image

žáci U15 / žákovská liga / ročník 2021/22 / skupina B


tabulka
1. Válečníci Děčín 14 14 0 1297:646 28
2. SLUNETA Ústí nad Labem 14 11 3 1158:673 25
3. Sokol Pražský 14 11 3 1444:715 25
4. Tygři Praha 14 8 6 1153:690 22
5. BK Levharti Chomutov 14 6 8 838:1037 20
6. BK Kladno 14 3 11 724:1363 17
7. TJ Sokol Kbely 14 2 12 550:1206 16
8. Slavoj BK Litoměřice 14 1 13 518:1352 15
1. kolo
43. Sokol Pražský - TJ Sokol Kbely 21.09.2021 17:00 209:8 (56:2 105:4 168:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 43

datum: 21.09.2021, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Čížek Daniel (1.000/1.000)
Dub Michal (1.000/1.000)

44. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 28.09.2021 10:00 58:78 (14:18 25:41 38:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 44

datum: 28.09.2021, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.500/1.000)
Kočárník Vojta (1.500/1.000)

45. BK Levharti Chomutov - Slavoj Litoměřice 28.09.2021 12:00 69:47 (27:6 37:19 52:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 45

datum: 28.09.2021, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

46. Tygři Praha - BK Kladno 28.09.2021 09:00 127:15 (29:6 54:9 91:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 46

datum: 28.09.2021, 09:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Syrovátka František (1.000/1.000)
Schambergerová Barbora (1.000/1.000)

2. kolo
47. Sokol Pražský - Tygři Praha 18.09.2021 17:30 76:65 (20:17 44:35 58:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 47

datum: 18.09.2021, 17:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Perlík Michal (1.000/1.000)

48. TJ Sokol Kbely - BK Kladno 18.09.2021 10:00 48:92 (9:26 22:49 36:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 48

datum: 18.09.2021, 10:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Vyhlídal Michal (1.000/1.000)
Lysov Fedor (1.000/1.000)

49. SLUNETA Ústí n.L. - BK Levharti Chomutov 18.09.2021 15:00 83:25 (15:10 41:15 61:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 49

datum: 18.09.2021, 15:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.500/1.000)
Billík Dennis (1.500/1.000)

50. Válečníci Děčín - Slavoj Litoměřice 18.09.2021 09:00 175:7 (44:1 77:1 123:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 50

datum: 18.09.2021, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Mycak Michael (1.000/1.000)
Lejčko Jan (1.000/1.000)

3. kolo
51. Sokol Pražský - BK Kladno 19.09.2021 09:30 150:50 (33:17 72:25 109:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 51

datum: 19.09.2021, 09:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Perlík Michal (1.000/1.000)

52. TJ Sokol Kbely - Tygři Praha 19.09.2021 10:00 12:148 (2:40 2:78 8:117)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 52

datum: 19.09.2021, 10:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana (1.000/1.000)
Kohout Radomír (1.000/1.000)

53. SLUNETA Ústí n.L. - Slavoj Litoměřice 19.09.2021 09:00 118:32 (25:17 67:22 87:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 53

datum: 19.09.2021, 09:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Hejnic Jan (1.500/1.000)
Billík Dennis (1.500/1.000)

54. Válečníci Děčín - BK Levharti Chomutov 19.09.2021 10:00 126:41 (39:7 76:13 98:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 54

datum: 19.09.2021, 10:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000)
Mycak Michael (1.000/1.000)

4. kolo
55. Tygři Praha - BK Levharti Chomutov 02.10.2021 15:00 66:45 (15:11 32:22 48:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 55

datum: 02.10.2021, 15:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Bendová Linda (1.000/1.000)
Moravcová Lucie (1.000/1.000)

56. BK Kladno - Slavoj Litoměřice 02.10.2021 11:15 81:34 (16:10 40:16 62:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 56

datum: 02.10.2021, 11:15:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Bendová Linda (1.000/1.000)
Moravcová Lucie (1.000/1.000)

57. Sokol Pražský - SLUNETA Ústí n.L. 02.10.2021 12:30 83:70 (22:14 46:27 62:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 57

datum: 02.10.2021, 12:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.500)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.500)

58. TJ Sokol Kbely - Válečníci Děčín 02.10.2021 10:00 58:77 (7:25 22:46 44:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 58

datum: 02.10.2021, 10:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

5. kolo
59. Tygři Praha - Slavoj Litoměřice 03.10.2021 13:00 131:34 (37:8 63:10 97:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 59

datum: 03.10.2021, 13:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Bakajsa Michal (1.000/1.000)
Billík Dennis (1.000/1.000)

60. BK Kladno - BK Levharti Chomutov 03.10.2021 11:30 56:110 (13:31 23:60 39:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 60

datum: 03.10.2021, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Bendová Linda (3.500/1.000)
Moravcová Lucie (2.500/1.000)

61. Sokol Pražský - Válečníci Děčín 03.10.2021 09:30 68:78 (18:21 38:39 50:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 61

datum: 03.10.2021, 09:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.500/1.000)

62. TJ Sokol Kbely - SLUNETA Ústí n.L. 03.10.2021 10:00 49:88 (8:29 22:43 30:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 62

datum: 03.10.2021, 10:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.500)
Lysov Fedor (1.000/1.500)

6. kolo
63. SLUNETA Ústí n.L. - Tygři Praha 16.10.2021 16:30 76:61 (15:21 41:32 52:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 63

datum: 16.10.2021, 16:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Shumskyy Vitaliy (1.500/1.000)
Lunhul Vladislav (1.500/1.000)

64. Válečníci Děčín - BK Kladno 07.10.2021 18:30 120:36 (32:5 65:13 90:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 64

datum: 07.10.2021, 18:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

65. BK Levharti Chomutov - Sokol Pražský 16.10.2021 17:00 67:96 (18:15 36:42 48:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 65

datum: 16.10.2021, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Mycak Michael (1.000/1.000)

66. Slavoj Litoměřice - TJ Sokol Kbely 16.10.2021 15:00 63:69 (19:22 34:33 47:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 66

datum: 16.10.2021, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

7. kolo
67. SLUNETA Ústí n.L. - BK Kladno 17.10.2021 10:30 100:20 (31:0 55:6 79:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 67

datum: 17.10.2021, 10:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.500/1.000)
Lunhul Vladislav (1.500/1.000)

68. Válečníci Děčín - Tygři Praha 04.12.2021 19:00 78:48 (16:12 33:23 55:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 68

datum: 04.12.2021, 19:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

69. BK Levharti Chomutov - TJ Sokol Kbely 17.10.2021 15:00 62:39 (22:4 41:14 55:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 69

datum: 17.10.2021, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/1.000)
Mycak Michael (1.000/1.000)

70. Slavoj Litoměřice - Sokol Pražský 17.10.2021 12:00 24:120 (6:28 12:56 18:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 70

datum: 17.10.2021, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

8. kolo
71. TJ Sokol Kbely - Sokol Pražský 07.12.2021 18:30 19:102 (5:21 15:48 16:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 71

datum: 07.12.2021, 18:30:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000)
Dub Michal (1.000/1.000)

72. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 23.11.2021 18:00 75:65 (25:11 43:30 57:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 72

datum: 23.11.2021, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.000/1.000)
Eisner Petr (1.000/1.000)

73. Slavoj Litoměřice - BK Levharti Chomutov 17.11.2021 16:00 57:66 (17:27 34:39 46:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 73

datum: 17.11.2021, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Ďurana Antonín (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

74. BK Kladno - Tygři Praha 17.11.2021 10:00 44:105 (8:27 17:49 33:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 74

datum: 17.11.2021, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Lysov Fedor (1.000/1.000)
Hušek Daniel (1.000/1.000)

9. kolo
75. BK Kladno - Sokol Pražský 06.11.2021 11:30 49:118 (14:32 22:60 37:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 75

datum: 06.11.2021, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000)
Hackl Filip (1.000/1.000)

76. Tygři Praha - TJ Sokol Kbely 06.11.2021 17:15 82:21 (17:9 35:12 61:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 76

datum: 06.11.2021, 17:15:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Hejduk Jakub (1.000/1.000)
Billík Dennis (1.000/1.000)

77. Slavoj Litoměřice - SLUNETA Ústí n.L. 02.12.2021 18:00 31:80 (2:25 16:46 22:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 77

datum: 02.12.2021, 18:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.000)

78. BK Levharti Chomutov - Válečníci Děčín 20.10.2021 18:45 54:85 (8:21 24:42 40:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 78

datum: 20.10.2021, 18:45:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

10. kolo
79. Tygři Praha - Sokol Pražský 07.11.2021 10:00 61:73 (19:18 30:39 43:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 79

datum: 07.11.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.500)
Billík Dennis (1.000/1.500)

80. BK Kladno - TJ Sokol Kbely 07.11.2021 12:30 64:59 (17:13 33:25 45:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 80

datum: 07.11.2021, 12:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000)
Hackl Filip (1.000/1.000)

81. BK Levharti Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 24.11.2021 18:45 30:79 (15:17 19:38 21:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 81

datum: 24.11.2021, 18:45:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

82. Slavoj Litoměřice - Válečníci Děčín 01.11.2021 18:15 40:113 (18:23 24:52 30:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 82

datum: 01.11.2021, 18:15:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Lunhul Vladislav (1.000/1.000)

11. kolo
83. Slavoj Litoměřice - Tygři Praha 20.11.2021 16:00 20:77 (4:21 11:41 16:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 83

datum: 20.11.2021, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

84. BK Levharti Chomutov - BK Kladno 20.11.2021 15:00 87:59 (29:9 49:33 70:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 84

datum: 20.11.2021, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Bendová Linda (1.000/1.500)
Lysov Fedor (1.000/1.000)

85. Válečníci Děčín - Sokol Pražský 09.12.2021 18:00 74:54 (19:14 45:22 55:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 85

datum: 09.12.2021, 18:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.500)
Mycak Michael (1.000/1.500)

86. SLUNETA Ústí n.L. - TJ Sokol Kbely 12.12.2021 13:30 76:36 (22:8 39:16 59:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 86

datum: 12.12.2021, 13:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000)
Kesler Vladimír (1.000/1.000)

12. kolo
87. BK Levharti Chomutov - Tygři Praha 21.11.2021 13:00 42:61 (6:18 12:36 29:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 87

datum: 21.11.2021, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala - malá, Chomutov

rozhodčí:
Bendová Linda (1.000/1.000)
Lysov Fedor (1.000/1.000)

88. Slavoj Litoměřice - BK Kladno 21.11.2021 13:00 71:66 (21:16 38:33 53:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 88

datum: 21.11.2021, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Kout Jan (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

89. SLUNETA Ústí n.L. - Sokol Pražský 08.12.2021 17:30 75:57 (24:12 41:30 63:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 89

datum: 08.12.2021, 17:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Mycak Michael (2.500/1.500)

90. Válečníci Děčín - TJ Sokol Kbely 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 90

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
91. BK Kladno - SLUNETA Ústí n.L. 04.12.2021 10:30 46:111 (10:44 24:63 31:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 91

datum: 04.12.2021, 10:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Syrovátka František (1.000/1.000)

92. Tygři Praha - Válečníci Děčín 13.10.2021 17:30 71:75 (18:16 39:33 52:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 92

datum: 13.10.2021, 17:30:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Hackl Filip (1.000/1.000)

93. TJ Sokol Kbely - BK Levharti Chomutov 04.12.2021 10:00 67:90 (20:29 30:54 49:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 93

datum: 04.12.2021, 10:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Petrák Jakub (1.000/1.000)
Bakajsa Michal (1.000/1.000)

94. Sokol Pražský - Slavoj Litoměřice 04.12.2021 16:00 122:25 (32:3 58:13 90:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 94

datum: 04.12.2021, 16:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Bakajsa Michal (1.000/1.000)
Schaffner Vojta (1.000/1.000)

14. kolo
95. Tygři Praha - SLUNETA Ústí n.L. 05.12.2021 13:00 50:79 (9:8 27:26 42:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 95

datum: 05.12.2021, 13:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Renc Jan (1.000/1.000)
Jindřichová Simona (1.000/1.000)

96. BK Kladno - Válečníci Děčín 05.12.2021 10:00 46:123 (10:26 18:63 34:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 96

datum: 05.12.2021, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.000/1.000)
Syrovátka František (1.000/1.000)

97. Sokol Pražský - BK Levharti Chomutov 05.12.2021 11:30 116:50 (35:7 65:21 87:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 97

datum: 05.12.2021, 11:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Šenk Pavel (1.000/1.000)
Bakajsa Michal (1.000/1.000)

98. TJ Sokol Kbely - Slavoj Litoměřice 05.12.2021 14:00 65:33 (25:9 41:17 53:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 98

datum: 05.12.2021, 14:00:00

místo: ZŠ Albrechtická, Praha 19 - Kbely

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/1.000)
Dub Michal (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.