image

muži / 2. liga / ročník 2021/22 / skupina A


tabulka
1. SKB Rokycany 0 0 0 0:0 0
2. Slavoj BK Litoměřice B 0 0 0 0:0 0
3. Válečníci Děčín 0 0 0 0:0 0
4. Sokol Písek Sršni B 0 0 0 0:0 0
5. BC Benešov 0 0 0 0:0 0
6. BK Klatovy 0 0 0 0:0 0
7. BK Příbram 2000 0 0 0 0:0 0
8. TJ Sokol Kbely 0 0 0 0:0 0
9. Sluneta Ústí nad Labem 0 0 0 0:0 0
10. BK Jiskra Domažlice 0 0 0 0:0 0
11. BK Wolves Radotín 0 0 0 0:0 0
12. Tigers Basketball České Budějovice 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. SKB Rokycany - Příbram 11.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 11.12.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


2. Slavoj BK Litoměřice B - Sokol Kbely 12.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 12.12.2021, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


3. Válečníci Děčín - Sluneta Ústí n. L. 11.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 11.12.2021, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


4. Sokol Písek B - Tigers Č. Budějovice 11.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 11.12.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


5. BC Benešov - Wolves Radotín 11.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 11.12.2021, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


6. BK Klatovy - Jiskra Domažlice 11.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 11.12.2021, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


2. kolo
7. SKB Rokycany - BK Klatovy 25.09.2021 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 25.09.2021, 18:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Musil Jan (---/---/---)
Syrovátka František (---/---/---)


8. Příbram - Jiskra Domažlice 09.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 09.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


9. Slavoj BK Litoměřice B - BC Benešov 25.09.2021 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 25.09.2021, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (---/---/---)
Tesař Michal (---/---/---)


10. Sokol Kbely - Wolves Radotín 25.09.2021 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 25.09.2021, 18:00:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
Kovačovič Matej (---/---/---)
Poživil Jaroslav (---/---/---)


11. Válečníci Děčín - Sokol Písek B 25.09.2021 20:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 11

datum: 25.09.2021, 20:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šmíd Pavel (---/---/---)
Anton Karel (---/---/---)


12. Sluneta Ústí n. L. - Tigers Č. Budějovice 25.09.2021 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 12

datum: 25.09.2021, 18:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kesler Vladimír (---/---/---)
Kout Jan (---/---/---)


3. kolo
13. SKB Rokycany - Jiskra Domažlice 26.09.2021 10:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 26.09.2021, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Perlík Michal (---/---/---)
Bohata Pavel (---/---/---)


14. Příbram - BK Klatovy 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


15. Slavoj BK Litoměřice B - Wolves Radotín 26.09.2021 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 26.09.2021, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (---/---/---)
Tesař Michal (---/---/---)


16. Sokol Kbely - BC Benešov 26.09.2021 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 16

datum: 26.09.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
Kučírek Martin (---/---/---)
Melichárek Ivo (---/---/---)


17. Válečníci Děčín - Tigers Č. Budějovice 26.09.2021 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 17

datum: 26.09.2021, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šmíd Pavel (---/---/---)
Anton Karel (---/---/---)


18. Sluneta Ústí n. L. - Sokol Písek B 26.09.2021 09:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 18

datum: 26.09.2021, 09:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kesler Vladimír (---/---/---)
Kout Jan (---/---/---)


4. kolo
19. BK Klatovy - Sokol Písek B 09.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 09.10.2021, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


20. Jiskra Domažlice - Tigers Č. Budějovice 09.10.2021 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 20

datum: 09.10.2021, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


21. BC Benešov - Válečníci Děčín 09.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 21

datum: 09.10.2021, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


22. Wolves Radotín - Sluneta Ústí n. L. 09.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 22

datum: 09.10.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


23. SKB Rokycany - Slavoj BK Litoměřice B 09.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 23

datum: 09.10.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


24. Příbram - Sokol Kbely 09.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 24

datum: 09.10.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


5. kolo
25. BK Klatovy - Tigers Č. Budějovice 10.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 10.10.2021, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


26. Jiskra Domažlice - Sokol Písek B 10.10.2021 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 26

datum: 10.10.2021, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


27. BC Benešov - Sluneta Ústí n. L. 10.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 27

datum: 10.10.2021, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


28. Wolves Radotín - Válečníci Děčín 10.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 28

datum: 10.10.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


29. SKB Rokycany - Sokol Kbely 10.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 29

datum: 10.10.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


30. Příbram - Slavoj BK Litoměřice B 10.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 30

datum: 10.10.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


6. kolo
31. Slavoj BK Litoměřice B - BK Klatovy 23.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 31

datum: 23.10.2021, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


32. Sokol Kbely - Jiskra Domažlice 23.10.2021 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 32

datum: 23.10.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


33. Válečníci Děčín - SKB Rokycany 23.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 33

datum: 23.10.2021, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


34. Sluneta Ústí n. L. - Příbram 23.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 34

datum: 23.10.2021, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


35. Sokol Písek B - BC Benešov 23.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 35

datum: 23.10.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


36. Tigers Č. Budějovice - Wolves Radotín 23.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 36

datum: 23.10.2021, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


7. kolo
37. Slavoj BK Litoměřice B - Jiskra Domažlice 24.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 37

datum: 24.10.2021, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


38. Sokol Kbely - BK Klatovy 24.10.2021 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 38

datum: 24.10.2021, 09:00:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


39. Válečníci Děčín - Příbram 24.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 39

datum: 24.10.2021, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


40. Sluneta Ústí n. L. - SKB Rokycany 24.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 40

datum: 24.10.2021, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


41. Sokol Písek B - Wolves Radotín 24.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 41

datum: 24.10.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


42. Tigers Č. Budějovice - BC Benešov 24.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 42

datum: 24.10.2021, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


8. kolo
43. BK Klatovy - BC Benešov 13.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 43

datum: 13.11.2021, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


44. Jiskra Domažlice - Wolves Radotín 13.11.2021 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 44

datum: 13.11.2021, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


45. SKB Rokycany - Sokol Písek B 13.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 45

datum: 13.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


46. Příbram - Tigers Č. Budějovice 13.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 46

datum: 13.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


47. Slavoj BK Litoměřice B - Válečníci Děčín 13.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 47

datum: 13.11.2021, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


48. Sokol Kbely - Sluneta Ústí n. L. 13.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 48

datum: 13.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


9. kolo
49. BK Klatovy - Wolves Radotín 14.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 49

datum: 14.11.2021, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


50. Jiskra Domažlice - BC Benešov 14.11.2021 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 50

datum: 14.11.2021, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


51. SKB Rokycany - Tigers Č. Budějovice 14.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 51

datum: 14.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


52. Příbram - Sokol Písek B 14.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 52

datum: 14.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


53. Slavoj BK Litoměřice B - Sluneta Ústí n. L. 14.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 53

datum: 14.11.2021, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


54. Sokol Kbely - Válečníci Děčín 14.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 54

datum: 14.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


10. kolo
55. Válečníci Děčín - BK Klatovy 27.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 55

datum: 27.11.2021, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


56. Sluneta Ústí n. L. - Jiskra Domažlice 27.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 56

datum: 27.11.2021, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


57. Sokol Písek B - Slavoj BK Litoměřice B 27.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 57

datum: 27.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


58. Tigers Č. Budějovice - Sokol Kbely 27.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 58

datum: 27.11.2021, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


59. BC Benešov - SKB Rokycany 27.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 59

datum: 27.11.2021, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


60. Wolves Radotín - Příbram 27.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 60

datum: 27.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


11. kolo
61. Válečníci Děčín - Jiskra Domažlice 28.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 61

datum: 28.11.2021, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


62. Sluneta Ústí n. L. - BK Klatovy 28.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 62

datum: 28.11.2021, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


63. Sokol Písek B - Sokol Kbely 28.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 63

datum: 28.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


64. Tigers Č. Budějovice - Slavoj BK Litoměřice B 28.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 64

datum: 28.11.2021, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


65. BC Benešov - Příbram 28.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 65

datum: 28.11.2021, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


66. Wolves Radotín - SKB Rokycany 28.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 66

datum: 28.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


12. kolo
67. Příbram - SKB Rokycany 12.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 67

datum: 12.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


68. Sokol Kbely - Slavoj BK Litoměřice B 11.12.2021 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 68

datum: 11.12.2021, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


69. Sluneta Ústí n. L. - Válečníci Děčín 12.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 69

datum: 12.12.2021, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


70. Tigers Č. Budějovice - Sokol Písek B 12.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 70

datum: 12.12.2021, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


71. Wolves Radotín - BC Benešov 12.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 71

datum: 12.12.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


72. Jiskra Domažlice - BK Klatovy 12.12.2021 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 72

datum: 12.12.2021, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


13. kolo
73. Jiskra Domažlice - SKB Rokycany 08.01.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 73

datum: 08.01.2022, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


74. BK Klatovy - Příbram 26.09.2021 15:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 74

datum: 26.09.2021, 15:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Šenk Pavel (---/---/---)
Vampola Jakub (---/---/---)


75. Wolves Radotín - Slavoj BK Litoměřice B 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 75

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


76. BC Benešov - Sokol Kbely 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 76

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


77. Tigers Č. Budějovice - Válečníci Děčín 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 77

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


78. Sokol Písek B - Sluneta Ústí n. L. 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 78

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


14. kolo
79. BK Klatovy - SKB Rokycany 09.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 79

datum: 09.01.2022, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


80. Jiskra Domažlice - Příbram 25.09.2021 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 80

datum: 25.09.2021, 18:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (---/---/---)
Kuncl Michal (---/---/---)


81. BC Benešov - Slavoj BK Litoměřice B 09.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 81

datum: 09.01.2022, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


82. Wolves Radotín - Sokol Kbely 09.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 82

datum: 09.01.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


83. Sokol Písek B - Válečníci Děčín 09.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 83

datum: 09.01.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


84. Tigers Č. Budějovice - Sluneta Ústí n. L. 09.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 84

datum: 09.01.2022, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


15. kolo
85. Tigers Č. Budějovice - BK Klatovy 22.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 85

datum: 22.01.2022, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


86. Sokol Písek B - Jiskra Domažlice 22.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 86

datum: 22.01.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


87. Sluneta Ústí n. L. - BC Benešov 22.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 87

datum: 22.01.2022, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


88. Válečníci Děčín - Wolves Radotín 22.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 88

datum: 22.01.2022, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


89. Sokol Kbely - SKB Rokycany 22.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 89

datum: 22.01.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


90. Slavoj BK Litoměřice B - Příbram 22.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 90

datum: 22.01.2022, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


16. kolo
91. Sokol Písek B - BK Klatovy 23.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 91

datum: 23.01.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


92. Tigers Č. Budějovice - Jiskra Domažlice 23.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 92

datum: 23.01.2022, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


93. Válečníci Děčín - BC Benešov 23.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 93

datum: 23.01.2022, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


94. Sluneta Ústí n. L. - Wolves Radotín 23.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 94

datum: 23.01.2022, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


95. Slavoj BK Litoměřice B - SKB Rokycany 23.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 95

datum: 23.01.2022, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


96. Sokol Kbely - Příbram 23.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 96

datum: 23.01.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


17. kolo
97. Jiskra Domažlice - Slavoj BK Litoměřice B 05.02.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 97

datum: 05.02.2022, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


98. BK Klatovy - Sokol Kbely 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 98

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


99. Příbram - Válečníci Děčín 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 99

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


100. SKB Rokycany - Sluneta Ústí n. L. 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 100

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


101. Wolves Radotín - Sokol Písek B 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 101

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


102. BC Benešov - Tigers Č. Budějovice 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 102

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


18. kolo
103. BK Klatovy - Slavoj BK Litoměřice B 06.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 103

datum: 06.02.2022, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


104. Jiskra Domažlice - Sokol Kbely 06.02.2022 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 104

datum: 06.02.2022, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


105. SKB Rokycany - Válečníci Děčín 06.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 105

datum: 06.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


106. Příbram - Sluneta Ústí n. L. 06.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 106

datum: 06.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


107. BC Benešov - Sokol Písek B 06.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 107

datum: 06.02.2022, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


108. Wolves Radotín - Tigers Č. Budějovice 06.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 108

datum: 06.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


19. kolo
109. Wolves Radotín - BK Klatovy 19.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 109

datum: 19.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


110. BC Benešov - Jiskra Domažlice 19.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 110

datum: 19.02.2022, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


111. Tigers Č. Budějovice - SKB Rokycany 19.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 111

datum: 19.02.2022, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


112. Sokol Písek B - Příbram 19.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 112

datum: 19.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


113. Sluneta Ústí n. L. - Slavoj BK Litoměřice B 19.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 113

datum: 19.02.2022, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


114. Válečníci Děčín - Sokol Kbely 19.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 114

datum: 19.02.2022, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


20. kolo
115. BC Benešov - BK Klatovy 20.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 115

datum: 20.02.2022, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


116. Wolves Radotín - Jiskra Domažlice 20.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 116

datum: 20.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


117. Sokol Písek B - SKB Rokycany 20.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 117

datum: 20.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


118. Tigers Č. Budějovice - Příbram 20.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 118

datum: 20.02.2022, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


119. Válečníci Děčín - Slavoj BK Litoměřice B 20.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 119

datum: 20.02.2022, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


120. Sluneta Ústí n. L. - Sokol Kbely 20.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 120

datum: 20.02.2022, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


21. kolo
121. Jiskra Domažlice - Válečníci Děčín 12.03.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 121

datum: 12.03.2022, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


122. BK Klatovy - Sluneta Ústí n. L. 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 122

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


123. Sokol Kbely - Sokol Písek B 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 123

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


124. Slavoj BK Litoměřice B - Tigers Č. Budějovice 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 124

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


125. Příbram - BC Benešov 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 125

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


126. SKB Rokycany - Wolves Radotín 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 126

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


22. kolo
127. BK Klatovy - Válečníci Děčín 13.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 127

datum: 13.03.2022, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


128. Jiskra Domažlice - Sluneta Ústí n. L. 13.03.2022 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 128

datum: 13.03.2022, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


129. Slavoj BK Litoměřice B - Sokol Písek B 13.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 129

datum: 13.03.2022, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


130. Sokol Kbely - Tigers Č. Budějovice 13.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 130

datum: 13.03.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


131. SKB Rokycany - BC Benešov 13.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 131

datum: 13.03.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


132. Příbram - Wolves Radotín 13.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 132

datum: 13.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.