image

starší minižáci U13 / Oblasti / ročník 2020/21 / Přebor / Kvalifikace B


tabulka
1. USK Praha 3 3 0 254:58 6
2. BŠ Tygři Praha 3 2 1 232:98 5
3. Sokol Vyšehrad 3 1 2 56:226 4
4. Jižní Supi 3 0 3 53:213 3
1. kolo
13. USK Praha - Jižní Supi 10.10.2020 09:00 90:6 (26:0 56:4 76:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace B
1. kolo, zápas č. 13

datum: 10.10.2020, 09:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Štelbacká Kristina
Hejduk Jakub

14. BŠ Tygři Praha - Sokol Vyšehrad 10.10.2020 10:30 105:8 (33:4 59:8 83:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace B
1. kolo, zápas č. 14

datum: 10.10.2020, 10:30:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Štelbacká Kristina
Hejduk Jakub

2. kolo
15. Jižní Supi - Sokol Vyšehrad 11.10.2020 10:30 37:38 (12:8 22:18 31:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace B
2. kolo, zápas č. 15

datum: 11.10.2020, 10:30:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Svejkovský Ondřej

16. USK Praha - BŠ Tygři Praha 11.10.2020 12:00 80:42 (10:19 42:24 65:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace B
2. kolo, zápas č. 16

datum: 11.10.2020, 12:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Svejkovský Ondřej

3. kolo
17. BŠ Tygři Praha - Jižní Supi 11.10.2020 09:00 85:10 (19:2 45:2 65:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace B
3. kolo, zápas č. 17

datum: 11.10.2020, 09:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Svejkovský Ondřej

18. Sokol Vyšehrad - USK Praha 10.10.2020 12:00 10:84 (2:22 4:42 10:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace B
3. kolo, zápas č. 18

datum: 10.10.2020, 12:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Štelbacká Kristina
Hejduk Jakub

4. kolo
19. Jižní Supi - USK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace B
4. kolo, zápas č. 19

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



20. Sokol Vyšehrad - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace B
4. kolo, zápas č. 20

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



5. kolo
21. Sokol Vyšehrad - Jižní Supi       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace B
5. kolo, zápas č. 21

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



22. BŠ Tygři Praha - USK Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace B
5. kolo, zápas č. 22

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



6. kolo
23. Jižní Supi - BŠ Tygři Praha       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace B
6. kolo, zápas č. 23

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



24. USK Praha - Sokol Vyšehrad       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, starší minižáci U13, Oblasti
Přebor Kvalifikace B
6. kolo, zápas č. 24

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.