image

ženy / Oblasti / ročník 2020/21 / 1.třída / Základní fáze


tabulka
1. Porg Basket 1 1 0 68:47 2
2. BK Pirelli B 1 1 0 59:47 2
3. Sokol Dolní Počernice B 1 1 0 46:40 2
4. Sokol Michle A 1 1 0 47:42 2
5. HB Basket Praha B 1 0 1 42:47 1
6. VSK Iuridica 1 0 1 40:46 1
7. DDM Praha 10 1 0 1 47:59 1
8. BŠ Tygři Praha 1 0 1 47:68 1
9. BK Prosek B 0 0 0 0:0 0
10. TJ ČZU Praha 0 0 0 0:0 0
11. Stavební fakulta 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. Sokol Michle A - HB Basket B 06.10.2020 18:35 47:42 (13:15 15:21 33:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2020, 18:35:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Matys Pavel
Kejklíček Roman

2. BK Prosek B - TJ ČZU Praha 06.10.2020 18:20       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 06.10.2020, 18:20:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



3. DDM Praha 10 - BK Pirelli B 05.10.2020 20:10 47:59 (6:17 17:27 30:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 05.10.2020, 20:10:00

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Kucharič Milan
Melzerová Johana

4. VSK Iuridica - Sokol Dolní Počernice B 06.10.2020 19:10 40:46 (8:16 18:27 26:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 06.10.2020, 19:10:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Kavan Jonáš

5. BŠ Tygři Praha - Porg Basket 06.10.2020 20:10 47:68 (9:26 20:34 30:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 06.10.2020, 20:10:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Siegfried Jiří
Neubauer Jan

2. kolo
8. Porg Basket - Stavební fakulta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum:

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Melzerová Johana
Bakajsa Michal

9. Sokol Dolní Počernice B - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Hejduk Jakub

10. BK Pirelli B - VSK Iuridica       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Syrovátka František

11. TJ ČZU Praha - DDM Praha 10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Barták Matěj

12. Sokol Michle A - BK Prosek B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Lochman Radek
Matys Pavel

3. kolo
13. HB Basket B - BK Prosek B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum:

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:



14. DDM Praha 10 - Sokol Michle A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum:

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis


15. VSK Iuridica - TJ ČZU Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum:

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Kavan Jonáš

16. BŠ Tygři Praha - BK Pirelli B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Siegfried Jiří


17. Stavební fakulta - Sokol Dolní Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum:

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Ďurana Antonín


4. kolo
19. Porg Basket - HB Basket B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum:

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



21. BK Pirelli B - Stavební fakulta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Kavan Jonáš

22. TJ ČZU Praha - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Bohata Pavel


23. Sokol Michle A - VSK Iuridica       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Billík Dennis

24. BK Prosek B - DDM Praha 10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum:

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Vampola Jakub

5. kolo
25. DDM Praha 10 - HB Basket B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum:

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:
Melzerová Johana


26. VSK Iuridica - BK Prosek B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum:

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Kucharič Milan

27. BŠ Tygři Praha - Sokol Michle A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Kvoch Jan


28. Stavební fakulta - TJ ČZU Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum:

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:
Koc Ondřej
Neubauer Jan

30. Porg Basket - Sokol Dolní Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum:

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:
Kunc Martin


6. kolo
31. HB Basket B - Sokol Dolní Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum:

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:



32. BK Pirelli B - Porg Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



34. Sokol Michle A - Stavební fakulta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



35. BK Prosek B - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum:

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



36. DDM Praha 10 - VSK Iuridica       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum:

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:



7. kolo
37. VSK Iuridica - HB Basket B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum:

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:



38. BŠ Tygři Praha - DDM Praha 10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



39. Stavební fakulta - BK Prosek B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum:

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



41. Porg Basket - TJ ČZU Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum:

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



42. Sokol Dolní Počernice B - BK Pirelli B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



8. kolo
43. HB Basket B - BK Pirelli B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum:

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:



44. TJ ČZU Praha - Sokol Dolní Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



45. Sokol Michle A - Porg Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



47. DDM Praha 10 - Stavební fakulta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum:

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:



48. VSK Iuridica - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum:

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:



9. kolo
49. BŠ Tygři Praha - HB Basket B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



50. Stavební fakulta - VSK Iuridica       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum:

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



52. Porg Basket - BK Prosek B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum:

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



53. Sokol Dolní Počernice B - Sokol Michle A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



54. BK Pirelli B - TJ ČZU Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



10. kolo
55. HB Basket B - TJ ČZU Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum:

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:



56. Sokol Michle A - BK Pirelli B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



57. BK Prosek B - Sokol Dolní Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum:

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



58. DDM Praha 10 - Porg Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum:

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:



60. BŠ Tygři Praha - Stavební fakulta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



11. kolo
61. Stavební fakulta - HB Basket B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum:

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



63. Porg Basket - VSK Iuridica       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum:

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



64. Sokol Dolní Počernice B - DDM Praha 10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



65. BK Pirelli B - BK Prosek B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



66. TJ ČZU Praha - Sokol Michle A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



12. kolo
67. HB Basket B - Sokol Michle A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum:

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:



68. TJ ČZU Praha - BK Prosek B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



69. BK Pirelli B - DDM Praha 10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



70. Sokol Dolní Počernice B - VSK Iuridica       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



71. Porg Basket - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum:

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



13. kolo
74. Stavební fakulta - Porg Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum:

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



75. BŠ Tygři Praha - Sokol Dolní Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



76. VSK Iuridica - BK Pirelli B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum:

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:



77. DDM Praha 10 - TJ ČZU Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum:

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:



78. BK Prosek B - Sokol Michle A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum:

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



14. kolo
79. HB Basket B - BK Prosek B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum:

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:



80. Sokol Michle A - DDM Praha 10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



81. TJ ČZU Praha - VSK Iuridica       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



82. BK Pirelli B - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



83. Sokol Dolní Počernice B - Stavební fakulta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



15. kolo
85. Porg Basket - HB Basket B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum:

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



87. Stavební fakulta - BK Pirelli B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum:

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



88. BŠ Tygři Praha - TJ ČZU Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



89. VSK Iuridica - Sokol Michle A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum:

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:



90. DDM Praha 10 - BK Prosek B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum:

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:



16. kolo
91. HB Basket B - DDM Praha 10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum:

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:



92. BK Prosek B - VSK Iuridica       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum:

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



93. Sokol Michle A - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



94. TJ ČZU Praha - Stavební fakulta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



96. Sokol Dolní Počernice B - Porg Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



17. kolo
97. Sokol Dolní Počernice B - HB Basket B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



98. Porg Basket - BK Pirelli B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum:

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



100. Stavební fakulta - Sokol Michle A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum:

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



101. BŠ Tygři Praha - BK Prosek B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



102. VSK Iuridica - DDM Praha 10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum:

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:



18. kolo
103. HB Basket B - VSK Iuridica       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum:

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:



104. DDM Praha 10 - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum:

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:



105. BK Prosek B - Stavební fakulta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum:

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



107. TJ ČZU Praha - Porg Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



108. BK Pirelli B - Sokol Dolní Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



19. kolo
109. BK Pirelli B - HB Basket B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



110. Sokol Dolní Počernice B - TJ ČZU Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



111. Porg Basket - Sokol Michle A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum:

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



113. Stavební fakulta - DDM Praha 10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum:

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



114. BŠ Tygři Praha - VSK Iuridica       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



20. kolo
115. HB Basket B - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum:

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:



116. VSK Iuridica - Stavební fakulta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum:

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:



118. BK Prosek B - Porg Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum:

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



119. Sokol Michle A - Sokol Dolní Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



120. TJ ČZU Praha - BK Pirelli B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



21. kolo
121. TJ ČZU Praha - HB Basket B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum:

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



122. BK Pirelli B - Sokol Michle A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum:

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:



123. Sokol Dolní Počernice B - BK Prosek B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



124. Porg Basket - DDM Praha 10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum:

místo: ZŠ a gymnázium Nový PORG, Praha 4

rozhodčí:



126. Stavební fakulta - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum:

místo: Gym. Parléřova, Praha 6

rozhodčí:



22. kolo
127. HB Basket B - Stavební fakulta       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum:

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:



129. VSK Iuridica - Porg Basket       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum:

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:



130. DDM Praha 10 - Sokol Dolní Počernice B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum:

místo: ZŠ Horáčkova, Praha 4

rozhodčí:



131. BK Prosek B - BK Pirelli B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum:

místo: Gym. Českolipská, Praha 9

rozhodčí:



132. Sokol Michle A - TJ ČZU Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.