image

muži / Oblasti / ročník 2021/22 / Středočeská basketbalová liga mužů / SBLM skupina západ


tabulka
1. BK Kladno 3 2 1 200:152 5
2. ŠSK při 3. ZŠ Slaný 2 2 0 133:118 4
3. TJ TZ Rakovník 3 1 2 168:196 4
4. BK Beroun "A" 2 1 1 118:132 3
5. BK Kralupy-Junior muži 1 1 0 63:41 2
6. BC Benešov B 2 0 2 113:148 2
7. BK R&J EBC Mělník 1 0 1 69:77 1
1. kolo
1. BK Kladno - TJ TZ Rakovník 25.09.2021 17:30 68:34 (15:9 31:17 44:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
1. kolo, zápas č. 1

datum: 25.09.2021, 17:30:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Šťavík Radek (1.000/1.000)
Bukovský Michal (1.000/1.000)

2. BK Kralupy-Junior muži - BK Beroun "A" 25.09.2021 18:00 63:41 (13:18 35:22 54:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
1. kolo, zápas č. 2

datum: 25.09.2021, 18:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/3.000)
Šikorský Ľudovít (1.000/2.000)

2. kolo
3. R&J EBC Mělník - BK Beroun "A" 16.10.2021 17:00 (69:77) (15:24 36:44 54:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
2. kolo, zápas č. 3

datum: 16.10.2021, 17:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Veselý Jiří (---/2.000)
Velda Pavel (---/2.000)

3. kolo
4. BK Kladno - BC Benešov B 09.10.2021 17:30 74:56 (14:14 31:34 50:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
3. kolo, zápas č. 4

datum: 09.10.2021, 17:30:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)
Šikorský Ľudovít (1.000/1.000)

5. TJ TZ Rakovník - ŠSK Slaný 09.10.2021 17:00 60:71 (17:15 32:36 42:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
3. kolo, zápas č. 5

datum: 09.10.2021, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Rakovník

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.000)
Šťavík Radek (1.000/2.500)

4. kolo
6. BK Kladno - ŠSK Slaný 10.10.2021 17:30 58:62 (16:12 32:26 39:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
4. kolo, zápas č. 6

datum: 10.10.2021, 17:30:00

místo: SH BIOS Kladno (Zimní stadion), Kladno

rozhodčí:
Frána Petr (3.000/1.000)
Šikorský Ľudovít (1.000/1.000)

7. TJ TZ Rakovník - BC Benešov B 10.10.2021 10:00 74:57 (22:13 35:33 57:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
4. kolo, zápas č. 7

datum: 10.10.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Rakovník

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.000/1.000)
Šťavík Radek (1.000/1.000)

5. kolo
8. BC Benešov B - ŠSK Slaný 23.10.2021 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
5. kolo, zápas č. 8

datum: 23.10.2021, 20:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. BK Kralupy-Junior muži - BK Kladno 23.10.2021 20:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
5. kolo, zápas č. 9

datum: 23.10.2021, 20:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. R&J EBC Mělník - TJ TZ Rakovník 23.10.2021 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
5. kolo, zápas č. 10

datum: 23.10.2021, 17:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. kolo
11. BK Kralupy-Junior muži - TJ TZ Rakovník 24.10.2021 14:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
6. kolo, zápas č. 11

datum: 24.10.2021, 14:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. R&J EBC Mělník - BK Kladno 24.10.2021 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
6. kolo, zápas č. 12

datum: 24.10.2021, 10:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. kolo
13. BK Kladno - BK Beroun "A" 13.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
7. kolo, zápas č. 13

datum: 13.11.2021, 00:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. BC Benešov B - BK Kralupy-Junior muži 13.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
7. kolo, zápas č. 14

datum: 13.11.2021, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. ŠSK Slaný - R&J EBC Mělník 13.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
7. kolo, zápas č. 15

datum: 13.11.2021, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. kolo
16. TJ TZ Rakovník - BK Beroun "A" 14.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
8. kolo, zápas č. 16

datum: 14.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Rakovník

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

17. BC Benešov B - R&J EBC Mělník 14.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
8. kolo, zápas č. 17

datum: 14.11.2021, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

18. ŠSK Slaný - BK Kralupy-Junior muži 14.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
8. kolo, zápas č. 18

datum: 14.11.2021, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. kolo
19. BK Kralupy-Junior muži - R&J EBC Mělník 27.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
9. kolo, zápas č. 19

datum: 27.11.2021, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. BK Beroun "A" - BC Benešov B 27.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
9. kolo, zápas č. 20

datum: 27.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Beroun

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. kolo
21. BK Beroun "A" - ŠSK Slaný 28.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
10. kolo, zápas č. 21

datum: 28.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Beroun

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. kolo
22. BK Beroun "A" - R&J EBC Mělník 11.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
11. kolo, zápas č. 22

datum: 11.12.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Beroun

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. kolo
23. TJ TZ Rakovník - BK Kladno 12.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
12. kolo, zápas č. 23

datum: 12.12.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Rakovník

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

24. BK Beroun "A" - BK Kralupy-Junior muži 12.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
12. kolo, zápas č. 24

datum: 12.12.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Beroun

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
25. ŠSK Slaný - BK Kladno 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
13. kolo, zápas č. 25

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

26. BC Benešov B - TJ TZ Rakovník 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
13. kolo, zápas č. 26

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
27. BC Benešov B - BK Kladno 09.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
14. kolo, zápas č. 27

datum: 09.01.2022, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

28. ŠSK Slaný - TJ TZ Rakovník 09.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
14. kolo, zápas č. 28

datum: 09.01.2022, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. kolo
29. TJ TZ Rakovník - BK Kralupy-Junior muži 22.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
15. kolo, zápas č. 29

datum: 22.01.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Rakovník

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

30. BK Kladno - R&J EBC Mělník 22.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
15. kolo, zápas č. 30

datum: 22.01.2022, 00:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. kolo
31. ŠSK Slaný - BC Benešov B 23.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
16. kolo, zápas č. 31

datum: 23.01.2022, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

32. BK Kladno - BK Kralupy-Junior muži 23.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
16. kolo, zápas č. 32

datum: 23.01.2022, 00:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

33. TJ TZ Rakovník - R&J EBC Mělník 23.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
16. kolo, zápas č. 33

datum: 23.01.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Rakovník

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

17. kolo
34. BK Beroun "A" - TJ TZ Rakovník 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
17. kolo, zápas č. 34

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Beroun

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

35. R&J EBC Mělník - BC Benešov B 05.02.2022 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
17. kolo, zápas č. 35

datum: 05.02.2022, 17:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

36. BK Kralupy-Junior muži - ŠSK Slaný 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
17. kolo, zápas č. 36

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

18. kolo
37. BK Beroun "A" - BK Kladno 06.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
18. kolo, zápas č. 37

datum: 06.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Beroun

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

38. BK Kralupy-Junior muži - BC Benešov B 06.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
18. kolo, zápas č. 38

datum: 06.02.2022, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

39. R&J EBC Mělník - ŠSK Slaný 06.02.2022 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
18. kolo, zápas č. 39

datum: 06.02.2022, 12:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

19. kolo
40. ŠSK Slaný - BK Beroun "A" 19.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
19. kolo, zápas č. 40

datum: 19.02.2022, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. kolo
41. R&J EBC Mělník - BK Kralupy-Junior muži 20.02.2022 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
20. kolo, zápas č. 41

datum: 20.02.2022, 10:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

42. BC Benešov B - BK Beroun "A" 20.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Středočeská basketbalová liga mužů SBLM skupina západ
20. kolo, zápas č. 42

datum: 20.02.2022, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.