image

mladší minižáci U12 / Oblasti / ročník 2021/22 / mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B / mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B


tabulka
1. BK Levharti Chomutov 12 8 4 613:561 20
2. Válečníci Děčín 8 8 0 709:162 16
3. SLUNETA Ústí n.L. 10 6 4 606:375 16
4. BK Teplice 8 2 6 417:466 10
5. BK Baník Most 10 0 10 222:1003 10
1. kolo
1. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 10.10.2021 10:00 31:40 (7:11 12:23 26:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
1. kolo, zápas č. 1

datum: 10.10.2021, 10:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Gabriel Jakub (1.000/1.000)
Šedivý Vincent (1.000/1.000)

2. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 10.10.2021 12:00 38:50 (12:10 20:28 30:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
1. kolo, zápas č. 2

datum: 10.10.2021, 12:00:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Šedivý Vincent (1.000/1.000)
Gabriel Jakub (1.000/1.000)

3. Válečníci Děčín - BK Teplice 25.09.2021 09:00 97:26 (21:5 48:12 69:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
1. kolo, zápas č. 3

datum: 25.09.2021, 09:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. Válečníci Děčín - BK Teplice 25.09.2021 11:00 90:23 (16:9 39:15 63:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
1. kolo, zápas č. 4

datum: 25.09.2021, 11:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

2. kolo
5. BK Chomutov - Válečníci Děčín 09.10.2021 09:00 24:62 (8:14 11:36 22:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
2. kolo, zápas č. 5

datum: 09.10.2021, 09:00:00

místo: tělocvična SPŠ, Chomutov

rozhodčí:
Kočárník Vojta (1.000/1.000)
Žatecká Kateřina (1.000/1.000)

6. BK Chomutov - Válečníci Děčín 09.10.2021 11:00 20:49 (6:14 11:27 17:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
2. kolo, zápas č. 6

datum: 09.10.2021, 11:00:00

místo: tělocvična SPŠ, Chomutov

rozhodčí:
Kočárník Vojta (1.000/1.000)
Žatecká Kateřina (1.000/1.000)

7. Baník Most - SLUNETA Ústí n.L. 09.10.2021 10:00 7:107 (0:36 2:55 4:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
2. kolo, zápas č. 7

datum: 09.10.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.000)
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)

8. Baník Most - SLUNETA Ústí n.L. 09.10.2021 12:00 14:112 (6:32 8:56 12:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
2. kolo, zápas č. 8

datum: 09.10.2021, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)
Kundert Mattias (1.000/1.000)

3. kolo
9. Válečníci Děčín - Baník Most 23.10.2021 10:00 113:10 (33:0 50:6 83:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
3. kolo, zápas č. 9

datum: 23.10.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Fichtner Matyáš (1.000/1.000)
Zemancová Adéla (1.000/1.000)

10. Válečníci Děčín - Baník Most 23.10.2021 12:00 125:6 (38:0 72:0 95:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
3. kolo, zápas č. 10

datum: 23.10.2021, 12:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Fichtner Matyáš (1.000/1.000)
Zemancová Adéla (1.000/1.500)

11. BK Teplice - BK Chomutov 23.10.2021 09:30 40:64 (6:20 28:31 34:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
3. kolo, zápas č. 11

datum: 23.10.2021, 09:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Ryvolová Andrea (2.500/1.000)
Šedivý Vincent (1.000/1.000)

12. BK Teplice - BK Chomutov 23.10.2021 11:30 39:70 (9:21 25:39 31:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
3. kolo, zápas č. 12

datum: 23.10.2021, 11:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Šedivý Vincent (1.000/1.000)
Ryvolová Andrea (2.500/1.000)

4. kolo
13. Baník Most - BK Teplice 21.11.2021 10:00 24:106 (2:36 6:54 8:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
4. kolo, zápas č. 13

datum: 21.11.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. Baník Most - BK Teplice 21.11.2021 12:00 20:108 (8:19 16:53 16:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
4. kolo, zápas č. 14

datum: 21.11.2021, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
4. kolo, zápas č. 15

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
Zajistí pořadatel (---/---)

16. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
4. kolo, zápas č. 16

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
Zajistí pořadatel (---/---)

5. kolo
17. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. 27.11.2021 11:30 38:51 (4:10 19:18 28:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
5. kolo, zápas č. 17

datum: 27.11.2021, 11:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)
(---/---)

18. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. 27.11.2021 13:30 37:50 (2:9 17:27 24:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
5. kolo, zápas č. 18

datum: 27.11.2021, 13:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Vondráčková Sabina (1.000/1.000)
(---/---)

19. Baník Most - BK Chomutov 27.11.2021 13:00 25:95 (6:27 9:44 21:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
5. kolo, zápas č. 19

datum: 27.11.2021, 13:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. Baník Most - BK Chomutov 27.11.2021 15:00 23:101 (12:17 14:47 20:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
5. kolo, zápas č. 20

datum: 27.11.2021, 15:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. kolo
21. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 11.12.2021 12:00 49:45 (8:10 27:20 33:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
6. kolo, zápas č. 21

datum: 11.12.2021, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kundert Mattias (1.000/1.000)
Žatecká Kateřina (1.000/1.000)

22. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 11.12.2021 14:00 47:36 (14:10 24:18 35:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
6. kolo, zápas č. 22

datum: 11.12.2021, 14:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Žatecká Kateřina (1.000/1.000)
Kundert Mattias (1.000/1.000)

23. BK Teplice - Válečníci Děčín 31.01.2022 16:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
6. kolo, zápas č. 23

datum: 31.01.2022, 16:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

24. BK Teplice - Válečníci Děčín 31.01.2022 17:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
6. kolo, zápas č. 24

datum: 31.01.2022, 17:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. kolo
25. Válečníci Děčín - BK Chomutov 08.01.2022 13:00 (101:32) (24:10 46:21 69:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
7. kolo, zápas č. 25

datum: 08.01.2022, 13:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Fichtner Matyáš (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

26. Válečníci Děčín - BK Chomutov 08.01.2022 15:00 (72:21) (16:8 32:12 44:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
7. kolo, zápas č. 26

datum: 08.01.2022, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Fichtner Matyáš (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

27. SLUNETA Ústí n.L. - Baník Most 08.01.2022 10:00 69:42 (22:8 36:16 63:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
7. kolo, zápas č. 27

datum: 08.01.2022, 10:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Gabriel Jakub (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

28. SLUNETA Ústí n.L. - Baník Most 08.01.2022 11:30 67:51 (18:12 40:29 53:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
7. kolo, zápas č. 28

datum: 08.01.2022, 11:30:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Gabriel Jakub (1.000/1.000)
Zajistí pořadatel (1.000/1.000)

8. kolo
29. Baník Most - Válečníci Děčín 12.02.2022 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
8. kolo, zápas č. 29

datum: 12.02.2022, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
(---/---)

30. Baník Most - Válečníci Děčín 12.02.2022 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
8. kolo, zápas č. 30

datum: 12.02.2022, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Zajistí pořadatel (---/---)
(---/---)

31. BK Chomutov - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
8. kolo, zápas č. 31

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Fichtner Matyáš (---/---)
Žatecká Kateřina (---/---)

32. BK Chomutov - BK Teplice       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
8. kolo, zápas č. 32

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Žatecká Kateřina (---/---)
Fichtner Matyáš (---/---)

9. kolo
33. BK Teplice - Baník Most 05.02.2022 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
9. kolo, zápas č. 33

datum: 05.02.2022, 15:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

34. BK Teplice - Baník Most 05.02.2022 16:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
9. kolo, zápas č. 34

datum: 05.02.2022, 16:45:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

35. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 05.02.2022 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
9. kolo, zápas č. 35

datum: 05.02.2022, 09:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

36. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 05.02.2022 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
9. kolo, zápas č. 36

datum: 05.02.2022, 11:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. kolo
37. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice 19.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
10. kolo, zápas č. 37

datum: 19.02.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

38. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice 19.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
10. kolo, zápas č. 38

datum: 19.02.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

39. BK Chomutov - Baník Most 19.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
10. kolo, zápas č. 39

datum: 19.02.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

40. BK Chomutov - Baník Most 19.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
10. kolo, zápas č. 40

datum: 19.02.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.