image

ženy / 2. liga / ročník 2021/22 / skupina A


tabulka
1. ŠKO-ENERGO MB 20 18 2 1405:988 38
2. SKB Strakonice 20 16 4 1314:977 36
3. BK Strakonice B 20 14 6 1187:1041 34
4. SLUNETA Ústí nad Labem 20 12 8 1354:1178 32
5. BK Levhartice Chomutov B 20 12 8 1200:1183 32
6. TJ Lokomotiva Liberec I 20 10 10 1158:1090 30
7. DBaK 20 9 11 1313:1218 29
8. Tigers Basketball České Budějovice 20 9 11 1211:1255 29
9. BK Lvice Litoměřice 20 8 12 1099:1109 28
10. BC Slaný 20 2 18 916:1585 22
11. BK Klatovy 20 0 20 709:1242 20
1. kolo
1. BK Strakonice B - SKB Strakonice 11.12.2021 16:00 47:57 (11:13 21:25 33:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 11.12.2021, 16:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/2.000)
Karwowska Klaudia (1.000/2.000)

2. BK Lvice Litoměřice - SLUNETA Ústí n. L. 11.12.2021 09:30 38:61 (9:12 21:35 30:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 11.12.2021, 09:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Mycak Michael (1.000/1.000)

3. Levhartice Chomutov B - BC Slaný 11.12.2021 18:00 78:48 (20:8 36:19 58:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 11.12.2021, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/2.500)
Kesler Vladimír (1.000/2.500)

4. Lokomotiva Liberec - Ško-Energo MB 11.12.2021 10:00 47:76 (10:13 22:35 34:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 11.12.2021, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Kočovský Dominik (1.500/1.000)
Shumskyy Vitaliy (1.500/1.500)

5. BK Klatovy - DBaK 11.12.2021 16:00 44:54 (9:17 25:30 32:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 11.12.2021, 16:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

2. kolo
6. BK Strakonice B - BK Klatovy 25.09.2021 16:00 63:35 (20:6 34:23 45:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 25.09.2021, 16:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jindřichová Simona (1.000/1.000)
Dub Michal (1.000/1.000)

7. SKB Strakonice - DBaK 25.09.2021 18:00 47:58 (11:14 23:27 32:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 25.09.2021, 18:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jindřichová Simona (1.000/2.000)
Dub Michal (1.000/2.000)

8. BK Lvice Litoměřice - Lokomotiva Liberec 25.09.2021 17:00 52:41 (14:9 24:13 36:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 25.09.2021, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.500)
Tesař Michal (1.000/1.500)

9. SLUNETA Ústí n. L. - Ško-Energo MB 24.09.2021 18:30 56:76 (13:17 24:33 41:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 24.09.2021, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.500/1.000)
Tesař Michal (1.500/1.000)

10. TB Č. Budějovice - Levhartice Chomutov B 08.01.2022 16:15 70:72 (17:10 37:27 59:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 08.01.2022, 16:15:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

3. kolo
11. BK Strakonice B - DBaK 26.09.2021 10:00 62:63 (16:14 34:29 49:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 26.09.2021, 10:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jindřichová Simona (1.000/2.500)
Dub Michal (1.000/2.500)

12. SKB Strakonice - BK Klatovy 26.09.2021 12:00 67:53 (10:15 36:24 54:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 26.09.2021, 12:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jindřichová Simona (1.000/1.000)
Dub Michal (1.000/1.000)

13. BK Lvice Litoměřice - Ško-Energo MB 26.09.2021 12:00 37:61 (12:14 14:28 20:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 26.09.2021, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

14. SLUNETA Ústí n. L. - Lokomotiva Liberec 08.01.2022 10:00 76:54 (19:13 33:25 49:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 08.01.2022, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/2.500)
Kočárník Vojta (1.500/2.500)

15. TB Č. Budějovice - BC Slaný 09.01.2022 10:00 79:35 (17:7 37:13 56:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 09.01.2022, 10:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.000)
Kočovský Dominik (1.000/1.000)

4. kolo
16. BK Klatovy - Levhartice Chomutov B 09.10.2021 16:30 57:75 (16:20 29:39 39:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 09.10.2021, 16:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000)
Bakajsa Michal (1.000/1.000)

17. DBaK - BC Slaný 09.10.2021 19:00 106:45 (26:7 55:18 79:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 17

datum: 09.10.2021, 19:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Vampola Jakub (1.000/1.000)
Dub Michal (1.000/1.000)

18. Lokomotiva Liberec - TB Č. Budějovice 09.10.2021 18:00 71:75 (14:20 32:43 51:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 18

datum: 09.10.2021, 18:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/1.000)
Poživil Jaroslav (1.500/1.000)

19. BK Strakonice B - BK Lvice Litoměřice 09.10.2021 18:00 49:47 (9:8 19:25 34:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 09.10.2021, 18:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/2.000)
Hejduk Jakub (1.000/2.000)

20. SKB Strakonice - SLUNETA Ústí n. L. 09.10.2021 16:00 56:63 (13:18 32:31 41:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 20

datum: 09.10.2021, 16:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/1.000)
Hejduk Jakub (1.000/1.000)

5. kolo
21. BK Klatovy - BC Slaný 10.10.2021 11:30 42:48 (14:11 19:19 29:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 21

datum: 10.10.2021, 11:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000)
Bakajsa Michal (1.000/1.000)

22. DBaK - Levhartice Chomutov B 10.10.2021 11:30 84:56 (16:23 44:30 73:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 22

datum: 10.10.2021, 11:30:00

místo: Sportovní areál Prokopávka Plzeň, Plzeň

rozhodčí:
Vampola Jakub (1.000/1.000)
Dub Michal (1.000/1.000)

23. Ško-Energo MB - TB Č. Budějovice 10.10.2021 09:00 67:51 (13:10 36:20 55:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 23

datum: 10.10.2021, 09:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.500/1.000)
Mašek Tomáš (1.500/1.000)

24. BK Strakonice B - SLUNETA Ústí n. L. 10.10.2021 09:00 51:42 (17:8 29:22 42:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 24

datum: 10.10.2021, 09:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kavan Jonáš (2.500/1.000)
Hejduk Jakub (2.500/1.000)

25. SKB Strakonice - BK Lvice Litoměřice 10.10.2021 13:00 60:39 (5:7 28:13 21:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 10.10.2021, 13:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/2.000)
Hejduk Jakub (1.000/2.000)

6. kolo
26. BK Lvice Litoměřice - BK Klatovy 23.10.2021 16:00 64:44 (16:5 33:21 46:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 26

datum: 23.10.2021, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/1.000)
Kesler Vladimír (1.000/1.000)

27. SLUNETA Ústí n. L. - DBaK 23.10.2021 15:00 77:64 (21:16 32:35 56:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 27

datum: 23.10.2021, 15:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/2.500)
Kočárník Vojta (1.000/3.000)

28. TB Č. Budějovice - BK Strakonice B 23.10.2021 19:30 54:64 (9:23 22:33 42:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 28

datum: 23.10.2021, 19:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.000/2.000)
Billík Dennis (1.000/2.000)

29. Levhartice Chomutov B - Lokomotiva Liberec 23.10.2021 17:00 56:42 (13:12 24:29 44:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 29

datum: 23.10.2021, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/1.500)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.500)

30. BC Slaný - Ško-Energo MB 23.10.2021 17:00 42:112 (8:31 18:56 34:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 30

datum: 23.10.2021, 17:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Vyhlídal Michal (1.000/1.000)
Dub Michal (1.000/1.000)

7. kolo
31. BK Lvice Litoměřice - DBaK 24.10.2021 09:00 52:65 (5:7 23:32 33:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 31

datum: 24.10.2021, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Ďurana Antonín (2.000/1.000)
Kesler Vladimír (2.000/1.000)

32. SLUNETA Ústí n. L. - BK Klatovy 24.10.2021 09:30 88:55 (16:13 37:22 57:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 32

datum: 24.10.2021, 09:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000)
Kočárník Vojta (1.000/1.000)

33. TB Č. Budějovice - SKB Strakonice 24.10.2021 12:00 55:66 (12:17 19:27 35:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 33

datum: 24.10.2021, 12:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.000/1.000)
Billík Dennis (1.000/1.000)

34. Levhartice Chomutov B - Ško-Energo MB 24.10.2021 11:00 50:66 (8:15 24:32 44:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 34

datum: 24.10.2021, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

35. BC Slaný - Lokomotiva Liberec 24.10.2021 14:30 52:78 (14:28 24:52 39:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 35

datum: 24.10.2021, 14:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Vyhlídal Michal (1.500/2.000)
Dub Michal (1.500/2.000)

8. kolo
36. BK Klatovy - Lokomotiva Liberec 13.11.2021 17:00 51:60 (10:11 20:34 32:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 36

datum: 13.11.2021, 17:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.500)
Koc Ondřej (1.000/1.500)

37. DBaK - Ško-Energo MB 13.11.2021 19:00 63:67 (14:17 34:32 49:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 37

datum: 13.11.2021, 19:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Billík Dennis (1.000/1.500)
Jindřichová Simona (1.500/1.500)

38. BK Strakonice B - Levhartice Chomutov B 13.11.2021 16:30 50:43 (8:9 22:23 36:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 38

datum: 13.11.2021, 16:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Bendová Linda (1.000/1.000)
Karwowska Klaudia (1.000/1.000)

39. SKB Strakonice - BC Slaný 13.11.2021 18:30 51:38 (10:8 20:24 34:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 39

datum: 13.11.2021, 18:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Bendová Linda (1.000/1.000)
Karwowska Klaudia (1.000/1.000)

40. BK Lvice Litoměřice - TB Č. Budějovice 13.11.2021 18:00 52:39 (14:13 26:22 40:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 40

datum: 13.11.2021, 18:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Mycak Michael (1.000/1.000)

9. kolo
41. BK Klatovy - Ško-Energo MB 14.11.2021 09:30 48:84 (8:21 27:40 35:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 41

datum: 14.11.2021, 09:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Koc Ondřej (1.000/1.000)

42. DBaK - Lokomotiva Liberec 14.11.2021 11:00 41:64 (11:11 25:31 34:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 42

datum: 14.11.2021, 11:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Billík Dennis (1.000/1.500)
Jindřichová Simona (1.000/1.500)

43. BK Strakonice B - BC Slaný 14.11.2021 13:00 66:40 (21:13 36:22 50:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 43

datum: 14.11.2021, 13:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Bendová Linda (1.000/1.000)
Karwowska Klaudia (1.000/1.000)

44. SKB Strakonice - Levhartice Chomutov B 14.11.2021 15:00 61:53 (11:18 22:31 39:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 44

datum: 14.11.2021, 15:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Bendová Linda (1.000/2.500)
Karwowska Klaudia (1.000/2.500)

45. SLUNETA Ústí n. L. - TB Č. Budějovice 14.11.2021 09:30 62:64 (22:16 40:35 54:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 45

datum: 14.11.2021, 09:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Hušek Daniel (1.000/1.000)

10. kolo
46. TB Č. Budějovice - BK Klatovy 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 46

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

47. Levhartice Chomutov B - BK Lvice Litoměřice 27.11.2021 18:00 51:44 (20:10 27:20 32:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 47

datum: 27.11.2021, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

48. BC Slaný - SLUNETA Ústí n. L. 27.11.2021 19:00 56:95 (15:24 24:50 41:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 48

datum: 27.11.2021, 19:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/4.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

49. Lokomotiva Liberec - BK Strakonice B 27.11.2021 17:30 71:57 (13:11 29:26 53:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 49

datum: 27.11.2021, 17:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Billík Dennis (1.500/1.000)
Vlach Ondřej (1.500/1.000)

50. Ško-Energo MB - SKB Strakonice 27.11.2021 14:30 51:47 (15:13 24:28 36:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 50

datum: 27.11.2021, 14:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Eisner Petr (2.000/1.000)
Anton Karel (2.000/1.000)

11. kolo
51. TB Č. Budějovice - DBaK 28.11.2021 12:30 88:75 (25:20 52:38 76:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 51

datum: 28.11.2021, 12:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/2.000)
Karwowska Klaudia (1.000/2.500)

52. Levhartice Chomutov B - SLUNETA Ústí n. L. 28.11.2021 13:00 72:78 (31:26 39:48 54:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 52

datum: 28.11.2021, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

53. BC Slaný - BK Lvice Litoměřice 28.11.2021 15:00 49:64 (19:8 24:27 42:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 53

datum: 28.11.2021, 15:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal (2.000/2.500)
Jon Miloslav (2.000/2.500)

54. Lokomotiva Liberec - SKB Strakonice 28.11.2021 09:00 44:70 (17:22 24:45 36:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 54

datum: 28.11.2021, 09:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Billík Dennis (1.500/1.000)
Vlach Ondřej (1.500/1.000)

55. Ško-Energo MB - BK Strakonice B 28.11.2021 09:00 65:67 (15:14 35:32 56:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 55

datum: 28.11.2021, 09:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Eisner Petr (2.000/1.000)
Anton Karel (2.000/3.500)

12. kolo
56. SKB Strakonice - BK Strakonice B 12.12.2021 11:30 56:57 (9:11 30:27 45:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 56

datum: 12.12.2021, 11:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Dub Michal (4.000/2.000)
Karwowska Klaudia (4.000/2.000)

57. SLUNETA Ústí n. L. - BK Lvice Litoměřice 10.12.2021 18:00 58:45 (13:8 26:23 46:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 57

datum: 10.12.2021, 18:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Mycak Michael (1.000/1.000)

58. BC Slaný - Levhartice Chomutov B 12.12.2021 12:00 57:81 (18:23 31:33 47:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 58

datum: 12.12.2021, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Musil Jan (1.500/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.500/1.000)

59. Ško-Energo MB - Lokomotiva Liberec 12.12.2021 09:00 53:34 (16:13 25:16 39:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 59

datum: 12.12.2021, 09:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.500)
Záruba Matěj (1.000/1.500)

60. DBaK - BK Klatovy 12.12.2021 11:30 79:57 (15:9 43:28 62:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 60

datum: 12.12.2021, 11:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří (1.000/1.000)
Josefus Ondřej (1.000/1.000)

13. kolo
61. DBaK - BK Strakonice B 08.01.2022 18:30 48:59 (13:15 25:31 36:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 61

datum: 08.01.2022, 18:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Kalabza Lukáš (1.500/1.000)
Podhůrský Pavel (1.500/1.000)

62. BK Klatovy - SKB Strakonice 08.01.2022 18:30 34:99 (5:25 15:51 28:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 62

datum: 08.01.2022, 18:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Koc Ondřej (1.000/1.000)

63. Ško-Energo MB - BK Lvice Litoměřice 08.01.2022 16:30 73:59 (22:16 45:32 67:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 63

datum: 08.01.2022, 16:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Hejduk Jakub (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

64. Lokomotiva Liberec - SLUNETA Ústí n. L. 26.09.2021 09:30 65:70 (16:20 30:37 44:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 64

datum: 26.09.2021, 09:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Ďurana Antonín (2.000/1.500)
Lunhul Vladislav (2.000/1.500)

65. BC Slaný - TB Č. Budějovice 26.09.2021 11:00 57:82 (20:20 35:41 45:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 65

datum: 26.09.2021, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000)
Kohout Radomír (1.000/1.000)

14. kolo
66. BK Klatovy - BK Strakonice B 09.01.2022 09:00 27:78 (12:20 17:38 19:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 66

datum: 09.01.2022, 09:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.000/1.000)
Jodl Jiří (1.000/1.000)

67. DBaK - SKB Strakonice 09.01.2022 14:30 48:58 (21:12 28:28 42:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 67

datum: 09.01.2022, 14:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Nováková Bára (3.000/1.000)
Balog Lukáš (3.000/2.000)

68. Lokomotiva Liberec - BK Lvice Litoměřice 09.01.2022 10:00 72:51 (26:13 40:33 59:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 68

datum: 09.01.2022, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Hejduk Jakub (1.500/1.000)
Jon Miloslav (1.500/1.000)

69. Ško-Energo MB - SLUNETA Ústí n. L. 09.01.2022 09:00 73:48 (16:12 37:26 56:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 69

datum: 09.01.2022, 09:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.500)
Kavan Jonáš (1.000/1.500)

70. Levhartice Chomutov B - TB Č. Budějovice 25.09.2021 12:00 73:72 (14:17 37:37 52:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 70

datum: 25.09.2021, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

15. kolo
71. BC Slaný - BK Klatovy 11.02.2022 19:30 63:52 (19:17 28:30 43:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 71

datum: 11.02.2022, 19:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

72. Levhartice Chomutov B - DBaK 22.01.2022 14:00 66:56 (18:14 33:30 48:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 72

datum: 22.01.2022, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000)
Billík Dennis (1.000/1.000)

73. TB Č. Budějovice - Ško-Energo MB 15.03.2022 18:30 61:69 (20:18 28:38 40:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 73

datum: 15.03.2022, 18:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.500)
Billík Dennis (1.000/1.500)

74. SLUNETA Ústí n. L. - BK Strakonice B 13.02.2022 11:30 47:54 (15:6 29:57 38:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 74

datum: 13.02.2022, 11:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/2.000)
Hušek Daniel (1.000/2.000)

75. BK Lvice Litoměřice - SKB Strakonice 22.01.2022 19:00 55:83 (11:17 18:36 37:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 75

datum: 22.01.2022, 19:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Kesler Vladimír (2.000/1.000)

16. kolo
76. Levhartice Chomutov B - BK Klatovy 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 76

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

77. BC Slaný - DBaK 03.03.2022 20:00 39:94 (9:17 19:36 21:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 77

datum: 03.03.2022, 20:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Moravcová Lucie (1.000/1.500)
Lysov Fedor (1.000/2.000)

78. TB Č. Budějovice - Lokomotiva Liberec 24.02.2022 18:15 42:71 (7:14 21:31 28:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 78

datum: 24.02.2022, 18:15:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Pivovarský Michal (1.000/1.500)
Hána Michal (1.000/1.500)

79. BK Lvice Litoměřice - BK Strakonice B 21.01.2022 19:30 50:48 (19:12 26:29 34:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 79

datum: 21.01.2022, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kočovský Dominik (1.000/3.000)
Kočárník Vojta (1.000/3.000)

80. SLUNETA Ústí n. L. - SKB Strakonice 02.03.2022 18:00 50:76 (14:14 26:37 34:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 80

datum: 02.03.2022, 18:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Kout Jan (1.000/1.000)

17. kolo
81. DBaK - BK Lvice Litoměřice 05.02.2022 18:30 49:70 (14:23 26:42 32:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 81

datum: 05.02.2022, 18:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Kalabza Lukáš (1.000/1.000)
Podhůrský Pavel (1.000/1.000)

82. BK Klatovy - SLUNETA Ústí n. L. 05.02.2022 16:00 32:82 (7:21 21:32 23:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 82

datum: 05.02.2022, 16:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.500)
Dub Michal (1.000/1.500)

83. SKB Strakonice - TB Č. Budějovice 20.02.2022 11:00 69:48 (22:11 37:29 60:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 83

datum: 20.02.2022, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Dvořák Stanislav (1.000/1.000)
Pivovarský Michal (1.000/1.000)

84. Ško-Energo MB - Levhartice Chomutov B 11.02.2022 18:00 79:64 (18:15 28:17 23:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 84

datum: 11.02.2022, 18:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000)
Hejduk Jakub (1.000/1.000)

85. Lokomotiva Liberec - BC Slaný 05.02.2022 19:00 86:41 (21:12 39:24 68:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 85

datum: 05.02.2022, 19:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.500/1.500)
Shumskyy Vitaliy (1.500/1.500)

18. kolo
86. BK Klatovy - BK Lvice Litoměřice 06.02.2022 13:00 28:82 (0:20 7:37 16:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 86

datum: 06.02.2022, 13:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Dub Michal (1.000/1.000)

87. DBaK - SLUNETA Ústí n. L. 06.02.2022 10:00 63:76 (21:16 24:34 53:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 87

datum: 06.02.2022, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala č.2, Plzeň

rozhodčí:
Podhůrský Pavel (1.000/1.500)
Kuncl Michal (1.500/1.500)

88. BK Strakonice B - TB Č. Budějovice 10.03.2022 19:30 72:62 (19:19 19:16 16:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 88

datum: 10.03.2022, 19:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (3.000/3.000)
Jon Miloslav (3.000/3.000)

89. Lokomotiva Liberec - Levhartice Chomutov B 06.02.2022 10:00 72:45 (18:15 40:25 55:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 89

datum: 06.02.2022, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.500/1.000)
Shumskyy Vitaliy (1.500/1.000)

90. Ško-Energo MB - BC Slaný 06.02.2022 11:15 96:36 (18:14 52:23 66:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 90

datum: 06.02.2022, 11:15:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.500)
Bakajsa Michal (1.000/1.500)

19. kolo
91. Ško-Energo MB - BK Klatovy 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 91

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

92. Lokomotiva Liberec - DBaK 26.02.2022 18:00 72:48 (19:11 35:25 59:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 92

datum: 26.02.2022, 18:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Kout Jan (1.500/2.500)
Shumskyy Vitaliy (1.500/2.000)

93. BC Slaný - BK Strakonice B 26.02.2022 11:00 43:60 (11:18 14:23 10:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 93

datum: 26.02.2022, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Hejduk Jakub (1.000/1.000)
Karwowska Klaudia (1.000/1.000)

94. Levhartice Chomutov B - SKB Strakonice 26.02.2022 10:00 40:64 (5:16 16:35 26:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 94

datum: 26.02.2022, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/2.000)

95. TB Č. Budějovice - SLUNETA Ústí n. L. 09.03.2022 19:15 69:67 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 95

datum: 09.03.2022, 19:15:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/2.000)
Lysov Fedor (1.000/3.000)

20. kolo
96. Lokomotiva Liberec - BK Klatovy 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 96

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

97. Ško-Energo MB - DBaK 27.02.2022 10:30 87:57 (22:15 48:27 68:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 97

datum: 27.02.2022, 10:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Tejček Tomáš (1.500/2.000)
Poživil Jaroslav (1.500/2.000)

98. Levhartice Chomutov B - BK Strakonice B 27.02.2022 12:00 71:69 (24:10 38:24 55:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 98

datum: 27.02.2022, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/4.000)
Nesper Jindřich (1.000/4.000)

99. BC Slaný - SKB Strakonice 27.02.2022 14:00 40:86 (16:21 24:39 32:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 99

datum: 27.02.2022, 14:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Lejčko Jan (3.500/1.000)
Moravcová Lucie (2.000/1.000)

100. TB Č. Budějovice - BK Lvice Litoměřice 26.02.2022 11:00 72:65 (22:17 40:31 58:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 100

datum: 26.02.2022, 11:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Kalabza Lukáš (1.000/2.500)
Podhůrský Pavel (1.000/2.500)

21. kolo
101. DBaK - TB Č. Budějovice 12.03.2022 18:00 98:32 (20:6 39:15 71:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 101

datum: 12.03.2022, 18:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Podhůrský Pavel (1.000/1.000)
Kuncl Michal (1.000/1.000)

102. SLUNETA Ústí n. L. - Levhartice Chomutov B 12.03.2022 16:00 58:64 (11:15 25:32 44:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 102

datum: 12.03.2022, 16:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (2.000/1.000)
Kočárník Vojta (2.000/1.000)

103. BK Lvice Litoměřice - BC Slaný 12.03.2022 12:00 77:36 (25:8 36:14 53:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 103

datum: 12.03.2022, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

104. SKB Strakonice - Lokomotiva Liberec 12.03.2022 17:00 71:43 (19:9 29:21 49:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 104

datum: 12.03.2022, 17:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Billík Dennis (1.000/1.500)
Lysov Fedor (1.000/1.500)

105. BK Strakonice B - Ško-Energo MB 12.03.2022 13:00 51:69 (14:12 28:31 39:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 105

datum: 12.03.2022, 13:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Billík Dennis (1.000/1.500)
Lysov Fedor (2.000/2.000)

22. kolo
106. BK Klatovy - TB Č. Budějovice 13.03.2022 12:30 50:76 (17:23 27:47 43:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 106

datum: 13.03.2022, 12:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.000/1.000)
Kalabza Lukáš (1.000/1.000)

107. BK Lvice Litoměřice - Levhartice Chomutov B 13.03.2022 11:00 56:70 (17:14 29:30 44:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 107

datum: 13.03.2022, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000)
Mašek Tomáš (1.000/1.000)

108. SLUNETA Ústí n. L. - BC Slaný 13.03.2022 13:00 100:51 (21:14 53:25 78:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 108

datum: 13.03.2022, 13:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (2.000/1.000)
Kočárník Vojta (2.000/1.000)

109. BK Strakonice B - Lokomotiva Liberec 13.03.2022 13:00 63:51 (22:4 17:22 14:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 109

datum: 13.03.2022, 13:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Billík Dennis (1.000/1.000)
Lysov Fedor (3.000/2.500)

110. SKB Strakonice - Ško-Energo MB 13.03.2022 09:00 70:61 (12:15 28:36 51:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 110

datum: 13.03.2022, 09:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Billík Dennis (1.000/1.500)
Lysov Fedor (1.000/2.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.