image

starší minižáci U13 / Oblasti / ročník 2021/22 / starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B / starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B


tabulka
1. BK Levharti Chomutov 12 12 0 829:289 24
2. BA Tygři Louny 12 6 6 630:506 18
3. BA 2006 Roudnice n.L. 12 6 6 544:575 18
4. Slavoj BK Litoměřice 12 0 12 262:895 12
1. kolo
1. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Chomutov 03.10.2021 10:00 33:64 (10:10 18:28 24:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
1. kolo, zápas č. 1

datum: 03.10.2021, 10:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Chomutov 03.10.2021 12:00 46:61 (12:11 18:31 34:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
1. kolo, zápas č. 2

datum: 03.10.2021, 12:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. Slavoj BK Litoměřice - BA Tygři Louny 02.10.2021 09:00 20:72 (7:22 9:33 18:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
1. kolo, zápas č. 3

datum: 02.10.2021, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Pistora Adam (---/1.000)
Kundert Mattias (---/1.000)

4. Slavoj BK Litoměřice - BA Tygři Louny 02.10.2021 11:00 33:55 (4:14 14:28 24:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
1. kolo, zápas č. 4

datum: 02.10.2021, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kundert Mattias (---/1.000)
Pistora Adam (---/1.000)

2. kolo
5. BK Chomutov - BA Tygři Louny 16.10.2021 13:00 56:20 (16:6 30:12 40:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
2. kolo, zápas č. 5

datum: 16.10.2021, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Žatecká Kateřina (1.000/1.000)
Kundert Mattias (1.000/1.000)

6. BK Chomutov - BA Tygři Louny 16.10.2021 15:00 84:20 (15:2 38:2 60:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
2. kolo, zápas č. 6

datum: 16.10.2021, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.000)
Žatecká Kateřina (1.000/1.000)

7. BA 2006 Roudnice n.L. - Slavoj BK Litoměřice 16.10.2021 10:00 42:33 (14:7 24:12 29:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
2. kolo, zápas č. 7

datum: 16.10.2021, 10:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. BA 2006 Roudnice n.L. - Slavoj BK Litoměřice 16.10.2021 12:00 64:33 (9:9 34:13 48:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
2. kolo, zápas č. 8

datum: 16.10.2021, 12:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. kolo
9. Slavoj BK Litoměřice - BK Chomutov 06.11.2021 09:00 12:74 (4:14 4:41 8:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
3. kolo, zápas č. 9

datum: 06.11.2021, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hušek Daniel (---/1.000)
(---/---)

10. Slavoj BK Litoměřice - BK Chomutov 06.11.2021 11:00 10:87 (2:32 5:48 10:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
3. kolo, zápas č. 10

datum: 06.11.2021, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hušek Daniel (---/1.000)
(---/---)

11. BA Tygři Louny - BA 2006 Roudnice n.L. 06.11.2021 09:00 69:25 (14:2 41:8 47:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
3. kolo, zápas č. 11

datum: 06.11.2021, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Žatecká Kateřina (1.000/1.000)
Kundert Mattias (1.000/1.000)

12. BA Tygři Louny - BA 2006 Roudnice n.L. 06.11.2021 11:00 55:33 (18:9 33:19 43:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
3. kolo, zápas č. 12

datum: 06.11.2021, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.000)
Žatecká Kateřina (1.000/1.000)

4. kolo
13. BK Chomutov - BA 2006 Roudnice n.L. 21.11.2021 09:00 65:14 (12:0 27:4 50:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
4. kolo, zápas č. 13

datum: 21.11.2021, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.000)
Žatecká Kateřina (1.000/1.000)

14. BK Chomutov - BA 2006 Roudnice n.L. 21.11.2021 11:00 66:24 (9:10 32:16 46:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
4. kolo, zápas č. 14

datum: 21.11.2021, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Žatecká Kateřina (1.000/1.000)
Kundert Mattias (1.000/1.000)

15. BA Tygři Louny - Slavoj BK Litoměřice 20.11.2021 09:00 90:10 (21:2 41:3 70:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
4. kolo, zápas č. 15

datum: 20.11.2021, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/---)
(---/---)

16. BA Tygři Louny - Slavoj BK Litoměřice 20.11.2021 11:00 101:20 (32:2 54:6 74:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
4. kolo, zápas č. 16

datum: 20.11.2021, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/---)
Krob Vlastimil (---/---)

5. kolo
17. BA Tygři Louny - BK Chomutov 13.12.2021 17:00 39:46 (10:17 22:29 28:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
5. kolo, zápas č. 17

datum: 13.12.2021, 17:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)
Krob Vlastimil (1.000/1.000)

18. BA Tygři Louny - BK Chomutov 13.12.2021 18:30 45:59 (15:16 23:24 35:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
5. kolo, zápas č. 18

datum: 13.12.2021, 18:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)
Krob Vlastimil (1.000/1.000)

19. Slavoj BK Litoměřice - BA 2006 Roudnice n.L. 04.12.2021 09:00 31:69 (7:15 15:37 25:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
5. kolo, zápas č. 19

datum: 04.12.2021, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. Slavoj BK Litoměřice - BA 2006 Roudnice n.L. 04.12.2021 11:00 34:74 (12:23 18:44 30:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
5. kolo, zápas č. 20

datum: 04.12.2021, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. kolo
21. BK Chomutov - Slavoj BK Litoměřice 18.12.2021 14:00 78:16 (16:5 30:5 57:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
6. kolo, zápas č. 21

datum: 18.12.2021, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/---)
Žatecká Kateřina (1.000/---)

22. BK Chomutov - Slavoj BK Litoměřice 18.12.2021 12:00 89:10 (28:3 48:7 63:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
6. kolo, zápas č. 22

datum: 18.12.2021, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Žatecká Kateřina (1.000/---)
Kundert Mattias (1.000/---)

23. BA 2006 Roudnice n.L. - BA Tygři Louny 18.12.2021 10:00 57:40 (11:17 30:22 49:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
6. kolo, zápas č. 23

datum: 18.12.2021, 10:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Repka Josef (1.000/1.000)
Tichý František (1.000/1.000)

24. BA 2006 Roudnice n.L. - BA Tygři Louny 18.12.2021 12:00 63:24 (22:2 28:14 44:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část B
6. kolo, zápas č. 24

datum: 18.12.2021, 12:00:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:
Tichý František (1.000/1.000)
Repka Josef (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.