image

muži / Oblasti / ročník 2021/22 / Oblastní přebor II / Základní


tabulka
1. T.J. Sokol Podolí A 20 18 2 1654:1104 38
2. TJ Sokol Moravská Nová Ves 20 17 3 1696:1230 37
3. TJ Slavia Kroměříž B 20 15 5 1545:1190 35
4. Jiskra Kyjov B 20 13 7 1437:1273 33
5. Sokol Bystřice nad Pern. 20 12 8 1391:1295 32
6. BK Velké Meziříčí 20 9 11 1118:1277 29
7. INMEDIAS Mikulov 20 8 12 1115:1301 28
8. TJ Znojmo 20 6 14 1109:1218 26
9. TJ Třebíč C 20 5 15 1096:1491 25
10. SK Slavičín 20 4 16 1112:1318 24
11. TJ Spartak Hluk 20 3 17 965:1541 23
1. kolo
1. TJ Znojmo - Jiskra Kyjov B 08.01.2022 14:30 65:55 (9:12 37:23 51:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
1. kolo, zápas č. 1

datum: 08.01.2022, 14:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Chlup Aleš

2. Spartak Hluk - SK Slavičín 28.01.2022 20:00 68:65 (16:12 36:31 53:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
1. kolo, zápas č. 2

datum: 28.01.2022, 20:00:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Kotala Dominik
Kraváček Břetislav

3. Slavia Kroměříž B - INMEDIAS Mikulov 08.01.2022 15:30 107:48 (14:13 38:27 70:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
1. kolo, zápas č. 3

datum: 08.01.2022, 15:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Kryštof Pavel
Slavík Josef

4. T.J. Sokol Podolí A - TJ Sokol Bystřice nad Pern. 08.01.2022 18:00 77:76 (24:15 36:35 54:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
1. kolo, zápas č. 4

datum: 08.01.2022, 18:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Slezák Jiří
Olbort Jan

5. BK Velké Meziříčí - TJ Třebíč C 08.01.2022 17:00 72:41 (18:8 33:17 53:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
1. kolo, zápas č. 5

datum: 08.01.2022, 17:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

2. kolo
7. TJ Znojmo - TJ Sokol Moravská Nová Ves 17.10.2021 10:00 58:65 (18:18 30:37 43:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
2. kolo, zápas č. 7

datum: 17.10.2021, 10:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Marek Vojtěch

9. Spartak Hluk - BK Velké Meziříčí 09.10.2021 11:00 48:52 (10:17 23:26 40:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
2. kolo, zápas č. 9

datum: 09.10.2021, 11:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Kryštof Pavel
Antoš Adam

10. SK Slavičín - TJ Třebíč C 09.10.2021 16:30 78:60 (25:10 38:19 62:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
2. kolo, zápas č. 10

datum: 09.10.2021, 16:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Kotala Dominik
Kraváček Břetislav

11. Slavia Kroměříž B - T.J. Sokol Podolí A 09.10.2021 17:30 48:52 (11:5 22:25 39:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
2. kolo, zápas č. 11

datum: 09.10.2021, 17:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Baďura Ota
Slavík Josef

12. INMEDIAS Mikulov - TJ Sokol Bystřice nad Pern. 09.10.2021 18:00 46:59 (10:22 17:33 28:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
2. kolo, zápas č. 12

datum: 09.10.2021, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Slezák Jiří
Buryšek Zdeněk

3. kolo
14. Jiskra Kyjov B - TJ Sokol Moravská Nová Ves 10.10.2021 13:00 79:67 (21:18 43:38 59:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
3. kolo, zápas č. 14

datum: 10.10.2021, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vybíral Michal
Koch Martin

15. Spartak Hluk - TJ Třebíč C 10.10.2021 10:00 48:50 (16:15 26:25 37:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
3. kolo, zápas č. 15

datum: 10.10.2021, 10:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Vybíral Michal
Koch Martin

16. SK Slavičín - BK Velké Meziříčí 10.10.2021 09:30 51:46 (13:11 25:22 35:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
3. kolo, zápas č. 16

datum: 10.10.2021, 09:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Kotala Dominik
Kraváček Břetislav

17. Slavia Kroměříž B - TJ Sokol Bystřice nad Pern. 10.10.2021 10:00 69:63 (24:18 35:27 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
3. kolo, zápas č. 17

datum: 10.10.2021, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Slezák Jiří
Slavík Josef

18. INMEDIAS Mikulov - T.J. Sokol Podolí A 10.10.2021 10:30 41:98 (9:29 21:47 38:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
3. kolo, zápas č. 18

datum: 10.10.2021, 10:30:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Frass Rastislav
Baron Martin

4. kolo
19. TJ Sokol Moravská Nová Ves - T.J. Sokol Podolí A 22.10.2021 19:45 71:66 (19:28 37:41 52:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
4. kolo, zápas č. 19

datum: 22.10.2021, 19:45:00

místo: ZŠ a MŠ Břeclav, Břeclav,Charvatská Nová Ves

rozhodčí:
Vybíral Michal
Koch Martin

21. BK Velké Meziříčí - Slavia Kroměříž B 23.10.2021 18:00 49:61 (15:9 36:21 39:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
4. kolo, zápas č. 21

datum: 23.10.2021, 18:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Friedl Miroslav
Kazda Petr

22. TJ Třebíč C - INMEDIAS Mikulov 23.10.2021 16:00 73:52 (15:19 32:26 54:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
4. kolo, zápas č. 22

datum: 23.10.2021, 16:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Chlup Aleš

23. TJ Znojmo - Spartak Hluk 23.10.2021 18:30 60:68 (13:15 28:30 40:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
4. kolo, zápas č. 23

datum: 23.10.2021, 18:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Olbort Jan

24. Jiskra Kyjov B - SK Slavičín 30.10.2021 16:00 65:45 (17:14 35:29 51:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
4. kolo, zápas č. 24

datum: 30.10.2021, 16:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Slezák Jiří
Koch Martin

5. kolo
25. TJ Sokol Moravská Nová Ves - TJ Sokol Bystřice nad Pern. 24.10.2021 10:00 75:68 (19:17 38:45 58:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
5. kolo, zápas č. 25

datum: 24.10.2021, 10:00:00

místo: ZŠ a MŠ Břeclav, Břeclav,Charvatská Nová Ves

rozhodčí:
Kotala Dominik
Kryštof Pavel

27. BK Velké Meziříčí - INMEDIAS Mikulov 24.10.2021 11:00 61:48 (10:8 24:22 48:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
5. kolo, zápas č. 27

datum: 24.10.2021, 11:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kazda Petr
Friedl Miroslav

28. TJ Třebíč C - Slavia Kroměříž B 24.10.2021 10:00 59:107 (19:20 25:53 47:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
5. kolo, zápas č. 28

datum: 24.10.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Chlup Aleš

29. TJ Znojmo - SK Slavičín 18.12.2021 14:00 60:44 (23:13 35:24 47:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
5. kolo, zápas č. 29

datum: 18.12.2021, 14:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Zavřel Maxmilian
Strmiska Zdeněk

30. Jiskra Kyjov B - Spartak Hluk 24.10.2021 11:00 94:55 (27:17 53:32 73:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
5. kolo, zápas č. 30

datum: 24.10.2021, 11:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vybíral Michal
Koch Martin

6. kolo
31. Spartak Hluk - TJ Sokol Moravská Nová Ves 13.11.2021 17:00 60:84 (6:22 19:49 40:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
6. kolo, zápas č. 31

datum: 13.11.2021, 17:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Vybíral Michal
Koch Martin

33. Slavia Kroměříž B - TJ Znojmo 13.11.2021 16:00 68:54 (10:10 35:28 53:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
6. kolo, zápas č. 33

datum: 13.11.2021, 16:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Válek Jakub
Veselý Ondřej

34. INMEDIAS Mikulov - Jiskra Kyjov B 13.11.2021 18:00 58:56 (18:12 36:28 52:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
6. kolo, zápas č. 34

datum: 13.11.2021, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Kučírek Pavel
Kočí Jaroslav

35. T.J. Sokol Podolí A - BK Velké Meziříčí 13.11.2021 18:00 78:51 (27:15 44:22 66:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
6. kolo, zápas č. 35

datum: 13.11.2021, 18:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Račanský Martin
Sehnal Jiří

36. TJ Sokol Bystřice nad Pern. - TJ Třebíč C 13.11.2021 17:00 87:50 (24:15 44:24 66:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
6. kolo, zápas č. 36

datum: 13.11.2021, 17:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Kazda Petr
Friedl Miroslav

7. kolo
38. SK Slavičín - TJ Sokol Moravská Nová Ves 14.11.2021 09:30 54:91 (11:23 21:50 39:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
7. kolo, zápas č. 38

datum: 14.11.2021, 09:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Kryštof Pavel
Slavík Josef

39. Slavia Kroměříž B - Jiskra Kyjov B 14.11.2021 13:00 84:78 (22:20 42:41 66:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
7. kolo, zápas č. 39

datum: 14.11.2021, 13:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Válek Jakub
Veselý Ondřej

40. INMEDIAS Mikulov - TJ Znojmo 12.11.2021 18:30 64:54 (19:10 32:24 47:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
7. kolo, zápas č. 40

datum: 12.11.2021, 18:30:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

41. T.J. Sokol Podolí A - TJ Třebíč C 14.11.2021 10:00 99:52 (30:13 56:24 81:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
7. kolo, zápas č. 41

datum: 14.11.2021, 10:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Račanský Martin
Buryšek Zdeněk

42. TJ Sokol Bystřice nad Pern. - BK Velké Meziříčí 14.11.2021 11:00 87:61 (27:10 40:32 63:54 87:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
7. kolo, zápas č. 42

datum: 14.11.2021, 11:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Slezák Jiří
Olbort Jan

8. kolo
43. TJ Sokol Moravská Nová Ves - BK Velké Meziříčí 26.11.2021 19:45 100:69 (19:19 44:33 78:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
8. kolo, zápas č. 43

datum: 26.11.2021, 19:45:00

místo: ZŠ a MŠ Břeclav, Břeclav,Charvatská Nová Ves

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Chlup Aleš

45. T.J. Sokol Podolí A - TJ Znojmo 27.11.2021 14:00 79:57 (28:11 46:26 60:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
8. kolo, zápas č. 45

datum: 27.11.2021, 14:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Chlup Aleš

46. TJ Sokol Bystřice nad Pern. - Jiskra Kyjov B 27.11.2021 17:00 60:51 (19:9 39:21 47:37 60:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
8. kolo, zápas č. 46

datum: 27.11.2021, 17:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Kazda Petr
Veselý Rostislav ml.

47. Spartak Hluk - Slavia Kroměříž B 27.11.2021 17:00 49:91 (17:16 3:24 8:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
8. kolo, zápas č. 47

datum: 27.11.2021, 17:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Kryštof Pavel

48. SK Slavičín - INMEDIAS Mikulov 27.11.2021 16:30 41:64 (13:13 27:28 31:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
8. kolo, zápas č. 48

datum: 27.11.2021, 16:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Vybíral Michal
Koch Martin

9. kolo
49. TJ Sokol Moravská Nová Ves - TJ Třebíč C 04.03.2022 19:30 102:46 (22:17 48:24 73:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
9. kolo, zápas č. 49

datum: 04.03.2022, 19:30:00

místo: ZŠ a MŠ Břeclav, Břeclav,Charvatská Nová Ves

rozhodčí:
Vybíral Michal
Juránek Zdeněk

51. TJ Sokol Bystřice nad Pern. - TJ Znojmo 28.11.2021 11:00 64:58 (24:16 38:32 47:42 64:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
9. kolo, zápas č. 51

datum: 28.11.2021, 11:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Kazda Petr
Veselý Rostislav ml.

52. T.J. Sokol Podolí A - Jiskra Kyjov B 13.02.2022 10:00 82:61 (18:8 39:33 59:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
9. kolo, zápas č. 52

datum: 13.02.2022, 10:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Sehnal Jiří
Chlup Aleš

53. Spartak Hluk - INMEDIAS Mikulov 28.11.2021 10:00 44:75 (6:20 20:35 34:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
9. kolo, zápas č. 53

datum: 28.11.2021, 10:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Kryštof Pavel

54. SK Slavičín - Slavia Kroměříž B 28.11.2021 09:30 53:85 (7:21 19:49 36:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
9. kolo, zápas č. 54

datum: 28.11.2021, 09:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Vybíral Michal
Koch Martin

10. kolo
55. Slavia Kroměříž B - TJ Sokol Moravská Nová Ves 11.12.2021 17:30 56:64 (20:17 32:33 36:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
10. kolo, zápas č. 55

datum: 11.12.2021, 17:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Hudec Filip
Bešina Marek

57. T.J. Sokol Podolí A - Spartak Hluk 09.04.2022 15:00 98:29 (20:12 50:18 73:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
10. kolo, zápas č. 57

datum: 09.04.2022, 15:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Novotný Tomáš
Borek Dan

58. TJ Sokol Bystřice nad Pern. - SK Slavičín 24.04.2022 10:00 69:66 (14:10 33:25 50:44 69:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
10. kolo, zápas č. 58

datum: 24.04.2022, 10:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Kazda Petr
Friedl Miroslav

59. BK Velké Meziříčí - TJ Znojmo 11.12.2021 17:00 46:54 (13:10 26:27 31:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
10. kolo, zápas č. 59

datum: 11.12.2021, 17:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Veselý Rostislav ml.
Veselý Rostislav

60. TJ Třebíč C - Jiskra Kyjov B 06.03.2022 10:00 54:82 (16:18 27:42 38:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
10. kolo, zápas č. 60

datum: 06.03.2022, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

11. kolo
62. INMEDIAS Mikulov - TJ Sokol Moravská Nová Ves 10.12.2021 18:30 61:68 (10:17 29:34 42:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
11. kolo, zápas č. 62

datum: 10.12.2021, 18:30:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Sehnal Jiří

63. T.J. Sokol Podolí A - SK Slavičín 12.12.2021 84:64 (24:13 47:28 70:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
11. kolo, zápas č. 63

datum: 12.12.2021, 00:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Jansová Kristýna

64. TJ Sokol Bystřice nad Pern. - Spartak Hluk 08.04.2022 19:00 78:37 (24:9 40:26 58:31 78:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
11. kolo, zápas č. 64

datum: 08.04.2022, 19:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Friedl Miroslav
Kazda Petr

65. BK Velké Meziříčí - Jiskra Kyjov B 05.03.2022 17:00 57:68 (17:23 27:37 44:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
11. kolo, zápas č. 65

datum: 05.03.2022, 17:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kazda Petr
Friedl Miroslav

66. TJ Třebíč C - TJ Znojmo 12.12.2021 12:15 52:46 (15:6 25:19 39:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
11. kolo, zápas č. 66

datum: 12.12.2021, 12:15:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Slezák Jiří
Kočí Jaroslav

12. kolo
67. Jiskra Kyjov B - TJ Znojmo 09.01.2022 13:00 70:65 (21:25 35:48 52:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
12. kolo, zápas č. 67

datum: 09.01.2022, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Koch Martin
Dvořák František

68. SK Slavičín - Spartak Hluk 09.01.2022 09:30 78:42 (22:7 42:21 62:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
12. kolo, zápas č. 68

datum: 09.01.2022, 09:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Kryštof Pavel
Antoš Adam

69. INMEDIAS Mikulov - Slavia Kroměříž B 09.01.2022 10:30 57:67 (11:22 25:37 44:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
12. kolo, zápas č. 69

datum: 09.01.2022, 10:30:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Chlup Aleš

70. TJ Sokol Bystřice nad Pern. - T.J. Sokol Podolí A 09.01.2022 11:00 86:83 (29:12 48:29 73:56 86:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
12. kolo, zápas č. 70

datum: 09.01.2022, 11:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Slezák Jiří
Baron Martin

71. TJ Třebíč C - BK Velké Meziříčí 09.01.2022 14:30 54:62 (12:20 22:34 39:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
12. kolo, zápas č. 71

datum: 09.01.2022, 14:30:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kučírek Pavel
Kočí Jaroslav

13. kolo
74. TJ Sokol Moravská Nová Ves - Jiskra Kyjov B 22.01.2022 16:00 107:76 (33:16 67:23 80:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
13. kolo, zápas č. 74

datum: 22.01.2022, 16:00:00

místo: Sokolovna Hodonín, Hodonín

rozhodčí:
Kryštof Pavel
Antoš Adam

75. TJ Třebíč C - Spartak Hluk 22.01.2022 17:00 80:48 (25:11 42:21 57:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
13. kolo, zápas č. 75

datum: 22.01.2022, 17:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Chlup Aleš

76. BK Velké Meziříčí - SK Slavičín 22.01.2022 18:00 42:39 (10:6 22:16 32:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
13. kolo, zápas č. 76

datum: 22.01.2022, 18:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Friedl Miroslav
Kazda Petr

77. TJ Sokol Bystřice nad Pern. - Slavia Kroměříž B 22.01.2022 17:00 53:78 (12:22 28:39 38:57 53:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
13. kolo, zápas č. 77

datum: 22.01.2022, 17:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Josefus Ondřej
Buryšek Zdeněk

78. T.J. Sokol Podolí A - INMEDIAS Mikulov 22.01.2022 18:00 92:61 (27:14 49:28 71:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
13. kolo, zápas č. 78

datum: 22.01.2022, 18:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Krejčiřík Jiří
Strmiska Zdeněk

14. kolo
79. TJ Sokol Moravská Nová Ves - TJ Znojmo 23.01.2022 10:00 83:41 (18:4 35:15 67:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
14. kolo, zápas č. 79

datum: 23.01.2022, 10:00:00

místo: Sokolovna Hodonín, Hodonín

rozhodčí:
Kryštof Pavel
Antoš Adam

81. BK Velké Meziříčí - Spartak Hluk 11.03.2022 19:00 69:47 (15:14 30:27 46:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
14. kolo, zápas č. 81

datum: 11.03.2022, 19:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Friedl Miroslav
Kazda Petr

82. TJ Třebíč C - SK Slavičín 23.01.2022 12:15 84:73 (19:16 43:33 61:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
14. kolo, zápas č. 82

datum: 23.01.2022, 12:15:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Sehnal Jiří

83. T.J. Sokol Podolí A - Slavia Kroměříž B 23.01.2022 10:00 101:78 (34:13 59:40 77:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
14. kolo, zápas č. 83

datum: 23.01.2022, 10:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Račanský Martin
Buryšek Zdeněk

84. TJ Sokol Bystřice nad Pern. - INMEDIAS Mikulov 23.01.2022 11:00 78:51 (27:15 47:30 59:45 78:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
14. kolo, zápas č. 84

datum: 23.01.2022, 11:00:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Jansa Martin
Jansová Kristýna

15. kolo
85. TJ Sokol Bystřice nad Pern. - TJ Sokol Moravská Nová Ves 04.02.2022 18:30 64:79 (18:20 41:40 47:54 64:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
15. kolo, zápas č. 85

datum: 04.02.2022, 18:30:00

místo: ZŠ Bystřice nad Pernšt., Bystřice nad Pern.

rozhodčí:
Friedl Miroslav
Kazda Petr

87. INMEDIAS Mikulov - BK Velké Meziříčí 04.03.2022 18:30 64:44 (12:15 31:25 39:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
15. kolo, zápas č. 87

datum: 04.03.2022, 18:30:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Vidlák Filip

88. Slavia Kroměříž B - TJ Třebíč C 25.03.2022 18:30 73:64 (22:15 44:35 60:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
15. kolo, zápas č. 88

datum: 25.03.2022, 18:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Bešina Marek

89. SK Slavičín - TJ Znojmo 05.02.2022 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
15. kolo, zápas č. 89

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:



90. Spartak Hluk - Jiskra Kyjov B 05.02.2022 17:00 55:65 (13:12 28:22 35:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
15. kolo, zápas č. 90

datum: 05.02.2022, 17:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Slezák Jiří
Olbort Jan

16. kolo
91. T.J. Sokol Podolí A - TJ Sokol Moravská Nová Ves 06.02.2022 10:00 84:71 (22:14 47:21 62:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
16. kolo, zápas č. 91

datum: 06.02.2022, 10:00:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Slezák Jiří

93. Slavia Kroměříž B - BK Velké Meziříčí 02.04.2022 18:30 84:41 (18:11 43:23 64:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
16. kolo, zápas č. 93

datum: 02.04.2022, 18:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Fanta Jiří
Vildová Linda

94. INMEDIAS Mikulov - TJ Třebíč C 22.04.2022 18:30 (52:45) (18:9 32:24 42:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
16. kolo, zápas č. 94

datum: 22.04.2022, 18:30:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Sehnal Jiří

95. Spartak Hluk - TJ Znojmo 06.02.2022 10:00 47:42 (9:14 19:20 32:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
16. kolo, zápas č. 95

datum: 06.02.2022, 10:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Vybíral Michal
Kryštof Pavel

96. SK Slavičín - Jiskra Kyjov B 20.03.2022 14:30 62:72 (13:16 30:39 40:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
16. kolo, zápas č. 96

datum: 20.03.2022, 14:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Slavík Josef

17. kolo
98. TJ Sokol Moravská Nová Ves - SK Slavičín 19.02.2022 16:00 114:55 (32:11 61:25 84:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
17. kolo, zápas č. 98

datum: 19.02.2022, 16:00:00

místo: Sokolovna Hodonín, Hodonín

rozhodčí:
Vybíral Michal
Kryštof Pavel

99. Jiskra Kyjov B - Slavia Kroměříž B 19.02.2022 18:00 53:48 (13:9 24:26 39:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
17. kolo, zápas č. 99

datum: 19.02.2022, 18:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Karafiát Kamil
Renc Jan

100. TJ Znojmo - INMEDIAS Mikulov 19.02.2022 11:30 79:48 (22:9 38:28 59:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
17. kolo, zápas č. 100

datum: 19.02.2022, 11:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Juránek Zdeněk
Vidlák Filip

101. TJ Třebíč C - T.J. Sokol Podolí A 19.02.2022 17:00 29:83 (6:19 15:45 27:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
17. kolo, zápas č. 101

datum: 19.02.2022, 17:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

102. BK Velké Meziříčí - TJ Sokol Bystřice nad Pern. 09.04.2022 17:00 66:59 (21:20 36:29 52:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
17. kolo, zápas č. 102

datum: 09.04.2022, 17:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

18. kolo
103. TJ Sokol Moravská Nová Ves - Spartak Hluk 20.02.2022 10:00 136:57 (28:18 64:33 94:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
18. kolo, zápas č. 103

datum: 20.02.2022, 10:00:00

místo: Sokolovna Hodonín, Hodonín

rozhodčí:
Urbánek Štěpán
Večeřová Tereza

105. TJ Znojmo - Slavia Kroměříž B 19.03.2022 14:00 67:92 (10:16 22:46 50:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
18. kolo, zápas č. 105

datum: 19.03.2022, 14:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Juránek Zdeněk
Vidlák Filip

106. Jiskra Kyjov B - INMEDIAS Mikulov 20.02.2022 13:00 82:54 (16:10 33:26 60:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
18. kolo, zápas č. 106

datum: 20.02.2022, 13:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vybíral Michal
Koch Martin

107. BK Velké Meziříčí - T.J. Sokol Podolí A 10.04.2022 10:00 42:102 (12:27 23:52 34:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
18. kolo, zápas č. 107

datum: 10.04.2022, 10:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kučírek Pavel
Kočí Jaroslav

108. TJ Třebíč C - TJ Sokol Bystřice nad Pern. 20.02.2022 10:00 52:55 (15:13 29:25 39:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
18. kolo, zápas č. 108

datum: 20.02.2022, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kučírek Pavel
Kočí Jaroslav

19. kolo
109. TJ Třebíč C - TJ Sokol Moravská Nová Ves 12.03.2022 19:15 38:103 (11:21 25:43 30:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
19. kolo, zápas č. 109

datum: 12.03.2022, 19:15:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Sekáč Martin
Zavřel Maxmilian

111. TJ Znojmo - TJ Sokol Bystřice nad Pern. 12.03.2022 15:50 78:68 (18:16 32:30 46:58 68:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
19. kolo, zápas č. 111

datum: 12.03.2022, 15:50:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Vidlák Filip

112. Jiskra Kyjov B - T.J. Sokol Podolí A 12.03.2022 18:00 60:74 (12:16 26:33 46:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
19. kolo, zápas č. 112

datum: 12.03.2022, 18:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kult Michal
Vaníček Marek

113. INMEDIAS Mikulov - Spartak Hluk 12.03.2022 18:00 52:32 (5:11 23:16 35:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
19. kolo, zápas č. 113

datum: 12.03.2022, 18:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Slezák Jiří
Buryšek Zdeněk

114. Slavia Kroměříž B - SK Slavičín 12.03.2022 15:30 73:71 (11:18 34:36 52:50 61:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
19. kolo, zápas č. 114

datum: 12.03.2022, 15:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Koch Martin
Kryštof Pavel

20. kolo
115. BK Velké Meziříčí - TJ Sokol Moravská Nová Ves 13.03.2022 10:00 74:68 (17:18 30:27 44:44 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
20. kolo, zápas č. 115

datum: 13.03.2022, 10:00:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kučírek Pavel
Juránek Zdeněk

117. TJ Znojmo - T.J. Sokol Podolí A 13.03.2022 10:00 52:66 (16:13 31:28 44:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
20. kolo, zápas č. 117

datum: 13.03.2022, 10:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Vidlák Filip

118. Jiskra Kyjov B - TJ Sokol Bystřice nad Pern. 13.03.2022 11:00 96:73 (20:16 49:35 76:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
20. kolo, zápas č. 118

datum: 13.03.2022, 11:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vaníček Marek
Kult Michal

119. Slavia Kroměříž B - Spartak Hluk 13.03.2022 11:15 112:31 (27:14 58:20 85:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
20. kolo, zápas č. 119

datum: 13.03.2022, 11:15:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Hendrych Jan
Vildová Linda

120. INMEDIAS Mikulov - SK Slavičín 23.04.2022 17:00 59:56 (15:11 26:22 34:37 49:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
20. kolo, zápas č. 120

datum: 23.04.2022, 17:00:00

místo: Městská SH Mikulov, Mikulov

rozhodčí:
Kubeš Michal
Sehnal Jiří

21. kolo
122. TJ Sokol Moravská Nová Ves - INMEDIAS Mikulov 26.03.2022 16:00 65:60 (10:16 30:27 46:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
21. kolo, zápas č. 122

datum: 26.03.2022, 16:00:00

místo: Sokolovna Hodonín, Hodonín

rozhodčí:
Horký Radim
Buryšek Zdeněk

123. SK Slavičín - T.J. Sokol Podolí A 26.03.2022 16:30 34:67 (3:22 13:31 24:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
21. kolo, zápas č. 123

datum: 26.03.2022, 16:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Kotala Dominik
Pechová Aneta

124. Spartak Hluk - TJ Sokol Bystřice nad Pern. 26.03.2022 17:00 59:71 (11:20 19:33 40:53 59:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
21. kolo, zápas č. 124

datum: 26.03.2022, 17:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Slavík Josef

125. Jiskra Kyjov B - BK Velké Meziříčí 26.03.2022 18:45 85:54 (22:13 43:26 62:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
21. kolo, zápas č. 125

datum: 26.03.2022, 18:45:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Nehoda Pavel
Koch Martin

126. TJ Znojmo - TJ Třebíč C 26.03.2022 14:30 80:59 (18:13 44:27 60:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
21. kolo, zápas č. 126

datum: 26.03.2022, 14:30:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Juránek Zdeněk
Vidlák Filip

22. kolo
127. TJ Sokol Moravská Nová Ves - Slavia Kroměříž B 27.03.2022 10:00 83:64 (26:13 44:36 64:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
22. kolo, zápas č. 127

datum: 27.03.2022, 10:00:00

místo: ZŠ a MŠ Břeclav, Břeclav,Charvatská Nová Ves

rozhodčí:
Večeřová Tereza
Borek Dan

129. Spartak Hluk - T.J. Sokol Podolí A 27.03.2022 10:00 41:89 (10:10 18:41 24:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
22. kolo, zápas č. 129

datum: 27.03.2022, 10:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Slavík Josef

130. SK Slavičín - TJ Sokol Bystřice nad Pern. 27.03.2022 09:30 63:73 (17:20 32:40 49:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
22. kolo, zápas č. 130

datum: 27.03.2022, 09:30:00

místo: Hala SK Slavičín, Slavičín

rozhodčí:
Kotala Dominik
Pechová Aneta

131. TJ Znojmo - BK Velké Meziříčí 27.03.2022 10:00 39:60 (15:14 21:27 31:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
22. kolo, zápas č. 131

datum: 27.03.2022, 10:00:00

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

132. Jiskra Kyjov B - TJ Třebíč C 27.03.2022 11:30 89:54 (24:13 49:27 70:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
22. kolo, zápas č. 132

datum: 27.03.2022, 11:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vybíral Michal
Dvořák František

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.