image

junioři U19 / kvalifikace o extraligu / ročník 2021/22 / skupina A


tabulka
1. BK Sojky Pelhřimov 4 4 0 360:263 8
2. Tygři Brno 4 3 1 349:254 7
3. BA Sparta Praha 4 2 2 327:329 6
4. Basket Poděbrady 4 1 3 276:351 5
5. Válečníci Děčín 4 0 4 242:357 4
1. kolo
1. BA Sparta Praha - Sojky Pelhřimov 12.06.2021 09:00 (82:90) (23:21 49:48 72:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, kvalifikace o extraligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 12.06.2021, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Výborný Dominik
Musil Jan

2. Válečníci Děčín - Basket Poděbrady 12.06.2021 11:00 (63:79) (20:15 34:42 48:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, kvalifikace o extraligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 12.06.2021, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vávrová Veronika
Bohata Pavel

3. Sojky Pelhřimov - Tygři Brno 12.06.2021 13:30 (87:69) (11:19 42:43 63:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, kvalifikace o extraligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 12.06.2021, 13:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Blahout Petr
Výborný Dominik

4. Basket Poděbrady - BA Sparta Praha 12.06.2021 15:30 (78:98) (22:11 41:38 60:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, kvalifikace o extraligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 12.06.2021, 15:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vávrová Veronika
Musil Jan

5. Tygři Brno - Válečníci Děčín 12.06.2021 18:00 (111:59) (36:7 61:26 75:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, kvalifikace o extraligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 12.06.2021, 18:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Petrák Robin

6. Sojky Pelhřimov - Basket Poděbrady 13.06.2021 09:00 (106:68) (18:20 56:34 80:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, kvalifikace o extraligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 13.06.2021, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Petrák Robin
Musil Jan

7. Tygři Brno - BA Sparta Praha 13.06.2021 11:00 (85:57) (17:18 47:30 70:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, kvalifikace o extraligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 7

datum: 13.06.2021, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kučírek Martin
Bohata Pavel

8. Válečníci Děčín - Sojky Pelhřimov 13.06.2021 13:30 (44:77) (13:20 30:32 56:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, kvalifikace o extraligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 8

datum: 13.06.2021, 13:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vávrová Veronika
Petrák Robin

9. Basket Poděbrady - Tygři Brno 13.06.2021 15:30 (51:84) (7:31 30:53 42:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, kvalifikace o extraligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 9

datum: 13.06.2021, 15:30:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Musil Jan
Bohata Pavel

10. BA Sparta Praha - Válečníci Děčín 13.06.2021 18:00 (90:76) (29:23 61:31 80:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, kvalifikace o extraligu
skupina A
1. kolo, zápas č. 10

datum: 13.06.2021, 18:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Blahout Petr
Výborný Dominik

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.