image

muži / 2. liga / ročník 2021/22 / skupina A


tabulka
1. SKB Rokycany 15 12 3 1161:1019 27
2. Tigers Basketball České Budějovice 15 11 4 1270:1087 26
3. Slavoj BK Litoměřice B 16 10 6 1231:1152 26
4. Válečníci Děčín 14 9 5 990:926 23
5. Sokol Písek Sršni B 15 8 7 1114:1121 23
6. BC Benešov 15 7 8 1100:1104 22
7. BK Jiskra Domažlice 16 6 10 1139:1233 22
8. BK Wolves Radotín 14 7 7 1044:975 21
9. SLUNETA USK Ústí nad Labem 13 7 6 949:894 20
10. TJ Sokol Kbely 14 5 9 1069:1168 19
11. BK Příbram 2000 15 3 12 1045:1360 18
12. BK Klatovy 12 2 10 872:945 14
1. kolo
1. SKB Rokycany - Příbram 11.12.2021 18:00 93:42 (21:7 42:21 64:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 11.12.2021, 18:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000/---)
Billík Dennis (1.000/1.000/---)


2. Slavoj BK Litoměřice B - Sokol Kbely 12.12.2021 12:00 75:68 (19:14 44:36 61:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 12.12.2021, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.500/---)
Mycak Michael (1.000/1.500/---)


3. Válečníci Děčín - Sluneta USK Ústí n.L. 09.12.2021 20:00 85:48 (15:10 43:14 63:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 09.12.2021, 20:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000/---)
Mycak Michael (1.000/1.000/---)


4. Sokol Písek B - Tigers Č. Budějovice 11.12.2021 14:30 78:79 (17:14 37:34 58:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 11.12.2021, 14:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.500/1.000/---)
Jodl Jiří (1.500/1.000/---)


5. BC Benešov - Wolves Radotín 11.12.2021 17:00 77:67 (21:17 33:32 53:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 11.12.2021, 17:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.500/---)
Kocián Michal (1.000/3.000/---)


6. BK Klatovy - Jiskra Domažlice 11.12.2021 18:00 53:58 (5:12 15:27 21:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 11.12.2021, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)
Svejkovský Ondřej (1.500/1.500/---)


2. kolo
7. SKB Rokycany - BK Klatovy 25.09.2021 18:00 80:73 (18:23 41:46 60:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 25.09.2021, 18:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Musil Jan (1.500/2.000/---)
Syrovátka František (2.000/3.000/---)


8. Příbram - Jiskra Domažlice 09.01.2022 13:00 84:85 (15:23 38:40 58:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 09.01.2022, 13:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Blahout Petr (1.500/1.500/---)
Šlaj Jiří (1.500/2.000/---)


9. Slavoj BK Litoměřice B - BC Benešov 25.09.2021 15:00 71:68 (11:20 27:36 46:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 25.09.2021, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/2.000/---)
Tesař Michal (1.000/2.000/---)


10. Sokol Kbely - Wolves Radotín 25.09.2021 18:00 79:73 (16:17 43:39 62:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 25.09.2021, 18:00:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000/---)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000/---)


11. Válečníci Děčín - Sokol Písek B 25.09.2021 20:30 44:65 (10:17 17:35 31:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 11

datum: 25.09.2021, 20:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.500/---)
Anton Karel (1.000/1.500/---)


12. Sluneta USK Ústí n.L. - Tigers Č. Budějovice 25.09.2021 18:30 77:70 (13:22 37:36 55:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 12

datum: 25.09.2021, 18:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.500/3.500/---)
Kout Jan (1.500/3.500/---)


3. kolo
13. SKB Rokycany - Jiskra Domažlice 26.09.2021 10:30 75:57 (20:24 31:39 54:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 26.09.2021, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Perlík Michal (1.500/2.000/---)
Bohata Pavel (1.500/2.500/---)


14. Příbram - BK Klatovy 08.01.2022 18:00 107:97 (23:31 47:53 81:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 08.01.2022, 18:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


15. Slavoj BK Litoměřice B - Wolves Radotín 26.09.2021 10:00 77:81 (20:20 34:42 59:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 26.09.2021, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/1.000/---)
Tesař Michal (1.500/1.000/---)


16. Sokol Kbely - BC Benešov 26.09.2021 10:00 73:94 (12:29 32:48 49:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 16

datum: 26.09.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000/---)
Melichárek Ivo (1.000/1.000/---)


17. Válečníci Děčín - Tigers Č. Budějovice 26.09.2021 09:00 76:69 (18:19 34:37 57:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 17

datum: 26.09.2021, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/3.500/---)
Anton Karel (1.000/4.000/---)


18. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Písek B 26.09.2021 09:30 69:61 (17:14 37:27 59:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 18

datum: 26.09.2021, 09:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.500/1.500/---)
Kout Jan (1.500/1.500/---)


4. kolo
19. BK Klatovy - Sokol Písek B 09.10.2021 18:30 79:83 (20:20 38:43 65:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 09.10.2021, 18:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.500/1.500/---)
Bakajsa Michal (1.500/1.500/---)


20. Jiskra Domažlice - Tigers Č. Budějovice 09.10.2021 18:00 67:82 (21:23 38:37 54:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 20

datum: 09.10.2021, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.500/1.000/---)
Svejkovský Ondřej (3.000/3.000/---)


21. BC Benešov - Válečníci Děčín 09.10.2021 19:30 84:57 (24:15 54:28 71:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 21

datum: 09.10.2021, 19:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)
Reitzová Patricie-Anna (1.000/1.000/---)


22. Wolves Radotín - Sluneta USK Ústí n.L. 09.10.2021 17:00 69:76 (15:22 34:35 50:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 22

datum: 09.10.2021, 17:00:00

místo: Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Radotín

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)
Kocián Michal (1.000/1.000/---)


23. SKB Rokycany - Slavoj BK Litoměřice B 09.10.2021 16:00 67:45 (14:8 28:18 45:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 23

datum: 09.10.2021, 16:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000/---)
Podhůrský Pavel (1.000/1.000/---)


24. Příbram - Sokol Kbely 09.10.2021 18:00 83:79 (20:20 45:41 64:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 24

datum: 09.10.2021, 18:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/1.000/---)
Kuncl Michal (2.000/1.000/---)


5. kolo
25. BK Klatovy - Tigers Č. Budějovice 10.10.2021 09:30 62:88 (17:31 37:52 47:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 10.10.2021, 09:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.500/1.000/---)
Bakajsa Michal (1.500/1.000/---)


26. Jiskra Domažlice - Sokol Písek B 10.10.2021 10:00 94:55 (17:18 49:35 69:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 26

datum: 10.10.2021, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Kovačovič Matej (2.500/1.500/---)
Svejkovský Ondřej (4.000/1.500/---)


27. BC Benešov - Sluneta USK Ústí n.L. 10.10.2021 11:00 56:59 (14:15 23:22 45:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 27

datum: 10.10.2021, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (2.000/1.000/---)
Reitzová Patricie-Anna (2.000/1.000/---)


28. Wolves Radotín - Válečníci Děčín 10.10.2021 19:00 58:62 (15:18 29:30 44:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 28

datum: 10.10.2021, 19:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)
Kocián Michal (1.000/1.000/---)


29. SKB Rokycany - Sokol Kbely 10.10.2021 10:30 117:73 (36:14 58:34 89:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 29

datum: 10.10.2021, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000/---)
Podhůrský Pavel (1.000/1.000/---)


30. Příbram - Slavoj BK Litoměřice B 10.10.2021 11:00 67:104 (21:26 39:48 55:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 30

datum: 10.10.2021, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)
Kuncl Michal (1.000/1.000/---)


6. kolo
31. Slavoj BK Litoměřice B - BK Klatovy 17.11.2021 20:00 84:61 (33:10 52:36 72:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 31

datum: 17.11.2021, 20:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.500/---)
Ďurana Antonín (1.000/1.500/---)


32. Sokol Kbely - Jiskra Domažlice 23.10.2021 10:00 81:51 (21:6 32:20 62:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 32

datum: 23.10.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.500/---)
Výborný Dominik (1.000/1.500/---)


33. Válečníci Děčín - SKB Rokycany 23.10.2021 20:30 73:46 (19:15 37:23 55:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 33

datum: 23.10.2021, 20:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000/---)


34. Sluneta USK Ústí n.L. - Příbram 23.10.2021 14:00 110:44 (29:7 53:15 90:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 34

datum: 23.10.2021, 14:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000/---)
Kout Jan (1.000/1.000/---)


35. Sokol Písek B - BC Benešov 23.10.2021 16:00 87:59 (28:14 50:24 69:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 35

datum: 23.10.2021, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kalabza Lukáš (1.000/1.000/---)
Kuncl Michal (1.000/1.000/---)


36. Tigers Č. Budějovice - Wolves Radotín 23.10.2021 17:30 80:63 (26:11 47:34 67:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 36

datum: 23.10.2021, 17:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.000/2.500/---)
Billík Dennis (1.000/1.000/---)


7. kolo
37. Slavoj BK Litoměřice B - Jiskra Domažlice 24.10.2021 11:00 94:56 (25:14 51:27 66:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 37

datum: 24.10.2021, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/1.500/---)
Kesler Vladimír (1.000/1.500/---)


38. Sokol Kbely - BK Klatovy 03.12.2021 19:15 92:72 (23:18 51:40 80:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 38

datum: 03.12.2021, 19:15:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/1.500/---)
Renc Jan (1.000/1.500/---)


39. Válečníci Děčín - Příbram 24.10.2021 09:00 76:56 (21:5 49:28 62:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 39

datum: 24.10.2021, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000/---)


40. Sluneta USK Ústí n.L. - SKB Rokycany 24.10.2021 09:30 82:57 (24:12 42:34 53:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 40

datum: 24.10.2021, 09:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/2.500/---)
Kout Jan (1.500/2.000/---)


41. Sokol Písek B - Wolves Radotín 24.10.2021 11:00 81:68 (23:6 42:29 65:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 41

datum: 24.10.2021, 11:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kalabza Lukáš (1.000/1.000/---)
Kuncl Michal (1.000/1.000/---)


42. Tigers Č. Budějovice - BC Benešov 24.10.2021 10:00 102:67 (37:17 64:35 77:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 42

datum: 24.10.2021, 10:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.000/1.000/---)
Billík Dennis (1.000/1.000/---)


8. kolo
43. BK Klatovy - BC Benešov 13.11.2021 19:00 71:74 (16:20 43:40 51:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 43

datum: 13.11.2021, 19:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/1.000/---)
Koc Ondřej (1.500/1.000/---)


44. Jiskra Domažlice - Wolves Radotín 13.11.2021 18:00 59:89 (13:21 30:45 43:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 44

datum: 13.11.2021, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.500/1.000/---)
Petrák Jakub (1.500/1.000/---)


45. SKB Rokycany - Sokol Písek B 13.11.2021 18:00 86:75 (22:20 40:41 66:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 45

datum: 13.11.2021, 18:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)
Hejduk Jakub (1.000/1.000/---)


46. Příbram - Tigers Č. Budějovice 13.11.2021 18:00 82:88 (16:19 37:42 61:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 46

datum: 13.11.2021, 18:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.500/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.500/1.000/---)


47. Slavoj BK Litoměřice B - Válečníci Děčín 13.11.2021 16:00 79:65 (25:11 45:26 62:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 47

datum: 13.11.2021, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000/---)
Mycak Michael (1.000/1.000/---)


48. Sokol Kbely - Sluneta USK Ústí n.L. 13.11.2021 17:00 81:74 (21:18 30:39 53:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 48

datum: 13.11.2021, 17:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.500/1.000/---)
Šenk Pavel (2.000/1.000/---)


9. kolo
49. BK Klatovy - Wolves Radotín 14.11.2021 11:30 62:81 (17:23 36:41 51:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 49

datum: 14.11.2021, 11:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/1.000/---)
Koc Ondřej (1.500/1.000/---)


50. Jiskra Domažlice - BC Benešov 14.11.2021 10:00 87:52 (24:6 39:24 52:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 50

datum: 14.11.2021, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Melichárek Ivo (2.000/1.000/---)
Petrák Jakub (2.000/1.000/---)


51. SKB Rokycany - Tigers Č. Budějovice 14.11.2021 10:30 73:71 (18:21 38:32 56:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 51

datum: 14.11.2021, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000/---)
Kec Jakub (1.000/2.500/---)


52. Příbram - Sokol Písek B 14.11.2021 11:00 94:62 (27:14 43:31 69:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 52

datum: 14.11.2021, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.500/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.500/1.000/---)


53. Slavoj BK Litoměřice B - Sluneta USK Ústí n.L. 14.11.2021 12:00 82:71 (20:21 44:33 64:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 53

datum: 14.11.2021, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.500/1.000/---)
Svejkovský Ondřej (2.000/1.000/---)


54. Sokol Kbely - Válečníci Děčín 14.11.2021 15:30 88:96 (26:17 42:41 59:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 54

datum: 14.11.2021, 15:30:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
Baloun Jan (1.000/1.000/---)
Perlík Michal (1.000/1.000/---)


10. kolo
55. Válečníci Děčín - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 55

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


56. Sluneta USK Ústí n.L. - Jiskra Domažlice 27.11.2021 16:15 80:59 (20:8 46:15 61:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 56

datum: 27.11.2021, 16:15:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.500/---)
Poživil Jaroslav (1.000/1.500/---)


57. Sokol Písek B - Slavoj BK Litoměřice B 27.11.2021 18:30 60:66 (20:20 40:38 52:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 57

datum: 27.11.2021, 18:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)


58. Tigers Č. Budějovice - Sokol Kbely 27.11.2021 17:30 106:61 (42:13 62:28 83:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 58

datum: 27.11.2021, 17:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Petrák Jakub (2.000/3.000/---)
Karwowska Klaudia (1.500/2.000/---)


59. BC Benešov - SKB Rokycany 27.11.2021 17:00 71:77 (16:16 38:37 58:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 59

datum: 27.11.2021, 17:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Reitzová Patricie-Anna (1.000/1.000/---)


60. Wolves Radotín - Příbram 21.11.2021 18:00 88:52 (24:20 46:27 64:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 60

datum: 21.11.2021, 18:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Hruša Petr (1.000/1.000/---)
Kalabza Lukáš (1.000/1.000/---)


11. kolo
61. Válečníci Děčín - Jiskra Domažlice 28.11.2021 10:00 75:56 (25:13 46:20 64:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 61

datum: 28.11.2021, 10:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.500/---)
Mycak Michael (1.000/1.500/---)


62. Sluneta USK Ústí n.L. - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 62

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


63. Sokol Písek B - Sokol Kbely 28.11.2021 09:00 76:74 (21:20 39:38 58:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 63

datum: 28.11.2021, 09:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)


64. Tigers Č. Budějovice - Slavoj BK Litoměřice B 28.11.2021 10:30 104:68 (29:18 57:39 88:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 64

datum: 28.11.2021, 10:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000/---)
Karwowska Klaudia (1.000/1.000/---)


65. BC Benešov - Příbram 28.11.2021 12:30 98:66 (15:17 41:43 66:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 65

datum: 28.11.2021, 12:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Reitzová Patricie-Anna (1.000/1.000/---)


66. Wolves Radotín - SKB Rokycany 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 66

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


12. kolo
67. Příbram - SKB Rokycany 12.12.2021 11:00 73:86 (15:16 40:38 58:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 67

datum: 12.12.2021, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)
Bakajsa Michal (1.000/1.000/---)


68. Sokol Kbely - Slavoj BK Litoměřice B 11.12.2021 17:00 84:60 (27:16 45:30 69:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 68

datum: 11.12.2021, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/4.000/---)
Šmůla Petr (1.000/4.000/---)


69. Sluneta USK Ústí n.L. - Válečníci Děčín 07.12.2021 18:30 62:82 (16:25 29:41 42:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 69

datum: 07.12.2021, 18:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000/---)
Anton Karel (1.000/1.000/---)


70. Tigers Č. Budějovice - Sokol Písek B 12.12.2021 11:30 85:90 (23:25 39:44 61:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 70

datum: 12.12.2021, 11:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000/---)
Šmůla Petr (1.000/1.000/---)


71. Wolves Radotín - BC Benešov 12.12.2021 18:00 78:58 (17:21 45:31 58:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 71

datum: 12.12.2021, 18:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000/---)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000/---)


72. Jiskra Domažlice - BK Klatovy 12.12.2021 14:00 67:78 (22:22 37:44 56:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 72

datum: 12.12.2021, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.500/1.000/---)
Hejduk Jakub (1.500/1.000/---)


13. kolo
73. Jiskra Domažlice - SKB Rokycany 08.01.2022 16:00 72:81 (12:17 27:37 51:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 73

datum: 08.01.2022, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.500/---)
Musil Jan (1.500/1.500/---)


74. BK Klatovy - Příbram 26.09.2021 15:30 105:63 (28:19 42:35 77:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 74

datum: 26.09.2021, 15:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.500/3.000/---)
Vampola Jakub (1.500/3.000/---)


75. Wolves Radotín - Slavoj BK Litoměřice B 08.01.2022 18:00 82:67 (20:5 39:28 61:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 75

datum: 08.01.2022, 18:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000/---)
Vávrová Veronika (1.000/1.000/---)


76. BC Benešov - Sokol Kbely 08.01.2022 19:00 103:69 (30:14 51:30 80:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 76

datum: 08.01.2022, 19:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000/---)
Billík Dennis (1.000/1.000/---)


77. Tigers Č. Budějovice - Válečníci Děčín 08.01.2022 18:30 70:65 (19:15 37:34 59:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 77

datum: 08.01.2022, 18:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.500/---)
Kočovský Dominik (1.000/1.500/---)


78. Sokol Písek B - Sluneta USK Ústí n.L. 08.01.2022 17:15 75:73 (22:17 36:39 55:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 78

datum: 08.01.2022, 17:15:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000/---)
Petrák Jakub (1.000/1.000/---)


14. kolo
79. BK Klatovy - SKB Rokycany 09.01.2022 11:00 59:68 (14:12 26:31 47:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 79

datum: 09.01.2022, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Koc Ondřej (2.500/3.500/---)
Jodl Jiří (2.500/3.500/---)


80. Jiskra Domažlice - Příbram 25.09.2021 18:30 87:62 (16:15 39:30 58:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 80

datum: 25.09.2021, 18:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/2.000/---)
Kuncl Michal (1.000/2.000/---)


81. BC Benešov - Slavoj BK Litoměřice B 09.01.2022 12:30 71:63 (17:18 39:36 54:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 81

datum: 09.01.2022, 12:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)
Billík Dennis (1.000/1.000/---)


82. Wolves Radotín - Sokol Kbely 09.01.2022 18:00 88:67 (21:10 52:28 68:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 82

datum: 09.01.2022, 18:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000/---)
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)


83. Sokol Písek B - Válečníci Děčín 09.01.2022 11:45 77:57 (21:17 37:33 62:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 83

datum: 09.01.2022, 11:45:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.500/---)
Petrák Jakub (1.000/1.500/---)


84. Tigers Č. Budějovice - Sluneta USK Ústí n.L. 09.01.2022 12:00 73:68 (17:12 34:34 51:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 84

datum: 09.01.2022, 12:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.000/---)
Kočovský Dominik (1.000/1.000/---)


15. kolo
85. Tigers Č. Budějovice - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 85

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


86. Sokol Písek B - Jiskra Domažlice 22.01.2022 15:00 89:94 (20:18 43:39 65:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 86

datum: 22.01.2022, 15:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.500/1.000/---)
Kočovský Dominik (1.500/1.500/---)


87. Sluneta USK Ústí n.L. - BC Benešov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 87

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


88. Válečníci Děčín - Wolves Radotín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 88

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


89. Sokol Kbely - SKB Rokycany       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 89

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


90. Slavoj BK Litoměřice B - Příbram 22.01.2022 15:00 102:70 (27:22 51:40 73:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 90

datum: 22.01.2022, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)
Kesler Vladimír (1.000/1.000/---)


16. kolo
91. Sokol Písek B - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 91

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


92. Tigers Č. Budějovice - Jiskra Domažlice 23.01.2022 10:00 103:90 (38:26 68:45 86:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 92

datum: 23.01.2022, 10:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/4.000/---)
Jon Miloslav (1.000/2.000/---)


93. Válečníci Děčín - BC Benešov 23.01.2022 15:00 77:68 (16:21 36:39 62:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 93

datum: 23.01.2022, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kočovský Dominik (1.000/1.000/---)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000/---)


94. Sluneta USK Ústí n.L. - Wolves Radotín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 94

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


95. Slavoj BK Litoměřice B - SKB Rokycany 23.01.2022 10:30 94:77 (21:23 46:39 74:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 95

datum: 23.01.2022, 10:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000/---)
Kesler Vladimír (1.000/1.000/---)


96. Sokol Kbely - Příbram       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 96

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


17. kolo
97. Jiskra Domažlice - Slavoj BK Litoměřice B 05.02.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 97

datum: 05.02.2022, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


98. BK Klatovy - Sokol Kbely 05.02.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 98

datum: 05.02.2022, 18:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


99. Příbram - Válečníci Děčín 05.02.2022 17:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 99

datum: 05.02.2022, 17:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


100. SKB Rokycany - Sluneta USK Ústí n.L. 05.02.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 100

datum: 05.02.2022, 18:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


101. Wolves Radotín - Sokol Písek B 05.02.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 101

datum: 05.02.2022, 18:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


102. BC Benešov - Tigers Č. Budějovice 05.02.2022 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 102

datum: 05.02.2022, 16:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


18. kolo
103. BK Klatovy - Slavoj BK Litoměřice B 06.02.2022 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 103

datum: 06.02.2022, 15:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


104. Jiskra Domažlice - Sokol Kbely 06.02.2022 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 104

datum: 06.02.2022, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


105. SKB Rokycany - Válečníci Děčín 06.02.2022 10:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 105

datum: 06.02.2022, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


106. Příbram - Sluneta USK Ústí n.L. 06.02.2022 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 106

datum: 06.02.2022, 11:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


107. BC Benešov - Sokol Písek B 06.02.2022 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 107

datum: 06.02.2022, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


108. Wolves Radotín - Tigers Č. Budějovice 06.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 108

datum: 06.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


19. kolo
109. Wolves Radotín - BK Klatovy 19.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 109

datum: 19.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


110. BC Benešov - Jiskra Domažlice 19.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 110

datum: 19.02.2022, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


111. Tigers Č. Budějovice - SKB Rokycany 19.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 111

datum: 19.02.2022, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


112. Sokol Písek B - Příbram 19.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 112

datum: 19.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


113. Sluneta USK Ústí n.L. - Slavoj BK Litoměřice B 19.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 113

datum: 19.02.2022, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


114. Válečníci Děčín - Sokol Kbely 19.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 114

datum: 19.02.2022, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


20. kolo
115. BC Benešov - BK Klatovy 20.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 115

datum: 20.02.2022, 00:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


116. Wolves Radotín - Jiskra Domažlice 20.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 116

datum: 20.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Černošice, Černošice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


117. Sokol Písek B - SKB Rokycany 20.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 117

datum: 20.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


118. Tigers Č. Budějovice - Příbram 20.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 118

datum: 20.02.2022, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


119. Válečníci Děčín - Slavoj BK Litoměřice B 20.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 119

datum: 20.02.2022, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


120. Sluneta USK Ústí n.L. - Sokol Kbely 20.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 120

datum: 20.02.2022, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


21. kolo
121. Jiskra Domažlice - Válečníci Děčín 12.03.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 121

datum: 12.03.2022, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


122. BK Klatovy - Sluneta USK Ústí n.L. 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 122

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


123. Sokol Kbely - Sokol Písek B 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 123

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


124. Slavoj BK Litoměřice B - Tigers Č. Budějovice 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 124

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


125. Příbram - BC Benešov 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 125

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


126. SKB Rokycany - Wolves Radotín 28.11.2021 10:30 78:59 (21:12 39:23 61:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 126

datum: 28.11.2021, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000/---)
Kuncl Michal (1.000/2.000/---)


22. kolo
127. BK Klatovy - Válečníci Děčín 13.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 127

datum: 13.03.2022, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


128. Jiskra Domažlice - Sluneta USK Ústí n.L. 13.03.2022 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 128

datum: 13.03.2022, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


129. Slavoj BK Litoměřice B - Sokol Písek B 13.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 129

datum: 13.03.2022, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


130. Sokol Kbely - Tigers Č. Budějovice 13.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 130

datum: 13.03.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Kbely, Praha 19

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


131. SKB Rokycany - BC Benešov 13.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 131

datum: 13.03.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


132. Příbram - Wolves Radotín 13.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 132

datum: 13.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Březové Hory, Příbram

rozhodčí:
(---/---/---)
(---/---/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.