image

mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2021/22 / Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 / Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G


tabulka
1. BK Studánka Pardubice U12G(MS) 4 4 0 399:53 8
2. BC Slaný U12G 4 3 1 169:152 7
3. TJ Sokol Kladno U12G 5 2 3 153:246 7
4. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G 3 3 0 249:74 6
5. BK Brandýs n. L. U12¨G 4 2 2 141:134 6
6. Basket Poděbrady z.s. U12G(ms) 4 2 2 169:176 6
7. Basketbalový klub Kralupy junior,z.s.U12G 4 2 2 117:280 6
8. BC Benešov U12G 3 2 1 123:114 5
9. Pandy Čelákovice U12G(ms) 4 0 4 110:181 4
10. AŠ Mladá Boleslav U12G 3 1 2 108:200 4
11. BK Český Brod U12G(ms) 4 0 4 108:236 4
1. kolo
67. BK Studánka Pardubice U12G - BC Benešov U12G 26.09.2021 11:45 70:22 (18:4 34:8 56:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
1. kolo, zápas č. 67

datum: 26.09.2021, 11:45:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



68. Kral-JuniorU12G - BK Český Brod U12G(ms) 26.09.2021 11:00 50:46 (9:7 18:18 31:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
1. kolo, zápas č. 68

datum: 26.09.2021, 11:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Veselý Jiří
Šikorský Ľudovít

69. Sokol Kladno U12G - Pandy ČelákU12G(ms) 26.09.2021 14:00 38:27 (10:6 18:13 28:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
1. kolo, zápas č. 69

datum: 26.09.2021, 14:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Šťavík Radek
Hacklová Rozálie

70. Brandýs U12G - BC Slaný U12G 25.09.2021 11:15 26:32 (10:8 12:22 21:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
1. kolo, zápas č. 70

datum: 25.09.2021, 11:15:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Frána Petr
Jakubcová Kateřina

71. Basket Poděbrady U12G(ms) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G 26.09.2021 10:00 12:85 (2:18 6:42 10:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
1. kolo, zápas č. 71

datum: 26.09.2021, 10:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Dvorský Dušan
Podruh Vojtěch

2. kolo
74. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G - AŠ Mladá Bol U12G 09.10.2021 11:00 104:22 (26:10 50:14 76:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
2. kolo, zápas č. 74

datum: 09.10.2021, 11:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Kvíz Leoš


75. BC Slaný U12G - Basket Poděbrady U12G(ms) 09.10.2021 12:00 38:24 (6:11 14:13 26:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
2. kolo, zápas č. 75

datum: 09.10.2021, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Pospíšilová Anna
Kindermannová Johanka

76. Pandy ČelákU12G(ms) - Brandýs U12G 09.10.2021 10:30 15:56 (2:16 10:28 13:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
2. kolo, zápas č. 76

datum: 09.10.2021, 10:30:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Jakubcová Kateřina
Štroblová Claudie

77. BK Český Brod U12G(ms) - Sokol Kladno U12G 09.10.2021 12:00 36:50 (14:10 22:21 28:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
2. kolo, zápas č. 77

datum: 09.10.2021, 12:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Vávra Petr
Volný David

78. BK Studánka Pardubice U12G - Kral-JuniorU12G 17.10.2021 11:15 150:8 (29:6 73:6 100:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
2. kolo, zápas č. 78

datum: 17.10.2021, 11:15:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



3. kolo
79. Kral-JuniorU12G - BC Benešov U12G 24.10.2021 10:30 17:56 (6:12 10:18 15:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
3. kolo, zápas č. 79

datum: 24.10.2021, 10:30:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Šťavík Radek
Frána Petr

80. Sokol Kladno U12G - BK Studánka Pardubice U12G 24.10.2021 12:00 10:96 (0:22 4:44 6:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
3. kolo, zápas č. 80

datum: 24.10.2021, 12:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



81. Brandýs U12G - BK Český Brod U12G(ms) 24.10.2021 11:00 46:4 (10:2 20:4 26:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
3. kolo, zápas č. 81

datum: 24.10.2021, 11:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Pádivý Vladimír


82. Basket Poděbrady U12G(ms) - Pandy ČelákU12G(ms) 24.10.2021 10:00 43:31 (10:5 20:12 34:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
3. kolo, zápas č. 82

datum: 24.10.2021, 10:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Dvorský Dušan
Podruh Vojtěch

83. AŠ Mladá Bol U12G - BC Slaný U12G 24.10.2021 13:00 42:59 (10:10 20:23 28:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
3. kolo, zápas č. 83

datum: 24.10.2021, 13:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vávra Petr
Janovský Jaroslav

4. kolo
85. BC Benešov U12G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
4. kolo, zápas č. 85

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



87. Pandy ČelákU12G(ms) - AŠ Mladá Bol U12G 13.11.2021 10:30 (37:44) (12:8 16:14 26:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
4. kolo, zápas č. 87

datum: 13.11.2021, 10:30:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:
Dvorský Dušan
Štroblová Claudie

88. BK Český Brod U12G(ms) - Basket Poděbrady U12G(ms) 13.11.2021 11:00 (22:90) (25:1 12:48 20:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
4. kolo, zápas č. 88

datum: 13.11.2021, 11:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Kvíz Leoš
Mrzena Lukáš

89. BK Studánka Pardubice U12G - Brandýs U12G 13.11.2021 11:15 (83:13) (20:4 36:6 53:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
4. kolo, zápas č. 89

datum: 13.11.2021, 11:15:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



90. Kral-JuniorU12G - Sokol Kladno U12G 06.11.2021 11:00 (42:28) (10:2 21:9 36:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
4. kolo, zápas č. 90

datum: 06.11.2021, 11:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Veselý Jiří
Dub Michal

5. kolo
91. Sokol Kladno U12G - BC Benešov U12G 28.11.2021 12:00 (27:45) (8:6 21:15 27:31 27:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
5. kolo, zápas č. 91

datum: 28.11.2021, 12:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:



92. Brandýs U12G - Kral-JuniorU12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
5. kolo, zápas č. 92

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



93. Basket Poděbrady U12G(ms) - BK Studánka Pardubice U12G       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
5. kolo, zápas č. 93

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:



94. AŠ Mladá Bol U12G - BK Český Brod U12G(ms) 28.11.2021 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
5. kolo, zápas č. 94

datum: 28.11.2021, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vávra Petr
Mrzena Lukáš

96. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G - BC Slaný U12G 28.11.2021 10:30 (60:40) (16:11 31:21 37:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
5. kolo, zápas č. 96

datum: 28.11.2021, 10:30:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:
Bukovský Michal
Velda Pavel

6. kolo
97. BC Benešov U12G - BC Slaný U12G 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
6. kolo, zápas č. 97

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



98. Pandy ČelákU12G(ms) - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
6. kolo, zápas č. 98

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:



100. BK Studánka Pardubice U12G - AŠ Mladá Bol U12G 08.01.2022 11:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
6. kolo, zápas č. 100

datum: 08.01.2022, 11:15:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



101. Kral-JuniorU12G - Basket Poděbrady U12G(ms) 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
6. kolo, zápas č. 101

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



102. Sokol Kladno U12G - Brandýs U12G 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
6. kolo, zápas č. 102

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



7. kolo
103. Brandýs U12G - BC Benešov U12G 23.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
7. kolo, zápas č. 103

datum: 23.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



104. Basket Poděbrady U12G(ms) - Sokol Kladno U12G 23.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
7. kolo, zápas č. 104

datum: 23.01.2022, 00:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:



105. AŠ Mladá Bol U12G - Kral-JuniorU12G 23.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
7. kolo, zápas č. 105

datum: 23.01.2022, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



107. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G - BK Český Brod U12G(ms) 23.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
7. kolo, zápas č. 107

datum: 23.01.2022, 00:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



108. BC Slaný U12G - Pandy ČelákU12G(ms) 23.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
7. kolo, zápas č. 108

datum: 23.01.2022, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



8. kolo
109. BC Benešov U12G - Pandy ČelákU12G(ms) 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
8. kolo, zápas č. 109

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



110. BK Český Brod U12G(ms) - BC Slaný U12G 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
8. kolo, zápas č. 110

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:



111. BK Studánka Pardubice U12G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G 05.02.2022 11:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
8. kolo, zápas č. 111

datum: 05.02.2022, 11:15:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



113. Sokol Kladno U12G - AŠ Mladá Bol U12G 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
8. kolo, zápas č. 113

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



114. Brandýs U12G - Basket Poděbrady U12G(ms) 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
8. kolo, zápas č. 114

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:



9. kolo
115. Basket Poděbrady U12G(ms) - BC Benešov U12G 27.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
9. kolo, zápas č. 115

datum: 27.02.2022, 00:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:



116. AŠ Mladá Bol U12G - Brandýs U12G 27.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
9. kolo, zápas č. 116

datum: 27.02.2022, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



118. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G - Kral-JuniorU12G 27.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
9. kolo, zápas č. 118

datum: 27.02.2022, 00:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



119. BC Slaný U12G - BK Studánka Pardubice U12G 27.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
9. kolo, zápas č. 119

datum: 27.02.2022, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



120. Pandy ČelákU12G(ms) - BK Český Brod U12G(ms) 27.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
9. kolo, zápas č. 120

datum: 27.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:



10. kolo
121. BC Benešov U12G - BK Český Brod U12G(ms) 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
10. kolo, zápas č. 121

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



122. BK Studánka Pardubice U12G - Pandy ČelákU12G(ms) 13.03.2022 16:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
10. kolo, zápas č. 122

datum: 13.03.2022, 16:15:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



123. Kral-JuniorU12G - BC Slaný U12G 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
10. kolo, zápas č. 123

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



124. Sokol Kladno U12G - ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
10. kolo, zápas č. 124

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna, Kladno

rozhodčí:



126. Basket Poděbrady U12G(ms) - AŠ Mladá Bol U12G 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
10. kolo, zápas č. 126

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:



11. kolo
127. AŠ Mladá Bol U12G - BC Benešov U12G 27.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
11. kolo, zápas č. 127

datum: 27.03.2022, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



129. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G - Brandýs U12G 27.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
11. kolo, zápas č. 129

datum: 27.03.2022, 00:00:00

místo: Hala ZŠ, Sadská

rozhodčí:



130. BC Slaný U12G - Sokol Kladno U12G 27.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
11. kolo, zápas č. 130

datum: 27.03.2022, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



131. Pandy ČelákU12G(ms) - Kral-JuniorU12G 27.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
11. kolo, zápas č. 131

datum: 27.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ J. A. Komenského , Čelákovice

rozhodčí:



132. BK Český Brod U12G(ms) - BK Studánka Pardubice U12G 27.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G
11. kolo, zápas č. 132

datum: 27.03.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.