image

kadeti U17 / liga / ročník 2021/22 / celostátní liga / skupina A


tabulka
1. BA Grizzlies Plzeň 10 10 0 863:511 20
2. TJ Sokol Kbely 10 9 1 983:641 19
3. Slavoj BK Litoměřice 10 7 3 781:677 17
4. Sokol Vyšehrad 10 5 5 658:713 15
5. BK Levharti Chomutov 10 4 6 667:753 14
6. BA Tygři Louny 10 4 6 589:742 14
7. BK Sluneta Ústí nad Labem 9 0 9 518:735 9
8. BK Klatovy 9 0 9 546:833 9
1. kolo
1. BK Klatovy - BA Grizzlies Plzeň 13.11.2021 13:00 37:96 (9:18 19:48 28:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 13.11.2021, 13:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Kalabza Lukáš (1.000/1.000)
Kuncl Michal (1.000/1.000)

2. TJ Sokol Kbely - Sokol Vyšehrad 13.11.2021 09:00 107:55 (24:17 50:31 89:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 13.11.2021, 09:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Kočovský Dominik (1.000/1.000)
Shumskyy Vitaliy (1.000/1.000)

3. Slavoj Litoměřice - Sluneta Ústí n. L. 14.11.2021 14:00 77:51 (12:15 25:27 54:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 14.11.2021, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)

4. Tygři Louny - Levharti Chomutov 13.11.2021 13:00 53:67 (15:16 32:37 39:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 13.11.2021, 13:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

2. kolo
5. BK Klatovy - Tygři Louny 25.09.2021 16:30 64:76 (15:17 31:29 47:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 25.09.2021, 16:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000)
Vampola Jakub (1.000/1.000)

6. BA Grizzlies Plzeň - Levharti Chomutov 25.09.2021 15:30 88:39 (22:11 42:20 64:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 25.09.2021, 15:30:00

místo: Hala Plzeň Skvrňany, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří (1.000/1.000)
Sklenář Tomáš (1.000/1.000)

7. TJ Sokol Kbely - Slavoj Litoměřice 25.09.2021 09:00 90:59 (33:17 59:27 76:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 25.09.2021, 09:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Bakajsa Michal (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

8. Sokol Vyšehrad - Sluneta Ústí n. L. 25.09.2021 12:00 84:67 (19:22 40:37 64:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 25.09.2021, 12:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.500)
Karwowska Klaudia (1.500/1.500)

3. kolo
9. BK Klatovy - Levharti Chomutov 26.09.2021 09:00 69:84 (22:21 39:39 50:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 26.09.2021, 09:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Kuncl Michal (1.000/1.000)

10. BA Grizzlies Plzeň - Tygři Louny 26.09.2021 08:30 87:49 (18:7 36:25 58:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 26.09.2021, 08:30:00

místo: Hala Plzeň Skvrňany, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří (1.000/1.000)
Sklenář Tomáš (1.000/1.000)

11. TJ Sokol Kbely - Sluneta Ústí n. L. 26.09.2021 15:00 113:66 (26:17 68:34 93:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 26.09.2021, 15:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Jilg Albert (1.000/1.500)
Neubauer Jan (1.000/1.500)

12. Sokol Vyšehrad - Slavoj Litoměřice 26.09.2021 15:00 58:78 (19:18 30:31 50:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 26.09.2021, 15:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Bohata Pavel (2.000/1.000)
Melzer Ondřej (3.000/1.000)

4. kolo
13. Tygři Louny - Slavoj Litoměřice 09.10.2021 10:00 65:70 (14:15 32:26 47:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 09.10.2021, 10:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

14. Levharti Chomutov - Sluneta Ústí n. L. 09.10.2021 09:00 66:63 (17:20 32:35 51:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 09.10.2021, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.000)

15. BK Klatovy - TJ Sokol Kbely 09.10.2021 11:00 80:117 (8:41 33:73 58:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 09.10.2021, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Kalabza Lukáš (1.000/1.000)

16. BA Grizzlies Plzeň - Sokol Vyšehrad 09.10.2021 17:00 69:52 (13:11 29:17 48:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 09.10.2021, 17:00:00

místo: Hala Plzeň Skvrňany, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří (1.000/1.000)
Mužík Jiří (1.000/1.000)

5. kolo
17. Tygři Louny - Sluneta Ústí n. L. 10.10.2021 10:00 61:60 (16:16 28:32 41:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 10.10.2021, 10:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

18. Levharti Chomutov - Slavoj Litoměřice 10.10.2021 09:00 60:100 (15:19 36:50 47:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 10.10.2021, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.000)

19. BK Klatovy - Sokol Vyšehrad 10.10.2021 15:30 68:83 (13:24 25:47 41:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 10.10.2021, 15:30:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/1.000)
Kalabza Lukáš (1.000/1.000)

20. BA Grizzlies Plzeň - TJ Sokol Kbely 10.10.2021 09:30 101:75 (30:17 58:39 77:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 10.10.2021, 09:30:00

místo: Hala Plzeň Skvrňany, Plzeň

rozhodčí:
Galajda Václav (1.000/1.000)
Karásek Jan (1.000/1.000)

6. kolo
21. TJ Sokol Kbely - Tygři Louny 23.10.2021 17:00 121:35 (25:6 59:16 98:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 23.10.2021, 17:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/2.000)
Karwowska Klaudia (1.000/1.000)

22. Sokol Vyšehrad - Levharti Chomutov 23.10.2021 10:30 62:57 (15:11 34:19 52:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 23.10.2021, 10:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000)
Neubauer Jan (1.000/1.000)

23. Slavoj Litoměřice - BK Klatovy 17.11.2021 18:00 106:61 (25:15 47:24 84:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 17.11.2021, 18:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

24. Sluneta Ústí n. L. - BA Grizzlies Plzeň 23.10.2021 16:30 53:85 (3:19 20:41 38:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 23.10.2021, 16:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/1.000)
Kout Jan (1.500/1.000)

7. kolo
25. TJ Sokol Kbely - Levharti Chomutov 24.10.2021 15:00 102:72 (30:14 60:48 85:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 24.10.2021, 15:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Lejčko Jan (2.000/3.500)
Karwowska Klaudia (1.000/1.000)

26. Sokol Vyšehrad - Tygři Louny 24.10.2021 11:15 74:52 (29:12 49:27 59:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 24.10.2021, 11:15:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Balog Lukáš (1.000/1.000)

27. Slavoj Litoměřice - BA Grizzlies Plzeň 24.10.2021 15:00 62:94 (16:20 26:44 40:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 24.10.2021, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.500)

28. Sluneta Ústí n. L. - BK Klatovy       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. kolo
29. BA Grizzlies Plzeň - BK Klatovy 14.11.2021 11:00 81:47 (16:9 37:24 62:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 14.11.2021, 11:00:00

místo: Hala Plzeň Skvrňany, Plzeň

rozhodčí:
Kočovský Dominik (1.000/1.000)
Hejduk Jakub (1.000/1.000)

30. Sokol Vyšehrad - TJ Sokol Kbely 14.11.2021 10:30 47:89 (12:37 29:52 37:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 14.11.2021, 10:30:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Mycak Michael (1.000/1.000)

31. Sluneta Ústí n. L. - Slavoj Litoměřice 13.11.2021 13:00 58:77 (8:24 24:36 40:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 13.11.2021, 13:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Josefus Ondřej (2.000/1.000)
Balog Lukáš (2.000/1.000)

32. Levharti Chomutov - Tygři Louny 14.11.2021 15:00 66:67 (22:21 35:35 54:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 14.11.2021, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

9. kolo
33. Levharti Chomutov - BK Klatovy 27.11.2021 16:00 106:61 (21:6 47:21 84:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 27.11.2021, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Lunhul Vladislav (1.000/---)
Bendová Linda (1.000/---)

34. Tygři Louny - BA Grizzlies Plzeň 27.11.2021 18:30 47:74 (9:15 24:31 30:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 27.11.2021, 18:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

35. Sluneta Ústí n. L. - TJ Sokol Kbely 27.11.2021 14:00 55:94 (9:25 20:64 39:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 27.11.2021, 14:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

36. Slavoj Litoměřice - Sokol Vyšehrad 27.11.2021 11:00 81:65 (22:16 47:30 70:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 27.11.2021, 11:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Vampola Jakub (1.000/1.000)
Hejduk Jakub (1.000/1.000)

10. kolo
37. Tygři Louny - BK Klatovy 28.11.2021 10:00 84:59 (16:16 41:34 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 28.11.2021, 10:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/---)
Nesper Jindřich (1.000/---)

38. Levharti Chomutov - BA Grizzlies Plzeň 28.11.2021 15:00 50:88 (13:11 22:39 34:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 28.11.2021, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

39. Slavoj Litoměřice - TJ Sokol Kbely 28.11.2021 14:00 71:75 (23:14 40:24 58:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 28.11.2021, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Vampola Jakub (1.000/1.000)
Hejduk Jakub (1.000/1.000)

40. Sluneta Ústí n. L. - Sokol Vyšehrad 28.11.2021 12:15 45:78 (9:20 20:39 32:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 28.11.2021, 12:15:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

11. kolo
41. Sluneta Ústí n. L. - Tygři Louny 11.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 11.12.2021, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

42. Slavoj Litoměřice - Levharti Chomutov 11.12.2021 13:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 11.12.2021, 13:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

43. Sokol Vyšehrad - BK Klatovy 11.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 11.12.2021, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

44. TJ Sokol Kbely - BA Grizzlies Plzeň 11.12.2021 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 11.12.2021, 09:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. kolo
45. Slavoj Litoměřice - Tygři Louny 12.12.2021 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 12.12.2021, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

46. Sluneta Ústí n. L. - Levharti Chomutov 12.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 12.12.2021, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

47. TJ Sokol Kbely - BK Klatovy 12.12.2021 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 12.12.2021, 09:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

48. Sokol Vyšehrad - BA Grizzlies Plzeň 12.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 12.12.2021, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
49. Levharti Chomutov - TJ Sokol Kbely 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

50. Tygři Louny - Sokol Vyšehrad 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

51. BA Grizzlies Plzeň - Slavoj Litoměřice 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

52. BK Klatovy - Sluneta Ústí n. L. 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
53. Tygři Louny - TJ Sokol Kbely 09.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 09.01.2022, 00:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

54. Levharti Chomutov - Sokol Vyšehrad 09.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 09.01.2022, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

55. BK Klatovy - Slavoj Litoměřice 09.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 09.01.2022, 00:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

56. BA Grizzlies Plzeň - Sluneta Ústí n. L. 09.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, liga
celostátní liga skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 09.01.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.