image

mladší žáci U14 / žákovská liga / ročník 2021/22 / skupina B


tabulka
1. Sluneta Ústí nad Labem 14 13 1 1149:586 27
2. Válečníci Děčín 14 13 1 1217:519 27
3. Tygři Praha 14 10 4 1294:728 24
4. Slavoj BK Litoměřice 14 8 6 864:674 22
5. BA Tygři Louny 14 5 9 835:925 19
6. BK Levharti Chomutov 14 4 10 675:1158 18
7. Kelti Nové Strašecí 14 3 11 574:1166 17
8. BA 2006´Roudnice nad Labem 14 0 14 528:1380 14
1. kolo
43. BK Levharti Chomutov - BA Tygři Louny 13.10.2021 18:45 56:55 (18:7 27:33 40:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 43

datum: 13.10.2021, 18:45:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.500)
Nesper Jindřich (1.000/1.500)

44. BA 2006´ Roudnice n.L. - Sj. BK Litoměřice 23.10.2021 13:00 45:110 (17:23 17:51 32:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 44

datum: 23.10.2021, 13:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000)

45. Tygři Praha - Kelti Nové Strašecí 23.11.2021 16:45 122:48 (32:11 70:17 90:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 45

datum: 23.11.2021, 16:45:00

místo: ZŠ Řevničov, Řevničov

rozhodčí:
Hackl Filip (1.000/1.000)
Vyhlídal Michal (1.000/1.000)

46. Sluneta Ústí n. L. - Válečníci Děčín 23.10.2021 09:30 76:55 (17:18 37:24 56:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 46

datum: 23.10.2021, 09:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Keslerová Barbora (1.000/1.000)
Pešek Lukáš (1.000/1.000)

2. kolo
47. BK Levharti Chomutov - Sluneta Ústí n. L. 11.09.2021 16:00 46:113 (16:27 24:57 36:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 47

datum: 11.09.2021, 16:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/1.500)
Lysov Fedor (1.000/1.500)

48. BA Tygři Louny - Válečníci Děčín 11.09.2021 09:00 26:72 (9:25 13:53 16:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 48

datum: 11.09.2021, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Lejčko Jan (2.000/1.000)
Průša Jan (2.000/1.000)

49. BA 2006´ Roudnice n.L. - Tygři Praha 11.09.2021 09:00 22:164 (7:40 14:80 16:132)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 49

datum: 11.09.2021, 09:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kočovský Dominik (1.000/1.000)
Hušek Daniel (1.000/1.000)

50. Sj. BK Litoměřice - Kelti Nové Strašecí 11.09.2021 10:00 85:39 (19:16 40:20 68:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 50

datum: 11.09.2021, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)
Kočárník Vojta (1.000/1.000)

3. kolo
51. BK Levharti Chomutov - Válečníci Děčín 12.09.2021 10:00 35:98 (5:15 15:49 24:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 51

datum: 12.09.2021, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/1.000)
Lysov Fedor (1.000/1.000)

52. BA Tygři Louny - Sluneta Ústí n. L. 12.09.2021 09:00 33:71 (5:22 20:38 22:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 52

datum: 12.09.2021, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.500)
(---/---)

53. BA 2006´ Roudnice n.L. - Kelti Nové Strašecí 12.09.2021 10:30 40:94 (9:30 21:46 27:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 53

datum: 12.09.2021, 10:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Kočovský Dominik (1.000/1.000)
Beran Štěpán (1.000/1.000)

54. Sj. BK Litoměřice - Tygři Praha 12.09.2021 10:00 55:84 (24:9 31:39 39:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 54

datum: 12.09.2021, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)
Kočárník Vojta (1.000/1.000)

4. kolo
55. Sluneta Ústí n. L. - Tygři Praha 17.11.2021 16:30 78:45 (25:8 42:23 64:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 55

datum: 17.11.2021, 16:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Kočárník Vojta (1.000/1.000)

56. Válečníci Děčín - Kelti Nové Strašecí 25.09.2021 09:30 134:24 (36:9 65:14 102:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 56

datum: 25.09.2021, 09:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Gabriel Jakub (1.000/1.000)
Fichtner Matyáš (1.000/1.000)

57. BK Levharti Chomutov - BA 2006´ Roudnice n.L. 25.09.2021 10:00 68:39 (13:19 32:26 54:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 57

datum: 25.09.2021, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

58. BA Tygři Louny - Sj. BK Litoměřice 25.09.2021 09:00 24:70 (11:14 17:38 17:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 58

datum: 25.09.2021, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)
(---/---)

5. kolo
59. Sluneta Ústí n. L. - Kelti Nové Strašecí 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 59

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

60. Válečníci Děčín - Tygři Praha 26.09.2021 13:00 85:29 (29:8 55:15 67:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 60

datum: 26.09.2021, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Abraham Aleš (1.000/1.000)
Keslerová Barbora (1.000/1.000)

61. BK Levharti Chomutov - Sj. BK Litoměřice 26.09.2021 09:00 18:83 (5:16 8:50 12:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 61

datum: 26.09.2021, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.000)
(---/---)

62. BA Tygři Louny - BA 2006´ Roudnice n.L. 26.09.2021 09:00 103:21 (24:7 54:11 81:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 62

datum: 26.09.2021, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)
Asztalos Ondřej (1.000/1.000)

6. kolo
63. BA 2006´ Roudnice n.L. - Sluneta Ústí n. L. 05.11.2021 16:30 32:98 (9:18 14:48 22:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 63

datum: 05.11.2021, 16:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.500)
Dub Michal (1.000/1.500)

64. Sj. BK Litoměřice - Válečníci Děčín 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 64

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

65. Tygři Praha - BK Levharti Chomutov 09.10.2021 17:00 125:27 (38:0 64:3 86:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 65

datum: 09.10.2021, 17:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šuláková Pavlína (1.000/1.000)
Lahoda Radek (1.000/1.000)

66. Kelti Nové Strašecí - BA Tygři Louny 09.10.2021 10:00 29:110 (12:19 13:57 24:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 66

datum: 09.10.2021, 10:00:00

místo: ZŠ Řevničov, Řevničov

rozhodčí:
Šťavík Radek (1.000/1.000)
Šikorský Ľudovít (1.000/1.000)

7. kolo
67. BA 2006´ Roudnice n.L. - Válečníci Děčín 19.11.2021 16:30 15:117 (4:30 6:55 12:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 67

datum: 19.11.2021, 16:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

68. Sj. BK Litoměřice - Sluneta Ústí n. L. 01.12.2021 16:30 31:92 (8:12 23:35 25:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 68

datum: 01.12.2021, 16:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

69. Tygři Praha - BA Tygři Louny 10.10.2021 13:00 107:51 (29:11 64:21 87:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 69

datum: 10.10.2021, 13:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Balog Lukáš (1.000/1.500)
Beran Štěpán (1.000/1.500)

70. Kelti Nové Strašecí - BK Levharti Chomutov 10.10.2021 14:00 60:84 (13:24 15:44 33:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 70

datum: 10.10.2021, 14:00:00

místo: ZŠ Řevničov, Řevničov

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.500/1.000)
Nesper Jindřich (1.500/1.000)

8. kolo
71. BA Tygři Louny - BK Levharti Chomutov 06.10.2021 18:00 94:38 (21:5 37:17 62:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 71

datum: 06.10.2021, 18:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

72. Sj. BK Litoměřice - BA 2006´ Roudnice n.L. 24.10.2021 13:00 131:22 (25:7 65:13 105:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 72

datum: 24.10.2021, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

73. Kelti Nové Strašecí - Tygři Praha 23.11.2021 18:30 37:110 (17:22 18:54 27:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 73

datum: 23.11.2021, 18:30:00

místo: ZŠ Řevničov, Řevničov

rozhodčí:
Hackl Filip (1.000/1.000)
Vyhlídal Michal (1.000/1.000)

74. Válečníci Děčín - Sluneta Ústí n. L. 24.10.2021 11:00 63:59 (18:11 39:23 56:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 74

datum: 24.10.2021, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/2.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/2.000)

9. kolo
75. Válečníci Děčín - BK Levharti Chomutov 04.11.2021 18:00 112:37 (23:13 58:21 92:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 75

datum: 04.11.2021, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Tesař Michal (1.000/1.000)

76. Sluneta Ústí n. L. - BA Tygři Louny 15.12.2021 17:15 85:51 (19:15 42:27 67:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 76

datum: 15.12.2021, 17:15:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/1.000)
Billík Dennis (1.000/1.000)

77. Kelti Nové Strašecí - BA 2006´ Roudnice n.L. 09.12.2021 18:00 60:54 (12:19 17:40 41:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 77

datum: 09.12.2021, 18:00:00

místo: ZŠ Řevničov, Řevničov

rozhodčí:
Vyhlídal Michal (1.000/1.000)
Hackl Filip (1.000/1.000)

78. Tygři Praha - Sj. BK Litoměřice 13.11.2021 15:00 83:57 (27:10 37:23 66:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 78

datum: 13.11.2021, 15:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Syrovátka František (1.000/1.000)
Vampola Jakub (1.000/1.000)

10. kolo
79. Sluneta Ústí n. L. - BK Levharti Chomutov 06.12.2021 17:00 71:43 (17:13 29:25 52:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 79

datum: 06.12.2021, 17:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

80. Válečníci Děčín - BA Tygři Louny 19.12.2021 11:00 79:61 (26:14 38:31 59:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 80

datum: 19.12.2021, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.500)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

81. Tygři Praha - BA 2006´ Roudnice n.L. 14.11.2021 09:00 67:52 (22:8 31:24 57:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 81

datum: 14.11.2021, 09:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Nováková Bára (1.000/1.000)
Syrovátka František (1.000/1.000)

82. Kelti Nové Strašecí - Sj. BK Litoměřice 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 82

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Řevničov, Řevničov

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. kolo
83. Kelti Nové Strašecí - Sluneta Ústí n. L. 07.10.2021 17:30 36:151 (15:40 19:83 28:123)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 83

datum: 07.10.2021, 17:30:00

místo: ZŠ Řevničov, Řevničov

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/1.000)
Moravcová Lucie (1.000/1.000)

84. Tygři Praha - Válečníci Děčín 27.11.2021 12:00 59:74 (16:16 27:42 41:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 84

datum: 27.11.2021, 12:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)
Lysov Fedor (1.000/1.000)

85. Sj. BK Litoměřice - BK Levharti Chomutov 27.11.2021 09:00 66:48 (15:21 31:28 43:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 85

datum: 27.11.2021, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Vampola Jakub (1.000/1.000)
Hejduk Jakub (1.000/1.000)

86. BA 2006´ Roudnice n.L. - BA Tygři Louny 17.12.2021 16:30 57:82 (14:19 19:42 43:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 86

datum: 17.12.2021, 16:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Dub Michal (1.000/1.000)
Vyhlídal Michal (1.000/1.000)

12. kolo
87. Tygři Praha - Sluneta Ústí n. L. 28.11.2021 09:00 72:74 (17:22 48:36 60:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 87

datum: 28.11.2021, 09:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000)
Lysov Fedor (1.000/1.000)

88. Kelti Nové Strašecí - Válečníci Děčín 14.12.2021 17:30 30:120 (3:23 10:59 16:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 88

datum: 14.12.2021, 17:30:00

místo: ZŠ Řevničov, Řevničov

rozhodčí:
Billík Dennis (1.000/1.000)
Hackl Filip (1.000/1.000)

89. BA 2006´ Roudnice n.L. - BK Levharti Chomutov 19.12.2021 13:00 59:88 (20:14 27:44 41:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 89

datum: 19.12.2021, 13:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Vyhlídal Michal (1.000/1.000)
Lysov Fedor (1.000/1.000)

90. Sj. BK Litoměřice - BA Tygři Louny 28.11.2021 12:00 79:48 (19:11 44:15 58:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 90

datum: 28.11.2021, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Vampola Jakub (1.000/2.000)
Hejduk Jakub (1.000/2.000)

13. kolo
91. Válečníci Děčín - BA 2006´ Roudnice n.L. 15.12.2021 17:00 111:32 (31:9 62:13 93:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 91

datum: 15.12.2021, 17:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Shumskyy Vitaliy (1.000/1.000)

92. Sluneta Ústí n. L. - Sj. BK Litoměřice 11.12.2021 15:30 74:41 (18:15 35:21 62:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 92

datum: 11.12.2021, 15:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

93. BA Tygři Louny - Tygři Praha 11.12.2021 11:00 40:105 (10:32 25:50 32:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 93

datum: 11.12.2021, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)
Poliček Pavel (1.000/1.000)

94. BK Levharti Chomutov - Kelti Nové Strašecí 11.12.2021 09:00 59:61 (15:21 36:25 52:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 94

datum: 11.12.2021, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.500)
Žatecká Kateřina (1.000/1.500)

14. kolo
95. Sluneta Ústí n. L. - BA 2006´ Roudnice n.L. 12.12.2021 09:30 87:38 (41:12 56:24 80:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 95

datum: 12.12.2021, 09:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

96. Válečníci Děčín - Sj. BK Litoměřice 12.12.2021 12:30 77:36 (17:7 42:14 56:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 96

datum: 12.12.2021, 12:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.000)
Billík Dennis (1.000/1.000)

97. BK Levharti Chomutov - Tygři Praha 12.12.2021 09:00 28:122 (5:22 5:72 17:96)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 97

datum: 12.12.2021, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.000)
Žatecká Kateřina (1.000/1.000)

98. BA Tygři Louny - Kelti Nové Strašecí 12.12.2021 11:00 57:56 (19:13 33:26 38:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší žáci U14, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 98

datum: 12.12.2021, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.500/3.000)
Morávek Tomáš (1.500/3.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.