image

ženy / Oblasti / ročník 2020/21 / Přebor / Základní fáze


tabulka
1. DSK Basketball 1 1 0 74:52 2
2. Babynec 1 1 0 55:34 2
3. Sokol Nusle B 1 1 0 66:55 2
4. Aritma Praha B 1 1 0 59:49 2
5. BC Libo 1 1 0 56:49 2
6. BK Pirelli A 1 1 0 49:44 2
7. Sokol Dolní Počernice A 1 0 1 44:49 1
8. Slovan Litoměřice B 1 0 1 49:56 1
9. Basket Říčany 1 0 1 49:59 1
10. BK Prosek A 1 0 1 55:66 1
11. BLC Sparta 1 0 1 34:55 1
12. TJ Radlice 1 0 1 52:74 1
1. kolo
1. Babynec - BLC Sparta 07.10.2020 18:35 55:34 (16:12 32:20 41:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 07.10.2020, 18:35:00

místo: ZŠ Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Jon Miloslav
Týř Pavel

2. TJ Radlice - DSK Basketball 07.10.2020 19:10 52:74 (8:14 14:20 12:20 18:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 07.10.2020, 19:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Koc Ondřej
Svejkovský Ondřej

3. BK Prosek A - Sokol Nusle B 06.10.2020 19:45 55:66 (14:11 26:28 35:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.10.2020, 19:45:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Ulrych Lukáš

4. BK Pirelli A - Sokol Dolní Počernice A 06.10.2020 18:40 49:44 (18:8 32:20 43:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 06.10.2020, 18:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Kotrbatá Zuzana

5. BC Libo - Slovan Litoměřice B 09.10.2020 19:10 56:49 (14:15 32:19 42:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 09.10.2020, 19:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Lejčko Jan
Barták Matěj

6. Aritma Praha B - Basket Říčany 05.10.2020 19:45 59:49 (17:12 38:29 53:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 05.10.2020, 19:45:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Petrák Jakub
Tvrdíková Michaela

2. kolo
7. BLC Sparta - Basket Říčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Matys Pavel
Tvrdíková Michaela

8. Slovan Litoměřice B - Aritma Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum:

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



9. Sokol Dolní Počernice A - BC Libo       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Jon Miloslav

10. Sokol Nusle B - BK Pirelli A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Vampola Jakub
Koc Ondřej

11. DSK Basketball - BK Prosek A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum:

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Kucharič Milan
Kavan Jonáš

12. Babynec - TJ Radlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum:

místo: ZŠ Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Siegfried Jiří
Šmůla Petr

3. kolo
13. TJ Radlice - BLC Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Vampola Jakub


14. BK Prosek A - Babynec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum:

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Koc Ondřej


15. BK Pirelli A - DSK Basketball       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Petrák Jakub


16. BC Libo - Sokol Nusle B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Vampola Jakub


17. Aritma Praha B - Sokol Dolní Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Melzerová Johana


18. Basket Říčany - Slovan Litoměřice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Kucharič Milan


4. kolo
19. BLC Sparta - Slovan Litoměřice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela


20. Sokol Dolní Počernice A - Basket Říčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Vampola Jakub


21. Sokol Nusle B - Aritma Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal


22. DSK Basketball - BC Libo       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum:

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:
Koc Ondřej


23. Babynec - BK Pirelli A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum:

místo: ZŠ Bítovská, Praha 4

rozhodčí:
Hendrich Pavel


24. TJ Radlice - BK Prosek A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Kucharič Milan


5. kolo
25. BK Prosek A - BLC Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum:

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Matys Pavel


26. BK Pirelli A - TJ Radlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel


27. BC Libo - Babynec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Petrák Jakub


28. Aritma Praha B - DSK Basketball       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan


29. Basket Říčany - Sokol Nusle B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Ubr Pavel


30. Slovan Litoměřice B - Sokol Dolní Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum:

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Lochman Radek


6. kolo
31. BLC Sparta - Sokol Dolní Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



32. Sokol Nusle B - Slovan Litoměřice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



33. DSK Basketball - Basket Říčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum:

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:



34. Babynec - Aritma Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum:

místo: ZŠ Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



35. TJ Radlice - BC Libo       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



36. BK Prosek A - BK Pirelli A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum:

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:



7. kolo
37. BK Pirelli A - BLC Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



38. BC Libo - BK Prosek A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



39. Aritma Praha B - TJ Radlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



40. Basket Říčany - Babynec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



41. Slovan Litoměřice B - DSK Basketball       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum:

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



42. Sokol Dolní Počernice A - Sokol Nusle B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



8. kolo
43. BLC Sparta - Sokol Nusle B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



44. DSK Basketball - Sokol Dolní Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum:

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:



45. Babynec - Slovan Litoměřice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum:

místo: ZŠ Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



46. TJ Radlice - Basket Říčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



47. BK Prosek A - Aritma Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum:

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:



48. BK Pirelli A - BC Libo       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



9. kolo
49. BC Libo - BLC Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



50. Aritma Praha B - BK Pirelli A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



51. Basket Říčany - BK Prosek A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



52. Slovan Litoměřice B - TJ Radlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum:

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



53. Sokol Dolní Počernice A - Babynec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



54. Sokol Nusle B - DSK Basketball       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



10. kolo
55. BLC Sparta - DSK Basketball       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



56. Babynec - Sokol Nusle B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum:

místo: ZŠ Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



57. TJ Radlice - Sokol Dolní Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



58. BK Prosek A - Slovan Litoměřice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum:

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:



59. BK Pirelli A - Basket Říčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



60. BC Libo - Aritma Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



11. kolo
61. Aritma Praha B - BLC Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



62. Basket Říčany - BC Libo       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



63. Slovan Litoměřice B - BK Pirelli A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum:

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



64. Sokol Dolní Počernice A - BK Prosek A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



65. Sokol Nusle B - TJ Radlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



66. DSK Basketball - Babynec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum:

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:



12. kolo
67. BLC Sparta - Babynec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



68. DSK Basketball - TJ Radlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum:

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:



69. Sokol Nusle B - BK Prosek A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



70. Sokol Dolní Počernice A - BK Pirelli A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



71. Slovan Litoměřice B - BC Libo       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum:

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



72. Basket Říčany - Aritma Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



13. kolo
73. Basket Říčany - BLC Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



74. Aritma Praha B - Slovan Litoměřice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



75. BC Libo - Sokol Dolní Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



76. BK Pirelli A - Sokol Nusle B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



77. BK Prosek A - DSK Basketball       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum:

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:



78. TJ Radlice - Babynec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



14. kolo
79. BLC Sparta - TJ Radlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



80. Babynec - BK Prosek A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum:

místo: ZŠ Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



81. DSK Basketball - BK Pirelli A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum:

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:



82. Sokol Nusle B - BC Libo       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



83. Sokol Dolní Počernice A - Aritma Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



84. Slovan Litoměřice B - Basket Říčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum:

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



15. kolo
85. Slovan Litoměřice B - BLC Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum:

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



86. Basket Říčany - Sokol Dolní Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



87. Aritma Praha B - Sokol Nusle B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



88. BC Libo - DSK Basketball       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



89. BK Pirelli A - Babynec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



90. BK Prosek A - TJ Radlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum:

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:



16. kolo
91. BLC Sparta - BK Prosek A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



92. TJ Radlice - BK Pirelli A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



93. Babynec - BC Libo       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum:

místo: ZŠ Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



94. DSK Basketball - Aritma Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum:

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:



95. Sokol Nusle B - Basket Říčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



96. Sokol Dolní Počernice A - Slovan Litoměřice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



17. kolo
97. Sokol Dolní Počernice A - BLC Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



98. Slovan Litoměřice B - Sokol Nusle B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum:

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



99. Basket Říčany - DSK Basketball       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



100. Aritma Praha B - Babynec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



101. BC Libo - TJ Radlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



102. BK Pirelli A - BK Prosek A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



18. kolo
103. BLC Sparta - BK Pirelli A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



104. BK Prosek A - BC Libo       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum:

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:



105. TJ Radlice - Aritma Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



106. Babynec - Basket Říčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum:

místo: ZŠ Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



107. DSK Basketball - Slovan Litoměřice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum:

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:



108. Sokol Nusle B - Sokol Dolní Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



19. kolo
109. Sokol Nusle B - BLC Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



110. Sokol Dolní Počernice A - DSK Basketball       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



111. Slovan Litoměřice B - Babynec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum:

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



112. Basket Říčany - TJ Radlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



113. Aritma Praha B - BK Prosek A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



114. BC Libo - BK Pirelli A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



20. kolo
115. BLC Sparta - BC Libo       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



116. BK Pirelli A - Aritma Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



117. BK Prosek A - Basket Říčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum:

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:



118. TJ Radlice - Slovan Litoměřice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



119. Babynec - Sokol Dolní Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum:

místo: ZŠ Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



120. DSK Basketball - Sokol Nusle B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum:

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:



21. kolo
121. DSK Basketball - BLC Sparta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum:

místo: Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9

rozhodčí:



122. Sokol Nusle B - Babynec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum:

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



123. Sokol Dolní Počernice A - TJ Radlice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



124. Slovan Litoměřice B - BK Prosek A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum:

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



125. Basket Říčany - BK Pirelli A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum:

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:



126. Aritma Praha B - BC Libo       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



22. kolo
127. BLC Sparta - Aritma Praha B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



128. BC Libo - Basket Říčany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum:

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



129. BK Pirelli A - Slovan Litoměřice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



130. BK Prosek A - Sokol Dolní Počernice A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum:

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:



131. TJ Radlice - Sokol Nusle B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum:

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:



132. Babynec - DSK Basketball       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
Přebor Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum:

místo: ZŠ Bítovská, Praha 4

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.