image

junioři U19 / extraliga / ročník 2021/22 / skupina A


tabulka
1. USK Praha 6 6 0 575:347 12
2. BA Nymburk 6 4 2 498:437 10
3. Sokol pražský 6 4 2 566:516 10
4. Sokol Písek Sršni 6 4 2 479:460 10
5. Slavoj BK Litoměřice 6 3 3 483:488 9
6. GBA Lions Jindřichův Hradec 6 2 4 476:533 8
7. BK Lokomotiva Plzeň 6 1 5 429:575 7
8. Jižní Supi 6 0 6 400:550 6
1. kolo
1. Sokol pražský - BK Loko Plzeň 06.11.2021 13:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.11.2021, 13:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. USK Praha - Slavoj Litoměřice 06.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 06.11.2021, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. Jižní Supi - BA Nymburk 06.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.11.2021, 00:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. GBA Lions J. Hradec - Sokol Písek 06.11.2021 14:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 06.11.2021, 14:30:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. kolo
5. Sokol pražský - GBA Lions J. Hradec 18.09.2021 15:00 94:83 (26:21 44:48 71:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 18.09.2021, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Perlík Michal (1.000/1.000)

6. BK Loko Plzeň - Sokol Písek 18.09.2021 16:00 85:101 (24:29 46:53 69:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 18.09.2021, 16:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Bohata Pavel (1.500/1.000)

7. USK Praha - Jižní Supi 18.09.2021 14:00 106:55 (24:7 53:27 80:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 18.09.2021, 14:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.500)
Scholze Michal (2.000/2.500)

8. Slavoj Litoměřice - BA Nymburk 18.09.2021 16:00 69:72 (15:15 33:31 53:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 18.09.2021, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/2.000)
Jeřáb Jan (1.000/2.000)

3. kolo
9. Sokol pražský - Sokol Písek 19.09.2021 11:30 98:66 (20:17 53:35 69:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 19.09.2021, 11:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.500/1.000)
Perlík Michal (2.000/3.000)

10. BK Loko Plzeň - GBA Lions J. Hradec 19.09.2021 11:00 88:95 (21:24 40:52 62:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 19.09.2021, 11:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000)
Bohata Pavel (2.000/1.000)

11. USK Praha - BA Nymburk 19.09.2021 12:15 87:45 (24:9 38:17 60:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 19.09.2021, 12:15:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/2.000)
Hartig Lukáš (1.000/2.000)

12. Slavoj Litoměřice - Jižní Supi 19.09.2021 10:00 80:68 (8:22 31:24 54:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 19.09.2021, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.500)
Kovačovič Matej (1.000/1.500)

4. kolo
13. GBA Lions J. Hradec - Jižní Supi 02.10.2021 14:30 81:64 (27:19 41:37 54:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 02.10.2021, 14:30:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Kejklíček Roman (3.000/2.000)
Svejkovský Ondřej (3.000/2.000)

14. Sokol Písek - BA Nymburk 02.10.2021 15:00 72:67 (17:11 43:28 60:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 02.10.2021, 15:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/2.000)
Čížek Daniel (1.000/2.000)

15. Sokol pražský - USK Praha 02.10.2021 15:00 87:102 (15:23 33:58 58:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 02.10.2021, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (2.500/---)
Pazourek Jaroslav (2.000/---)

16. BK Loko Plzeň - Slavoj Litoměřice 02.10.2021 18:00 68:82 (18:20 32:42 51:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 02.10.2021, 18:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Kavan Jonáš (1.000/1.000)

5. kolo
17. GBA Lions J. Hradec - BA Nymburk 03.10.2021 11:00 83:97 (16:30 41:57 62:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 03.10.2021, 11:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Kejklíček Roman (3.000/1.000)
Svejkovský Ondřej (3.000/1.000)

18. Sokol Písek - Jižní Supi 03.10.2021 09:00 90:69 (33:14 50:34 73:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 03.10.2021, 09:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Čížek Daniel (1.000/2.500)

19. Sokol pražský - Slavoj Litoměřice 03.10.2021 12:00 113:92 (31:25 60:50 88:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 03.10.2021, 12:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)

20. BK Loko Plzeň - USK Praha 03.10.2021 13:30 43:109 (8:32 13:63 30:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 03.10.2021, 13:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/---)
Peterková Lucie (1.000/---)

6. kolo
21. USK Praha - GBA Lions J. Hradec 16.10.2021 12:00 86:52 (30:9 41:27 67:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 16.10.2021, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (---/4.000)
Theodor Pavel (---/4.000)

22. Slavoj Litoměřice - Sokol Písek 16.10.2021 17:00 56:85 (7:18 24:39 42:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 16.10.2021, 17:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.000)

23. Jižní Supi - Sokol pražský 16.10.2021 15:00 72:104 (14:19 30:41 54:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 16.10.2021, 15:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/---)
Eisner Petr (4.000/---)

24. BA Nymburk - BK Loko Plzeň 16.10.2021 16:00 116:56 (20:19 56:29 85:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 16.10.2021, 16:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Reitzová Patricie-Anna (1.000/1.500)

7. kolo
25. USK Praha - Sokol Písek 17.10.2021 12:00 85:65 (23:16 44:40 64:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 17.10.2021, 12:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek (---/1.000)
Barták Matěj (---/2.500)

26. Slavoj Litoměřice - GBA Lions J. Hradec 17.10.2021 10:00 104:82 (27:15 59:38 81:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 17.10.2021, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/4.000)
Kocián Michal (1.000/4.000)

27. Jižní Supi - BK Loko Plzeň 17.10.2021 10:00 72:89 (12:24 31:45 46:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 17.10.2021, 10:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
Mašek Tomáš (1.500/1.000)
Eisner Petr (4.000/1.000)

28. BA Nymburk - Sokol pražský 17.10.2021 09:30 101:70 (31:20 55:45 75:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 17.10.2021, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/---)
Reitzová Patricie-Anna (1.000/---)

8. kolo
29. BK Loko Plzeň - Sokol pražský 07.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 07.11.2021, 00:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

30. Slavoj Litoměřice - USK Praha 07.11.2021 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 07.11.2021, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

31. BA Nymburk - Jižní Supi 07.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 07.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

32. Sokol Písek - GBA Lions J. Hradec 07.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 07.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. kolo
33. Sokol Písek - Sokol pražský 20.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 20.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

34. GBA Lions J. Hradec - BK Loko Plzeň 20.11.2021 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 20.11.2021, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

35. BA Nymburk - USK Praha 20.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 20.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

36. Jižní Supi - Slavoj Litoměřice 20.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 20.11.2021, 00:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. kolo
37. GBA Lions J. Hradec - Sokol pražský 21.11.2021 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 21.11.2021, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

38. Sokol Písek - BK Loko Plzeň 21.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 21.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

39. Jižní Supi - USK Praha 21.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 21.11.2021, 00:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

40. BA Nymburk - Slavoj Litoměřice 21.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 21.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. kolo
41. BA Nymburk - GBA Lions J. Hradec 04.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 04.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

42. Jižní Supi - Sokol Písek 04.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 04.12.2021, 00:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

43. Slavoj Litoměřice - Sokol pražský 04.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 04.12.2021, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

44. USK Praha - BK Loko Plzeň 04.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 04.12.2021, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. kolo
45. Jižní Supi - GBA Lions J. Hradec 05.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 05.12.2021, 00:00:00

místo: TJ Sokol Petrovice, Praha 10

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

46. BA Nymburk - Sokol Písek 05.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 05.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

47. USK Praha - Sokol pražský 05.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 05.12.2021, 00:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

48. Slavoj Litoměřice - BK Loko Plzeň 05.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 05.12.2021, 00:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

13. kolo
49. Sokol Písek - USK Praha 18.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 18.12.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

50. GBA Lions J. Hradec - Slavoj Litoměřice 18.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 18.12.2021, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

51. BK Loko Plzeň - Jižní Supi 18.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 18.12.2021, 00:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

52. Sokol pražský - BA Nymburk 18.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 18.12.2021, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. kolo
53. GBA Lions J. Hradec - USK Praha 19.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 19.12.2021, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

54. Sokol Písek - Slavoj Litoměřice 19.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 19.12.2021, 00:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

55. Sokol pražský - Jižní Supi 19.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 19.12.2021, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

56. BK Loko Plzeň - BA Nymburk 19.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, extraliga
skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 19.12.2021, 00:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.