image

mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2021/22 / Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 / Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G


tabulka
1. BK Studánka Pardubice U12G(MS) 0 0 0 0:0 0
2. Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G 0 0 0 0:0 0
3. TJ Sokol Kladno U12G 0 0 0 0:0 0
4. BK Brandýs n. L. U12¨G 0 0 0 0:0 0
5. Basket Poděbrady z.s. U12G 0 0 0 0:0 0
6. AŠ Mladá Boleslav U12G 0 0 0 0:0 0
7. BC Benešov U12G 0 0 0 0:0 0
8. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G 0 0 0 0:0 0
9. BC Slaný U12G 0 0 0 0:0 0
10. Pandy Čelákovice U12G 0 0 0 0:0 0
11. BK Český Brod U12G 0 0 0 0:0 0
12. TJ Sokol Pečky U12G 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. BK Studánka Pardubice U12G - BC Benešov U12G 26.09.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
1. kolo, zápas č. 1

datum: 26.09.2021, 00:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



2. Kral-JuniorU12G - BK Český Brod U12G 26.09.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
1. kolo, zápas č. 2

datum: 26.09.2021, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



3. Sokol Kladno U12G - Pandy ČelákU12G 26.09.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
1. kolo, zápas č. 3

datum: 26.09.2021, 00:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



4. Brandýs U12G - BC Slaný U12G 26.09.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
1. kolo, zápas č. 4

datum: 26.09.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



5. Basket Poděbrady U12G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G 26.09.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
1. kolo, zápas č. 5

datum: 26.09.2021, 00:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:



6. AŠ Mladá Bol U12G - Sok.Pečky U12G 26.09.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
1. kolo, zápas č. 6

datum: 26.09.2021, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



2. kolo
7. BC Benešov U12G - Sok.Pečky U12G 09.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
2. kolo, zápas č. 7

datum: 09.10.2021, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



8. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G - AŠ Mladá Bol U12G 09.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
2. kolo, zápas č. 8

datum: 09.10.2021, 00:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



9. BC Slaný U12G - Basket Poděbrady U12G 09.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
2. kolo, zápas č. 9

datum: 09.10.2021, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



10. Pandy ČelákU12G - Brandýs U12G 09.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
2. kolo, zápas č. 10

datum: 09.10.2021, 00:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:



11. BK Český Brod U12G - Sokol Kladno U12G 09.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
2. kolo, zápas č. 11

datum: 09.10.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:



12. BK Studánka Pardubice U12G - Kral-JuniorU12G 09.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
2. kolo, zápas č. 12

datum: 09.10.2021, 00:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



3. kolo
13. Kral-JuniorU12G - BC Benešov U12G 24.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
3. kolo, zápas č. 13

datum: 24.10.2021, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



14. Sokol Kladno U12G - BK Studánka Pardubice U12G 24.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
3. kolo, zápas č. 14

datum: 24.10.2021, 00:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



15. Brandýs U12G - BK Český Brod U12G 24.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
3. kolo, zápas č. 15

datum: 24.10.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



16. Basket Poděbrady U12G - Pandy ČelákU12G 24.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
3. kolo, zápas č. 16

datum: 24.10.2021, 00:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:



17. AŠ Mladá Bol U12G - BC Slaný U12G 24.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
3. kolo, zápas č. 17

datum: 24.10.2021, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



18. Sok.Pečky U12G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G 24.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
3. kolo, zápas č. 18

datum: 24.10.2021, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:



4. kolo
19. BC Benešov U12G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G 13.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
4. kolo, zápas č. 19

datum: 13.11.2021, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



20. BC Slaný U12G - Sok.Pečky U12G 13.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
4. kolo, zápas č. 20

datum: 13.11.2021, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



21. Pandy ČelákU12G - AŠ Mladá Bol U12G 13.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
4. kolo, zápas č. 21

datum: 13.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:



22. BK Český Brod U12G - Basket Poděbrady U12G 13.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
4. kolo, zápas č. 22

datum: 13.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:



23. BK Studánka Pardubice U12G - Brandýs U12G 13.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
4. kolo, zápas č. 23

datum: 13.11.2021, 00:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



24. Kral-JuniorU12G - Sokol Kladno U12G 13.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
4. kolo, zápas č. 24

datum: 13.11.2021, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



5. kolo
25. Sokol Kladno U12G - BC Benešov U12G 28.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
5. kolo, zápas č. 25

datum: 28.11.2021, 00:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



26. Brandýs U12G - Kral-JuniorU12G 28.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
5. kolo, zápas č. 26

datum: 28.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



27. Basket Poděbrady U12G - BK Studánka Pardubice U12G 28.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
5. kolo, zápas č. 27

datum: 28.11.2021, 00:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:



28. AŠ Mladá Bol U12G - BK Český Brod U12G 28.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
5. kolo, zápas č. 28

datum: 28.11.2021, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



29. Sok.Pečky U12G - Pandy ČelákU12G 28.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
5. kolo, zápas č. 29

datum: 28.11.2021, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:



30. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G - BC Slaný U12G 28.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
5. kolo, zápas č. 30

datum: 28.11.2021, 00:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



6. kolo
31. BC Benešov U12G - BC Slaný U12G 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
6. kolo, zápas č. 31

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



32. Pandy ČelákU12G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
6. kolo, zápas č. 32

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:



33. BK Český Brod U12G - Sok.Pečky U12G 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
6. kolo, zápas č. 33

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:



34. BK Studánka Pardubice U12G - AŠ Mladá Bol U12G 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
6. kolo, zápas č. 34

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



35. Kral-JuniorU12G - Basket Poděbrady U12G 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
6. kolo, zápas č. 35

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



36. Sokol Kladno U12G - Brandýs U12G 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
6. kolo, zápas č. 36

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



7. kolo
37. Brandýs U12G - BC Benešov U12G 23.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
7. kolo, zápas č. 37

datum: 23.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



38. Basket Poděbrady U12G - Sokol Kladno U12G 23.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
7. kolo, zápas č. 38

datum: 23.01.2022, 00:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:



39. AŠ Mladá Bol U12G - Kral-JuniorU12G 23.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
7. kolo, zápas č. 39

datum: 23.01.2022, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



40. Sok.Pečky U12G - BK Studánka Pardubice U12G 23.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
7. kolo, zápas č. 40

datum: 23.01.2022, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:



41. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G - BK Český Brod U12G 23.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
7. kolo, zápas č. 41

datum: 23.01.2022, 00:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



42. BC Slaný U12G - Pandy ČelákU12G 23.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
7. kolo, zápas č. 42

datum: 23.01.2022, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



8. kolo
43. BC Benešov U12G - Pandy ČelákU12G 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
8. kolo, zápas č. 43

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



44. BK Český Brod U12G - BC Slaný U12G 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
8. kolo, zápas č. 44

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:



45. BK Studánka Pardubice U12G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
8. kolo, zápas č. 45

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



46. Kral-JuniorU12G - Sok.Pečky U12G 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
8. kolo, zápas č. 46

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



47. Sokol Kladno U12G - AŠ Mladá Bol U12G 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
8. kolo, zápas č. 47

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



48. Brandýs U12G - Basket Poděbrady U12G 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
8. kolo, zápas č. 48

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



9. kolo
49. Basket Poděbrady U12G - BC Benešov U12G 27.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
9. kolo, zápas č. 49

datum: 27.02.2022, 00:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:



50. AŠ Mladá Bol U12G - Brandýs U12G 27.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
9. kolo, zápas č. 50

datum: 27.02.2022, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



51. Sok.Pečky U12G - Sokol Kladno U12G 27.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
9. kolo, zápas č. 51

datum: 27.02.2022, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:



52. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G - Kral-JuniorU12G 27.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
9. kolo, zápas č. 52

datum: 27.02.2022, 00:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



53. BC Slaný U12G - BK Studánka Pardubice U12G 27.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
9. kolo, zápas č. 53

datum: 27.02.2022, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



54. Pandy ČelákU12G - BK Český Brod U12G 27.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
9. kolo, zápas č. 54

datum: 27.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:



10. kolo
55. BC Benešov U12G - BK Český Brod U12G 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
10. kolo, zápas č. 55

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



56. BK Studánka Pardubice U12G - Pandy ČelákU12G 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
10. kolo, zápas č. 56

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



57. Kral-JuniorU12G - BC Slaný U12G 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
10. kolo, zápas č. 57

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



58. Sokol Kladno U12G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
10. kolo, zápas č. 58

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



59. Brandýs U12G - Sok.Pečky U12G 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
10. kolo, zápas č. 59

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



60. Basket Poděbrady U12G - AŠ Mladá Bol U12G 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
10. kolo, zápas č. 60

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:



11. kolo
61. AŠ Mladá Bol U12G - BC Benešov U12G 27.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
11. kolo, zápas č. 61

datum: 27.03.2022, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



62. Sok.Pečky U12G - Basket Poděbrady U12G 27.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
11. kolo, zápas č. 62

datum: 27.03.2022, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:



63. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G - Brandýs U12G 27.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
11. kolo, zápas č. 63

datum: 27.03.2022, 00:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



64. BC Slaný U12G - Sokol Kladno U12G 27.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
11. kolo, zápas č. 64

datum: 27.03.2022, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



65. Pandy ČelákU12G - Kral-JuniorU12G 27.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
11. kolo, zápas č. 65

datum: 27.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:



66. BK Český Brod U12G - BK Studánka Pardubice U12G 27.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
11. kolo, zápas č. 66

datum: 27.03.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:



12. kolo
67. BC Benešov U12G - BK Studánka Pardubice U12G 09.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
12. kolo, zápas č. 67

datum: 09.04.2022, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



68. BK Český Brod U12G - Kral-JuniorU12G 09.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
12. kolo, zápas č. 68

datum: 09.04.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:



69. Pandy ČelákU12G - Sokol Kladno U12G 09.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
12. kolo, zápas č. 69

datum: 09.04.2022, 00:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:



70. BC Slaný U12G - Brandýs U12G 09.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
12. kolo, zápas č. 70

datum: 09.04.2022, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



71. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G - Basket Poděbrady U12G 09.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
12. kolo, zápas č. 71

datum: 09.04.2022, 00:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



72. Sok.Pečky U12G - AŠ Mladá Bol U12G 09.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
12. kolo, zápas č. 72

datum: 09.04.2022, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.