image

mladší minižáci U12 / Oblasti / ročník 2021/22 / mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B / mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B


tabulka
1. BK Levharti Chomutov 0 0 0 0:0 0
2. BK Baník Most 0 0 0 0:0 0
3. BK Teplice 0 0 0 0:0 0
4. SLUNETA Ústí n.L. 0 0 0 0:0 0
5. Válečníci Děčín 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 26.09.2021 13:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
1. kolo, zápas č. 1

datum: 26.09.2021, 13:30:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Gabriel Jakub (---/---)
Šedivý Vincent (---/---)

2. SLUNETA Ústí n.L. - BK Chomutov 26.09.2021 15:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
1. kolo, zápas č. 2

datum: 26.09.2021, 15:30:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Šedivý Vincent (---/---)
Gabriel Jakub (---/---)

3. Válečníci Děčín - BK Teplice 25.09.2021 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
1. kolo, zápas č. 3

datum: 25.09.2021, 09:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Gabriel Jakub (---/---)
Fichtner Matyáš (---/---)

4. Válečníci Děčín - BK Teplice 25.09.2021 11:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
1. kolo, zápas č. 4

datum: 25.09.2021, 11:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Fichtner Matyáš (---/---)
Gabriel Jakub (---/---)

2. kolo
5. BK Chomutov - Válečníci Děčín 09.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
2. kolo, zápas č. 5

datum: 09.10.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. BK Chomutov - Válečníci Děčín 09.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
2. kolo, zápas č. 6

datum: 09.10.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. Baník Most - SLUNETA Ústí n.L. 09.10.2021 10:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
2. kolo, zápas č. 7

datum: 09.10.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. Baník Most - SLUNETA Ústí n.L. 09.10.2021 12:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
2. kolo, zápas č. 8

datum: 09.10.2021, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

3. kolo
9. Válečníci Děčín - Baník Most 23.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
3. kolo, zápas č. 9

datum: 23.10.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. Válečníci Děčín - Baník Most 23.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
3. kolo, zápas č. 10

datum: 23.10.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

11. BK Teplice - BK Chomutov 23.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
3. kolo, zápas č. 11

datum: 23.10.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

12. BK Teplice - BK Chomutov 23.10.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
3. kolo, zápas č. 12

datum: 23.10.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

4. kolo
13. Baník Most - BK Teplice 13.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
4. kolo, zápas č. 13

datum: 13.11.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

14. Baník Most - BK Teplice 13.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
4. kolo, zápas č. 14

datum: 13.11.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

15. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 13.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
4. kolo, zápas č. 15

datum: 13.11.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

16. SLUNETA Ústí n.L. - Válečníci Děčín 13.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
4. kolo, zápas č. 16

datum: 13.11.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

5. kolo
17. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. 27.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
5. kolo, zápas č. 17

datum: 27.11.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

18. BK Teplice - SLUNETA Ústí n.L. 27.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
5. kolo, zápas č. 18

datum: 27.11.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

19. BK Chomutov - Baník Most 27.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
5. kolo, zápas č. 19

datum: 27.11.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

20. BK Chomutov - Baník Most 27.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
5. kolo, zápas č. 20

datum: 27.11.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

6. kolo
21. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 11.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
6. kolo, zápas č. 21

datum: 11.12.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

22. BK Chomutov - SLUNETA Ústí n.L. 11.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
6. kolo, zápas č. 22

datum: 11.12.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

23. BK Teplice - Válečníci Děčín 11.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
6. kolo, zápas č. 23

datum: 11.12.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

24. BK Teplice - Válečníci Děčín 11.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
6. kolo, zápas č. 24

datum: 11.12.2021, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

7. kolo
25. Válečníci Děčín - BK Chomutov 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
7. kolo, zápas č. 25

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

26. Válečníci Děčín - BK Chomutov 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
7. kolo, zápas č. 26

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

27. SLUNETA Ústí n.L. - Baník Most 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
7. kolo, zápas č. 27

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

28. SLUNETA Ústí n.L. - Baník Most 08.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
7. kolo, zápas č. 28

datum: 08.01.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

8. kolo
29. Baník Most - Válečníci Děčín 22.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
8. kolo, zápas č. 29

datum: 22.01.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

30. Baník Most - Válečníci Děčín 22.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
8. kolo, zápas č. 30

datum: 22.01.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

31. BK Chomutov - BK Teplice 22.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
8. kolo, zápas č. 31

datum: 22.01.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

32. BK Chomutov - BK Teplice 22.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
8. kolo, zápas č. 32

datum: 22.01.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

9. kolo
33. BK Teplice - Baník Most 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
9. kolo, zápas č. 33

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

34. BK Teplice - Baník Most 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
9. kolo, zápas č. 34

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

35. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
9. kolo, zápas č. 35

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

36. Válečníci Děčín - SLUNETA Ústí n.L. 05.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
9. kolo, zápas č. 36

datum: 05.02.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

10. kolo
37. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice 19.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
10. kolo, zápas č. 37

datum: 19.02.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

38. SLUNETA Ústí n.L. - BK Teplice 19.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
10. kolo, zápas č. 38

datum: 19.02.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

39. Baník Most - BK Chomutov 19.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
10. kolo, zápas č. 39

datum: 19.02.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

40. Baník Most - BK Chomutov 19.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
10. kolo, zápas č. 40

datum: 19.02.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.