image

mladší minižáci U12 / Oblasti / ročník 2021/22 / mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A / mladší minižáci U12, Oblastní přebor,


tabulka
1. BK Brandýs n.L 10 10 0 1213:144 20
2. TJ Slovan Varnsdorf 10 8 2 666:425 18
3. BA Lynx Liberec 10 6 4 457:629 16
4. BA 2006 Roudnice n.L. 12 2 10 334:1040 14
5. Slavoj BK Litoměřice 10 0 10 270:702 10
1. kolo
1. Slovan Varnsdorf - BK Brandýs n.L. 25.09.2021 10:00 17:102 (2:26 6:54 12:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
1. kolo, zápas č. 1

datum: 25.09.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šedivý Vincent (2.000/---)
Šedivý Jan (2.000/---)

2. Slovan Varnsdorf - BK Brandýs n.L. 25.09.2021 12:00 34:68 (6:16 10:39 24:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
1. kolo, zápas č. 2

datum: 25.09.2021, 12:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Šedivý Vincent (2.000/---)
Šedivý Jan (2.000/---)

3. BA 2006 Roudnice n.L. - BA Lynx Liberec 25.09.2021 10:00 40:58 (8:11 14:23 28:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
1. kolo, zápas č. 3

datum: 25.09.2021, 10:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. BA 2006 Roudnice n.L. - BA Lynx Liberec 25.09.2021 12:00 28:48 (11:7 18:21 21:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
1. kolo, zápas č. 4

datum: 25.09.2021, 12:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. kolo
5. BK Brandýs n.L. - BA 2006 Roudnice n.L. 09.10.2021 10:00 127:2 (36:2 64:2 95:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
2. kolo, zápas č. 5

datum: 09.10.2021, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Frána Petr (---/1.000)
Nesvadba Miloš (---/1.000)

6. BK Brandýs n.L. - BA 2006 Roudnice n.L. 09.10.2021 12:00 118:6 (28:0 52:4 86:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
2. kolo, zápas č. 6

datum: 09.10.2021, 12:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Nesvadba Miloš (---/1.000)
Frána Petr (---/1.000)

7. Slavoj Litoměřice - Slovan Varnsdorf 09.10.2021 09:30 33:55 (2:17 7:29 15:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
2. kolo, zápas č. 7

datum: 09.10.2021, 09:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šedivý Vincent (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

8. Slavoj Litoměřice - Slovan Varnsdorf 09.10.2021 11:30 29:55 (0:22 12:29 15:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
2. kolo, zápas č. 8

datum: 09.10.2021, 11:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šedivý Vincent (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

3. kolo
9. BA 2006 Roudnice n.L. - Slavoj Litoměřice 23.10.2021 10:00 47:39 (6:12 24:22 26:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
3. kolo, zápas č. 9

datum: 23.10.2021, 10:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Tichý František (1.000/---)
Repka Josef (1.000/---)

10. BA 2006 Roudnice n.L. - Slavoj Litoměřice 23.10.2021 12:00 56:38 (18:2 32:26 46:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
3. kolo, zápas č. 10

datum: 23.10.2021, 12:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Repka Josef (1.000/---)
Tichý František (1.000/---)

11. BA Lynx Liberec - BK Brandýs n.L. 23.10.2021 09:30 21:158 (4:47 6:88 19:126)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
3. kolo, zápas č. 11

datum: 23.10.2021, 09:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. BA Lynx Liberec - BK Brandýs n.L. 23.10.2021 11:30 12:149 (5:42 8:82 18:114)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
3. kolo, zápas č. 12

datum: 23.10.2021, 11:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. kolo
13. Slavoj Litoměřice - BA Lynx Liberec 13.11.2021 10:00 26:56 (6:26 10:32 18:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
4. kolo, zápas č. 13

datum: 13.11.2021, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šedivý Jan (---/---)
Zemancová Adéla (---/---)

14. Slavoj Litoměřice - BA Lynx Liberec 13.11.2021 12:00 15:40 (2:4 5:20 11:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
4. kolo, zápas č. 14

datum: 13.11.2021, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šedivý Jan (---/---)
Zemancová Adéla (---/---)

15. Slovan Varnsdorf - BA 2006 Roudnice n.L. 13.11.2021 10:00 91:43 (33:9 50:23 67:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
4. kolo, zápas č. 15

datum: 13.11.2021, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. Slovan Varnsdorf - BA 2006 Roudnice n.L. 13.11.2021 12:00 114:23 (27:4 48:11 87:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
4. kolo, zápas č. 16

datum: 13.11.2021, 12:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

5. kolo
17. BA Lynx Liberec - Slovan Varnsdorf 15.01.2022 17:00 (34:74) (8:20 18:44 26:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
5. kolo, zápas č. 17

datum: 15.01.2022, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
Zajistí pořadatel (---/---)

18. BA Lynx Liberec - Slovan Varnsdorf 15.01.2022 18:30 (30:75) (8:22 10:47 18:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
5. kolo, zápas č. 18

datum: 15.01.2022, 18:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
Zajistí pořadatel (---/---)

19. BK Brandýs n.L. - Slavoj Litoměřice 27.11.2021 10:00 101:13 (24:6 45:6 71:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
5. kolo, zápas č. 19

datum: 27.11.2021, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. BK Brandýs n.L. - Slavoj Litoměřice 27.11.2021 12:00 141:14 (41:2 63:6 113:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
5. kolo, zápas č. 20

datum: 27.11.2021, 12:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. kolo
21. BK Brandýs n.L. - Slovan Varnsdorf       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
6. kolo, zápas č. 21

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
(---/---)

22. BK Brandýs n.L. - Slovan Varnsdorf       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
6. kolo, zápas č. 22

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
(---/---)

23. BA Lynx Liberec - BA 2006 Roudnice n.L. 08.01.2022 10:00 (84:38) (25:4 37:20 68:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
6. kolo, zápas č. 23

datum: 08.01.2022, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

24. BA Lynx Liberec - BA 2006 Roudnice n.L. 08.01.2022 12:00 (74:26) (26:6 35:16 58:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
6. kolo, zápas č. 24

datum: 08.01.2022, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. kolo
25. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Brandýs n.L. 26.09.2021 10:00 10:130 (0:34 5:61 6:104)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
7. kolo, zápas č. 25

datum: 26.09.2021, 10:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

26. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Brandýs n.L. 26.09.2021 12:00 15:119 (5:29 10:59 13:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
7. kolo, zápas č. 26

datum: 26.09.2021, 12:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

27. Slovan Varnsdorf - Slavoj Litoměřice 08.01.2022 12:30 (75:30) (30:8 40:20 64:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
7. kolo, zápas č. 27

datum: 08.01.2022, 12:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

28. Slovan Varnsdorf - Slavoj Litoměřice 08.01.2022 14:30 (76:33) (17:14 40:20 59:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
7. kolo, zápas č. 28

datum: 08.01.2022, 14:30:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. kolo
29. Slavoj Litoměřice - BA 2006 Roudnice n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
8. kolo, zápas č. 29

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Zemancová Adéla (---/---)
Fichtner Matyáš (---/---)

30. Slavoj Litoměřice - BA 2006 Roudnice n.L.       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
8. kolo, zápas č. 30

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Fichtner Matyáš (---/---)
Zemancová Adéla (---/---)

31. BK Brandýs n.L. - BA Lynx Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
8. kolo, zápas č. 31

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
(---/---)

32. BK Brandýs n.L. - BA Lynx Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
8. kolo, zápas č. 32

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
(---/---)

9. kolo
33. BA Lynx Liberec - Slavoj Litoměřice 06.02.2022 14:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
9. kolo, zápas č. 33

datum: 06.02.2022, 14:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

34. BA Lynx Liberec - Slavoj Litoměřice 06.02.2022 16:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
9. kolo, zápas č. 34

datum: 06.02.2022, 16:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

35. BA 2006 Roudnice n.L. - Slovan Varnsdorf 05.02.2022 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
9. kolo, zápas č. 35

datum: 05.02.2022, 10:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

36. BA 2006 Roudnice n.L. - Slovan Varnsdorf 05.02.2022 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
9. kolo, zápas č. 36

datum: 05.02.2022, 12:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. kolo
37. Slovan Varnsdorf - BA Lynx Liberec 19.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
10. kolo, zápas č. 37

datum: 19.02.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

38. Slovan Varnsdorf - BA Lynx Liberec 19.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
10. kolo, zápas č. 38

datum: 19.02.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

39. Slavoj Litoměřice - BK Brandýs n.L. 19.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
10. kolo, zápas č. 39

datum: 19.02.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

40. Slavoj Litoměřice - BK Brandýs n.L. 19.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
10. kolo, zápas č. 40

datum: 19.02.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.