image

ženy / Oblasti / ročník 2020/21 / 2.třída / Základní fáze


tabulka
1. TJ Ruzyně 1 1 0 65:21 2
2. Sokol Stodůlky 1 1 0 68:40 2
3. Sokol Horní Počernice 1 1 0 47:39 2
4. Sokol Dolní Počernice C 1 1 0 47:42 2
5. BK Prosek C 1 0 1 42:47 1
6. TJ Sokol Jinonice 1 0 1 39:47 1
7. Aritma Praha C 1 0 1 40:68 1
8. TJ Podolí Praha 4 1 0 1 21:65 1
9. Sokol Michle B 0 0 0 0:0 0
10. VSK MFF UK Praha 0 0 0 0:0 0
1. kolo
2. S.H.Počernice - TJ Sokol Jinonice 09.10.2020 19:00 47:39 (14:14 21:20 33:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 09.10.2020, 19:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Pommer Roman
Kohout Radomír

3. TJ Ruzyně - TJ Podolí Praha 4 06.10.2020 18:40 65:21 (18:6 35:12 55:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.10.2020, 18:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Musil Jan
Kopecký Jáchym

4. BK Prosek C - Sokol Dolní Počernice C 05.10.2020 19:40 42:47 (10:5 2:12 11:11 19:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 05.10.2020, 19:40:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
Vampola Jakub
Prokop Karel

6. Sokol Stodůlky - Aritma Praha C 07.10.2020 19:40 68:40 (20:10 32:22 46:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 07.10.2020, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Kucharič Milan

2. kolo
9. Sokol Dolní Počernice C - VSK MFF UK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Jon Miloslav

10. TJ Podolí Praha 4 - BK Prosek C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum:

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
Strnad Pavel
Kunc Martin

11. TJ Sokol Jinonice - TJ Ruzyně       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum:

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:
Dvořák Petr
Siegfried Jiří

12. Sokol Michle B - S.H.Počernice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Lochman Radek
Matys Pavel

3. kolo
14. TJ Ruzyně - Sokol Michle B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum:

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



15. BK Prosek C - TJ Sokol Jinonice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum:

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Karwowska Klaudia

16. VSK MFF UK Praha - TJ Podolí Praha 4       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum:

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Podařil Teodor

17. Sokol Stodůlky - Sokol Dolní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



4. kolo
20. Sokol Dolní Počernice C - Aritma Praha C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Vampola Jakub


21. TJ Podolí Praha 4 - Sokol Stodůlky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum:

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
Kunc Martin
Matys Pavel

22. TJ Sokol Jinonice - VSK MFF UK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum:

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:



23. Sokol Michle B - BK Prosek C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Billík Dennis

24. S.H.Počernice - TJ Ruzyně       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Pommer Roman
Karwowska Klaudia

5. kolo
26. BK Prosek C - S.H.Počernice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum:

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
Kmošek Jakub
Karwowska Klaudia

27. VSK MFF UK Praha - Sokol Michle B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum:

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Melzer Ondřej

28. Sokol Stodůlky - TJ Sokol Jinonice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Ďurana Antonín

29. Aritma Praha C - TJ Podolí Praha 4       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



6. kolo
33. TJ Sokol Jinonice - Aritma Praha C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum:

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:



34. Sokol Michle B - Sokol Stodůlky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



35. S.H.Počernice - VSK MFF UK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



36. TJ Ruzyně - BK Prosek C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum:

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



7. kolo
38. VSK MFF UK Praha - TJ Ruzyně       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum:

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



39. Sokol Stodůlky - S.H.Počernice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



40. Aritma Praha C - Sokol Michle B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



42. Sokol Dolní Počernice C - TJ Podolí Praha 4       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



8. kolo
44. TJ Sokol Jinonice - Sokol Dolní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum:

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:



46. S.H.Počernice - Aritma Praha C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



47. TJ Ruzyně - Sokol Stodůlky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum:

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



48. BK Prosek C - VSK MFF UK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum:

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:



9. kolo
50. Sokol Stodůlky - BK Prosek C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



51. Aritma Praha C - TJ Ruzyně       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



53. Sokol Dolní Počernice C - Sokol Michle B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



54. TJ Podolí Praha 4 - TJ Sokol Jinonice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum:

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:



10. kolo
56. Sokol Michle B - TJ Podolí Praha 4       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



57. S.H.Počernice - Sokol Dolní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



59. BK Prosek C - Aritma Praha C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum:

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:



60. VSK MFF UK Praha - Sokol Stodůlky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum:

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



11. kolo
62. Aritma Praha C - VSK MFF UK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



64. Sokol Dolní Počernice C - TJ Ruzyně       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



65. TJ Podolí Praha 4 - S.H.Počernice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum:

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:



66. TJ Sokol Jinonice - Sokol Michle B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum:

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:



12. kolo
68. TJ Sokol Jinonice - S.H.Počernice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum:

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:



69. TJ Podolí Praha 4 - TJ Ruzyně       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum:

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:



70. Sokol Dolní Počernice C - BK Prosek C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



72. Aritma Praha C - Sokol Stodůlky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



13. kolo
75. VSK MFF UK Praha - Sokol Dolní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum:

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



76. BK Prosek C - TJ Podolí Praha 4       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum:

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:



77. TJ Ruzyně - TJ Sokol Jinonice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum:

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



78. S.H.Počernice - Sokol Michle B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



14. kolo
80. Sokol Michle B - TJ Ruzyně       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



81. TJ Sokol Jinonice - BK Prosek C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum:

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:



82. TJ Podolí Praha 4 - VSK MFF UK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum:

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:



83. Sokol Dolní Počernice C - Sokol Stodůlky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



15. kolo
86. Aritma Praha C - Sokol Dolní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



87. Sokol Stodůlky - TJ Podolí Praha 4       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



88. VSK MFF UK Praha - TJ Sokol Jinonice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum:

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



89. BK Prosek C - Sokol Michle B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum:

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:



90. TJ Ruzyně - S.H.Počernice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum:

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



16. kolo
92. S.H.Počernice - BK Prosek C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



93. Sokol Michle B - VSK MFF UK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



94. TJ Sokol Jinonice - Sokol Stodůlky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum:

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:



95. TJ Podolí Praha 4 - Aritma Praha C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum:

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:



17. kolo
99. Aritma Praha C - TJ Sokol Jinonice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



100. Sokol Stodůlky - Sokol Michle B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



101. VSK MFF UK Praha - S.H.Počernice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum:

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



102. BK Prosek C - TJ Ruzyně       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum:

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:



18. kolo
104. TJ Ruzyně - VSK MFF UK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum:

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



105. S.H.Počernice - Sokol Stodůlky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



106. Sokol Michle B - Aritma Praha C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



108. TJ Podolí Praha 4 - Sokol Dolní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum:

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:



19. kolo
110. Sokol Dolní Počernice C - TJ Sokol Jinonice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



112. Aritma Praha C - S.H.Počernice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



113. Sokol Stodůlky - TJ Ruzyně       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



114. VSK MFF UK Praha - BK Prosek C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum:

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



20. kolo
116. BK Prosek C - Sokol Stodůlky       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum:

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:



117. TJ Ruzyně - Aritma Praha C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum:

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



119. Sokol Michle B - Sokol Dolní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



120. TJ Sokol Jinonice - TJ Podolí Praha 4       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum:

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:



21. kolo
122. TJ Podolí Praha 4 - Sokol Michle B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum:

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:



123. Sokol Dolní Počernice C - S.H.Počernice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum:

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



125. Aritma Praha C - BK Prosek C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum:

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



126. Sokol Stodůlky - VSK MFF UK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum:

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:



22. kolo
128. VSK MFF UK Praha - Aritma Praha C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum:

místo: ZŠ Mendelova, Praha 4

rozhodčí:



130. TJ Ruzyně - Sokol Dolní Počernice C       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum:

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:



131. S.H.Počernice - TJ Podolí Praha 4       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



132. Sokol Michle B - TJ Sokol Jinonice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum:

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.