image

nejmladší minižactvo U11 / Oblasti / ročník 2020/21 / nejmladší minižactvo U11, přípravná část / nejmladší minižactvo U11, přípravná část


tabulka
1. SLUNETA Ústí n.L. 2 2 0 131:38 4
2. Válečníci Děčín 2 2 0 98:45 4
3. BK Teplice A 2 2 0 97:69 4
4. BA LYNX Liberec k 2 2 0 71:58 4
5. TJ Slovan Litoměřice 2 1 1 126:54 3
6. BK Levharti Chomutov 2 1 1 62:54 3
7. Válečníci Děčín B 2 1 1 78:71 3
8. BA 2006 Roudnice n.L. 2 1 1 72:92 3
9. Válečnice Děčín 2 0 2 70:90 2
10. Slavoj BK Litoměřice 2 0 2 35:96 2
11. TJ Slovan Varnsdorf 2 0 2 48:121 2
12. SLUNETA Ústí n.L. d 2 0 2 42:142 2
1. kolo
4. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín 10.10.2020 09:00 17:62 (4:18 8:34 10:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 10.10.2020, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Vostatková Karolína (1.000/1.000)
Hušek Daniel (1.000/1.000)

5. Válečníci Děčín - BK Levharti Chomutov 10.10.2020 11:00 36:28 (10:5 20:12 26:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 10.10.2020, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Vostatková Karolína (1.000/1.000)
Hušek Daniel (1.000/1.000)

6. BK Levharti Chomutov - Slavoj Litoměřice 10.10.2020 13:00 34:18 (12:5 22:11 14:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 10.10.2020, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Vostatková Karolína (1.000/---)
Hušek Daniel (1.000/---)

7. BK Teplice A - SLUNETA Ústí n.L. d 10.10.2020 09:00 54:31 (14:8 26:12 40:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 7

datum: 10.10.2020, 09:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. SLUNETA Ústí n.L. d - TJ Slovan Litoměřice 10.10.2020 10:45 11:88 (2:30 6:44 9:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 8

datum: 10.10.2020, 10:45:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. TJ Slovan Litoměřice - BK Teplice A 10.10.2020 12:30 38:43 (10:10 20:18 30:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 9

datum: 10.10.2020, 12:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. SLUNETA Ústí n.L. - BA 2006 Roudnice n.L. 10.10.2020 14:00 56:26 (14:6 28:12 44:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 10

datum: 10.10.2020, 14:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Gabriel Jakub (1.000/1.000)
Zemancová Adéla (1.000/1.000)

11. BA 2006 Roudnice n.L. - Slovan Varnsdorf 10.10.2020 15:45 46:36 (12:9 22:19 36:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 11

datum: 10.10.2020, 15:45:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Gabriel Jakub (1.000/1.500)
Zemancová Adéla (1.000/1.500)

12. Slovan Varnsdorf - SLUNETA Ústí n.L. 10.10.2020 17:30 12:75 (2:15 2:31 4:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 12

datum: 10.10.2020, 17:30:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Zemancová Adéla (1.500/1.000)
Gabriel Jakub (1.500/1.000)

13. BA LYNX Liberec k - Válečnice Děčín 10.10.2020 09:00 39:31 (12:12 24:15 28:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 13

datum: 10.10.2020, 09:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hošek Václav (1.500/1.000)
Fichtner Matyáš (2.000/1.000)

14. Válečnice Děčín - Válečníci Děčín B 10.10.2020 11:00 39:51 (2:18 21:21 28:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 14

datum: 10.10.2020, 11:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Fichtner Matyáš (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/1.000)

15. Válečníci Děčín B - BA LYNX Liberec k 10.10.2020 13:00 27:32 (12:9 12:17 20:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2020/21, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
nejmladší minižactvo U11, přípravná část nejmladší minižactvo U11, přípravná část
1. kolo, zápas č. 15

datum: 10.10.2020, 13:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/1.500)
Fichtner Matyáš (1.000/1.500)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.