image

mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2021/22 / Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 / Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G


tabulka
1. BK Studánka Pardubice U12G (ms) 10 9 1 892:161 19
2. BK Brandýs n. L. U12G 10 8 2 617:411 18
3. BC Benešov U12G 10 8 2 599:288 18
4. ŠBK Sadská U12G 10 7 3 804:218 17
5. BC Slaný U12G 10 6 4 496:464 16
6. TJ Sokol Kladno U12G 10 6 4 481:434 16
7. Basket Poděbrady z.s. U12G(ms) 10 4 6 419:516 14
8. AŠ Mladá Boleslav U12G 10 3 7 337:694 13
9. Pandy Čelákovice U12G(ms) 10 2 8 256:630 12
10. BK Český Brod U12G(ms) 10 1 9 196:827 11
11. Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G 10 1 9 263:717 11
1. kolo
1. BK Studánka Pardubice U12G - BC Benešov U12G 26.09.2021 10:00 63:24 (5:2 15:8 43:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
1. kolo, zápas č. 1

datum: 26.09.2021, 10:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



2. Kral-JuniorU12G - BK Český Brod U12G(ms) 26.09.2021 09:00 24:44 (4:10 9:16 17:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
1. kolo, zápas č. 2

datum: 26.09.2021, 09:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Veselý Jiří
Šikorský Ľudovít

3. Sokol Kladno U12G - Pandy ČelákU12G(ms) 26.09.2021 12:00 72:31 (18:6 41:12 62:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
1. kolo, zápas č. 3

datum: 26.09.2021, 12:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Šťavík Radek
Hacklová Rozálie

4. Brandýs U12G - BC Slaný U12G 25.09.2021 09:30 41:40 (7:12 25:22 33:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
1. kolo, zápas č. 4

datum: 25.09.2021, 09:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Frána Petr
Jakubcová Kateřina

5. Basket Poděbrady U12G(ms) - ŠBK Sadská U12G 26.09.2021 08:00 16:107 (7:23 12:66 16:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
1. kolo, zápas č. 5

datum: 26.09.2021, 08:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Dvorský Dušan
Podruh Vojtěch

2. kolo
8. ŠBK Sadská U12G - AŠ Mladá Bol U12G 09.10.2021 09:00 112:26 (27:7 53:13 83:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
2. kolo, zápas č. 8

datum: 09.10.2021, 09:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Kvíz Leoš


9. BC Slaný U12G - Basket Poděbrady U12G(ms) 09.10.2021 10:00 48:47 (12:7 22:20 34:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
2. kolo, zápas č. 9

datum: 09.10.2021, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Pospíšilová Anna
Kindermannová Johanka

10. Pandy ČelákU12G(ms) - Brandýs U12G 09.10.2021 09:00 22:75 (2:18 7:34 16:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
2. kolo, zápas č. 10

datum: 09.10.2021, 09:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Jakubcová Kateřina
Štroblová Claudie

11. BK Český Brod U12G(ms) - Sokol Kladno U12G 09.10.2021 10:00 12:88 (4:16 8:46 10:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
2. kolo, zápas č. 11

datum: 09.10.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Vávra Petr
Volný David

12. BK Studánka Pardubice U12G - Kral-JuniorU12G 17.10.2021 09:30 150:13 (33:3 78:6 114:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
2. kolo, zápas č. 12

datum: 17.10.2021, 09:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



3. kolo
13. Kral-JuniorU12G - BC Benešov U12G 24.10.2021 09:00 16:69 (7:16 12:34 14:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
3. kolo, zápas č. 13

datum: 24.10.2021, 09:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Frána Petr
Šťavík Radek

14. Sokol Kladno U12G - BK Studánka Pardubice U12G 24.10.2021 10:00 18:106 (7:18 10:54 18:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
3. kolo, zápas č. 14

datum: 24.10.2021, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



15. Brandýs U12G - BK Český Brod U12G(ms) 24.10.2021 09:00 89:16 (18:4 42:12 65:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
3. kolo, zápas č. 15

datum: 24.10.2021, 09:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Pádivý Vladimír


16. Basket Poděbrady U12G(ms) - Pandy ČelákU12G(ms) 24.10.2021 08:00 68:8 (19:1 31:3 51:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
3. kolo, zápas č. 16

datum: 24.10.2021, 08:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Dvorský Dušan
Podruh Vojtěch

17. AŠ Mladá Bol U12G - BC Slaný U12G 24.10.2021 11:00 19:66 (4:12 9:32 13:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
3. kolo, zápas č. 17

datum: 24.10.2021, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vávra Petr
Janovský Jaroslav

4. kolo
19. BC Benešov U12G - ŠBK Sadská U12G 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
4. kolo, zápas č. 19

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



21. Pandy ČelákU12G(ms) - AŠ Mladá Bol U12G 13.11.2021 09:00 41:53 (4:22 17:31 36:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
4. kolo, zápas č. 21

datum: 13.11.2021, 09:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Dvorský Dušan
Štroblová Claudie

22. BK Český Brod U12G(ms) - Basket Poděbrady U12G(ms) 13.11.2021 09:00 (19:81) (25:0 9:45 11:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
4. kolo, zápas č. 22

datum: 13.11.2021, 09:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Kvíz Leoš
Mrzena Lukáš

23. BK Studánka Pardubice U12G - Brandýs U12G 13.11.2021 09:30 93:27 (27:5 47:11 70:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
4. kolo, zápas č. 23

datum: 13.11.2021, 09:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



24. Kral-JuniorU12G - Sokol Kladno U12G 06.11.2021 09:00 30:43 (6:7 14:24 24:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
4. kolo, zápas č. 24

datum: 06.11.2021, 09:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Veselý Jiří
Dub Michal

5. kolo
25. Sokol Kladno U12G - BC Benešov U12G 28.11.2021 10:00 36:52 (6:20 18:30 28:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
5. kolo, zápas č. 25

datum: 28.11.2021, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



26. Brandýs U12G - Kral-JuniorU12G 28.01.2022 15:30 81:41 (21:9 44:21 65:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
5. kolo, zápas č. 26

datum: 28.01.2022, 15:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Strnad Pavel
Pádivý Vladimír

27. Basket Poděbrady U12G(ms) - BK Studánka Pardubice U12G 17.01.2022 16:45 13:95 (5:16 7:40 10:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
5. kolo, zápas č. 27

datum: 17.01.2022, 16:45:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Vávra Petr
Dvorský Dušan

28. AŠ Mladá Bol U12G - BK Český Brod U12G(ms) 28.11.2021 09:00 61:32 (15:5 25:14 39:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
5. kolo, zápas č. 28

datum: 28.11.2021, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vávra Petr
Mrzena Lukáš

30. ŠBK Sadská U12G - BC Slaný U12G 28.11.2021 08:30 84:41 (21:6 40:24 64:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
5. kolo, zápas č. 30

datum: 28.11.2021, 08:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Bukovský Michal
Velda Pavel

6. kolo
31. BC Benešov U12G - BC Slaný U12G 08.01.2022 09:00 62:35 (9:11 30:20 52:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
6. kolo, zápas č. 31

datum: 08.01.2022, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Veselý Jiří
Křenek Karel

32. Pandy ČelákU12G(ms) - ŠBK Sadská U12G 08.01.2022 09:00 9:119 (2:35 5:59 5:101)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
6. kolo, zápas č. 32

datum: 08.01.2022, 09:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Frána Petr
Pádivý Vladimír

34. BK Studánka Pardubice U12G - AŠ Mladá Bol U12G 08.01.2022 09:30 125:15 (26:1 66:9 97:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
6. kolo, zápas č. 34

datum: 08.01.2022, 09:30:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



35. Kral-JuniorU12G - Basket Poděbrady U12G(ms) 08.01.2022 10:00 20:45 (10:11 12:25 20:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
6. kolo, zápas č. 35

datum: 08.01.2022, 10:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



36. Sokol Kladno U12G - Brandýs U12G 08.01.2022 09:00 34:68 (8:20 20:32 26:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
6. kolo, zápas č. 36

datum: 08.01.2022, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



7. kolo
37. Brandýs U12G - BC Benešov U12G 09.04.2022 14:00 (53:35) (13:10 22:20 36:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
7. kolo, zápas č. 37

datum: 09.04.2022, 14:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Volný David
Martins Kenneth

38. Basket Poděbrady U12G(ms) - Sokol Kladno U12G 05.03.2022 14:30 49:51 (16:12 24:25 37:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
7. kolo, zápas č. 38

datum: 05.03.2022, 14:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Machálek Jan
Jakubcová Kateřina

39. AŠ Mladá Bol U12G - Kral-JuniorU12G 21.01.2022 17:30 50:43 (16:18 32:29 42:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
7. kolo, zápas č. 39

datum: 21.01.2022, 17:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Nesvadba Miloš
Balicz Ondřej

41. ŠBK Sadská U12G - BK Český Brod U12G(ms) 26.01.2022 16:30 163:8 (47:4 86:8 129:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
7. kolo, zápas č. 41

datum: 26.01.2022, 16:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Frána Petr
Caňkářová Nikola

42. BC Slaný U12G - Pandy ČelákU12G(ms) 26.02.2022 13:00 68:38 (11:16 29:20 48:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
7. kolo, zápas č. 42

datum: 26.02.2022, 13:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Machálek Jan
Kindermannová Johanka

8. kolo
43. BC Benešov U12G - Pandy ČelákU12G(ms) 20.02.2022 09:00 99:15 (28:3 53:11 69:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
8. kolo, zápas č. 43

datum: 20.02.2022, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Martínek Karel
Povolný Jáchym

44. BK Český Brod U12G(ms) - BC Slaný U12G 07.03.2022 16:30 22:50 (1:18 9:26 18:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
8. kolo, zápas č. 44

datum: 07.03.2022, 16:30:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Tejček Tomáš
Koudela Martin

45. BK Studánka Pardubice U12G - ŠBK Sadská U12G 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
8. kolo, zápas č. 45

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



47. Sokol Kladno U12G - AŠ Mladá Bol U12G 05.02.2022 10:00 75:38 (25:12 44:22 59:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
8. kolo, zápas č. 47

datum: 05.02.2022, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Frána Petr
Kvíz Leoš

48. Brandýs U12G - Basket Poděbrady U12G(ms) 04.03.2022 15:30 69:30 (24:5 40:11 56:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
8. kolo, zápas č. 48

datum: 04.03.2022, 15:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Dub Michal
Frána Petr

9. kolo
49. Basket Poděbrady U12G(ms) - BC Benešov U12G 19.02.2022 09:00 23:66 (4:23 6:34 12:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
9. kolo, zápas č. 49

datum: 19.02.2022, 09:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Frána Petr
Dvorský Dušan

50. AŠ Mladá Bol U12G - Brandýs U12G 27.02.2022 13:45 13:71 (2:16 9:32 13:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
9. kolo, zápas č. 50

datum: 27.02.2022, 13:45:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Balicz Ondřej
Máj Richard

52. ŠBK Sadská U12G - Kral-JuniorU12G 30.03.2022 16:30 (132:15) (28:1 64:3 98:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
9. kolo, zápas č. 52

datum: 30.03.2022, 16:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Kvíz Leoš


53. BC Slaný U12G - BK Studánka Pardubice U12G 10.04.2022 10:00 (29:99) (4:25 12:46 18:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
9. kolo, zápas č. 53

datum: 10.04.2022, 10:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Pospíšilová Anna

54. Pandy ČelákU12G(ms) - BK Český Brod U12G(ms) 27.02.2022 09:00 40:23 (8:6 16:15 26:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
9. kolo, zápas č. 54

datum: 27.02.2022, 09:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Pavýza Jiří
Jakubcová Kateřina

10. kolo
55. BC Benešov U12G - BK Český Brod U12G(ms) 12.03.2022 12:00 90:18 (20:2 43:4 65:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
10. kolo, zápas č. 55

datum: 12.03.2022, 12:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Martínek Karel
Mrzena Lukáš

56. BK Studánka Pardubice U12G - Pandy ČelákU12G(ms) 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
10. kolo, zápas č. 56

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



57. Kral-JuniorU12G - BC Slaný U12G 12.03.2022 09:00 8:71 (1:22 2:39 8:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
10. kolo, zápas č. 57

datum: 12.03.2022, 09:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Pavýza Jiří


58. Sokol Kladno U12G - ŠBK Sadská U12G 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
10. kolo, zápas č. 58

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



60. Basket Poděbrady U12G(ms) - AŠ Mladá Bol U12G 12.03.2022 12:30 47:33 (6:9 27:10 35:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
10. kolo, zápas č. 60

datum: 12.03.2022, 12:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Strnad Pavel
Volný David

11. kolo
61. AŠ Mladá Bol U12G - BC Benešov U12G 27.03.2022 09:00 29:82 (5:15 16:39 29:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
11. kolo, zápas č. 61

datum: 27.03.2022, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



63. ŠBK Sadská U12G - Brandýs U12G 27.04.2022 16:15 (87:43) (19:14 39:30 64:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
11. kolo, zápas č. 63

datum: 27.04.2022, 16:15:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Kvíz Leoš
Caňkářová Nikola

64. BC Slaný U12G - Sokol Kladno U12G 23.04.2022 13:30 (48:44) (13:11 31:18 37:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
11. kolo, zápas č. 64

datum: 23.04.2022, 13:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Machálek Jan
Kindermannová Johanka

65. Pandy ČelákU12G(ms) - Kral-JuniorU12G 27.03.2022 09:00 32:53 (8:12 22:26 26:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
11. kolo, zápas č. 65

datum: 27.03.2022, 09:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Janovský Jaroslav
Štroblová Claudie

66. BK Český Brod U12G(ms) - BK Studánka Pardubice U12G 27.03.2022 09:00 2:141 (2:24 2:71 2:103)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
11. kolo, zápas č. 66

datum: 27.03.2022, 09:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Strnad Pavel
Pádivý Vladimír

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.