image

kadeti U17 / extraliga / ročník 2021/22 / skupina A


tabulka
1. Sokol Písek Sršni 14 13 1 1230:853 27
2. Tygři Praha 14 11 3 1105:876 25
3. USK Praha 14 9 5 1035:917 23
4. BK Lokomotiva Plzeň 14 7 7 1082:1041 21
5. BK Lions Jindřichův Hradec 14 6 8 974:1047 20
6. Sokol Pražský 14 6 8 997:1056 20
7. Válečníci Děčín 14 4 10 887:1067 18
8. BA Sparta Praha 14 0 14 689:1142 14
1. kolo
1. Sokol Písek - BK Lions J. Hradec 08.12.2021 17:30 70:54 (17:15 43:21 64:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 08.12.2021, 17:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Musil Jan (2.000/2.000)
Podhůrský Pavel (2.000/2.000)

2. Válečníci Děčín - Sokol Pražský 07.12.2021 19:30 70:68 (17:7 37:40 54:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 07.12.2021, 19:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/3.000)
Mycak Michael (1.000/3.000)

3. BK Loko Plzeň - BA Sparta Praha 13.11.2021 17:00 95:44 (24:11 51:15 80:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 13.11.2021, 17:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Hendrych Jan (1.000/1.000)

4. USK Praha - Tygři Praha 11.11.2021 19:30 55:67 (12:23 16:39 37:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 11.11.2021, 19:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.000)
Karwowska Klaudia (2.500/1.000)

2. kolo
5. Sokol Písek - USK Praha 27.09.2021 17:30 105:67 (29:28 60:38 86:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 27.09.2021, 17:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hejduk Jakub (1.000/2.500)
Vyhlídal Michal (1.000/3.500)

6. BK Lions J. Hradec - Tygři Praha 25.09.2021 14:30 63:89 (16:30 33:41 54:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 25.09.2021, 14:30:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Peterková Lucie (2.000/1.000)
Kalabza Lukáš (2.000/1.000)

7. Válečníci Děčín - BK Loko Plzeň 25.09.2021 13:30 83:71 (25:11 47:25 66:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 25.09.2021, 13:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.500)
Anton Karel (1.000/1.000)

8. Sokol Pražský - BA Sparta Praha 25.09.2021 17:00 81:72 (28:18 47:32 65:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 25.09.2021, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Billík Dennis (1.000/1.000)
Shumskyy Vitaliy (1.000/1.000)

3. kolo
9. Sokol Písek - Tygři Praha 26.09.2021 10:00 60:96 (16:16 32:39 53:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 26.09.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hejduk Jakub (3.000/1.000)
Vyhlídal Michal (3.000/1.000)

10. BK Lions J. Hradec - USK Praha 26.09.2021 10:00 61:80 (15:20 28:41 45:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 26.09.2021, 10:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Peterková Lucie (2.000/1.500)
Kalabza Lukáš (2.000/2.500)

11. Válečníci Děčín - BA Sparta Praha 26.09.2021 11:00 67:48 (18:13 29:26 49:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 26.09.2021, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Šmíd Pavel (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.000)

12. Sokol Pražský - BK Loko Plzeň 26.09.2021 09:30 81:85 (23:25 49:37 64:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 26.09.2021, 09:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Billík Dennis (1.000/1.000)

4. kolo
13. USK Praha - BK Loko Plzeň 07.10.2021 19:15 85:62 (18:11 37:33 66:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 07.10.2021, 19:15:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Lejčko Jan (1.500/2.000)
Billík Dennis (1.500/2.000)

14. Tygři Praha - BA Sparta Praha 09.10.2021 13:00 96:39 (22:8 42:24 64:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 09.10.2021, 13:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.000)
Tejček Tomáš (1.000/1.000)

15. Sokol Písek - Válečníci Děčín 09.10.2021 16:00 75:51 (24:8 51:25 63:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 09.10.2021, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Bendová Linda (1.000/1.000)
Billík Dennis (1.000/1.000)

16. BK Lions J. Hradec - Sokol Pražský 09.10.2021 14:00 84:60 (26:16 49:28 64:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 09.10.2021, 14:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Mynarčík Petr (2.000/2.000)
Bráblík Jan (2.000/3.000)

5. kolo
17. USK Praha - BA Sparta Praha 10.10.2021 11:00 89:35 (28:9 55:18 70:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 10.10.2021, 11:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

18. Tygři Praha - BK Loko Plzeň 10.10.2021 15:00 78:45 (16:17 35:21 60:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 10.10.2021, 15:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Kocián Michal (1.000/1.500)

19. Sokol Písek - Sokol Pražský 10.10.2021 10:00 102:72 (21:23 53:41 80:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 10.10.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Bendová Linda (1.000/1.000)
Billík Dennis (1.000/1.000)

20. BK Lions J. Hradec - Válečníci Děčín 10.10.2021 10:00 76:60 (18:13 39:27 55:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 10.10.2021, 10:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Mynarčík Petr (2.000/1.000)
Bráblík Jan (2.000/1.000)

6. kolo
21. Válečníci Děčín - USK Praha 23.10.2021 09:00 61:67 (15:14 34:31 51:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 23.10.2021, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.500)
Lunhul Vladislav (1.000/2.000)

22. Sokol Pražský - Tygři Praha 14.11.2021 11:00 74:58 (22:13 46:27 63:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 14.11.2021, 11:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

23. BK Loko Plzeň - Sokol Písek 23.10.2021 18:30 66:86 (12:17 18:42 36:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 23.10.2021, 18:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.500/2.000)
Podhůrský Pavel (1.000/1.000)

24. BA Sparta Praha - BK Lions J. Hradec 23.10.2021 11:00 53:89 (20:22 29:41 41:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 23.10.2021, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Reitzová Patricie-Anna (1.000/2.000)
Tesař Michal (1.000/2.000)

7. kolo
25. Válečníci Děčín - Tygři Praha 04.01.2022 19:00 45:83 (15:20 27:43 36:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 04.01.2022, 19:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Shumskyy Vitaliy (1.000/1.000)

26. Sokol Pražský - USK Praha 22.10.2021 17:00 83:55 (28:16 52:33 63:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 22.10.2021, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/3.000)
Reitzová Patricie-Anna (1.000/2.500)

27. BK Loko Plzeň - BK Lions J. Hradec 24.10.2021 13:30 100:68 (17:11 42:31 81:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 24.10.2021, 13:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/2.000)
Podhůrský Pavel (1.000/2.000)

28. BA Sparta Praha - Sokol Písek 24.10.2021 09:00 54:81 (17:28 27:53 42:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 24.10.2021, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Reitzová Patricie-Anna (1.000/2.000)
Tesař Michal (1.000/1.500)

8. kolo
29. BK Lions J. Hradec - Sokol Písek 30.11.2021 18:00 58:105 (11:26 24:50 37:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 30.11.2021, 18:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Veis Martin (2.000/1.500)
Zavřel Maxmilian (2.000/2.000)

30. Sokol Pražský - Válečníci Děčín 14.12.2021 18:30 74:65 (17:18 41:35 59:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 14.12.2021, 18:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Melichárek Ivo (1.000/1.000)
Šenk Pavel (1.000/1.000)

31. BA Sparta Praha - BK Loko Plzeň 14.11.2021 11:00 43:80 (10:25 18:49 32:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 14.11.2021, 11:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Tesař Michal (1.000/1.000)
Bakajsa Michal (1.000/1.000)

32. Tygři Praha - USK Praha 09.12.2021 18:40 85:79 (25:21 46:41 72:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 09.12.2021, 18:40:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Kalabza Lukáš (1.000/3.000)
Billík Dennis (1.000/1.500)

9. kolo
33. Tygři Praha - Sokol Písek 27.11.2021 14:00 71:77 (12:21 24:36 43:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 27.11.2021, 14:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/1.000)
Lysov Fedor (1.000/1.500)

34. USK Praha - BK Lions J. Hradec 04.01.2022 16:00 89:62 (25:16 46:31 73:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 04.01.2022, 16:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/2.000)
Kočovský Dominik (1.000/2.000)

35. BA Sparta Praha - Válečníci Děčín 05.01.2022 18:15 54:69 (7:17 28:35 41:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 05.01.2022, 18:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Karwowska Klaudia (1.000/1.000)

36. BK Loko Plzeň - Sokol Pražský 27.11.2021 17:30 109:76 (26:19 47:39 82:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 27.11.2021, 17:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Kuncl Michal (1.000/1.000)

10. kolo
37. USK Praha - Sokol Písek 23.11.2021 17:30 54:78 (13:22 26:46 40:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 23.11.2021, 17:30:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Výborný Dominik (1.000/1.000)
Billík Dennis (1.000/1.000)

38. Tygři Praha - BK Lions J. Hradec 28.11.2021 13:00 80:57 (19:14 35:36 64:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 28.11.2021, 13:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Kovačovič Matej (1.000/2.000)
Lysov Fedor (1.000/2.000)

39. BK Loko Plzeň - Válečníci Děčín 28.11.2021 13:30 99:86 (30:29 56:41 79:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 28.11.2021, 13:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Kalabza Lukáš (1.000/1.000)
Podhůrský Pavel (1.000/1.000)

40. BA Sparta Praha - Sokol Pražský 06.01.2022 19:15 40:64 (11:17 16:33 29:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 06.01.2022, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej (1.000/1.000)
Koc Ondřej (1.000/1.000)

11. kolo
41. BA Sparta Praha - USK Praha 11.12.2021 09:00 42:61 (9:15 19:27 29:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 11.12.2021, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Musil Jan (1.000/1.000)
Vampola Jakub (1.000/1.500)

42. BK Loko Plzeň - Tygři Praha 11.12.2021 17:00 84:77 (23:27 45:44 61:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 11.12.2021, 17:00:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.000/2.500)
Podhůrský Pavel (1.000/2.500)

43. Sokol Pražský - Sokol Písek 11.12.2021 16:00 78:98 (13:33 25:56 49:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 11.12.2021, 16:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (2.000/1.000)
Vyhlídal Michal (2.000/1.000)

44. Válečníci Děčín - BK Lions J. Hradec 11.12.2021 13:15 69:76 (19:18 33:39 50:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 11.12.2021, 13:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Hendrych Jan (1.000/2.000)
Mycak Michael (1.000/2.000)

12. kolo
45. BK Loko Plzeň - USK Praha 12.12.2021 13:30 64:75 (11:26 30:39 51:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 12.12.2021, 13:30:00

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Podhůrský Pavel (1.000/1.500)

46. BA Sparta Praha - Tygři Praha 12.12.2021 09:00 64:68 (19:15 27:41 45:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 12.12.2021, 09:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.000/2.000)
Neubauer Jan (1.000/1.000)

47. Válečníci Děčín - Sokol Písek 12.12.2021 10:00 37:103 (13:27 24:55 30:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 12.12.2021, 10:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Barták Matěj (1.000/1.000)
Billík Dennis (1.000/1.000)

48. Sokol Pražský - BK Lions J. Hradec 12.12.2021 11:00 64:55 (23:20 33:36 53:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 12.12.2021, 11:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (2.000/2.000)
Vyhlídal Michal (1.500/2.000)

13. kolo
49. Tygři Praha - Válečníci Děčín 08.01.2022 17:00 81:68 (22:15 40:39 62:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 08.01.2022, 17:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000)
Vampola Jakub (1.000/1.000)

50. USK Praha - Sokol Pražský 05.01.2022 15:00 87:56 (30:9 56:23 72:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 05.01.2022, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Kočovský Dominik (1.000/1.000)
Billík Dennis (1.000/1.000)

51. BK Lions J. Hradec - BK Loko Plzeň 14.12.2021 17:30 81:72 (22:15 45:30 55:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 14.12.2021, 17:30:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Peterková Lucie (2.000/1.000)
Dub Michal (2.000/1.000)

52. Sokol Písek - BA Sparta Praha 08.01.2022 15:00 112:45 (27:10 61:21 80:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 08.01.2022, 15:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000)
Petrák Jakub (1.000/1.000)

14. kolo
53. USK Praha - Válečníci Děčín 21.12.2021 15:00 92:56 (23:17 46:30 73:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 21.12.2021, 15:00:00

místo: SH Folimanka, Praha 2

rozhodčí:
Lejčko Jan (2.500/1.000)
Billík Dennis (1.000/1.000)

54. Tygři Praha - Sokol Pražský 09.01.2022 13:00 76:66 (21:17 42:33 63:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 09.01.2022, 13:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Bakajsa Michal (1.000/2.000)
Vampola Jakub (1.000/2.000)

55. Sokol Písek - BK Loko Plzeň 09.01.2022 09:30 78:50 (23:9 47:23 61:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 09.01.2022, 09:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Kocián Michal (1.000/1.000)
Petrák Jakub (1.000/1.000)

56. BK Lions J. Hradec - BA Sparta Praha 09.01.2022 10:00 90:56 (22:13 55:30 80:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 09.01.2022, 10:00:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Mynarčík Petr (2.000/1.000)
Kubeš Michal (2.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.