image

ženy / Oblasti / ročník 2020/21 / 2.třída / Základní fáze


tabulka
1. Sokol Stodůlky 0 0 0 0:0 0
2. Sokol Horní Počernice 0 0 0 0:0 0
3. Sokol Michle B 0 0 0 0:0 0
4. Sokol Dolní Počernice C 0 0 0 0:0 0
5. TJ Sokol Jinonice 0 0 0 0:0 0
6. Aritma Praha C 0 0 0 0:0 0
7. VSK MFF UK Praha 0 0 0 0:0 0
8. TJ Podolí Praha 4 0 0 0 0:0 0
9. BK Prosek C 0 0 0 0:0 0
10. TJ Ruzyně 0 0 0 0:0 0
1. kolo
2. S.H.Počernice - TJ Sokol Jinonice 05.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 05.10.2020, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. TJ Ruzyně - TJ Podolí Praha 4 05.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 05.10.2020, 00:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. BK Prosek C - Sokol Dolní Počernice C 05.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 05.10.2020, 00:00:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. Sokol Stodůlky - Aritma Praha C 05.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 05.10.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. kolo
9. Sokol Dolní Počernice C - VSK MFF UK Praha 12.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 12.10.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. TJ Podolí Praha 4 - BK Prosek C 12.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 12.10.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. TJ Sokol Jinonice - TJ Ruzyně 12.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 12.10.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. Sokol Michle B - S.H.Počernice 12.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 12.10.2020, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. kolo
14. TJ Ruzyně - Sokol Michle B 19.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 19.10.2020, 00:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. BK Prosek C - TJ Sokol Jinonice 19.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 19.10.2020, 00:00:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. VSK MFF UK Praha - TJ Podolí Praha 4 19.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 19.10.2020, 00:00:00

místo: ZŠ a MŠ P. Strozziho, Praha 8

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

17. Sokol Stodůlky - Sokol Dolní Počernice C 19.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 19.10.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. kolo
20. Sokol Dolní Počernice C - Aritma Praha C 26.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 26.10.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

21. TJ Podolí Praha 4 - Sokol Stodůlky 26.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 26.10.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. TJ Sokol Jinonice - VSK MFF UK Praha 26.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 26.10.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

23. Sokol Michle B - BK Prosek C 26.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 26.10.2020, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

24. S.H.Počernice - TJ Ruzyně 26.10.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 26.10.2020, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

5. kolo
26. BK Prosek C - S.H.Počernice 02.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 02.11.2020, 00:00:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

27. VSK MFF UK Praha - Sokol Michle B 02.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 02.11.2020, 00:00:00

místo: ZŠ a MŠ P. Strozziho, Praha 8

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

28. Sokol Stodůlky - TJ Sokol Jinonice 02.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 02.11.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

29. Aritma Praha C - TJ Podolí Praha 4 02.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 02.11.2020, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. kolo
33. TJ Sokol Jinonice - Aritma Praha C 09.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 09.11.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

34. Sokol Michle B - Sokol Stodůlky 09.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 09.11.2020, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

35. S.H.Počernice - VSK MFF UK Praha 09.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 09.11.2020, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

36. TJ Ruzyně - BK Prosek C 09.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 09.11.2020, 00:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. kolo
38. VSK MFF UK Praha - TJ Ruzyně 16.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 16.11.2020, 00:00:00

místo: ZŠ a MŠ P. Strozziho, Praha 8

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

39. Sokol Stodůlky - S.H.Počernice 16.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 16.11.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

40. Aritma Praha C - Sokol Michle B 16.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 16.11.2020, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

42. Sokol Dolní Počernice C - TJ Podolí Praha 4 16.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 16.11.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. kolo
44. TJ Sokol Jinonice - Sokol Dolní Počernice C 23.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 23.11.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

46. S.H.Počernice - Aritma Praha C 23.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 23.11.2020, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

47. TJ Ruzyně - Sokol Stodůlky 23.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 23.11.2020, 00:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

48. BK Prosek C - VSK MFF UK Praha 23.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 23.11.2020, 00:00:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. kolo
50. Sokol Stodůlky - BK Prosek C 30.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 30.11.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

51. Aritma Praha C - TJ Ruzyně 30.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 30.11.2020, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

53. Sokol Dolní Počernice C - Sokol Michle B 30.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 30.11.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

54. TJ Podolí Praha 4 - TJ Sokol Jinonice 30.11.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 30.11.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. kolo
56. Sokol Michle B - TJ Podolí Praha 4 07.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 07.12.2020, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

57. S.H.Počernice - Sokol Dolní Počernice C 07.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 07.12.2020, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

59. BK Prosek C - Aritma Praha C 07.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 07.12.2020, 00:00:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

60. VSK MFF UK Praha - Sokol Stodůlky 07.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 07.12.2020, 00:00:00

místo: ZŠ a MŠ P. Strozziho, Praha 8

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. kolo
62. Aritma Praha C - VSK MFF UK Praha 14.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 14.12.2020, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

64. Sokol Dolní Počernice C - TJ Ruzyně 14.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 14.12.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

65. TJ Podolí Praha 4 - S.H.Počernice 14.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 14.12.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

66. TJ Sokol Jinonice - Sokol Michle B 14.12.2020       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 14.12.2020, 00:00:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. kolo
68. TJ Sokol Jinonice - S.H.Počernice 11.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 11.01.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

69. TJ Podolí Praha 4 - TJ Ruzyně 11.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 11.01.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

70. Sokol Dolní Počernice C - BK Prosek C 11.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 11.01.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

72. Aritma Praha C - Sokol Stodůlky 11.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 11.01.2021, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
75. VSK MFF UK Praha - Sokol Dolní Počernice C 18.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 18.01.2021, 00:00:00

místo: ZŠ a MŠ P. Strozziho, Praha 8

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

76. BK Prosek C - TJ Podolí Praha 4 18.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 18.01.2021, 00:00:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

77. TJ Ruzyně - TJ Sokol Jinonice 18.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 18.01.2021, 00:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

78. S.H.Počernice - Sokol Michle B 18.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 18.01.2021, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
80. Sokol Michle B - TJ Ruzyně 25.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 25.01.2021, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

81. TJ Sokol Jinonice - BK Prosek C 25.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 25.01.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

82. TJ Podolí Praha 4 - VSK MFF UK Praha 25.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 25.01.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

83. Sokol Dolní Počernice C - Sokol Stodůlky 25.01.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 25.01.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. kolo
86. Aritma Praha C - Sokol Dolní Počernice C 01.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 01.02.2021, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

87. Sokol Stodůlky - TJ Podolí Praha 4 01.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 01.02.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

88. VSK MFF UK Praha - TJ Sokol Jinonice 01.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 01.02.2021, 00:00:00

místo: ZŠ a MŠ P. Strozziho, Praha 8

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

89. BK Prosek C - Sokol Michle B 01.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 01.02.2021, 00:00:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

90. TJ Ruzyně - S.H.Počernice 01.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 01.02.2021, 00:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. kolo
92. S.H.Počernice - BK Prosek C 08.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 08.02.2021, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

93. Sokol Michle B - VSK MFF UK Praha 08.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 08.02.2021, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

94. TJ Sokol Jinonice - Sokol Stodůlky 08.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 08.02.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

95. TJ Podolí Praha 4 - Aritma Praha C 08.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 08.02.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

17. kolo
99. Aritma Praha C - TJ Sokol Jinonice 15.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 15.02.2021, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

100. Sokol Stodůlky - Sokol Michle B 15.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 15.02.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

101. VSK MFF UK Praha - S.H.Počernice 15.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 15.02.2021, 00:00:00

místo: ZŠ a MŠ P. Strozziho, Praha 8

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

102. BK Prosek C - TJ Ruzyně 15.02.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 15.02.2021, 00:00:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

18. kolo
104. TJ Ruzyně - VSK MFF UK Praha 08.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 08.03.2021, 00:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

105. S.H.Počernice - Sokol Stodůlky 08.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 08.03.2021, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

106. Sokol Michle B - Aritma Praha C 08.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 08.03.2021, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

108. TJ Podolí Praha 4 - Sokol Dolní Počernice C 08.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 08.03.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

19. kolo
110. Sokol Dolní Počernice C - TJ Sokol Jinonice 15.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 15.03.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

112. Aritma Praha C - S.H.Počernice 15.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 15.03.2021, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

113. Sokol Stodůlky - TJ Ruzyně 15.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 15.03.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

114. VSK MFF UK Praha - BK Prosek C 15.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 15.03.2021, 00:00:00

místo: ZŠ a MŠ P. Strozziho, Praha 8

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. kolo
116. BK Prosek C - Sokol Stodůlky 22.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 22.03.2021, 00:00:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

117. TJ Ruzyně - Aritma Praha C 22.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 22.03.2021, 00:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

119. Sokol Michle B - Sokol Dolní Počernice C 22.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 22.03.2021, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

120. TJ Sokol Jinonice - TJ Podolí Praha 4 22.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 22.03.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Butovická, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

21. kolo
122. TJ Podolí Praha 4 - Sokol Michle B 29.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 29.03.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého / U Modré školy, Praha 4

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

123. Sokol Dolní Počernice C - S.H.Počernice 29.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 29.03.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

125. Aritma Praha C - BK Prosek C 29.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 29.03.2021, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

126. Sokol Stodůlky - VSK MFF UK Praha 29.03.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 29.03.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. kolo
128. VSK MFF UK Praha - Aritma Praha C 05.04.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 05.04.2021, 00:00:00

místo: ZŠ a MŠ P. Strozziho, Praha 8

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

130. TJ Ruzyně - Sokol Dolní Počernice C 05.04.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 05.04.2021, 00:00:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

131. S.H.Počernice - TJ Podolí Praha 4 05.04.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 05.04.2021, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

132. Sokol Michle B - TJ Sokol Jinonice 05.04.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, ženy, Oblasti
2.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 05.04.2021, 00:00:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC