image

kadeti U17 / Oblasti / ročník 2020/21 / Přebor / Základní fáze


tabulka
1. Sokol Kbely B 1 1 0 98:75 2
2. Sokol Kbely A 1 0 1 75:98 1
3. S. Horní Počernice 0 0 0 0:0 0
4. Jižní Supi B 0 0 0 0:0 0
5. Kačeři Kunratice 0 0 0 0:0 0
6. Sokol Žižkov B 0 0 0 0:0 0
7. TJ Sokol Dubeč 0 0 0 0:0 0
8. Radotínský SK-Zbraslav BK 2019 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. Sokol Kbely A - Sokol Žižkov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum:

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Neubauer Jan
Dub Michal

2. S. Horní Počernice - Radotínský SK-Zbraslav BK 2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Lejčko Jan

3. Jižní Supi B - TJ Sokol Dubeč       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum:

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Kunc Martin
Strnad Pavel

4. Kačeři Kunratice - Sokol Kbely B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Kucharič Milan
Řápková Karla

2. kolo
5. Sokol Žižkov B - Sokol Kbely B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 5

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Koc Ondřej
Hejduk Jakub

6. TJ Sokol Dubeč - Kačeři Kunratice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 6

datum:

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Syrovátka František


7. Radotínský SK-Zbraslav BK 2019 - Jižní Supi B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Bendová Linda

8. Sokol Kbely A - S. Horní Počernice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum:

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Kmošek Jakub


3. kolo
9. S. Horní Počernice - Sokol Žižkov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 9

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal


10. Jižní Supi B - Sokol Kbely A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 10

datum:

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:
Kunc Martin


11. Kačeři Kunratice - Radotínský SK-Zbraslav BK 2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 11

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



12. Sokol Kbely B - TJ Sokol Dubeč       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
3. kolo, zápas č. 12

datum:

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Petrák Jakub


4. kolo
13. Sokol Žižkov B - TJ Sokol Dubeč       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 13

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



14. Radotínský SK-Zbraslav BK 2019 - Sokol Kbely B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 14

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



15. Sokol Kbely A - Kačeři Kunratice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 15

datum:

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



16. S. Horní Počernice - Jižní Supi B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
4. kolo, zápas č. 16

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



5. kolo
17. Jižní Supi B - Sokol Žižkov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 17

datum:

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



18. Kačeři Kunratice - S. Horní Počernice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 18

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



19. Sokol Kbely B - Sokol Kbely A 06.10.2020 18:50 98:75 (32:22 55:42 79:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 19

datum: 06.10.2020, 18:50:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Šenk Pavel
Jon Miloslav

20. TJ Sokol Dubeč - Radotínský SK-Zbraslav BK 2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
5. kolo, zápas č. 20

datum:

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:



6. kolo
21. Sokol Žižkov B - Radotínský SK-Zbraslav BK 2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 21

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



22. Sokol Kbely A - TJ Sokol Dubeč       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 22

datum:

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



23. S. Horní Počernice - Sokol Kbely B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 23

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



24. Jižní Supi B - Kačeři Kunratice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
6. kolo, zápas č. 24

datum:

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



7. kolo
25. Kačeři Kunratice - Sokol Žižkov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 25

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



26. Sokol Kbely B - Jižní Supi B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 26

datum:

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



27. TJ Sokol Dubeč - S. Horní Počernice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 27

datum:

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:



28. Radotínský SK-Zbraslav BK 2019 - Sokol Kbely A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
7. kolo, zápas č. 28

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



8. kolo
29. Sokol Žižkov B - Sokol Kbely A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 29

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



30. Radotínský SK-Zbraslav BK 2019 - S. Horní Počernice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 30

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



31. TJ Sokol Dubeč - Jižní Supi B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 31

datum:

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:



32. Sokol Kbely B - Kačeři Kunratice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
8. kolo, zápas č. 32

datum:

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



9. kolo
33. Sokol Kbely B - Sokol Žižkov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 33

datum:

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



34. Kačeři Kunratice - TJ Sokol Dubeč       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 34

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



35. Jižní Supi B - Radotínský SK-Zbraslav BK 2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 35

datum:

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



36. S. Horní Počernice - Sokol Kbely A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
9. kolo, zápas č. 36

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



10. kolo
37. Sokol Žižkov B - S. Horní Počernice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 37

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



38. Sokol Kbely A - Jižní Supi B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 38

datum:

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



39. Radotínský SK-Zbraslav BK 2019 - Kačeři Kunratice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 39

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



40. TJ Sokol Dubeč - Sokol Kbely B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
10. kolo, zápas č. 40

datum:

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:



11. kolo
41. TJ Sokol Dubeč - Sokol Žižkov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 41

datum:

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:



42. Sokol Kbely B - Radotínský SK-Zbraslav BK 2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 42

datum:

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



43. Kačeři Kunratice - Sokol Kbely A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 43

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



44. Jižní Supi B - S. Horní Počernice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
11. kolo, zápas č. 44

datum:

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



12. kolo
45. Sokol Žižkov B - Jižní Supi B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 45

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



46. S. Horní Počernice - Kačeři Kunratice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 46

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



47. Sokol Kbely A - Sokol Kbely B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 47

datum:

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



48. Radotínský SK-Zbraslav BK 2019 - TJ Sokol Dubeč       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
12. kolo, zápas č. 48

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



13. kolo
49. Radotínský SK-Zbraslav BK 2019 - Sokol Žižkov B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 49

datum:

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:



50. TJ Sokol Dubeč - Sokol Kbely A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 50

datum:

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:



51. Sokol Kbely B - S. Horní Počernice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 51

datum:

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



52. Kačeři Kunratice - Jižní Supi B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
13. kolo, zápas č. 52

datum:

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



14. kolo
53. Sokol Žižkov B - Kačeři Kunratice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 53

datum:

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



54. Jižní Supi B - Sokol Kbely B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 54

datum:

místo: ZŠ TGM, Praha 4

rozhodčí:



55. S. Horní Počernice - TJ Sokol Dubeč       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 55

datum:

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



56. Sokol Kbely A - Radotínský SK-Zbraslav BK 2019       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, kadeti U17, Oblasti
Přebor Základní fáze
14. kolo, zápas č. 56

datum:

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.