image

nejmladší minižáci U11 / Oblasti / ročník 2021/22 / Krajský přebor (sdružený) / Základní část


tabulka
1. BK Lokomotiva Plzeň 20 19 1 1321:492 39
2. SKB Rokycany (mix) 20 17 3 1154:575 37
3. BK Klatovy (mix) 20 12 8 902:707 32
4. DBaK 20 5 15 479:1095 25
5. Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix) 20 6 14 728:905 24
6. Slavoj Tachov 20 1 19 368:1178 21
1. kolo
*1. DBaK - BBA Plzeň (MS, mix) 19.09.2021 15:30 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 19.09.2021, 15:30:00

místo: Sportovní areál Prokopávka Plzeň, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Kalabza Petr

*2. DBaK - BBA Plzeň (MS, mix) 19.09.2021 17:30 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 19.09.2021, 17:30:00

místo: Sportovní areál Prokopávka Plzeň, Plzeň

rozhodčí:
Kalabza Petr
Tauber Pavel

3. BK Klatovy (mix) - SKB Rokycany (mix) 18.09.2021 09:00 12:22 (0:7 8:16 10:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 18.09.2021, 09:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Flaisigová Aneta


4. BK Klatovy (mix) - SKB Rokycany (mix) 18.09.2021 11:00 25:47 (13:10 18:23 23:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 18.09.2021, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Flaisigová Aneta


5. Slavoj Tachov - BK Lokomotiva Plzeň 26.09.2021 14:00 9:60 (0:22 2:38 3:58 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 26.09.2021, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala Tachov, Tachov

rozhodčí:



6. Slavoj Tachov - BK Lokomotiva Plzeň 26.09.2021 16:00 13:86 (5:20 11:36 13:64 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 26.09.2021, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala Tachov, Tachov

rozhodčí:



2. kolo
7. BBA Plzeň (MS, mix) - BK Lokomotiva Plzeň 28.09.2021 09:00 36:61 (16:12 19:30 20:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 28.09.2021, 09:00:00

místo: Krašovská Aktivity Centrum Plzeň, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel


8. BBA Plzeň (MS, mix) - BK Lokomotiva Plzeň 28.09.2021 11:00 22:56 (2:18 10:28 14:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 28.09.2021, 11:00:00

místo: Krašovská Aktivity Centrum Plzeň, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel


9. SKB Rokycany (mix) - Slavoj Tachov 28.09.2021 09:00 90:15 (28:2 50:7 82:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 28.09.2021, 09:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Kalabza Petr
Vaník Jan

10. SKB Rokycany (mix) - Slavoj Tachov 28.09.2021 11:00 72:21 (17:9 39:13 56:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 28.09.2021, 11:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Kalabza Petr
Vaník Jan

11. DBaK - BK Klatovy (mix) 28.11.2021 15:30 40:58 (12:14 20:36 34:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 28.11.2021, 15:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Šlaisová Veronika

12. DBaK - BK Klatovy (mix) 28.11.2021 17:30 38:67 (12:16 22:36 36:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 28.11.2021, 17:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Šlaisová Veronika

3. kolo
13. BK Klatovy (mix) - BBA Plzeň (MS, mix) 09.04.2022 13:00 60:22 (15:2 29:8 45:18 60:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 09.04.2022, 13:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Flaisigová Aneta


14. BK Klatovy (mix) - BBA Plzeň (MS, mix) 09.04.2022 15:00 68:15 (25:5 39:10 55:12 68:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 09.04.2022, 15:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Flaisigová Aneta


15. Slavoj Tachov - DBaK 17.10.2021 09:00 18:38 (06:12 14:18 16:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 17.10.2021, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala Tachov, Tachov

rozhodčí:
Minich Radovan
Hošťálek Jan

16. Slavoj Tachov - DBaK 17.10.2021 11:00 23:44 (4:8 7:24 19:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 17.10.2021, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala Tachov, Tachov

rozhodčí:
Hošťálek Jan
Minich Radovan

17. BK Lokomotiva Plzeň - SKB Rokycany (mix) 16.10.2021 09:30 55:19 (14:2 20:15 35:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 16.10.2021, 09:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel


18. BK Lokomotiva Plzeň - SKB Rokycany (mix) 16.10.2021 11:15 51:32 (8:12 14:16 40:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 16.10.2021, 11:15:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel


4. kolo
19. BBA Plzeň (MS, mix) - SKB Rokycany (mix) 27.03.2022 13:00 40:56 (6:14 20:30 24:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 27.03.2022, 13:00:00

místo: Sportovní hala, Holýšov

rozhodčí:
Tauber Pavel
Škarda Jakub

20. BBA Plzeň (MS, mix) - SKB Rokycany (mix) 27.03.2022 15:00 24:62 (2:15 7:29 17:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 27.03.2022, 15:00:00

místo: Sportovní hala, Holýšov

rozhodčí:
Tauber Pavel
Škarda Jakub

21. DBaK - BK Lokomotiva Plzeň 07.11.2021 09:00 22:84 (0:24 8:46 12:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 07.11.2021, 09:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Vaník Jan

22. DBaK - BK Lokomotiva Plzeň 07.11.2021 11:00 10:78 (2:24 6:42 6:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 07.11.2021, 11:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Vaník Jan

23. BK Klatovy (mix) - Slavoj Tachov 06.11.2021 12:30 61:19 (10:2 32:6 43:12 61:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 06.11.2021, 12:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Flaisigová Aneta
Mužík Jiří

24. BK Klatovy (mix) - Slavoj Tachov 06.11.2021 14:15 47:13 (16:2 24:9 35:11 47:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 06.11.2021, 14:15:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Kalabza Lukáš
Flaisigová Aneta

5. kolo
25. Slavoj Tachov - BBA Plzeň (MS, mix) 24.04.2022 10:00 17:52 (4:10 7:32 15:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 24.04.2022, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala Tachov, Tachov

rozhodčí:
Hošťálek Jan


26. Slavoj Tachov - BBA Plzeň (MS, mix) 24.04.2022 11:30 23:50 (2:8 10:24 16:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 24.04.2022, 11:30:00

místo: Městská sportovní hala Tachov, Tachov

rozhodčí:
Hošťálek Jan


27. BK Lokomotiva Plzeň - BK Klatovy (mix) 16.01.2022 13:00 66:43 (22:6 36:18 56:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 16.01.2022, 13:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Šlaisová Veronika
Vaník Jan

28. BK Lokomotiva Plzeň - BK Klatovy (mix) 16.01.2022 14:45 50:33 (20:2 32:16 38:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 16.01.2022, 14:45:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Šlaisová Veronika
Vaník Jan

29. SKB Rokycany (mix) - DBaK 17.11.2021 09:00 81:18 (25:4 40:12 60:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 17.11.2021, 09:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Kalabza Petr
Tauber Pavel

30. SKB Rokycany (mix) - DBaK 17.11.2021 10:45 74:11 (22:1 42:3 58:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 17.11.2021, 10:45:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Tauber Pavel
Vaník Jan

6. kolo
31. BBA Plzeň (MS, mix) - DBaK 04.12.2021 10:00 67:32 (14:6 28:24 43:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 04.12.2021, 10:00:00

místo: Sportovní areál Prokopávka Plzeň, Plzeň

rozhodčí:
Mašek Jakub
Buňka ml. Jiří

32. BBA Plzeň (MS, mix) - DBaK 04.12.2021 12:00 57:19 (10:4 29:8 38:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 04.12.2021, 12:00:00

místo: Sportovní areál Prokopávka Plzeň, Plzeň

rozhodčí:
Mašek Jakub
Buňka ml. Jiří

33. SKB Rokycany (mix) - BK Klatovy (mix) 04.12.2021 09:30 59:33 (14:5 27:17 41:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 04.12.2021, 09:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Kalabza Petr
Vaník Jan

34. SKB Rokycany (mix) - BK Klatovy (mix) 04.12.2021 11:30 53:31 (6:6 22:12 37:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 04.12.2021, 11:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Kalabza Petr
Vaník Jan

35. BK Lokomotiva Plzeň - Slavoj Tachov 12.02.2022 13:30 58:23 (14:3 28:7 40:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 12.02.2022, 13:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Šlaisová Veronika

36. BK Lokomotiva Plzeň - Slavoj Tachov 12.02.2022 15:00 84:18 (24:6 48:6 60:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 12.02.2022, 15:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Šlaisová Veronika

7. kolo
37. BK Lokomotiva Plzeň - BBA Plzeň (MS, mix) 19.12.2021 10:00 67:33 (17:7 31:13 49:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 19.12.2021, 10:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Kalabza Petr
Tauber Pavel

38. BK Lokomotiva Plzeň - BBA Plzeň (MS, mix) 19.12.2021 12:00 65:16 (15:6 31:12 51:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 19.12.2021, 12:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Kalabza Petr

39. Slavoj Tachov - SKB Rokycany (mix) 19.12.2021 09:00 16:61 (4:15 9:33 9:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 19.12.2021, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala Tachov, Tachov

rozhodčí:
Hošťálek Jan


40. Slavoj Tachov - SKB Rokycany (mix) 19.12.2021 11:00 8:65 (0:12 4:32 6:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 19.12.2021, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala Tachov, Tachov

rozhodčí:
Hošťálek Jan


41. BK Klatovy (mix) - DBaK 18.12.2021 09:00 58:21 (20:7 38:9 52:17 58:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 18.12.2021, 09:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Flaisigová Aneta
Mužík Jiří

42. BK Klatovy (mix) - DBaK 18.12.2021 11:00 60:29 (13:6 27:9 37:22 60:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 18.12.2021, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Flaisigová Aneta
Šlaisová Veronika

8. kolo
43. BBA Plzeň (MS, mix) - BK Klatovy (mix) 17.10.2021 10:00 29:42 (7:12 15:20 23:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 17.10.2021, 10:00:00

místo: Krašovská Aktivity Centrum Plzeň, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel


44. BBA Plzeň (MS, mix) - BK Klatovy (mix) 17.10.2021 12:00 42:54 (9:10 24:26 34:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 17.10.2021, 12:00:00

místo: Krašovská Aktivity Centrum Plzeň, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel


45. DBaK - Slavoj Tachov 27.02.2022 09:30 35:34 (8:18 20:22 28:32 35:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 27.02.2022, 09:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Buňka ml. Jiří
Šlaisová Veronika

46. DBaK - Slavoj Tachov 27.02.2022 11:15 28:32 (6:4 20:10 22:16 28:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 27.02.2022, 11:15:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Šlaisová Veronika
Buňka ml. Jiří

47. SKB Rokycany (mix) - BK Lokomotiva Plzeň 06.03.2022 12:30 47:42 (18:10 30:27 43:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 06.03.2022, 12:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Buňková Klára
Šlaisová Veronika

48. SKB Rokycany (mix) - BK Lokomotiva Plzeň 06.03.2022 14:30 49:60 (6:12 16:31 31:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 06.03.2022, 14:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Buňková Klára
Šlaisová Veronika

9. kolo
49. SKB Rokycany (mix) - BBA Plzeň (MS, mix) 12.03.2022 10:00 80:44 (20:5 40:17 60:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 12.03.2022, 10:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Kalabza Petr
Vaník Jan

50. SKB Rokycany (mix) - BBA Plzeň (MS, mix) 12.03.2022 12:00 78:30 (22:7 46:11 54:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 12.03.2022, 12:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Kalabza Petr
Vaník Jan

51. BK Lokomotiva Plzeň - DBaK 05.03.2022 10:00 97:2 (15:0 39:2 70:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 05.03.2022, 10:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Buňka Jiří
Vaník Jan

52. BK Lokomotiva Plzeň - DBaK 05.03.2022 11:45 100:13 (22:4 45:6 71:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 05.03.2022, 11:45:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Buňka Jiří
Vaník Jan

53. Slavoj Tachov - BK Klatovy (mix) 13.02.2022 09:00 (18:40) (8:3 10:9 14:25 18:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 13.02.2022, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala Tachov, Tachov

rozhodčí:
Hošťálek Jan


54. Slavoj Tachov - BK Klatovy (mix) 13.02.2022 11:00 (23:58) (6:17 10:34 14:44 23:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 13.02.2022, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala Tachov, Tachov

rozhodčí:
Hošťálek Jan


10. kolo
55. BBA Plzeň (MS, mix) - Slavoj Tachov 17.11.2021 10:00 85:11 (16:2 48:4 70:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 17.11.2021, 10:00:00

místo: Krašovská Aktivity Centrum Plzeň, Plzeň

rozhodčí:
Mužík Jiří
Šlaisová Veronika

56. BBA Plzeň (MS, mix) - Slavoj Tachov 17.11.2021 12:00 64:14 (6:10 28:12 40:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 17.11.2021, 12:00:00

místo: Krašovská Aktivity Centrum Plzeň, Plzeň

rozhodčí:
Mužík Jiří
Šlaisová Veronika

57. BK Klatovy (mix) - BK Lokomotiva Plzeň 19.02.2022 10:00 30:45 (6:12 12:26 18:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 19.02.2022, 10:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Škarda Jakub


58. BK Klatovy (mix) - BK Lokomotiva Plzeň 19.02.2022 12:00 22:56 (8:10 12:26 20:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 19.02.2022, 12:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Škarda Jakub


59. DBaK - SKB Rokycany (mix) 19.02.2022 12:30 25:53 (05:22 17:37 23:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 19.02.2022, 12:30:00

místo: Sportovní areál Prokopávka Plzeň, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Vaník Jan

60. DBaK - SKB Rokycany (mix) 19.02.2022 14:15 14:54 (8:10 8:25 10:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 19.02.2022, 14:15:00

místo: Sportovní areál Prokopávka Plzeň, Plzeň

rozhodčí:
Tauber Pavel
Vaník Jan

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.