image

Muži / Oblasti / ročník 2021/22 / muži - Severočeská liga / Severočeská liga zákl. část


tabulka
1. BK Teplice A 14 12 2 1048:873 26
2. BK Baník Most A 14 9 5 1087:1023 23
3. SLUNETA Ústí n.L. 14 8 6 1021:924 22
4. TJ Slovan Varnsdorf 14 8 6 1078:1093 22
5. Válečníci Děčín 14 7 7 977:980 21
6. Slavoj BK Litoměřice C 14 6 8 973:989 20
7. BK Kondoři Liberec 14 4 10 936:1119 18
8. USK Slavia Liberec 14 2 12 904:1023 16
1. kolo
1. BK Kondoři Liberec - BK Teplice A 08.10.2021 19:30 61:77 (9:24 18:46 39:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 08.10.2021, 19:30:00

místo: Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou, Hodkovice nad Mohelkou

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000/---)
Shumskyy Vitaliy (1.000/1.000/---)


2. SLUNETA Ústí n.L. - USK Slavia Liberec 08.10.2021 19:00 67:48 (26:14 39:22 57:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 08.10.2021, 19:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.500/2.000/---)
Kout Jan (1.500/2.000/---)


3. Válečníci Děčín - BK Baník Most A 08.10.2021 18:00 50:71 (9:13 22:34 41:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 08.10.2021, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000/---)
Moravcová Lucie (1.000/1.000/---)


4. Slavoj BK Litoměřice C - Slovan Varnsdorf 08.10.2021 19:00 68:77 (17:18 33:45 56:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 08.10.2021, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/2.000/---)
Asztalos Ondřej (1.000/2.000/---)


2. kolo
5. BK Kondoři Liberec - Slovan Varnsdorf 15.10.2021 19:30 78:72 (29:13 48:33 68:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
2. kolo, zápas č. 5

datum: 15.10.2021, 19:30:00

místo: Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou, Hodkovice nad Mohelkou

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)
Kout Jan (1.000/1.000/---)


6. BK Baník Most A - Slavoj BK Litoměřice C 15.10.2021 19:30 87:62 (20:18 39:32 58:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
2. kolo, zápas č. 6

datum: 15.10.2021, 19:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000/---)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000/---)


7. USK Slavia Liberec - Válečníci Děčín 16.10.2021 16:00 58:64 (16:14 39:33 52:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 16.10.2021, 16:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Šikner Roman (2.000/1.000/---)
Martinovská Michaela (2.000/1.000/---)


8. BK Teplice A - SLUNETA Ústí n.L. 15.10.2021 19:30 71:67 (24:10 35:31 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 15.10.2021, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Morávek Tomáš (1.000/1.000/---)


3. kolo
9. SLUNETA Ústí n.L. - BK Kondoři Liberec 23.11.2021 20:00 93:63 (18:20 44:34 71:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
3. kolo, zápas č. 9

datum: 23.11.2021, 20:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.500/---)
Hendrych Jan (1.000/1.500/---)


10. Válečníci Děčín - BK Teplice A 05.11.2021 18:00 89:62 (25:22 44:32 65:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
3. kolo, zápas č. 10

datum: 05.11.2021, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000/---)
Morávek Tomáš (1.000/1.000/---)


11. Slavoj BK Litoměřice C - USK Slavia Liberec 22.11.2021 19:30 71:56 (25:12 46:29 62:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
3. kolo, zápas č. 11

datum: 22.11.2021, 19:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/2.000/---)
Hušek Daniel (1.000/2.500/---)


12. Slovan Varnsdorf - BK Baník Most A 05.11.2021 19:00 78:71 (24:12 42:38 56:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
3. kolo, zápas č. 12

datum: 05.11.2021, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Shumskyy Vitaliy (4.000/3.000/---)
Poživil Jaroslav (4.000/1.000/---)


4. kolo
13. BK Kondoři Liberec - BK Baník Most A 06.11.2021 14:45 82:67 (11:20 31:38 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
4. kolo, zápas č. 13

datum: 06.11.2021, 14:45:00

místo: Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou, Hodkovice nad Mohelkou

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/2.000/---)
Machálek Jan (1.000/2.000/---)


14. USK Slavia Liberec - Slovan Varnsdorf 20.11.2021 16:00 78:107 (17:25 39:45 60:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
4. kolo, zápas č. 14

datum: 20.11.2021, 16:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Shumskyy Vitaliy (4.000/3.500/---)
Asztalos Ondřej (4.000/1.500/---)


15. BK Teplice A - Slavoj BK Litoměřice C 19.11.2021 19:30 71:70 (15:17 30:35 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
4. kolo, zápas č. 15

datum: 19.11.2021, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


16. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 19.11.2021 20:00 74:56 (16:20 42:31 62:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
4. kolo, zápas č. 16

datum: 19.11.2021, 20:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000/---)


5. kolo
17. Válečníci Děčín - BK Kondoři Liberec 26.11.2021 18:00 74:53 (17:18 41:24 57:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
5. kolo, zápas č. 17

datum: 26.11.2021, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000/---)
Shumskyy Vitaliy (1.000/1.000/---)


18. Slavoj BK Litoměřice C - SLUNETA Ústí n.L. 03.12.2021 19:00 64:77 (17:15 32:29 49:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
5. kolo, zápas č. 18

datum: 03.12.2021, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Kesler Vladimír (1.000/1.000/---)


19. Slovan Varnsdorf - BK Teplice A 27.11.2021 18:00 50:72 (11:14 23:31 39:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
5. kolo, zápas č. 19

datum: 27.11.2021, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (2.500/1.000/---)
Rosenberger Tomáš (2.500/1.000/---)


20. BK Baník Most A - USK Slavia Liberec 26.11.2021 19:00 65:62 (14:18 27:31 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
5. kolo, zápas č. 20

datum: 26.11.2021, 19:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Bukovský Michal (1.000/2.000/---)
Veselý Jiří (1.000/3.000/---)


6. kolo
21. BK Kondoři Liberec - USK Slavia Liberec 10.12.2021 19:30 71:67 (16:21 42:36 55:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
6. kolo, zápas č. 21

datum: 10.12.2021, 19:30:00

místo: Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou, Hodkovice nad Mohelkou

rozhodčí:
Martinovská Michaela (1.500/3.000/---)
Poživil Jaroslav (2.000/1.500/---)


22. BK Baník Most A - BK Teplice A 10.12.2021 19:00 79:80 (18:18 38:41 56:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
6. kolo, zápas č. 22

datum: 10.12.2021, 19:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/2.000/---)
Poliček Pavel (1.000/2.000/---)


23. SLUNETA Ústí n.L. - Slovan Varnsdorf 11.02.2022 20:00 72:81 (19:17 34:30 50:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
6. kolo, zápas č. 23

datum: 11.02.2022, 20:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/2.500/---)
Frána Petr (1.000/2.500/---)


24. Válečníci Děčín - Slavoj BK Litoměřice C 10.12.2021 19:30 82:71 (22:20 39:34 60:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
6. kolo, zápas č. 24

datum: 10.12.2021, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Bukovský Michal (1.500/---/---)
Frána Petr (3.500/---/---)


7. kolo
25. Slavoj BK Litoměřice C - BK Kondoři Liberec 21.02.2022 19:00 73:54 (26:12 43:29 59:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
7. kolo, zápas č. 25

datum: 21.02.2022, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (---/2.500/---)
Kesler Vladimír (---/2.000/---)


26. Slovan Varnsdorf - Válečníci Děčín 21.01.2022 19:00 75:66 (18:19 39:34 56:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
7. kolo, zápas č. 26

datum: 21.01.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/1.000/---)
Martinovská Michaela (2.500/1.500/---)


27. BK Baník Most A - SLUNETA Ústí n.L. 17.12.2021 19:00 59:58 (19:16 39:32 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
7. kolo, zápas č. 27

datum: 17.12.2021, 19:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Bukovský Michal (1.000/1.000/---)
Frána Petr (1.000/1.000/---)


28. USK Slavia Liberec - BK Teplice A 28.11.2021 11:00 66:67 (18:18 31:33 53:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
7. kolo, zápas č. 28

datum: 28.11.2021, 11:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Billík Dennis (2.000/1.000/---)
Vlach Ondřej (1.500/1.000/---)


8. kolo
29. BK Teplice A - BK Kondoři Liberec 08.01.2022 17:00 88:50 (17:7 41:31 70:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
8. kolo, zápas č. 29

datum: 08.01.2022, 17:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/1.500/---)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.500/---)


30. USK Slavia Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 08.01.2022 14:00 73:69 (18:22 38:35 53:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
8. kolo, zápas č. 30

datum: 08.01.2022, 14:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (2.500/1.000/---)
Morávek Tomáš (2.000/1.000/---)


31. BK Baník Most A - Válečníci Děčín 07.01.2022 19:00 80:78 (18:19 41:29 58:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
8. kolo, zápas č. 31

datum: 07.01.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000/---)
Frána Petr (1.000/1.000/---)


32. Slovan Varnsdorf - Slavoj BK Litoměřice C 08.01.2022 19:15 40:81 (11:10 23:35 29:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
8. kolo, zápas č. 32

datum: 08.01.2022, 19:15:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (2.500/---/---)
Morávek Tomáš (2.000/---/---)


9. kolo
33. Slovan Varnsdorf - BK Kondoři Liberec 14.01.2022 19:45 81:61 (26:8 47:20 65:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
9. kolo, zápas č. 33

datum: 14.01.2022, 19:45:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/1.500/---)
Kout Jan (1.000/2.000/---)


34. Slavoj BK Litoměřice C - BK Baník Most A 07.03.2022 19:00 70:89 (20:24 37:45 54:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
9. kolo, zápas č. 34

datum: 07.03.2022, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (---/1.000/---)
Hušek Daniel (---/1.000/---)


35. Válečníci Děčín - USK Slavia Liberec 14.01.2022 19:30 78:62 (16:12 35:28 53:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
9. kolo, zápas č. 35

datum: 14.01.2022, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/3.000/---)
Asztalos Ondřej (1.000/2.000/---)


36. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice A 15.02.2022 20:00 53:75 (6:19 23:37 38:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
9. kolo, zápas č. 36

datum: 15.02.2022, 20:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Tesař Michal (3.000/1.000/---)
Kout Jan (2.000/1.000/---)


10. kolo
37. BK Kondoři Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 04.03.2022 19:30 62:80 (15:24 33:47 46:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
10. kolo, zápas č. 37

datum: 04.03.2022, 19:30:00

místo: Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou, Hodkovice nad Mohelkou

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/1.000/---)
Lunhul Vladislav (1.500/1.000/---)


38. BK Teplice A - Válečníci Děčín 02.03.2022 19:00 82:53 (25:17 42:36 64:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
10. kolo, zápas č. 38

datum: 02.03.2022, 19:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Morávek Tomáš (1.000/1.000/---)


39. USK Slavia Liberec - Slavoj BK Litoměřice C 29.01.2022 15:30 61:65 (11:13 24:31 39:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
10. kolo, zápas č. 39

datum: 29.01.2022, 15:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Hošek Václav (3.000/---/---)
Martinovská Michaela (4.000/---/---)


40. BK Baník Most A - Slovan Varnsdorf 28.01.2022 19:00 108:100 (31:29 49:47 82:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
10. kolo, zápas č. 40

datum: 28.01.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/2.000/---)
Morávek Tomáš (1.000/3.000/---)


11. kolo
41. BK Baník Most A - BK Kondoři Liberec 04.02.2022 19:00 111:85 (36:19 57:38 89:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
11. kolo, zápas č. 41

datum: 04.02.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Poliček Pavel (1.000/3.500/---)
Ďurana Antonín (1.000/1.500/---)


42. Slovan Varnsdorf - USK Slavia Liberec 04.03.2022 19:00 92:78 (18:21 43:43 63:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
11. kolo, zápas č. 42

datum: 04.03.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (4.000/1.500/---)
Shumskyy Vitaliy (4.000/2.500/---)


43. Slavoj BK Litoměřice C - BK Teplice A 04.02.2022 19:00 49:79 (15:21 26:44 42:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
11. kolo, zápas č. 43

datum: 04.02.2022, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kout Jan (---/1.000/---)
Kesler Vladimír (---/1.000/---)


44. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 04.02.2022 20:00 49:73 (10:22 26:38 39:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
11. kolo, zápas č. 44

datum: 04.02.2022, 20:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Tesař Michal (1.000/1.000/---)


12. kolo
45. BK Kondoři Liberec - Válečníci Děčín 08.03.2022 21:00 57:80 (11:25 28:58 46:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
12. kolo, zápas č. 45

datum: 08.03.2022, 21:00:00

místo: Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou, Hodkovice nad Mohelkou

rozhodčí:
Shumskyy Vitaliy (1.500/1.000/---)
Poživil Jaroslav (1.500/1.000/---)


46. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice C 18.02.2022 20:00 65:76 (30:19 42:43 50:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
12. kolo, zápas č. 46

datum: 18.02.2022, 20:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Buršík Martin (4.000/---/---)
Rosenberger Tomáš (4.000/---/---)


47. BK Teplice A - Slovan Varnsdorf 18.02.2022 19:30 85:58 (25:23 47:39 69:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
12. kolo, zápas č. 47

datum: 18.02.2022, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.500/---)
Poliček Pavel (1.000/1.500/---)


48. USK Slavia Liberec - BK Baník Most A 12.02.2022 17:30 69:53 (18:13 34:25 54:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
12. kolo, zápas č. 48

datum: 12.02.2022, 17:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Lysov Fedor (1.500/3.000/---)
Machálek Jan (2.000/3.000/---)


13. kolo
49. USK Slavia Liberec - BK Kondoři Liberec 16.03.2022 19:00 75:85 (21:19 36:44 59:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
13. kolo, zápas č. 49

datum: 16.03.2022, 19:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (2.000/1.000/---)
Shumskyy Vitaliy (2.500/1.000/---)


50. BK Teplice A - BK Baník Most A 31.01.2022 19:30 70:77 (15:15 33:32 53:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
13. kolo, zápas č. 50

datum: 31.01.2022, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/2.000/---)
Hendrych Jan (1.000/2.000/---)


51. Slovan Varnsdorf - SLUNETA Ústí n.L. 02.03.2022 19:00 77:94 (14:31 46:51 60:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
13. kolo, zápas č. 51

datum: 02.03.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Frána Petr (1.000/1.000/---)
Lysov Fedor (1.000/1.000/---)


52. Slavoj BK Litoměřice C - Válečníci Děčín 25.02.2022 19:00 72:77 (14:23 36:42 56:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
13. kolo, zápas č. 52

datum: 25.02.2022, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Morávek Tomáš (---/1.000/---)
Hušek Daniel (---/1.000/---)


14. kolo
53. BK Kondoři Liberec - Slavoj BK Litoměřice C 11.03.2022 19:30 74:81 (17:27 36:45 53:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
14. kolo, zápas č. 53

datum: 11.03.2022, 19:30:00

místo: Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou, Hodkovice nad Mohelkou

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/---/---)
Frána Petr (1.000/---/---)


54. Válečníci Děčín - Slovan Varnsdorf 11.03.2022 19:30 81:90 (23:27 43:50 57:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
14. kolo, zápas č. 54

datum: 11.03.2022, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000/---)


55. SLUNETA Ústí n.L. - BK Baník Most A 11.03.2022 20:00 79:70 (18:20 37:35 56:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
14. kolo, zápas č. 55

datum: 11.03.2022, 20:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000/---)
Bukovský Michal (1.000/1.000/---)


56. BK Teplice A - USK Slavia Liberec 11.03.2022 19:30 69:51 (16:14 31:28 49:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Severočeská liga Severočeská liga zákl. část
14. kolo, zápas č. 56

datum: 11.03.2022, 19:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/2.000/---)
Asztalos Ondřej (1.000/2.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.