 1
8. Sokol Kbely D 1 0 1 28:82 1
9. PSK Union 0 0 0 0:0 0
10. Meteor TLC B 0 0 0 0:0 0
11. Sokol Horní Počernice C 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. Sokol Kbely D - BK Pirelli B 05.10.2020 20:25 28:82 (4:21 13:36 23:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 05.10.2020, 20:25:00

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Kmošek Jakub
Řápková Karla

2. BA Sparta B - SK Start Praha 08.10.2020 19:30 72:49 (20:20 31:27 51:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 08.10.2020, 19:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kvoch Jan
Siegfried Jiří

3. Spoje Praha B - Sokol Stodůlky 07.10.2020 20:15 62:46 (16:9 34:19 51:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 07.10.2020, 20:15:00

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Vampola Jakub

4. PSK Union - Meteor TLC B 05.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 05.10.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



6. SK Rapid - BC PV B 07.10.2020 18:05 62:76 (18:14 33:33 47:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 07.10.2020, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Kmošek Jakub

2. kolo
7. BK Pirelli B - BC PV B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Billík Dennis
Štelbacká Kristina

9. Meteor TLC B - Sokol Horní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Prokop Karel
Dub Michal

10. Sokol Stodůlky - PSK Union       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum:

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Kvoch Jan
Svoboda Luděk

11. SK Start Praha - Spoje Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Billík Dennis
Vagnerova Anna

12. Sokol Kbely D - BA Sparta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum:

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Kmošek Jakub
Karwowska Klaudia

3. kolo
13. BA Sparta B - BK Pirelli B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kvoch Jan
Neubauer Jan

14. Spoje Praha B - Sokol Kbely D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum:

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Strnad Pavel
Machálek Jan

15. PSK Union - SK Start Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum:

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Matys Pavel
Lochman Radek

16. Sokol Horní Počernice C - Sokol Stodůlky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Řápková Karla
Kmošek Jakub

17. SK Rapid - Meteor TLC B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum:

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Kmošek Jakub
Kakáček David

4. kolo
20. Meteor TLC B - BC PV B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Prokop Karel
Karwowska Klaudia

21. Sokol Stodůlky - SK Rapid       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum:

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:
Dvořák Petr
Siegfried Jiří

22. SK Start Praha - Sokol Horní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Billík Dennis


23. Sokol Kbely D - PSK Union       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum:

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:
Řápková Karla
Kakáček David

24. BA Sparta B - Spoje Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk


5. kolo
25. Spoje Praha B - BK Pirelli B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum:

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:
Pommer Roman
Koc Ondřej

26. PSK Union - BA Sparta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum:

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Matys Pavel
Luxová Kristýna

27. Sokol Horní Počernice C - Sokol Kbely D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Řápková Karla
Petrák Jakub

28. SK Rapid - SK Start Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum:

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Karwowska Klaudia

29. BC PV B - Sokol Stodůlky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Strnad Pavel
Kočovský Dominik

6. kolo
31. BK Pirelli B - Meteor TLC B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



33. SK Start Praha - BC PV B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



34. Sokol Kbely D - SK Rapid       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum:

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:



35. BA Sparta B - Sokol Horní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



36. Spoje Praha B - PSK Union       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum:

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:



7. kolo
37. PSK Union - BK Pirelli B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum:

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



38. Sokol Horní Počernice C - Spoje Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



39. SK Rapid - BA Sparta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum:

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:



40. BC PV B - Sokol Kbely D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



42. Meteor TLC B - Sokol Stodůlky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



8. kolo
43. BK Pirelli B - Sokol Stodůlky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



44. SK Start Praha - Meteor TLC B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



46. BA Sparta B - BC PV B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



47. Spoje Praha B - SK Rapid       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum:

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:



48. PSK Union - Sokol Horní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum:

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



9. kolo
49. Sokol Horní Počernice C - BK Pirelli B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



50. SK Rapid - PSK Union       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum:

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:



51. BC PV B - Spoje Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



53. Meteor TLC B - Sokol Kbely D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



54. Sokol Stodůlky - SK Start Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum:

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:



10. kolo
55. BK Pirelli B - SK Start Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



56. Sokol Kbely D - Sokol Stodůlky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum:

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:



57. BA Sparta B - Meteor TLC B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



59. PSK Union - BC PV B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum:

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



60. Sokol Horní Počernice C - SK Rapid       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



11. kolo
61. SK Rapid - BK Pirelli B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum:

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:



62. BC PV B - Sokol Horní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



64. Meteor TLC B - Spoje Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



65. Sokol Stodůlky - BA Sparta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum:

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:



66. SK Start Praha - Sokol Kbely D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



12. kolo
67. BK Pirelli B - Sokol Kbely D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



68. SK Start Praha - BA Sparta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



69. Sokol Stodůlky - Spoje Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum:

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:



70. Meteor TLC B - PSK Union       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



72. BC PV B - SK Rapid       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



13. kolo
73. BC PV B - BK Pirelli B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



75. Sokol Horní Počernice C - Meteor TLC B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



76. PSK Union - Sokol Stodůlky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum:

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



77. Spoje Praha B - SK Start Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum:

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:



78. BA Sparta B - Sokol Kbely D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



14. kolo
79. BK Pirelli B - BA Sparta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



80. Sokol Kbely D - Spoje Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum:

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:



81. SK Start Praha - PSK Union       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



82. Sokol Stodůlky - Sokol Horní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum:

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:



83. Meteor TLC B - SK Rapid       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



15. kolo
86. BC PV B - Meteor TLC B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



87. SK Rapid - Sokol Stodůlky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum:

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:



88. Sokol Horní Počernice C - SK Start Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



89. PSK Union - Sokol Kbely D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum:

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



90. Spoje Praha B - BA Sparta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum:

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:



16. kolo
91. BK Pirelli B - Spoje Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



92. BA Sparta B - PSK Union       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



93. Sokol Kbely D - Sokol Horní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum:

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:



94. SK Start Praha - SK Rapid       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



95. Sokol Stodůlky - BC PV B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum:

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:



17. kolo
97. Meteor TLC B - BK Pirelli B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



99. BC PV B - SK Start Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



100. SK Rapid - Sokol Kbely D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum:

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:



101. Sokol Horní Počernice C - BA Sparta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



102. PSK Union - Spoje Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum:

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



18. kolo
103. BK Pirelli B - PSK Union       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



104. Spoje Praha B - Sokol Horní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum:

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:



105. BA Sparta B - SK Rapid       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



106. Sokol Kbely D - BC PV B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum:

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:



108. Sokol Stodůlky - Meteor TLC B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum:

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:



19. kolo
109. Sokol Stodůlky - BK Pirelli B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum:

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:



110. Meteor TLC B - SK Start Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



112. BC PV B - BA Sparta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



113. SK Rapid - Spoje Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum:

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:



114. Sokol Horní Počernice C - PSK Union       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



20. kolo
115. BK Pirelli B - Sokol Horní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



116. PSK Union - SK Rapid       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum:

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



117. Spoje Praha B - BC PV B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum:

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:



119. Sokol Kbely D - Meteor TLC B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum:

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:



120. SK Start Praha - Sokol Stodůlky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



21. kolo
121. SK Start Praha - BK Pirelli B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



122. Sokol Stodůlky - Sokol Kbely D       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum:

místo: tělocvična K Vidouli, Praha 5

rozhodčí:



123. Meteor TLC B - BA Sparta B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



125. BC PV B - PSK Union       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum:

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



126. SK Rapid - Sokol Horní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum:

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:



22. kolo
127. BK Pirelli B - SK Rapid       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



128. Sokol Horní Počernice C - BC PV B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



130. Spoje Praha B - Meteor TLC B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum:

místo: hala Na Balkáně, Praha 3

rozhodčí:



131. BA Sparta B - Sokol Stodůlky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum:

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



132. Sokol Kbely D - SK Start Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, muži, Oblasti
3.třída C Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum:

místo: ZVŠ Mochovská Praha, Praha 9

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.