image

kadeti U17 / extraliga / ročník 2021/22 / skupina B


tabulka
1. Tygři Brno 14 14 0 1110:891 28
2. BK Opava 14 9 5 1119:1010 23
3. BK NH Ostrava 14 9 5 1154:945 23
4. BA Nymburk 14 9 5 1002:956 23
5. BASKET Brno 14 6 8 999:956 20
6. BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 5 9 1009:1167 19
7. BK Snakes Ostrava 14 4 10 919:1099 18
8. BCM Orli Prostějov 14 0 14 947:1235 14
1. kolo
57. BK VIVIDBOOKS Pardubice - BA Nymburk 03.12.2021 15:30 46:71 (10:18 17:40 33:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
1. kolo, zápas č. 57

datum: 03.12.2021, 15:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.000/1.000)
Theodor Pavel (1.000/1.000)

58. BCM Orli Prostějov - BK Opava 15.11.2021 18:30 69:87 (12:29 36:46 50:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
1. kolo, zápas č. 58

datum: 15.11.2021, 18:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Hecl Jan (2.000/1.000)
Vildová Linda (2.500/1.000)

59. Snakes Ostrava - NH Ostrava 13.11.2021 16:00 76:79 (16:31 39:41 55:60 71:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
1. kolo, zápas č. 59

datum: 13.11.2021, 16:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.000/1.500)
Giecek Adam (1.000/3.000)

60. Tygři Brno - BASKET Brno 13.11.2021 16:00 72:59 (17:17 37:36 60:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
1. kolo, zápas č. 60

datum: 13.11.2021, 16:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Kult Michal (1.000/1.000)
Sekáč Martin (1.000/1.000)

2. kolo
61. BK VIVIDBOOKS Pardubice - Tygři Brno 25.09.2021 16:00 68:91 (14:25 33:52 50:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
2. kolo, zápas č. 61

datum: 25.09.2021, 16:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.500/1.000)
Janík Karel (1.500/1.000)

62. BA Nymburk - BASKET Brno 25.09.2021 17:00 69:56 (19:18 36:30 50:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
2. kolo, zápas č. 62

datum: 25.09.2021, 17:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Vyhlídal Michal (1.500/1.000)
Vlach Ondřej (1.500/1.000)

63. BCM Orli Prostějov - Snakes Ostrava 25.09.2021 16:00 77:82 (24:15 35:36 60:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
2. kolo, zápas č. 63

datum: 25.09.2021, 16:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.500/1.000)
Chodura Ondřej (1.500/1.000)

64. BK Opava - NH Ostrava 25.09.2021 15:00 76:69 (21:12 33:36 53:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
2. kolo, zápas č. 64

datum: 25.09.2021, 15:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/2.500)
Veselý Ondřej (1.000/2.500)

3. kolo
65. BK VIVIDBOOKS Pardubice - BASKET Brno 26.09.2021 10:00 89:84 (20:17 40:48 62:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
3. kolo, zápas č. 65

datum: 26.09.2021, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Josefus Ondřej (1.500/1.000)
Janík Karel (1.500/1.000)

66. BA Nymburk - Tygři Brno 26.09.2021 10:00 70:77 (0:0 36:32 54:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
3. kolo, zápas č. 66

datum: 26.09.2021, 10:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Scholze Štěpán (1.500/1.000)
Vlach Ondřej (1.500/1.000)

67. BCM Orli Prostějov - NH Ostrava 26.09.2021 11:00 55:98 (14:28 30:53 48:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
3. kolo, zápas č. 67

datum: 26.09.2021, 11:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kremser Jakub (2.000/1.000)
Chodura Ondřej (2.000/1.500)

68. BK Opava - Snakes Ostrava 26.09.2021 11:00 117:80 (30:25 65:48 95:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
3. kolo, zápas č. 68

datum: 26.09.2021, 11:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/4.000)
Veselý Ondřej (1.000/3.000)

4. kolo
69. Tygři Brno - Snakes Ostrava 09.10.2021 15:15 80:64 (26:27 44:34 63:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
4. kolo, zápas č. 69

datum: 09.10.2021, 15:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Křičková Lenka (1.000/1.000)
Hudec Filip (1.000/1.000)

70. BASKET Brno - NH Ostrava 09.10.2021 11:00 70:67 (16:18 32:40 49:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
4. kolo, zápas č. 70

datum: 09.10.2021, 11:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.000/1.500)
Račanský Martin (1.000/3.500)

71. BK VIVIDBOOKS Pardubice - BCM Orli Prostějov 09.10.2021 17:00 81:80 (17:28 36:43 65:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
4. kolo, zápas č. 71

datum: 09.10.2021, 17:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.500/2.500)
Shumskyy Vitaliy (2.500/2.500)

72. BA Nymburk - BK Opava 09.10.2021 17:00 59:87 (15:21 31:42 44:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
4. kolo, zápas č. 72

datum: 09.10.2021, 17:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.500/1.000)
Havlíček Petr (1.500/1.000)

5. kolo
73. Tygři Brno - NH Ostrava 10.10.2021 13:00 72:62 (9:19 32:33 55:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
5. kolo, zápas č. 73

datum: 10.10.2021, 13:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.500)
Račanský Martin (1.000/3.500)

74. BASKET Brno - Snakes Ostrava 10.10.2021 11:00 90:53 (26:9 51:29 71:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
5. kolo, zápas č. 74

datum: 10.10.2021, 11:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.000/1.000)
Hudec Filip (1.000/1.000)

75. BK VIVIDBOOKS Pardubice - BK Opava 10.10.2021 10:00 69:87 (16:25 31:48 51:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
5. kolo, zápas č. 75

datum: 10.10.2021, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hruša Petr (1.500/1.000)
Shumskyy Vitaliy (2.500/1.000)

76. BA Nymburk - BCM Orli Prostějov 10.10.2021 09:30 80:63 (21:24 43:36 62:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
5. kolo, zápas č. 76

datum: 10.10.2021, 09:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav (1.000/1.500)
Havlíček Petr (1.000/1.500)

6. kolo
77. BCM Orli Prostějov - Tygři Brno 04.01.2022 18:30 62:97 (13:23 26:49 45:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
6. kolo, zápas č. 77

datum: 04.01.2022, 18:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.500/1.000)
Válek Jakub (1.500/1.000)

78. BK Opava - BASKET Brno 23.10.2021 14:00 81:77 (21:25 39:44 60:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
6. kolo, zápas č. 78

datum: 23.10.2021, 14:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000)

79. Snakes Ostrava - BK VIVIDBOOKS Pardubice 17.11.2021 16:00 65:71 (16:9 30:27 47:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
6. kolo, zápas č. 79

datum: 17.11.2021, 16:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Sýkora Václav (1.000/1.500)
Opletal Petr (1.000/1.500)

80. NH Ostrava - BA Nymburk 23.10.2021 14:30 84:55 (13:10 33:34 63:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
6. kolo, zápas č. 80

datum: 23.10.2021, 14:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Nehoda Pavel (1.500/1.500)
Chodura Ondřej (2.000/1.500)

7. kolo
81. BCM Orli Prostějov - BASKET Brno 18.11.2021 17:30 63:69 (21:9 37:27 53:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
7. kolo, zápas č. 81

datum: 18.11.2021, 17:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Kremser Jakub (2.000/1.000)
Hudec Filip (2.500/1.000)

82. BK Opava - Tygři Brno 24.10.2021 11:00 65:69 (24:11 37:28 52:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
7. kolo, zápas č. 82

datum: 24.10.2021, 11:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Nevřela Tomáš (1.000/1.000)

83. Snakes Ostrava - BA Nymburk 24.10.2021 09:15 64:69 (25:14 39:33 47:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
7. kolo, zápas č. 83

datum: 24.10.2021, 09:15:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000)
Hudec Filip (1.000/1.000)

84. NH Ostrava - BK VIVIDBOOKS Pardubice 18.12.2021 12:00 109:73 (27:21 48:41 87:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
7. kolo, zápas č. 84

datum: 18.12.2021, 12:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Nevřela Tomáš (1.500/1.500)
Přidal Matouš (1.500/1.500)

8. kolo
85. BA Nymburk - BK VIVIDBOOKS Pardubice 08.12.2021 18:00 84:58 (16:18 41:35 60:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
8. kolo, zápas č. 85

datum: 08.12.2021, 18:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000)
Vyhlídal Michal (1.500/1.000)

86. BK Opava - BCM Orli Prostějov 14.11.2021 11:00 100:60 (25:17 48:28 68:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
8. kolo, zápas č. 86

datum: 14.11.2021, 11:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/2.000)
Ščurek Vojtěch (1.000/2.000)

87. NH Ostrava - Snakes Ostrava 14.11.2021 12:00 94:33 (26:7 50:12 74:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
8. kolo, zápas č. 87

datum: 14.11.2021, 12:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Kavan Jonáš (1.000/1.000)
Rusz Ondřej (1.000/1.000)

88. BASKET Brno - Tygři Brno 14.11.2021 12:00 69:74 (19:19 38:43 50:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
8. kolo, zápas č. 88

datum: 14.11.2021, 12:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Kubeš Michal (1.000/1.000)

9. kolo
89. BASKET Brno - BK VIVIDBOOKS Pardubice 27.11.2021 09:30 84:57 (26:14 54:27 77:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
9. kolo, zápas č. 89

datum: 27.11.2021, 09:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/1.500)
Sekáč Martin (1.000/1.500)

90. Tygři Brno - BA Nymburk 27.11.2021 11:45 68:66 (18:18 31:33 54:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
9. kolo, zápas č. 90

datum: 27.11.2021, 11:45:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/1.000)
Holaň Dominik (1.000/1.000)

91. NH Ostrava - BCM Orli Prostějov 17.12.2021 10:30 106:79 (31:17 62:34 82:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
9. kolo, zápas č. 91

datum: 17.12.2021, 10:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Kremser Jakub (1.000/1.000)
Klapetek René (1.000/1.000)

92. Snakes Ostrava - BK Opava 09.12.2021 18:00 80:70 (22:21 42:30 62:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
9. kolo, zápas č. 92

datum: 09.12.2021, 18:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/2.000)
Sýkora Václav (1.000/3.000)

10. kolo
93. Tygři Brno - BK VIVIDBOOKS Pardubice 28.11.2021 13:30 84:62 (18:11 41:24 62:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
10. kolo, zápas č. 93

datum: 28.11.2021, 13:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Škaroupka Michal (1.000/1.500)
Dolejš Václav (1.000/3.000)

94. BASKET Brno - BA Nymburk 28.11.2021 11:15 69:84 (15:24 37:42 53:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
10. kolo, zápas č. 94

datum: 28.11.2021, 11:15:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Mynarčík Petr (1.000/1.000)
Renc Jan (1.000/1.000)

95. Snakes Ostrava - BCM Orli Prostějov 06.01.2022 18:00 89:68 (24:11 37:31 63:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
10. kolo, zápas č. 95

datum: 06.01.2022, 18:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/2.000)
Ščurek Vojtěch (1.000/2.000)

96. NH Ostrava - BK Opava 05.01.2022 17:30 75:61 (29:13 37:25 59:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
10. kolo, zápas č. 96

datum: 05.01.2022, 17:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.500/1.500)
Slovák Michal (1.500/1.500)

11. kolo
97. NH Ostrava - Tygři Brno 11.12.2021 12:00 71:78 (19:17 39:33 53:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
11. kolo, zápas č. 97

datum: 11.12.2021, 12:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/2.000)
Přidal Matouš (1.500/2.000)

98. Snakes Ostrava - BASKET Brno 11.12.2021 16:00 59:47 (13:14 36:23 48:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
11. kolo, zápas č. 98

datum: 11.12.2021, 16:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Krčmář Dominik (1.000/1.000)
Kraina Tomáš (1.000/1.000)

99. BK Opava - BK VIVIDBOOKS Pardubice 11.12.2021 15:00 88:66 (34:14 49:40 74:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
11. kolo, zápas č. 99

datum: 11.12.2021, 15:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.500)
Ščurek Vojtěch (1.500/2.000)

100. BCM Orli Prostějov - BA Nymburk 11.12.2021 15:00 67:79 (14:22 32:40 51:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
11. kolo, zápas č. 100

datum: 11.12.2021, 15:00:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Račanský Martin (2.000/2.000)
Vildová Linda (2.000/1.500)

12. kolo
101. Snakes Ostrava - Tygři Brno 12.12.2021 09:30 45:60 (15:9 24:29 32:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
12. kolo, zápas č. 101

datum: 12.12.2021, 09:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Krčmář Dominik (1.000/3.000)
Kraina Tomáš (1.000/3.000)

102. NH Ostrava - BASKET Brno 12.12.2021 08:30 76:61 (24:16 43:31 58:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
12. kolo, zápas č. 102

datum: 12.12.2021, 08:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.500/1.000)
Přidal Matouš (1.500/1.000)

103. BCM Orli Prostějov - BK VIVIDBOOKS Pardubice 12.12.2021 11:30 88:93 (22:24 42:46 68:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
12. kolo, zápas č. 103

datum: 12.12.2021, 11:30:00

místo: Sportcentrum DDM 1, Prostějov

rozhodčí:
Baďura Ota (2.000/2.000)
Vildová Linda (2.000/2.500)

104. BK Opava - BA Nymburk 12.12.2021 11:00 76:59 (21:10 41:31 66:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
12. kolo, zápas č. 104

datum: 12.12.2021, 11:00:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.500)
Ščurek Vojtěch (1.500/1.500)

13. kolo
105. BASKET Brno - BCM Orli Prostějov 08.01.2022 13:00 83:56 (14:13 37:26 62:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
13. kolo, zápas č. 105

datum: 08.01.2022, 13:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Karabínová Natálie (1.000/1.500)
Veis Martin (1.000/1.500)

106. Tygři Brno - BK Opava 08.01.2022 17:00 97:68 (30:19 52:38 75:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
13. kolo, zápas č. 106

datum: 08.01.2022, 17:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.000)

107. BA Nymburk - Snakes Ostrava 08.01.2022 17:00 75:67 (23:16 42:30 59:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
13. kolo, zápas č. 107

datum: 08.01.2022, 17:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.500/4.000)
Scholze Štěpán (1.500/2.000)

108. BK VIVIDBOOKS Pardubice - NH Ostrava 08.01.2022 16:00 74:90 (19:20 39:42 62:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
13. kolo, zápas č. 108

datum: 08.01.2022, 16:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000)
Vlach Ondřej (2.500/1.500)

14. kolo
109. Tygři Brno - BCM Orli Prostějov 09.01.2022 12:00 91:60 (27:8 44:38 67:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
14. kolo, zápas č. 109

datum: 09.01.2022, 12:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.500)
Nehoda Pavel (1.000/1.500)

110. BASKET Brno - BK Opava 09.01.2022 10:00 81:56 (15:16 37:33 59:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
14. kolo, zápas č. 110

datum: 09.01.2022, 10:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.000)

111. BK VIVIDBOOKS Pardubice - Snakes Ostrava 09.01.2022 10:00 102:62 (19:17 51:26 71:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
14. kolo, zápas č. 111

datum: 09.01.2022, 10:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Svoboda Martin (1.000/1.000)
Vlach Ondřej (2.000/1.000)

112. BA Nymburk - NH Ostrava 09.01.2022 12:00 82:74 (12:22 32:38 58:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, extraliga
skupina B
14. kolo, zápas č. 112

datum: 09.01.2022, 12:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Dub Michal (1.500/3.500)
Scholze Štěpán (1.500/3.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.