image

juniorky U19 / liga / ročník 2021/22 / celostátní liga / skupina A


tabulka
1. SLUNETA Ústí nad Labem 8 6 2 587:459 14
2. TJ Slovan Litoměřice 8 5 3 477:394 13
3. Tygři Praha 6 6 0 477:295 12
4. Sokol Nusle 8 3 5 441:471 11
5. Basket Slovanka B 8 1 7 384:566 9
6. Sokol Kladno 6 1 5 290:471 7
1. kolo
1. Sluneta Ústí n.L. - Slovan Litoměřice 08.11.2021 19:00 67:61 (12:14 33:20 50:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 08.11.2021, 19:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/4.000)
Hendrych Jan (1.000/2.000)

2. Tygři Praha - Sokol Kladno 06.11.2021 15:15 99:31 (21:8 38:17 76:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 06.11.2021, 15:15:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Hejduk Jakub (1.000/1.500)
Billík Dennis (1.000/1.500)

3. Basket Slovanka B - Sokol Nusle 06.11.2021 17:30 46:68 (11:17 23:37 35:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.11.2021, 17:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

2. kolo
4. Sluneta Ústí n.L. - Basket Slovanka B 18.09.2021 16:00 89:60 (32:13 53:30 64:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 4

datum: 18.09.2021, 16:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Vyhlídal Michal (1.500/1.000)
Lysov Fedor (1.500/1.000)

5. Slovan Litoměřice - Sokol Nusle 18.09.2021 18:00 58:39 (18:10 32:14 45:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 18.09.2021, 18:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Jindřichová Simona (1.000/1.000)

3. kolo
6. Sluneta Ústí n.L. - Sokol Nusle 19.09.2021 12:00 72:50 (11:3 38:20 60:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 6

datum: 19.09.2021, 12:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Vyhlídal Michal (1.500/1.000)
Lysov Fedor (1.500/1.000)

7. Slovan Litoměřice - Basket Slovanka B 19.09.2021 12:00 56:40 (18:15 27:27 48:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 7

datum: 19.09.2021, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (2.000/1.000)
Kovačovič Matej (2.000/1.000)

4. kolo
8. Basket Slovanka B - Tygři Praha 02.10.2021 14:00 52:82 (7:31 14:49 25:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 8

datum: 02.10.2021, 14:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Hejnic Jan (1.000/1.000)

9. Sokol Nusle - Sokol Kladno 02.10.2021 16:00 79:48 (20:13 37:24 52:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 9

datum: 02.10.2021, 16:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000)
Karwowska Klaudia (1.000/1.000)

5. kolo
10. Basket Slovanka B - Sokol Kladno 03.10.2021 12:30 77:46 (19:7 35:20 54:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 10

datum: 03.10.2021, 12:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Reitzová Patricie-Anna (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

11. Sokol Nusle - Tygři Praha 03.10.2021 10:00 51:84 (15:26 24:48 43:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 11

datum: 03.10.2021, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000)
Karwowska Klaudia (1.000/1.000)

6. kolo
12. Tygři Praha - Sluneta Ústí n.L. 16.10.2021 17:00 71:56 (19:15 41:27 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 12

datum: 16.10.2021, 17:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Kohout Radomír (1.000/1.000)

13. Sokol Kladno - Slovan Litoměřice 16.10.2021 10:30 52:47 (15:10 19:23 36:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 13

datum: 16.10.2021, 10:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Hejduk Jakub (1.000/4.000)
Billík Dennis (1.000/2.000)

7. kolo
14. Tygři Praha - Slovan Litoměřice 17.10.2021 15:00 66:49 (11:15 31:27 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 14

datum: 17.10.2021, 15:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Schambergerová Barbora (1.000/1.000)

15. Sokol Kladno - Sluneta Ústí n.L. 17.10.2021 16:30 57:94 (17:23 24:38 43:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 15

datum: 17.10.2021, 16:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/1.000)
Jindřichová Simona (1.000/1.000)

8. kolo
16. Slovan Litoměřice - Sluneta Ústí n.L. 07.11.2021 12:00 66:61 (17:21 38:36 53:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 16

datum: 07.11.2021, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrich Pavel (2.000/1.000)
Hendrych Jan (2.000/1.000)

17. Sokol Kladno - Tygři Praha 07.11.2021 15:00 56:75 (21:21 34:38 45:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 17

datum: 07.11.2021, 15:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.500/1.000)
Hackl Filip (1.500/1.000)

18. Sokol Nusle - Basket Slovanka B 07.11.2021 17:00 62:38 (15:5 28:14 46:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 18

datum: 07.11.2021, 17:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Vyhlídal Michal (1.000/1.000)
Moravcová Lucie (1.000/1.000)

9. kolo
19. Sokol Nusle - Sluneta Ústí n.L. 20.11.2021 11:00 50:63 (12:11 26:21 40:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 19

datum: 20.11.2021, 11:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr (1.500/1.000)
Schaffner Vojta (1.500/1.000)

20. Basket Slovanka B - Slovan Litoměřice 20.11.2021 12:00 27:78 (6:26 16:44 25:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 20

datum: 20.11.2021, 12:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Karwowska Klaudia (1.000/1.000)
Bočková Lenka (1.000/1.000)

10. kolo
21. Basket Slovanka B - Sluneta Ústí n.L. 21.11.2021 12:00 44:85 (15:16 22:42 31:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 21

datum: 21.11.2021, 12:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Karwowska Klaudia (1.000/1.000)
Bočková Lenka (1.000/1.000)

22. Sokol Nusle - Slovan Litoměřice 21.11.2021 10:00 42:62 (12:17 31:31 36:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 22

datum: 21.11.2021, 10:00:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000)
Schambergerová Barbora (1.500/1.000)

11. kolo
23. Sokol Kladno - Basket Slovanka B 04.12.2021 10:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 23

datum: 04.12.2021, 10:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Lejčko Jan (---/---)
Syrovátka František (---/---)

24. Tygři Praha - Sokol Nusle 04.12.2021 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 24

datum: 04.12.2021, 18:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Scholzová Michaela (---/---)
Šmůla Petr (---/---)

12. kolo
25. Tygři Praha - Basket Slovanka B 05.12.2021 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 25

datum: 05.12.2021, 15:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Renc Jan (---/---)
Jindřichová Simona (---/---)

26. Sokol Kladno - Sokol Nusle 05.12.2021 12:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 26

datum: 05.12.2021, 12:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Lejčko Jan (---/---)
Syrovátka František (---/---)

13. kolo
27. Slovan Litoměřice - Tygři Praha 18.12.2021 13:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 27

datum: 18.12.2021, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

28. Sluneta Ústí n.L. - Sokol Kladno 12.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 28

datum: 12.12.2021, 00:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
29. Sluneta Ústí n.L. - Tygři Praha 15.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 29

datum: 15.12.2021, 00:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

30. Slovan Litoměřice - Sokol Kladno 19.12.2021 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 30

datum: 19.12.2021, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.