image

starší minižáci U13 / Oblasti / ročník 2021/22 / starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A / starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A


tabulka
1. Válečníci Děčín 6 6 0 525:110 12
2. BK Teplice 8 4 4 282:395 12
3. SLUNETA Ústí n.L. 6 4 2 255:249 10
4. BA Lynx Liberec 8 0 8 222:530 8
1. kolo
1. BK Teplice - BA Lynx Liberec 02.10.2021 09:30 50:40 (13:5 27:17 40:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 02.10.2021, 09:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. BK Teplice - BA Lynx Liberec 02.10.2021 11:30 56:36 (18:15 36:28 46:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 02.10.2021, 11:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 02.10.2021 08:50 18:86 (6:31 10:41 16:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 02.10.2021, 08:50:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.500/1.000)
Ryvolová Natálie (1.500/1.000)

4. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 02.10.2021 10:20 20:71 (4:22 18:37 18:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 02.10.2021, 10:20:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ryvolová Natálie (1.500/1.000)
Šedivý Jan (1.500/1.000)

2. kolo
5. BA Lynx Liberec - Válečníci Děčín 16.10.2021 14:30 25:94 (3:15 12:43 22:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 16.10.2021, 14:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. BA Lynx Liberec - Válečníci Děčín 16.10.2021 16:30 16:113 (8:18 9:56 16:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 16.10.2021, 16:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. 16.10.2021 14:30 25:52 (7:10 9:25 20:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 16.10.2021, 14:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
(---/---)

8. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. 16.10.2021 16:30 27:41 (3:11 11:25 20:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 16.10.2021, 16:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
(---/---)

3. kolo
9. SLUNETA Ústí n.L. - BA Lynx Liberec 06.11.2021 14:30 62:12 (12:6 30:6 42:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 06.11.2021, 14:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ryvolová Natálie (1.000/---)
Šedivý Vincent (1.000/---)

10. SLUNETA Ústí n.L. - BA Lynx Liberec 06.11.2021 16:30 62:28 (18:8 38:16 52:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 06.11.2021, 16:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ryvolová Natálie (1.000/---)
Šedivý Vincent (1.000/---)

11. Válečníci Děčín - BK Teplice 06.11.2021 13:00 81:12 (24:2 48:4 53:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 06.11.2021, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Rajchl Karel (1.000/1.000)

12. Válečníci Děčín - BK Teplice 06.11.2021 15:00 80:19 (22:6 42:11 62:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 06.11.2021, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Rajchl Karel (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

4. kolo
13. BA Lynx Liberec - BK Teplice 20.11.2021 09:00 30:49 (12:12 16:28 23:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 20.11.2021, 09:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. BA Lynx Liberec - BK Teplice 20.11.2021 11:00 35:44 (16:13 25:17 29:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 20.11.2021, 11:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 16.12.2021 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 16.12.2021, 16:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Keslerová Barbora (---/---)
Lunhul Vladislav (---/---)

16. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 16.12.2021 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 16.12.2021, 18:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Lunhul Vladislav (---/---)
Keslerová Barbora (---/---)

5. kolo
17. Válečníci Děčín - BA Lynx Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šedivý Jan (---/---)
Humlová Lucie (---/---)

18. Válečníci Děčín - BA Lynx Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Humlová Lucie (---/---)
Šedivý Jan (---/---)

19. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kundert Mattias (---/---)
Kesler Vladimír (---/---)

20. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kesler Vladimír (---/---)
Kundert Mattias (---/---)

6. kolo
21. BA Lynx Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 18.12.2021 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 18.12.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. BA Lynx Liberec - SLUNETA Ústí n.L. 18.12.2021 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 18.12.2021, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

23. BK Teplice - Válečníci Děčín 18.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 18.12.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

24. BK Teplice - Válečníci Děčín 18.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 18.12.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.