image

ženy / 2. liga / ročník 2021/22 / skupina A


tabulka
1. ŠKO-ENERGO MB 9 8 1 649:461 17
2. BK Strakonice B 9 7 2 529:460 16
3. Sluneta Ústí nad Labem 9 6 3 631:559 15
4. SKB Strakonice 9 6 3 525:454 15
5. DBaK 9 5 4 619:558 14
6. TJ Lokomotiva Liberec I 9 4 5 536:524 13
7. Tigers Basketball České Budějovice 9 4 5 580:587 13
8. Slovan Litoměřice 9 4 5 451:459 13
9. BK Levhartice Chomutov B 9 4 5 529:554 13
10. BC Slaný 9 1 8 427:696 10
11. BK Klatovy 8 0 8 385:549 8
1. kolo
1. BK Strakonice B - SKB Strakonice 11.12.2021 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 11.12.2021, 16:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. Slovan Litoměřice - Sluneta Ústí n. L. 11.12.2021 09:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 11.12.2021, 09:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. Levhartice Chomutov B - BC Slaný 11.12.2021 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 11.12.2021, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. Lokomotiva Liberec - Ško-Energo MB 11.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 11.12.2021, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

5. BK Klatovy - DBaK 11.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 11.12.2021, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. kolo
6. BK Strakonice B - BK Klatovy 25.09.2021 16:00 63:35 (20:6 14:17 11:7 18:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 25.09.2021, 16:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jindřichová Simona (1.000/1.000)
Dub Michal (1.000/1.000)

7. SKB Strakonice - DBaK 25.09.2021 18:00 47:58 (11:14 23:27 32:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 25.09.2021, 18:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jindřichová Simona (1.000/2.000)
Dub Michal (1.000/2.000)

8. Slovan Litoměřice - Lokomotiva Liberec 25.09.2021 17:00 52:41 (14:9 24:13 36:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 25.09.2021, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.500)
Tesař Michal (1.000/1.500)

9. Sluneta Ústí n. L. - Ško-Energo MB 24.09.2021 18:30 56:76 (13:17 24:33 41:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 24.09.2021, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.500/1.000)
Tesař Michal (1.500/1.000)

10. TB Č. Budějovice - Levhartice Chomutov B 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. kolo
11. BK Strakonice B - DBaK 26.09.2021 10:00 62:63 (16:14 18:15 15:18 13:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 26.09.2021, 10:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jindřichová Simona (1.000/2.500)
Dub Michal (1.000/2.500)

12. SKB Strakonice - BK Klatovy 26.09.2021 12:00 67:53 (10:15 36:24 54:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 26.09.2021, 12:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jindřichová Simona (1.000/1.000)
Dub Michal (1.000/1.000)

13. Slovan Litoměřice - Ško-Energo MB 26.09.2021 12:00 37:61 (12:14 14:28 20:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 26.09.2021, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

14. Sluneta Ústí n. L. - Lokomotiva Liberec 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. TB Č. Budějovice - BC Slaný 09.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 09.01.2022, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. kolo
16. BK Klatovy - Levhartice Chomutov B 09.10.2021 16:30 57:75 (16:20 29:39 39:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 09.10.2021, 16:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000)
Bakajsa Michal (1.000/1.000)

17. DBaK - BC Slaný 09.10.2021 19:00 106:45 (26:7 55:18 79:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 17

datum: 09.10.2021, 19:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Vampola Jakub (1.000/1.000)
Dub Michal (1.000/1.000)

18. Lokomotiva Liberec - TB Č. Budějovice 09.10.2021 18:00 71:75 (14:20 32:43 51:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 18

datum: 09.10.2021, 18:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/1.000)
Poživil Jaroslav (1.500/1.000)

19. BK Strakonice B - Slovan Litoměřice 09.10.2021 18:00 49:47 (9:8 19:25 34:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 09.10.2021, 18:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/2.000)
Hejduk Jakub (1.000/2.000)

20. SKB Strakonice - Sluneta Ústí n. L. 09.10.2021 16:00 56:63 (13:18 32:31 41:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 20

datum: 09.10.2021, 16:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/1.000)
Hejduk Jakub (1.000/1.000)

5. kolo
21. BK Klatovy - BC Slaný 10.10.2021 11:30 42:48 (14:11 19:19 29:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 21

datum: 10.10.2021, 11:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000)
Bakajsa Michal (1.000/1.000)

22. DBaK - Levhartice Chomutov B 10.10.2021 11:30 84:56 (16:23 44:30 73:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 22

datum: 10.10.2021, 11:30:00

místo: Sportovní areál Prokopávka Plzeň, Plzeň

rozhodčí:
Vampola Jakub (1.000/1.000)
Dub Michal (1.000/1.000)

23. Ško-Energo MB - TB Č. Budějovice 10.10.2021 09:00 67:51 (13:10 36:20 55:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 23

datum: 10.10.2021, 09:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.500/1.000)
Mašek Tomáš (1.500/1.000)

24. BK Strakonice B - Sluneta Ústí n. L. 10.10.2021 09:00 51:42 (17:8 29:22 42:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 24

datum: 10.10.2021, 09:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kavan Jonáš (2.500/1.000)
Hejduk Jakub (2.500/1.000)

25. SKB Strakonice - Slovan Litoměřice 10.10.2021 13:00 60:39 (5:7 28:13 21:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 10.10.2021, 13:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/2.000)
Hejduk Jakub (1.000/2.000)

6. kolo
26. Slovan Litoměřice - BK Klatovy 23.10.2021 16:00 64:44 (16:5 33:21 46:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 26

datum: 23.10.2021, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/1.000)
Kesler Vladimír (1.000/1.000)

27. Sluneta Ústí n. L. - DBaK 23.10.2021 15:00 77:64 (21:16 32:35 56:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 27

datum: 23.10.2021, 15:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/2.500)
Kočárník Vojta (1.000/3.000)

28. TB Č. Budějovice - BK Strakonice B 23.10.2021 19:30 54:64 (9:23 22:33 42:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 28

datum: 23.10.2021, 19:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.000/2.000)
Billík Dennis (1.000/2.000)

29. Levhartice Chomutov B - Lokomotiva Liberec 23.10.2021 17:00 56:42 (13:12 24:29 44:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 29

datum: 23.10.2021, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/1.500)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.500)

30. BC Slaný - Ško-Energo MB 23.10.2021 17:00 42:112 (8:31 18:56 34:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 30

datum: 23.10.2021, 17:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Vyhlídal Michal (1.000/1.000)
Dub Michal (1.000/1.000)

7. kolo
31. Slovan Litoměřice - DBaK 24.10.2021 09:00 52:65 (5:7 23:32 33:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 31

datum: 24.10.2021, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Ďurana Antonín (2.000/1.000)
Kesler Vladimír (2.000/1.000)

32. Sluneta Ústí n. L. - BK Klatovy 24.10.2021 09:30 88:55 (16:13 37:22 57:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 32

datum: 24.10.2021, 09:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000)
Kočárník Vojta (1.000/1.000)

33. TB Č. Budějovice - SKB Strakonice 24.10.2021 12:00 55:66 (12:17 19:27 35:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 33

datum: 24.10.2021, 12:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Koc Ondřej (1.000/1.000)
Billík Dennis (1.000/1.000)

34. Levhartice Chomutov B - Ško-Energo MB 24.10.2021 11:00 50:66 (8:15 24:32 44:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 34

datum: 24.10.2021, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

35. BC Slaný - Lokomotiva Liberec 24.10.2021 14:30 52:78 (14:28 24:52 39:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 35

datum: 24.10.2021, 14:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Vyhlídal Michal (1.500/2.000)
Dub Michal (1.500/2.000)

8. kolo
36. BK Klatovy - Lokomotiva Liberec 13.11.2021 17:00 51:60 (10:11 20:34 32:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 36

datum: 13.11.2021, 17:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.500)
Koc Ondřej (1.000/1.500)

37. DBaK - Ško-Energo MB 13.11.2021 19:00 63:67 (14:17 34:32 49:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 37

datum: 13.11.2021, 19:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Billík Dennis (1.000/1.500)
Jindřichová Simona (1.500/1.500)

38. BK Strakonice B - Levhartice Chomutov B 13.11.2021 16:30 50:43 (8:9 22:23 36:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 38

datum: 13.11.2021, 16:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Bendová Linda (1.000/1.000)
Karwowska Klaudia (1.000/1.000)

39. SKB Strakonice - BC Slaný 13.11.2021 18:30 51:38 (10:8 20:24 34:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 39

datum: 13.11.2021, 18:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Bendová Linda (1.000/1.000)
Karwowska Klaudia (1.000/1.000)

40. Slovan Litoměřice - TB Č. Budějovice 13.11.2021 18:00 52:39 (14:13 26:22 40:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 40

datum: 13.11.2021, 18:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Mycak Michael (1.000/1.000)

9. kolo
41. BK Klatovy - Ško-Energo MB 14.11.2021 09:30 48:84 (8:21 27:40 35:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 41

datum: 14.11.2021, 09:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Koc Ondřej (1.000/1.000)

42. DBaK - Lokomotiva Liberec 14.11.2021 11:00 41:64 (11:11 25:31 34:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 42

datum: 14.11.2021, 11:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Billík Dennis (1.000/1.500)
Jindřichová Simona (1.000/1.500)

43. BK Strakonice B - BC Slaný 14.11.2021 13:00 66:40 (21:13 36:22 50:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 43

datum: 14.11.2021, 13:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Bendová Linda (1.000/1.000)
Karwowska Klaudia (1.000/1.000)

44. SKB Strakonice - Levhartice Chomutov B 14.11.2021 15:00 61:53 (11:18 22:31 39:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 44

datum: 14.11.2021, 15:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Bendová Linda (1.000/2.500)
Karwowska Klaudia (1.000/2.500)

45. Sluneta Ústí n. L. - TB Č. Budějovice 14.11.2021 09:30 62:64 (22:16 40:35 54:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 45

datum: 14.11.2021, 09:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Hušek Daniel (1.000/1.000)

10. kolo
46. TB Č. Budějovice - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 46

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

47. Levhartice Chomutov B - Slovan Litoměřice 27.11.2021 18:00 51:44 (20:10 27:20 32:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 47

datum: 27.11.2021, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

48. BC Slaný - Sluneta Ústí n. L. 27.11.2021 19:00 56:95 (15:24 24:50 41:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 48

datum: 27.11.2021, 19:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/4.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

49. Lokomotiva Liberec - BK Strakonice B 27.11.2021 17:30 71:57 (13:11 29:26 53:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 49

datum: 27.11.2021, 17:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Billík Dennis (1.500/1.000)
Vlach Ondřej (1.500/1.000)

50. Ško-Energo MB - SKB Strakonice 27.11.2021 14:30 51:47 (15:13 24:28 36:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 50

datum: 27.11.2021, 14:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Eisner Petr (2.000/1.000)
Anton Karel (2.000/1.000)

11. kolo
51. TB Č. Budějovice - DBaK 28.11.2021 12:30 88:75 (25:20 52:38 76:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 51

datum: 28.11.2021, 12:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/2.000)
Karwowska Klaudia (1.000/2.500)

52. Levhartice Chomutov B - Sluneta Ústí n. L. 28.11.2021 13:00 72:78 (31:26 39:48 54:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 52

datum: 28.11.2021, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

53. BC Slaný - Slovan Litoměřice 28.11.2021 15:00 49:64 (19:8 24:27 42:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 53

datum: 28.11.2021, 15:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal (2.000/2.500)
Jon Miloslav (2.000/2.500)

54. Lokomotiva Liberec - SKB Strakonice 28.11.2021 09:00 44:70 (17:22 24:45 36:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 54

datum: 28.11.2021, 09:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Billík Dennis (1.500/1.000)
Vlach Ondřej (1.500/1.000)

55. Ško-Energo MB - BK Strakonice B 28.11.2021 09:00 65:67 (15:14 35:32 56:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 55

datum: 28.11.2021, 09:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Eisner Petr (2.000/1.000)
Anton Karel (2.000/3.500)

12. kolo
56. SKB Strakonice - BK Strakonice B 12.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 56

datum: 12.12.2021, 00:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

57. Sluneta Ústí n. L. - Slovan Litoměřice 10.12.2021 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 57

datum: 10.12.2021, 18:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

58. BC Slaný - Levhartice Chomutov B 12.12.2021 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 58

datum: 12.12.2021, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

59. Ško-Energo MB - Lokomotiva Liberec 12.12.2021 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 59

datum: 12.12.2021, 09:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

60. DBaK - BK Klatovy 12.12.2021 11:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 60

datum: 12.12.2021, 11:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
61. DBaK - BK Strakonice B 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 61

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

62. BK Klatovy - SKB Strakonice 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 62

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

63. Ško-Energo MB - Slovan Litoměřice 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 63

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

64. Lokomotiva Liberec - Sluneta Ústí n. L. 26.09.2021 09:30 65:70 (16:20 30:37 44:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 64

datum: 26.09.2021, 09:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Ďurana Antonín (2.000/1.500)
Lunhul Vladislav (2.000/1.500)

65. BC Slaný - TB Č. Budějovice 26.09.2021 11:00 57:82 (20:20 35:41 45:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 65

datum: 26.09.2021, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000)
Kohout Radomír (1.000/1.000)

14. kolo
66. BK Klatovy - BK Strakonice B 09.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 66

datum: 09.01.2022, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

67. DBaK - SKB Strakonice 09.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 67

datum: 09.01.2022, 00:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

68. Lokomotiva Liberec - Slovan Litoměřice 09.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 68

datum: 09.01.2022, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

69. Ško-Energo MB - Sluneta Ústí n. L. 09.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 69

datum: 09.01.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

70. Levhartice Chomutov B - TB Č. Budějovice 25.09.2021 12:00 73:72 (14:17 37:37 52:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 70

datum: 25.09.2021, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

15. kolo
71. BC Slaný - BK Klatovy 22.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 71

datum: 22.01.2022, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

72. Levhartice Chomutov B - DBaK 22.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 72

datum: 22.01.2022, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

73. TB Č. Budějovice - Ško-Energo MB 22.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 73

datum: 22.01.2022, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

74. Sluneta Ústí n. L. - BK Strakonice B 22.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 74

datum: 22.01.2022, 00:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

75. Slovan Litoměřice - SKB Strakonice 22.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 75

datum: 22.01.2022, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. kolo
76. Levhartice Chomutov B - BK Klatovy 23.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 76

datum: 23.01.2022, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

77. BC Slaný - DBaK 23.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 77

datum: 23.01.2022, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

78. TB Č. Budějovice - Lokomotiva Liberec 23.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 78

datum: 23.01.2022, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

79. Slovan Litoměřice - BK Strakonice B 23.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 79

datum: 23.01.2022, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

80. Sluneta Ústí n. L. - SKB Strakonice 23.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 80

datum: 23.01.2022, 00:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

17. kolo
81. DBaK - Slovan Litoměřice 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 81

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

82. BK Klatovy - Sluneta Ústí n. L. 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 82

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

83. SKB Strakonice - TB Č. Budějovice 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 83

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

84. Ško-Energo MB - Levhartice Chomutov B 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 84

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

85. Lokomotiva Liberec - BC Slaný 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 85

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

18. kolo
86. BK Klatovy - Slovan Litoměřice 06.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 86

datum: 06.02.2022, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

87. DBaK - Sluneta Ústí n. L. 06.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 87

datum: 06.02.2022, 00:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

88. BK Strakonice B - TB Č. Budějovice 06.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 88

datum: 06.02.2022, 00:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

89. Lokomotiva Liberec - Levhartice Chomutov B 06.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 89

datum: 06.02.2022, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

90. Ško-Energo MB - BC Slaný 06.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 90

datum: 06.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

19. kolo
91. Ško-Energo MB - BK Klatovy 26.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 91

datum: 26.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

92. Lokomotiva Liberec - DBaK 26.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 92

datum: 26.02.2022, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

93. BC Slaný - BK Strakonice B 26.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 93

datum: 26.02.2022, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

94. Levhartice Chomutov B - SKB Strakonice 26.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 94

datum: 26.02.2022, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

95. TB Č. Budějovice - Sluneta Ústí n. L. 26.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 95

datum: 26.02.2022, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. kolo
96. Lokomotiva Liberec - BK Klatovy 27.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 96

datum: 27.02.2022, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

97. Ško-Energo MB - DBaK 27.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 97

datum: 27.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

98. Levhartice Chomutov B - BK Strakonice B 27.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 98

datum: 27.02.2022, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

99. BC Slaný - SKB Strakonice 27.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 99

datum: 27.02.2022, 00:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

100. TB Č. Budějovice - Slovan Litoměřice 27.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 100

datum: 27.02.2022, 00:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

21. kolo
101. DBaK - TB Č. Budějovice 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 101

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

102. Sluneta Ústí n. L. - Levhartice Chomutov B 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 102

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

103. Slovan Litoměřice - BC Slaný 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 103

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

104. SKB Strakonice - Lokomotiva Liberec 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 104

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

105. BK Strakonice B - Ško-Energo MB 12.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 105

datum: 12.03.2022, 00:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. kolo
106. BK Klatovy - TB Č. Budějovice 13.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 106

datum: 13.03.2022, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

107. Slovan Litoměřice - Levhartice Chomutov B 13.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 107

datum: 13.03.2022, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

108. Sluneta Ústí n. L. - BC Slaný 13.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 108

datum: 13.03.2022, 00:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

109. BK Strakonice B - Lokomotiva Liberec 13.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 109

datum: 13.03.2022, 00:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

110. SKB Strakonice - Ško-Energo MB 13.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 110

datum: 13.03.2022, 00:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.