image

žáci U15 / žákovská liga / ročník 2021/22 / skupina E


tabulka
1. BK NH Ostrava 14 14 0 1465:632 28
2. BK Snakes Ostrava 14 11 3 1501:728 25
3. SKUP-BCM Olomouc 14 10 4 1232:937 24
4. BK Opava 14 9 5 1145:776 23
5. BC Nový Jičín 14 4 10 686:1194 18
6. Basketpoint Frýdek-Místek 14 3 11 818:1337 17
7. BK Mohelnice 14 3 11 787:1282 17
8. BCM Orli Prostějov 14 2 12 573:1321 16
1. kolo
141. Snakes Ostrava - NH Ostrava 28.09.2021 11:00 68:91 (15:22 37:48 52:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
1. kolo, zápas č. 141

datum: 28.09.2021, 11:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.500)
Přidal Matouš (1.000/3.000)

142. BC Nový Jičín - Basketpoint F-M 26.10.2021 16:15 78:62 (19:20 43:33 64:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
1. kolo, zápas č. 142

datum: 26.10.2021, 16:15:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Hudec Filip (1.000/1.000)
Slovák Michal (1.000/1.500)

143. SKUP-BCM Olomouc - BCM Orli Prostějov 28.09.2021 17:45 113:23 (42:6 73:11 83:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
1. kolo, zápas č. 143

datum: 28.09.2021, 17:45:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.000/1.500)
Baďura Ota (1.000/1.500)

144. BK Opava - BK Mohelnice 28.09.2021 17:00 117:33 (24:7 57:12 89:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
1. kolo, zápas č. 144

datum: 28.09.2021, 17:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Veselý Ondřej (1.000/1.000)
Ščurek Vojtěch (1.000/1.000)

2. kolo
145. Snakes Ostrava - BK Opava 07.11.2021 10:00 77:64 (31:21 45:35 66:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
2. kolo, zápas č. 145

datum: 07.11.2021, 10:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Holaň Dominik (1.500/1.000)
Přidal Matouš (1.500/1.000)

146. NH Ostrava - BK Mohelnice 18.09.2021 15:00 107:42 (31:5 57:16 81:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
2. kolo, zápas č. 146

datum: 18.09.2021, 15:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000)
Dombrovský Filip (1.000/1.000)

147. BC Nový Jičín - SKUP-BCM Olomouc 18.09.2021 12:00 53:89 (12:19 23:47 35:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
2. kolo, zápas č. 147

datum: 18.09.2021, 12:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Pilch Marek (1.000/1.500)
Jurda Aleš (1.000/1.500)

148. Basketpoint F-M - BCM Orli Prostějov 02.12.2021 18:00 73:75 (21:12 38:31 50:51 66:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
2. kolo, zápas č. 148

datum: 02.12.2021, 18:00:00

místo: Basketpoint aréna, Frýdek-Místek

rozhodčí:
Rusz Ondřej (1.000/1.500)
Ščurek Vojtěch (1.000/1.500)

3. kolo
149. Snakes Ostrava - BK Mohelnice 19.09.2021 11:00 129:48 (29:13 64:21 98:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
3. kolo, zápas č. 149

datum: 19.09.2021, 11:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Slovák Michal (1.000/1.000)

150. NH Ostrava - BK Opava 18.12.2021 14:00 78:53 (20:14 42:27 59:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
3. kolo, zápas č. 150

datum: 18.12.2021, 14:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Nevřela Tomáš (1.500/1.000)
Přidal Matouš (1.500/1.000)

151. BC Nový Jičín - BCM Orli Prostějov 15.10.2021 17:45 68:49 (18:10 36:23 51:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
3. kolo, zápas č. 151

datum: 15.10.2021, 17:45:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Přidal Matouš (3.500/1.500)
Slovák Michal (1.500/1.500)

152. Basketpoint F-M - SKUP-BCM Olomouc 19.09.2021 10:00 53:96 (13:24 24:49 38:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
3. kolo, zápas č. 152

datum: 19.09.2021, 10:00:00

místo: Basketpoint aréna, Frýdek-Místek

rozhodčí:
Klapetek René (2.000/1.500)
Kavka Radim (1.000/1.500)

4. kolo
153. BK Opava - SKUP-BCM Olomouc 02.10.2021 13:00 79:72 (15:22 37:38 61:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
4. kolo, zápas č. 153

datum: 02.10.2021, 13:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/2.500)
Holaň Dominik (1.000/3.000)

154. BK Mohelnice - BCM Orli Prostějov 02.10.2021 11:00 91:51 (18:17 49:27 65:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
4. kolo, zápas č. 154

datum: 02.10.2021, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Vildová Linda (1.000/1.500)

155. Snakes Ostrava - BC Nový Jičín 02.10.2021 17:00 148:26 (51:11 77:15 119:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
4. kolo, zápas č. 155

datum: 02.10.2021, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Klapetek René (1.000/1.000)
Ščurek Vojtěch (1.000/1.000)

156. NH Ostrava - Basketpoint F-M 02.10.2021 11:30 150:34 (39:12 76:19 118:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
4. kolo, zápas č. 156

datum: 02.10.2021, 11:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Kraina Tomáš (1.000/1.000)
Chodura Ondřej (1.000/1.000)

5. kolo
157. BK Opava - BCM Orli Prostějov 03.10.2021 10:00 100:21 (29:2 56:7 76:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
5. kolo, zápas č. 157

datum: 03.10.2021, 10:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/2.000)
Holaň Dominik (1.000/2.000)

158. BK Mohelnice - SKUP-BCM Olomouc 03.10.2021 11:00 68:119 (18:39 36:61 48:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
5. kolo, zápas č. 158

datum: 03.10.2021, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Vildová Linda (1.000/1.000)

159. Snakes Ostrava - Basketpoint F-M 03.10.2021 11:00 186:21 (49:7 99:7 140:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
5. kolo, zápas č. 159

datum: 03.10.2021, 11:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Klapetek René (1.000/1.000)
Ščurek Vojtěch (1.000/1.000)

160. NH Ostrava - BC Nový Jičín 03.10.2021 08:45 112:36 (26:11 55:17 82:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
5. kolo, zápas č. 160

datum: 03.10.2021, 08:45:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Kraina Tomáš (1.000/1.000)
Chodura Ondřej (1.000/1.000)

6. kolo
161. BC Nový Jičín - BK Opava 16.10.2021 14:00 42:95 (12:34 24:54 32:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
6. kolo, zápas č. 161

datum: 16.10.2021, 14:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Križanová Johana (1.500/1.000)
Slovák Michal (1.500/1.000)

162. Basketpoint F-M - BK Mohelnice 16.10.2021 17:00 90:56 (26:11 52:28 73:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
6. kolo, zápas č. 162

datum: 16.10.2021, 17:00:00

místo: Basketpoint aréna, Frýdek-Místek

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch (1.000/1.000)
Holaň Dominik (1.000/1.000)

163. SKUP-BCM Olomouc - Snakes Ostrava 16.10.2021 12:00 80:78 (19:23 40:37 64:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
6. kolo, zápas č. 163

datum: 16.10.2021, 12:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Bešina Marek (1.000/1.000)

164. BCM Orli Prostějov - NH Ostrava 16.10.2021 17:00 24:102 (2:25 13:47 18:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
6. kolo, zápas č. 164

datum: 16.10.2021, 17:00:00

místo: Sportcentrum DDM 2, Prostějov

rozhodčí:
Válek Jakub (1.500/1.000)
Krčmář Dominik (1.500/1.000)

7. kolo
165. BC Nový Jičín - BK Mohelnice 17.10.2021 10:00 67:63 (25:13 38:36 55:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
7. kolo, zápas č. 165

datum: 17.10.2021, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000)
Bešina Marek (1.000/1.000)

166. Basketpoint F-M - BK Opava 17.10.2021 10:00 51:89 (9:26 25:48 44:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
7. kolo, zápas č. 166

datum: 17.10.2021, 10:00:00

místo: Basketpoint aréna, Frýdek-Místek

rozhodčí:
Ščurek Vojtěch (1.000/1.000)
Holaň Dominik (1.000/1.000)

167. SKUP-BCM Olomouc - NH Ostrava 17.10.2021 09:30 47:113 (14:22 29:56 38:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
7. kolo, zápas č. 167

datum: 17.10.2021, 09:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Krejčiřík Jiří (1.000/1.000)

168. BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava 17.10.2021 09:00 31:85 (11:18 15:43 21:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
7. kolo, zápas č. 168

datum: 17.10.2021, 09:00:00

místo: Sportcentrum DDM 2, Prostějov

rozhodčí:
Válek Jakub (1.500/1.000)
Račanský Martin (1.500/1.000)

8. kolo
169. NH Ostrava - Snakes Ostrava 16.12.2021 15:15 95:65 (26:15 51:30 72:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
8. kolo, zápas č. 169

datum: 16.12.2021, 15:15:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Slovák Michal (1.000/2.000)

170. Basketpoint F-M - BC Nový Jičín 17.11.2021 17:00 62:60 (13:18 32:28 45:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
8. kolo, zápas č. 170

datum: 17.11.2021, 17:00:00

místo: Basketpoint aréna, Frýdek-Místek

rozhodčí:
Kraina Tomáš (1.000/1.000)
Ščurek Vojtěch (1.000/1.000)

171. BCM Orli Prostějov - SKUP-BCM Olomouc 17.11.2021 09:00 43:140 (11:32 19:67 36:105)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
8. kolo, zápas č. 171

datum: 17.11.2021, 09:00:00

místo: Sportcentrum DDM 2, Prostějov

rozhodčí:
Hudec Filip (1.500/1.000)
Přidal Matouš (1.500/1.000)

172. BK Mohelnice - BK Opava 17.11.2021 11:00 74:86 (18:20 40:40 53:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
8. kolo, zápas č. 172

datum: 17.11.2021, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (1.000/1.000)

9. kolo
173. BK Mohelnice - Snakes Ostrava 14.12.2021 17:00 43:123 (14:37 23:64 34:98)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
9. kolo, zápas č. 173

datum: 14.12.2021, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (1.000/1.000)

174. BK Opava - NH Ostrava 06.11.2021 13:00 53:78 (12:21 25:40 38:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
9. kolo, zápas č. 174

datum: 06.11.2021, 13:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Holaň Dominik (1.000/1.500)
Přidal Matouš (1.000/1.500)

175. BCM Orli Prostějov - BC Nový Jičín 06.11.2021 17:00 38:87 (9:27 19:50 27:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
9. kolo, zápas č. 175

datum: 06.11.2021, 17:00:00

místo: Sportcentrum DDM 2, Prostějov

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.500/1.000)
Kremser Jakub (1.500/1.000)

176. SKUP-BCM Olomouc - Basketpoint F-M 06.11.2021 12:00 104:62 (24:12 53:29 83:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
9. kolo, zápas č. 176

datum: 06.11.2021, 12:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Bešina Marek (1.000/1.000)

10. kolo
177. BK Opava - Snakes Ostrava 07.12.2021 17:00 56:77 (15:25 31:45 44:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
10. kolo, zápas č. 177

datum: 07.12.2021, 17:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.500/1.000)
Slovák Michal (1.500/1.000)

178. BK Mohelnice - NH Ostrava 02.12.2021 17:00 28:122 (9:32 11:58 21:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
10. kolo, zápas č. 178

datum: 02.12.2021, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Trmač Vladislav (1.000/1.000)

179. SKUP-BCM Olomouc - BC Nový Jičín 04.11.2021 18:50 91:39 (21:7 46:19 66:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
10. kolo, zápas č. 179

datum: 04.11.2021, 18:50:00

místo: Sportovní hala UP , Olomouc

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000)
Vildová Linda (1.000/1.000)

180. BCM Orli Prostějov - Basketpoint F-M 07.11.2021 09:00 60:80 (22:26 37:44 47:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
10. kolo, zápas č. 180

datum: 07.11.2021, 09:00:00

místo: Sportcentrum DDM 2, Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/1.000)
Kremser Jakub (1.500/1.000)

11. kolo
181. BCM Orli Prostějov - BK Opava 20.11.2021 17:00 33:108 (16:27 20:52 26:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
11. kolo, zápas č. 181

datum: 20.11.2021, 17:00:00

místo: Sportcentrum DDM 2, Prostějov

rozhodčí:
Válek Jakub (1.500/1.000)
Račanský Martin (1.500/1.000)

182. SKUP-BCM Olomouc - BK Mohelnice 20.11.2021 12:00 104:45 (29:10 53:23 78:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
11. kolo, zápas č. 182

datum: 20.11.2021, 12:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.000/1.000)
Vildová Linda (1.000/1.000)

183. Basketpoint F-M - Snakes Ostrava 20.11.2021 13:00 58:101 (11:31 23:59 35:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
11. kolo, zápas č. 183

datum: 20.11.2021, 13:00:00

místo: Basketpoint aréna, Frýdek-Místek

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Klapetek René (1.000/1.000)

184. BC Nový Jičín - NH Ostrava 20.11.2021 12:00 24:125 (8:37 11:63 13:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
11. kolo, zápas č. 184

datum: 20.11.2021, 12:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Hudec Filip (1.000/1.000)
Bešina Marek (1.000/1.000)

12. kolo
185. SKUP-BCM Olomouc - BK Opava 21.11.2021 09:00 65:64 (14:14 27:32 48:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
12. kolo, zápas č. 185

datum: 21.11.2021, 09:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Vildová Linda (1.000/1.000)

186. BCM Orli Prostějov - BK Mohelnice 21.11.2021 09:00 62:52 (19:13 36:31 50:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
12. kolo, zápas č. 186

datum: 21.11.2021, 09:00:00

místo: Sportcentrum DDM 2, Prostějov

rozhodčí:
Hudec Filip (1.500/1.000)
Bešina Marek (1.500/1.000)

187. BC Nový Jičín - Snakes Ostrava 21.11.2021 12:30 31:102 (14:30 16:55 24:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
12. kolo, zápas č. 187

datum: 21.11.2021, 12:30:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Hudec Filip (2.000/1.000)
Bešina Marek (2.000/1.000)

188. Basketpoint F-M - NH Ostrava 21.11.2021 10:00 67:115 (19:36 43:62 52:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
12. kolo, zápas č. 188

datum: 21.11.2021, 10:00:00

místo: Basketpoint aréna, Frýdek-Místek

rozhodčí:
Klapetek René (1.000/1.000)
Přidal Matouš (1.000/1.000)

13. kolo
189. BK Mohelnice - BC Nový Jičín 04.12.2021 14:30 72:41 (16:10 46:16 63:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
13. kolo, zápas č. 189

datum: 04.12.2021, 14:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Krčmář Dominik (1.000/1.000)
Vildová Linda (1.000/1.000)

190. BK Opava - Basketpoint F-M 04.12.2021 15:00 95:41 (24:13 54:17 74:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
13. kolo, zápas č. 190

datum: 04.12.2021, 15:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Hudec Filip (1.000/1.000)
Baďura Ota (1.000/1.000)

191. NH Ostrava - SKUP-BCM Olomouc 04.12.2021 12:00 98:56 (33:8 52:20 72:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
13. kolo, zápas č. 191

datum: 04.12.2021, 12:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Nevřela Tomáš (1.000/2.500)
Jurník Vojtěch (1.000/2.500)

192. Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 04.12.2021 15:00 143:28 (32:9 71:16 118:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
13. kolo, zápas č. 192

datum: 04.12.2021, 15:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Križanová Johana (1.000/2.000)
Slovák Michal (1.000/2.000)

14. kolo
193. BK Opava - BC Nový Jičín 05.12.2021 09:00 86:34 (20:8 41:16 65:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
14. kolo, zápas č. 193

datum: 05.12.2021, 09:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Hudec Filip (1.000/1.000)
Baďura Ota (1.000/1.000)

194. BK Mohelnice - Basketpoint F-M 05.12.2021 11:00 72:64 (22:11 43:36 53:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
14. kolo, zápas č. 194

datum: 05.12.2021, 11:00:00

místo: Obchodní akademie, Mohelnice

rozhodčí:
Krčmář Dominik (1.000/1.000)
Vildová Linda (1.000/1.000)

195. Snakes Ostrava - SKUP-BCM Olomouc 05.12.2021 12:30 119:56 (29:19 59:32 96:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
14. kolo, zápas č. 195

datum: 05.12.2021, 12:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Križanová Johana (1.000/1.500)
Slovák Michal (1.000/1.500)

196. NH Ostrava - BCM Orli Prostějov 05.12.2021 08:00 79:35 (24:11 46:15 56:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, žákovská liga
skupina E
14. kolo, zápas č. 196

datum: 05.12.2021, 08:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.500)
Kremser Jakub (1.000/1.500)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.