image

Starší minižákyně U13 / Oblasti / ročník 2021/22 / starší minižákyně U13, Oblastní soutěž / starší minižákyně U13, Oblastní soutěž


tabulka
1. TJ Sokol Kladno 14 11 3 770:456 25
2. BK Slavoj Litoměřice 12 12 0 758:303 24
3. BK Levhartice Chomutov 14 10 4 542:575 24
4. SLUNETA Ústí n.L. 12 7 5 483:419 19
5. Válečnice Děčín 14 2 12 453:699 16
6. TJ Slovan Litoměřice 12 3 9 358:541 15
7. TJ Slovan Varnsdorf 14 1 13 412:783 15
1. kolo
1. Válečnice Děčín - TJ Sokol Kladno 26.09.2021 15:00 25:51 (2:17 13:24 13:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
1. kolo, zápas č. 1

datum: 26.09.2021, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Abraham Aleš (1.000/1.000)
Fichtner Matyáš (1.000/1.000)

2. Válečnice Děčín - TJ Sokol Kladno 26.09.2021 17:00 15:52 (5:10 8:33 9:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
1. kolo, zápas č. 2

datum: 26.09.2021, 17:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Fichtner Matyáš (1.000/1.000)
Abraham Aleš (1.000/1.000)

3. TJ Slovan Litoměřice - BK Slavoj Litoměřice 24.09.2021 15:30 24:95 (4:24 16:47 22:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
1. kolo, zápas č. 3

datum: 24.09.2021, 15:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.500/---)
Žatecká Kateřina (1.500/---)

4. TJ Slovan Litoměřice - BK Slavoj Litoměřice 24.09.2021 17:15 11:72 (1:22 4:34 9:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
1. kolo, zápas č. 4

datum: 24.09.2021, 17:15:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Žatecká Kateřina (1.500/---)
Kundert Mattias (1.500/---)

5. TJ Slovan Varnsdorf - BK Chomutov 18.09.2021 10:00 45:49 (7:13 19:17 35:32 43:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
1. kolo, zápas č. 5

datum: 18.09.2021, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Ryvolová Natálie (2.000/1.000)
(---/---)

6. TJ Slovan Varnsdorf - BK Chomutov 18.09.2021 12:00 43:51 (15:13 22:23 27:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
1. kolo, zápas č. 6

datum: 18.09.2021, 12:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Ryvolová Natálie (2.000/1.000)
(---/---)

2. kolo
7. BK Slavoj Litoměřice - TJ Slovan Varnsdorf 02.10.2021 13:00 62:35 (19:8 36:24 55:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
2. kolo, zápas č. 7

datum: 02.10.2021, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kesler Vladimír (---/1.000)
Lunhul Vladislav (---/1.000)

8. BK Slavoj Litoměřice - TJ Slovan Varnsdorf 02.10.2021 15:00 72:12 (22:2 36:9 63:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
2. kolo, zápas č. 8

datum: 02.10.2021, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Lunhul Vladislav (---/1.000)
Kesler Vladimír (---/1.000)

9. TJ Sokol Kladno - TJ Slovan Litoměřice 02.10.2021 15:45 45:34 (10:14 25:22 35:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
2. kolo, zápas č. 9

datum: 02.10.2021, 15:45:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Velda Pavel (1.000/1.000)
Hacklová Rozálie (1.000/1.000)

10. TJ Sokol Kladno - TJ Slovan Litoměřice 02.10.2021 17:30 55:28 (19:2 33:14 41:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
2. kolo, zápas č. 10

datum: 02.10.2021, 17:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Nesvadba Miloš (1.000/1.000)
Hacklová Rozálie (1.000/1.000)

11. SLUNETA Ústí n.L. - Válečnice Děčín 02.10.2021 10:00 43:27 (4:10 18:14 33:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
2. kolo, zápas č. 11

datum: 02.10.2021, 10:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. SLUNETA Ústí n.L. - Válečnice Děčín 02.10.2021 12:30 60:29 (9:6 23:14 44:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
2. kolo, zápas č. 12

datum: 02.10.2021, 12:30:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. kolo
13. TJ Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 16.10.2021 11:00 17:27 (6:8 9:17 11:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
3. kolo, zápas č. 13

datum: 16.10.2021, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Ryvolová Andrea (1.500/1.000)
Zemancová Adéla (1.500/1.000)

14. TJ Slovan Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 16.10.2021 13:00 25:44 (7:11 9:23 18:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
3. kolo, zápas č. 14

datum: 16.10.2021, 13:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Ryvolová Andrea (1.500/1.000)
Zemancová Adéla (1.500/1.000)

15. TJ Slovan Varnsdorf - TJ Sokol Kladno 17.10.2021 10:00 21:76 (7:12 12:31 14:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
3. kolo, zápas č. 15

datum: 17.10.2021, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. TJ Slovan Varnsdorf - TJ Sokol Kladno 17.10.2021 12:00 37:79 (11:23 23:39 31:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
3. kolo, zápas č. 16

datum: 17.10.2021, 12:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

17. BK Chomutov - BK Slavoj Litoměřice 16.10.2021 09:00 26:73 (6:20 11:34 17:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
3. kolo, zápas č. 17

datum: 16.10.2021, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Žatecká Kateřina (1.000/---)
Kundert Mattias (1.000/---)

18. BK Chomutov - BK Slavoj Litoměřice 16.10.2021 11:00 20:71 (2:27 10:37 12:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
3. kolo, zápas č. 18

datum: 16.10.2021, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/---)
Žatecká Kateřina (1.000/---)

4. kolo
19. TJ Sokol Kladno - BK Chomutov 06.11.2021 15:00 65:26 (18:5 31:17 53:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
4. kolo, zápas č. 19

datum: 06.11.2021, 15:00:00

místo: Sportovní hala, Česká Lípa

rozhodčí:
Hackl Filip (1.000/1.000)
(---/---)

20. TJ Sokol Kladno - BK Chomutov 06.11.2021 16:45 35:39 (13:7 19:21 29:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
4. kolo, zápas č. 20

datum: 06.11.2021, 16:45:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Hackl Filip (1.000/1.000)
(---/---)

21. SLUNETA Ústí n.L. - TJ Slovan Varnsdorf 06.11.2021 10:15 51:22 (7:10 14:16 30:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
4. kolo, zápas č. 21

datum: 06.11.2021, 10:15:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.500)
Humlová Lucie (1.000/2.000)

22. SLUNETA Ústí n.L. - TJ Slovan Varnsdorf 06.11.2021 12:15 37:24 (8:6 18:12 21:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
4. kolo, zápas č. 22

datum: 06.11.2021, 12:15:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Humlová Lucie (1.000/2.000)
Šedivý Jan (1.000/1.500)

23. Válečnice Děčín - TJ Slovan Litoměřice 06.11.2021 09:00 30:33 (6:10 15:15 34:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
4. kolo, zápas č. 23

datum: 06.11.2021, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)
Jeřábek Antonín (1.000/1.000)

24. Válečnice Děčín - TJ Slovan Litoměřice 06.11.2021 11:00 49:21 (7:4 21:9 37:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
4. kolo, zápas č. 24

datum: 06.11.2021, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Jeřábek Antonín (1.000/1.500)
Lunhul Vladislav (1.000/1.500)

5. kolo
25. Válečnice Děčín - TJ Slovan Varnsdorf 22.12.2021 15:00 37:40 (9:8 15:16 31:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
5. kolo, zápas č. 25

datum: 22.12.2021, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

26. Válečnice Děčín - TJ Slovan Varnsdorf 22.12.2021 17:00 55:28 (13:6 22:12 41:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
5. kolo, zápas č. 26

datum: 22.12.2021, 17:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

27. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 15.01.2022 13:00 39:35 (6:5 15:18 23:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
5. kolo, zápas č. 27

datum: 15.01.2022, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/---)
Žatecká Kateřina (1.000/---)

28. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 15.01.2022 15:00 19:40 (6:16 8:26 17:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
5. kolo, zápas č. 28

datum: 15.01.2022, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Žatecká Kateřina (1.000/---)
Kundert Mattias (1.000/---)

29. BK Slavoj Litoměřice - TJ Sokol Kladno 23.01.2022 14:30 (34:31) (4:18 18:21 32:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
5. kolo, zápas č. 29

datum: 23.01.2022, 14:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šedivý Vincent (---/1.000)
Šedivý Jan (---/1.000)

30. BK Slavoj Litoměřice - TJ Sokol Kladno 23.01.2022 16:30 (42:25) (18:2 22:16 40:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
5. kolo, zápas č. 30

datum: 23.01.2022, 16:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šedivý Vincent (---/1.000)
Šedivý Jan (---/1.000)

6. kolo
31. SLUNETA Ústí n.L. - BK Slavoj Litoměřice 10.01.2022 17:00 34:55 (9:13 17:23 21:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
6. kolo, zápas č. 31

datum: 10.01.2022, 17:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/---)
Lunhul Vladislav (1.000/---)

32. SLUNETA Ústí n.L. - BK Slavoj Litoměřice 10.01.2022 18:30 27:41 (9:6 15:17 22:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
6. kolo, zápas č. 32

datum: 10.01.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Lunhul Vladislav (1.000/---)
Asztalos Ondřej (1.000/---)

33. Válečnice Děčín - BK Chomutov 04.12.2021 09:00 26:45 (6:6 15:19 20:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
6. kolo, zápas č. 33

datum: 04.12.2021, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Ryvolová Natálie (1.000/1.500)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

34. Válečnice Děčín - BK Chomutov 04.12.2021 11:00 32:50 (5:14 13:26 27:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
6. kolo, zápas č. 34

datum: 04.12.2021, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)
Ryvolová Natálie (1.000/1.500)

35. TJ Slovan Litoměřice - TJ Slovan Varnsdorf 07.01.2022 15:30 (59:24) (9:8 31:10 42:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
6. kolo, zápas č. 35

datum: 07.01.2022, 15:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Gabriel Jakub (1.000/1.000)
Šedivý Jan (1.000/1.000)

36. TJ Slovan Litoměřice - TJ Slovan Varnsdorf 07.01.2022 17:15 (54:23) (14:6 26:12 43:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
6. kolo, zápas č. 36

datum: 07.01.2022, 17:15:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Šedivý Jan (1.000/1.000)
Gabriel Jakub (1.000/1.000)

7. kolo
37. BK Chomutov - TJ Slovan Litoměřice 19.12.2021 10:00 36:22 (8:8 24:12 28:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
7. kolo, zápas č. 37

datum: 19.12.2021, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Šeferová Nicole (1.000/1.000)
(---/---)

38. BK Chomutov - TJ Slovan Litoměřice 19.12.2021 12:00 41:30 (8:9 22:16 31:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
7. kolo, zápas č. 38

datum: 19.12.2021, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Šeferová Nicole (1.000/1.000)
(---/---)

39. BK Slavoj Litoměřice - Válečnice Děčín 09.01.2022 09:00 71:29 (22:6 33:17 51:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
7. kolo, zápas č. 39

datum: 09.01.2022, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kundert Mattias (---/---)
Zemancová Adéla (---/---)

40. BK Slavoj Litoměřice - Válečnice Děčín 09.01.2022 11:00 70:29 (16:4 21:16 50:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
7. kolo, zápas č. 40

datum: 09.01.2022, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Zemancová Adéla (---/---)
Kundert Mattias (---/---)

41. TJ Sokol Kladno - SLUNETA Ústí n.L. 18.12.2021 14:00 51:47 (17:6 22:20 35:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
7. kolo, zápas č. 41

datum: 18.12.2021, 14:00:00

místo: 12. ZŠ Rozdělov, Kladno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

42. TJ Sokol Kladno - SLUNETA Ústí n.L. 18.12.2021 15:45 70:38 (10:10 36:18 46:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
7. kolo, zápas č. 42

datum: 18.12.2021, 15:45:00

místo: 12. ZŠ Rozdělov, Kladno

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. kolo
43. TJ Sokol Kladno - Válečnice Děčín 15.01.2022 10:00 (75:27) (25:7 37:19 57:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
8. kolo, zápas č. 43

datum: 15.01.2022, 10:00:00

místo: 12. ZŠ Rozdělov, Kladno

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
Zajistí pořadatel (---/---)

44. TJ Sokol Kladno - Válečnice Děčín 15.01.2022 12:00 (60:43) (15:13 33:20 48:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
8. kolo, zápas č. 44

datum: 15.01.2022, 12:00:00

místo: Sportovní hala, Česká Lípa

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
Zajistí pořadatel (---/---)

45. BK Slavoj Litoměřice - TJ Slovan Litoměřice 06.03.2022 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
8. kolo, zápas č. 45

datum: 06.03.2022, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

46. BK Slavoj Litoměřice - TJ Slovan Litoměřice 06.03.2022 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
8. kolo, zápas č. 46

datum: 06.03.2022, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

47. BK Chomutov - TJ Slovan Varnsdorf 16.01.2022 09:00 (49:32) (10:6 26:20 37:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
8. kolo, zápas č. 47

datum: 16.01.2022, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/2.000)
Žatecká Kateřina (1.000/2.000)

48. BK Chomutov - TJ Slovan Varnsdorf 16.01.2022 11:00 (52:26) (8:6 22:10 36:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
8. kolo, zápas č. 48

datum: 16.01.2022, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Žatecká Kateřina (1.000/2.000)
Kundert Mattias (1.000/2.000)

9. kolo
49. TJ Slovan Varnsdorf - BK Slavoj Litoměřice 29.01.2022 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
9. kolo, zápas č. 49

datum: 29.01.2022, 10:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
Zajistí pořadatel (---/---)

50. TJ Slovan Varnsdorf - BK Slavoj Litoměřice 29.01.2022 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
9. kolo, zápas č. 50

datum: 29.01.2022, 12:00:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
Zajistí pořadatel (---/---)

51. TJ Slovan Litoměřice - TJ Sokol Kladno 29.01.2022 09:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
9. kolo, zápas č. 51

datum: 29.01.2022, 09:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Gabriel Jakub (---/---)
Zajistí pořadatel (---/---)

52. TJ Slovan Litoměřice - TJ Sokol Kladno 29.01.2022 11:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
9. kolo, zápas č. 52

datum: 29.01.2022, 11:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Gabriel Jakub (---/---)
Zajistí pořadatel (---/---)

53. Válečnice Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 02.02.2022 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
9. kolo, zápas č. 53

datum: 02.02.2022, 16:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

54. Válečnice Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 02.02.2022 17:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
9. kolo, zápas č. 54

datum: 02.02.2022, 17:45:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. kolo
55. SLUNETA Ústí n.L. - TJ Slovan Litoměřice 12.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
10. kolo, zápas č. 55

datum: 12.02.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

56. SLUNETA Ústí n.L. - TJ Slovan Litoměřice 12.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
10. kolo, zápas č. 56

datum: 12.02.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

57. TJ Sokol Kladno - TJ Slovan Varnsdorf 12.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
10. kolo, zápas č. 57

datum: 12.02.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

58. TJ Sokol Kladno - TJ Slovan Varnsdorf 12.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
10. kolo, zápas č. 58

datum: 12.02.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

59. BK Slavoj Litoměřice - BK Chomutov 12.02.2022 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
10. kolo, zápas č. 59

datum: 12.02.2022, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

60. BK Slavoj Litoměřice - BK Chomutov 12.02.2022 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
10. kolo, zápas č. 60

datum: 12.02.2022, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. kolo
61. BK Chomutov - TJ Sokol Kladno 05.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
11. kolo, zápas č. 61

datum: 05.03.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

62. BK Chomutov - TJ Sokol Kladno 05.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
11. kolo, zápas č. 62

datum: 05.03.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

63. TJ Slovan Varnsdorf - SLUNETA Ústí n.L. 05.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
11. kolo, zápas č. 63

datum: 05.03.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

64. TJ Slovan Varnsdorf - SLUNETA Ústí n.L. 05.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
11. kolo, zápas č. 64

datum: 05.03.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

65. TJ Slovan Litoměřice - Válečnice Děčín 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
11. kolo, zápas č. 65

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

66. TJ Slovan Litoměřice - Válečnice Děčín 05.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
11. kolo, zápas č. 66

datum: 05.03.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. kolo
67. TJ Slovan Varnsdorf - Válečnice Děčín 19.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
12. kolo, zápas č. 67

datum: 19.03.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

68. TJ Slovan Varnsdorf - Válečnice Děčín 19.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
12. kolo, zápas č. 68

datum: 19.03.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

69. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 19.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
12. kolo, zápas č. 69

datum: 19.03.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

70. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
12. kolo, zápas č. 70

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

71. TJ Sokol Kladno - BK Slavoj Litoměřice 19.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
12. kolo, zápas č. 71

datum: 19.03.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

72. TJ Sokol Kladno - BK Slavoj Litoměřice 19.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
12. kolo, zápas č. 72

datum: 19.03.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
73. BK Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 02.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
13. kolo, zápas č. 73

datum: 02.04.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

74. BK Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 02.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
13. kolo, zápas č. 74

datum: 02.04.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

75. BK Chomutov - Válečnice Děčín 02.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
13. kolo, zápas č. 75

datum: 02.04.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

76. BK Chomutov - Válečnice Děčín 02.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
13. kolo, zápas č. 76

datum: 02.04.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

77. TJ Slovan Varnsdorf - TJ Slovan Litoměřice 02.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
13. kolo, zápas č. 77

datum: 02.04.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

78. TJ Slovan Varnsdorf - TJ Slovan Litoměřice 02.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
13. kolo, zápas č. 78

datum: 02.04.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
79. TJ Slovan Litoměřice - BK Chomutov 23.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
14. kolo, zápas č. 79

datum: 23.04.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

80. TJ Slovan Litoměřice - BK Chomutov 23.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
14. kolo, zápas č. 80

datum: 23.04.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

81. Válečnice Děčín - BK Slavoj Litoměřice 23.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
14. kolo, zápas č. 81

datum: 23.04.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

82. Válečnice Děčín - BK Slavoj Litoměřice 23.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
14. kolo, zápas č. 82

datum: 23.04.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

83. SLUNETA Ústí n.L. - TJ Sokol Kladno 23.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
14. kolo, zápas č. 83

datum: 23.04.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

84. SLUNETA Ústí n.L. - TJ Sokol Kladno 23.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
14. kolo, zápas č. 84

datum: 23.04.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.