image

ženy / 2. liga / ročník 2021/22 / skupina B


tabulka
1. Basket Poděbrady 18 18 0 1252:871 36
2. TJ Loko Krnov 18 15 3 1252:911 33
3. SK UP Olomouc 18 12 6 1100:903 30
4. HB Basket Praha 18 10 8 1063:970 28
5. Vlčice Žďár 18 10 8 1165:1042 28
6. SBŠ Ostrava B 18 8 10 1096:1074 26
7. BS Český Brod 18 6 12 1108:1391 24
8. Basketball Nymburk 18 5 13 984:1113 23
9. ADFORS Basket SECCON Litomyšl 18 5 13 1008:1229 23
10. Basket Ostrava 18 1 17 817:1341 19
1. kolo
111. BK Litomyšl - Vlčice Žďár 11.12.2021 17:15 58:57 (15:14 20:36 35:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 111

datum: 11.12.2021, 17:15:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.000)
Štancl Dominik (1.000/1.500)

112. Basketball Nymburk - Basket Poděbrady 11.12.2021 17:00 40:53 (10:17 20:30 29:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 112

datum: 11.12.2021, 17:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.500)
Bakajsa Michal (1.000/2.500)

113. Basket Ostrava - SBŠ Ostrava B 09.12.2021 18:30 53:81 (9:16 20:40 41:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 113

datum: 09.12.2021, 18:30:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/1.000)
Přidal Matouš (1.500/1.000)

*114. SK UP Olomouc - Loko Krnov 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 114

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin (1.000/---)
Veselý Ondřej (1.000/---)

115. HB Basket - BS Český Brod 11.12.2021 11:30 86:54 (21:14 21:13 26:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 115

datum: 11.12.2021, 11:30:00

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:
Bendová Linda (1.000/1.000)
Lysov Fedor (1.000/1.000)

2. kolo
116. BK Litomyšl - HB Basket 25.09.2021 14:15 73:83 (26:24 43:49 63:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 116

datum: 25.09.2021, 14:15:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Trmač Vladislav (2.000/3.000)
Jurník Vojtěch (2.000/3.000)

117. Vlčice Žďár - BS Český Brod 28.09.2021 12:00 54:46 (18:10 29:25 38:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 117

datum: 28.09.2021, 12:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Holaň Dominik (1.000/4.000)
Zavřel Maxmilian (1.000/4.000)

118. Basket Ostrava - SK UP Olomouc 25.09.2021 18:00 55:80 (16:13 28:41 45:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 118

datum: 25.09.2021, 18:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Klapetek René (2.000/2.500)
Križanová Johana (1.500/1.500)

119. SBŠ Ostrava B - Loko Krnov 25.09.2021 16:30 61:72 (19:14 37:31 50:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 119

datum: 25.09.2021, 16:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/1.000)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000)

3. kolo
120. BK Litomyšl - BS Český Brod 24.09.2021 19:00 85:89 (23:17 47:29 62:50 81:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 120

datum: 24.09.2021, 19:00:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Štancl Dominik (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (1.000/1.000)

121. Vlčice Žďár - HB Basket 26.09.2021 13:00 63:62 (18:8 28:24 42:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 121

datum: 26.09.2021, 13:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/2.000)
Račanský Martin (1.000/2.000)

122. Basket Ostrava - Loko Krnov 26.09.2021 12:00 65:84 (17:27 28:45 50:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 122

datum: 26.09.2021, 12:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Klapetek René (1.500/2.000)
Križanová Johana (1.500/3.000)

123. SBŠ Ostrava B - SK UP Olomouc 26.09.2021 12:30 61:47 (13:12 31:33 46:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 123

datum: 26.09.2021, 12:30:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/1.500)
Nevřela Tomáš (1.000/1.500)

4. kolo
124. HB Basket - SK UP Olomouc 09.10.2021 16:00 51:66 (13:16 27:35 40:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 124

datum: 09.10.2021, 16:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.500/2.500)
Toboláková Barbora (1.500/2.500)

125. BS Český Brod - Loko Krnov 09.10.2021 17:00 52:93 (21:21 30:50 45:66 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 125

datum: 09.10.2021, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Kočovský Dominik (1.000/2.000)
Vyhlídal Michal (1.000/2.000)

126. BK Litomyšl - Basketball Nymburk 09.10.2021 14:55 60:69 (19:16 33:26 41:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 126

datum: 09.10.2021, 14:55:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Jurník Vojtěch (1.500/1.500)
Trmač Vladislav (1.500/1.500)

127. Vlčice Žďár - Basket Poděbrady 09.10.2021 18:00 46:49 (15:9 27:26 38:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 127

datum: 09.10.2021, 18:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kubeš Michal (1.000/2.000)
Janík Karel (1.000/2.000)

5. kolo
128. HB Basket - Loko Krnov 10.10.2021 10:30 76:78 (20:16 35:35 52:53 66:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 128

datum: 10.10.2021, 10:30:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Vávrová Veronika (2.000/2.000)
Linhart Tomáš (2.000/3.000)

129. BS Český Brod - SK UP Olomouc 10.10.2021 13:00 46:99 (9:30 23:52 37:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 129

datum: 10.10.2021, 13:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Kočovský Dominik (1.000/1.000)
Vyhlídal Michal (1.000/1.000)

130. BK Litomyšl - Basket Poděbrady 10.10.2021 11:15 32:74 (11:9 18:34 25:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 130

datum: 10.10.2021, 11:15:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Jurník Vojtěch (2.000/2.000)
Trmač Vladislav (2.000/2.000)

131. Vlčice Žďár - Basketball Nymburk 10.10.2021 09:00 73:46 (12:12 30:23 55:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 131

datum: 10.10.2021, 09:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kubeš Michal (1.000/2.000)
Janík Karel (1.000/2.000)

6. kolo
132. Basketball Nymburk - HB Basket 23.10.2021 13:00 64:71 (20:19 34:43 49:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 132

datum: 23.10.2021, 13:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Tejček Tomáš (1.000/1.500)
Bakajsa Michal (1.000/1.500)

133. Basket Poděbrady - BS Český Brod 23.10.2021 17:00 68:55 (15:11 29:20 49:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 133

datum: 23.10.2021, 17:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Koudela Martin (1.500/1.000)
Havlíček Petr (1.500/1.000)

134. Basket Ostrava - BK Litomyšl 23.10.2021 18:00 59:85 (13:13 25:33 43:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 134

datum: 23.10.2021, 18:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Bešina Marek (2.000/1.000)
Přidal Matouš (1.500/1.000)

135. SBŠ Ostrava B - Vlčice Žďár 23.10.2021 15:00 58:50 (12:5 31:19 45:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 135

datum: 23.10.2021, 15:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Klapetek René (1.000/1.000)

7. kolo
136. Basketball Nymburk - BS Český Brod 24.10.2021 09:30 76:59 (17:15 39:33 59:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 136

datum: 24.10.2021, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Bakajsa Michal (1.000/1.000)

137. Basket Poděbrady - HB Basket 24.10.2021 12:00 69:67 (15:23 34:49 52:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 137

datum: 24.10.2021, 12:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Barták Matěj (1.500/2.500)
Havlíček Petr (1.500/2.500)

138. Basket Ostrava - Vlčice Žďár 24.10.2021 12:00 40:91 (13:24 26:48 28:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 138

datum: 24.10.2021, 12:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Bešina Marek (1.500/1.000)
Přidal Matouš (1.500/1.000)

139. SBŠ Ostrava B - BK Litomyšl 24.10.2021 10:00 59:62 (12:24 34:38 51:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 139

datum: 24.10.2021, 10:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Klapetek René (1.000/1.000)

8. kolo
140. BK Litomyšl - SK UP Olomouc 13.11.2021 14:15 31:72 (11:23 19:38 30:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 140

datum: 13.11.2021, 14:15:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Mareš Roman (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (1.000/1.000)

141. Vlčice Žďár - Loko Krnov 03.12.2021 19:00 67:87 (23:19 40:45 52:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 141

datum: 03.12.2021, 19:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Veis Martin (1.000/2.000)
Kubeš Michal (1.000/2.000)

142. Basketball Nymburk - Basket Ostrava 13.11.2021 17:00 69:30 (15:12 38:15 48:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 142

datum: 13.11.2021, 17:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/2.000)
Vlach Ondřej (1.000/2.000)

143. Basket Poděbrady - SBŠ Ostrava B 13.11.2021 18:30 64:53 (22:5 38:18 48:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 143

datum: 13.11.2021, 18:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Moravcová Lucie (1.500/1.000)
Dub Michal (1.500/1.000)

9. kolo
144. BK Litomyšl - Loko Krnov 17.12.2021 18:30 51:75 (16:22 30:42 44:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 144

datum: 17.12.2021, 18:30:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Štancl Dominik (1.000/2.000)

145. Vlčice Žďár - SK UP Olomouc 12.11.2021 19:00 74:69 (18:20 31:30 55:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 145

datum: 12.11.2021, 19:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.000/2.000)
Kubeš Michal (1.000/2.000)

146. Basketball Nymburk - SBŠ Ostrava B 14.11.2021 09:30 65:61 (10:11 24:32 45:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 146

datum: 14.11.2021, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Bohata Pavel (1.000/1.000)
Vlach Ondřej (1.000/1.000)

147. Basket Poděbrady - Basket Ostrava 14.11.2021 12:00 65:30 (20:2 37:11 55:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 147

datum: 14.11.2021, 12:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Moravcová Lucie (2.000/2.000)
Dub Michal (2.000/2.000)

10. kolo
148. Basket Ostrava - HB Basket 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 148

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

149. SBŠ Ostrava B - BS Český Brod 27.11.2021 17:15 75:37 (22:13 41:26 56:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 149

datum: 27.11.2021, 17:15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/1.000)
Križanová Johana (1.000/1.000)

150. SK UP Olomouc - Basketball Nymburk 27.11.2021 17:15 78:66 (16:13 46:34 55:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 150

datum: 27.11.2021, 17:15:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.500)
Bešina Marek (1.000/1.500)

151. Loko Krnov - Basket Poděbrady 12.02.2022 15:00 60:61 (19:12 35:34 49:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 151

datum: 12.02.2022, 15:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Klapetek René (3.000/2.500)
Jurník Vojtěch (4.000/2.500)

11. kolo
152. Basket Ostrava - BS Český Brod 28.11.2021 13:00 57:85 (17:19 29:48 44:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 152

datum: 28.11.2021, 13:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.500/1.000)
Kraina Tomáš (1.500/1.000)

153. SBŠ Ostrava B - HB Basket 11.03.2022 18:00 57:69 (20:18 34:43 47:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 153

datum: 11.03.2022, 18:00:00

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:
Moravcová Lucie (1.000/1.000)
Hackl Filip (1.000/1.000)

154. SK UP Olomouc - Basket Poděbrady 13.02.2022 12:30 49:68 (19:30 32:35 40:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 154

datum: 13.02.2022, 12:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Bešina Marek (2.000/2.000)
Slovák Michal (2.500/1.500)

155. Loko Krnov - Basketball Nymburk 28.11.2021 09:00 59:47 (14:9 33:17 44:33 59:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 155

datum: 28.11.2021, 09:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (2.000/1.500)
Ščurek Vojtěch (2.000/1.500)

12. kolo
156. Vlčice Žďár - BK Litomyšl 12.12.2021 11:00 65:49 (20:15 31:30 48:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 156

datum: 12.12.2021, 11:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Bráblík Jan (1.000/2.000)
Kubeš Michal (1.000/2.000)

157. Basket Poděbrady - Basketball Nymburk 12.12.2021 10:00 68:33 (15:17 27:19 45:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 157

datum: 12.12.2021, 10:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.000)
Lysov Fedor (1.500/1.000)

158. SBŠ Ostrava B - Basket Ostrava 07.12.2021 19:30 80:60 (15:20 35:38 60:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 158

datum: 07.12.2021, 19:30:00

místo: Hala sportovního gymnázia Ostrava-Zábřeh, Ostrava-Zábřeh

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.500)
Rusz Ondřej (1.000/2.000)

159. Loko Krnov - SK UP Olomouc 12.12.2021 10:00 64:53 (19:13 31:20 54:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 159

datum: 12.12.2021, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.500/1.000)
Chodura Ondřej (2.000/1.000)

160. BS Český Brod - HB Basket 12.12.2021 12:00 52:71 (20:18 35:35 48:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 160

datum: 12.12.2021, 12:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/2.000)
Shumskyy Vitaliy (1.000/2.000)

13. kolo
161. BS Český Brod - BK Litomyšl 08.01.2022 17:00 84:72 (20:15 44:36 63:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 161

datum: 08.01.2022, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Karwowska Klaudia (1.000/1.500)
Hejnic Jan (1.000/1.500)

162. HB Basket - Vlčice Žďár 08.01.2022 13:30 74:63 (19:19 38:36 56:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 162

datum: 08.01.2022, 13:30:00

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:
Tesař Michal (2.000/1.000)
Shumskyy Vitaliy (2.000/1.000)

163. Loko Krnov - Basket Ostrava 08.01.2022 15:00 88:52 (24:12 40:25 56:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 163

datum: 08.01.2022, 15:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Veselý Ondřej (2.000/1.500)
Jurník Vojtěch (2.500/1.500)

164. SK UP Olomouc - SBŠ Ostrava B 08.01.2022 15:15 56:76 (17:14 30:30 45:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 164

datum: 08.01.2022, 15:15:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Bešina Marek (1.000/1.000)
Račanský Martin (1.000/1.000)

14. kolo
165. HB Basket - BK Litomyšl 09.01.2022 09:30 78:56 (27:12 47:28 66:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 165

datum: 09.01.2022, 09:30:00

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:
Vošahlík Marek (1.000/1.500)
Tesař Michal (1.000/1.500)

166. BS Český Brod - Vlčice Žďár 09.01.2022 15:30 68:84 (21:23 35:45 50:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 166

datum: 09.01.2022, 15:30:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Karwowska Klaudia (1.000/1.000)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

167. SK UP Olomouc - Basket Ostrava 09.01.2022 10:30 67:37 (11:8 29:20 57:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 167

datum: 09.01.2022, 10:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Petrák Robin (1.000/2.000)
Račanský Martin (1.000/2.000)

168. Loko Krnov - SBŠ Ostrava B 09.01.2022 09:00 75:54 (14:11 34:25 52:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 168

datum: 09.01.2022, 09:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Veselý Ondřej (1.500/1.000)
Jurník Vojtěch (2.000/1.000)

15. kolo
169. Loko Krnov - HB Basket 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 169

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

170. SK UP Olomouc - BS Český Brod 22.01.2022 17:30 78:48 (21:11 46:27 66:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 170

datum: 22.01.2022, 17:30:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.000/1.000)
Válek Jakub (1.000/1.000)

171. Basket Poděbrady - BK Litomyšl 22.01.2022 16:00 76:30 (17:5 35:16 56:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 171

datum: 22.01.2022, 16:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.000)
Tejček Tomáš (1.500/1.000)

172. Basketball Nymburk - Vlčice Žďár 22.01.2022 18:00 44:48 (10:12 24:25 33:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 172

datum: 22.01.2022, 18:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Vlach Ondřej (1.000/1.000)

16. kolo
173. SK UP Olomouc - HB Basket 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 173

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

174. Loko Krnov - BS Český Brod 23.01.2022 09:00 118:48 (21:10 47:22 76:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 174

datum: 23.01.2022, 09:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/1.000)
Chodura Ondřej (1.000/1.000)

175. Basketball Nymburk - BK Litomyšl 23.01.2022 10:00 52:59 (2:18 25:33 38:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 175

datum: 23.01.2022, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Vlach Ondřej (1.000/1.000)

176. Basket Poděbrady - Vlčice Žďár 23.01.2022 11:30 64:55 (10:17 28:30 41:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 176

datum: 23.01.2022, 11:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/1.000)
Tejček Tomáš (1.500/1.000)

17. kolo
177. BS Český Brod - Basketball Nymburk 05.02.2022 12:00 72:59 (12:9 31:30 45:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 177

datum: 05.02.2022, 12:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Kočovský Dominik (1.000/1.000)
Syrovátka František (1.000/1.000)

178. HB Basket - Basket Poděbrady 05.02.2022 12:00 64:75 (20:25 30:47 51:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 178

datum: 05.02.2022, 12:00:00

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:
Hendrych Jan (3.000/1.500)
Lunhul Vladislav (3.000/1.500)

179. Vlčice Žďár - Basket Ostrava 05.02.2022 17:00 95:28 (22:10 40:15 67:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 179

datum: 05.02.2022, 17:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Janík Karel (1.000/2.000)
Krejčiřík Jiří (1.000/2.000)

180. BK Litomyšl - SBŠ Ostrava B 05.02.2022 16:45 49:56 (13:23 23:39 40:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 180

datum: 05.02.2022, 16:45:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Vildová Linda (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (1.000/1.000)

18. kolo
181. HB Basket - Basketball Nymburk 06.02.2022 10:00 86:50 (22:10 46:15 70:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 181

datum: 06.02.2022, 10:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.500/2.000)
Lunhul Vladislav (1.500/2.000)

182. BS Český Brod - Basket Poděbrady 06.02.2022 09:00 55:105 (15:31 28:63 44:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 182

datum: 06.02.2022, 09:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Kočovský Dominik (1.000/1.500)
Syrovátka František (1.000/1.500)

183. BK Litomyšl - Basket Ostrava 06.02.2022 09:00 58:47 (12:14 34:24 47:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 183

datum: 06.02.2022, 09:00:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Vildová Linda (2.000/1.500)
Trmač Vladislav (2.000/3.000)

184. Vlčice Žďár - SBŠ Ostrava B 06.02.2022 13:00 64:49 (14:11 30:23 48:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 184

datum: 06.02.2022, 13:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Karafiát Kamil (1.000/1.000)
Bráblík Jan (1.000/1.000)

19. kolo
185. Loko Krnov - BK Litomyšl 26.02.2022 17:00 60:50 (17:13 35:26 41:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 185

datum: 26.02.2022, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Opletal Petr (2.000/1.500)
Chodura Ondřej (2.000/1.500)

186. SK UP Olomouc - Vlčice Žďár 26.02.2022 15:00 70:65 (19:10 36:28 40:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 186

datum: 26.02.2022, 15:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Jakubík Petr (1.000/1.500)

187. SBŠ Ostrava B - Basketball Nymburk 26.02.2022 14:15 54:49 (15:15 24:25 37:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 187

datum: 26.02.2022, 14:15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Slovák Michal (1.000/1.000)

188. Basket Ostrava - Basket Poděbrady 26.02.2022 18:00 33:87 (5:18 20:43 33:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 188

datum: 26.02.2022, 18:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Klapetek René (1.500/2.500)
Križanová Johana (1.500/2.000)

20. kolo
189. SK UP Olomouc - BK Litomyšl 27.02.2022 10:00 74:48 (22:15 46:31 65:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 189

datum: 27.02.2022, 10:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.500)
Jakubík Petr (1.000/1.500)

190. Loko Krnov - Vlčice Žďár 04.03.2022 19:50 81:51 (35:16 54:23 65:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 190

datum: 04.03.2022, 19:50:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Klapetek René (2.000/1.000)
Chodura Ondřej (2.000/1.000)

191. Basket Ostrava - Basketball Nymburk 27.02.2022 12:00 57:75 (9:18 20:43 39:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 191

datum: 27.02.2022, 12:00:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Klapetek René (2.000/1.000)
Križanová Johana (1.500/1.000)

192. SBŠ Ostrava B - Basket Poděbrady 27.02.2022 09:00 54:70 (8:15 20:35 55:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 192

datum: 27.02.2022, 09:00:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.500)
Slovák Michal (1.000/1.500)

21. kolo
193. BS Český Brod - Basket Ostrava 12.03.2022 17:00 76:46 (9:16 37:23 53:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 193

datum: 12.03.2022, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.500)
Buršík Petr (1.000/2.000)

194. HB Basket - SBŠ Ostrava B 12.03.2022 14:00 50:42 (8:12 25:23 39:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 194

datum: 12.03.2022, 14:00:00

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:
Peterková Lucie (2.500/1.000)
Shumskyy Vitaliy (2.500/1.000)

195. Basket Poděbrady - SK UP Olomouc 12.03.2022 16:00 65:51 (16:11 35:29 49:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 195

datum: 12.03.2022, 16:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (2.500/4.000)
Lejčko Jan (2.500/4.000)

196. Basketball Nymburk - Loko Krnov 12.03.2022 16:00 32:74 (3:30 15:44 22:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 196

datum: 12.03.2022, 16:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.500)
Jon Miloslav (1.000/1.500)

22. kolo
197. HB Basket - Basket Ostrava 13.03.2022 10:00 75:48 (24:10 46:23 59:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 197

datum: 13.03.2022, 10:00:00

místo: sportovní hala Zličín, Praha 5

rozhodčí:
Vošahlík Marek (2.000/2.000)
Neubauer Jan (2.000/2.000)

198. BS Český Brod - SBŠ Ostrava B 13.03.2022 11:00 82:65 (15:18 41:40 60:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 198

datum: 13.03.2022, 11:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)
Lejčko Jan (1.000/1.000)

199. Basketball Nymburk - SK UP Olomouc 13.03.2022 10:00 48:51 (11:11 25:28 38:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 199

datum: 13.03.2022, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.500)
Bočková Lenka (1.000/2.000)

200. Basket Poděbrady - Loko Krnov 13.03.2022 10:30 71:64 (12:19 37:33 54:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 200

datum: 13.03.2022, 10:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Veselý Jiří (1.500/1.500)
Hackl Filip (1.500/2.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.