image

nejmladší minižáci U11 / Oblasti / ročník 2021/22 / OP nejmladší minižáci U11 / Základní / Turnaje


Turnaj 1     ( 1. kolo )
1. Renocar Podolí - Basket Kohouti - Babice 18.09.2021 09:00 40:85 (10:18 21:41 27:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 1
1. kolo, zápas č. 1

datum: 18.09.2021, 09:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Marek Vojtěch


2. Basket Kohouti - Babice - BK Skokani A 18.09.2021 10:45 70:58 (9:14 32:32 50:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 1
1. kolo, zápas č. 2

datum: 18.09.2021, 10:45:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Marek Vojtěch


3. Renocar Podolí - BK Skokani A 18.09.2021 12:30 30:58 (0:14 12:28 16:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 1
1. kolo, zápas č. 3

datum: 18.09.2021, 12:30:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Marek Vojtěch


Turnaj 2     ( 1. kolo )
4. BASKET Brno - Tygři Brno 18.09.2021 09:00 36:96 (8:41 17:59 32:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 2
1. kolo, zápas č. 4

datum: 18.09.2021, 09:00:00

místo: ZŠ nám. Svornosti, Brno - Žabovřesky

rozhodčí:
Jansová Kristýna
Polák Richard

5. Tygři Brno - BC VYSOČINA 18.09.2021 10:45 97:4 (20:0 50:2 67:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 2
1. kolo, zápas č. 5

datum: 18.09.2021, 10:45:00

místo: ZŠ nám. Svornosti, Brno - Žabovřesky

rozhodčí:
Jansová Kristýna
Polák Richard

6. BASKET Brno - BC VYSOČINA 18.09.2021 12:30 60:24 (14:8 33:11 47:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 2
1. kolo, zápas č. 6

datum: 18.09.2021, 12:30:00

místo: ZŠ nám. Svornosti, Brno - Žabovřesky

rozhodčí:
Jansová Kristýna
Polák Richard

Turnaj 3     ( 1. kolo )
7. Spartak Hluk - Jiskra Kyjov 03.10.2021 09:00 2:77 (0:18 0:44 2:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 3
1. kolo, zápas č. 7

datum: 03.10.2021, 09:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Kryštof Pavel
Antoš Adam

8. Jiskra Kyjov - Vlčata Žďár 03.10.2021 10:30 33:74 (04:26 11:42 23:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 3
1. kolo, zápas č. 8

datum: 03.10.2021, 10:30:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Kryštof Pavel
Antoš Adam

9. Spartak Hluk - Vlčata Žďár 03.10.2021 12:00 6:71 (2:21 4:43 6:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 3
1. kolo, zápas č. 9

datum: 03.10.2021, 12:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Kryštof Pavel
Antoš Adam

Turnaj 4     ( 2. kolo )
10. BK Skokani A - BASKET Brno 16.10.2021 08:30 37:32 (8:6 17:20 29:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 4
2. kolo, zápas č. 10

datum: 16.10.2021, 08:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Račanský Martin


11. BASKET Brno - Vlčata Žďár 16.10.2021 10:15 17:92 (6:26 11:43 15:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 4
2. kolo, zápas č. 11

datum: 16.10.2021, 10:15:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Račanský Martin


12. BK Skokani A - Vlčata Žďár 16.10.2021 12:00 33:90 (14:24 21:52 23:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 4
2. kolo, zápas č. 12

datum: 16.10.2021, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Račanský Martin


Turnaj 5     ( 2. kolo )
13. Tygři Brno - Spartak Hluk 16.10.2021 12:00 57:22 (11:10 28:12 45:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 5
2. kolo, zápas č. 13

datum: 16.10.2021, 12:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk


14. Spartak Hluk - Renocar Podolí 16.10.2021 13:30 20:40 (2:12 4:22 16:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 5
2. kolo, zápas č. 14

datum: 16.10.2021, 13:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk


15. Tygři Brno - Renocar Podolí 16.10.2021 15:00 53:29 (3:10 27:14 39:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 5
2. kolo, zápas č. 15

datum: 16.10.2021, 15:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk


Turnaj 6     ( 2. kolo )
16. BC VYSOČINA - BK Skokani B 17.10.2021 08:00 44:27 (16:2 22:15 36:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 6
2. kolo, zápas č. 16

datum: 17.10.2021, 08:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

17. BK Skokani B - Jiskra Kyjov 17.10.2021 10:00 21:56 (0:14 5:30 11:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 6
2. kolo, zápas č. 17

datum: 17.10.2021, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kučírek Pavel
Kočí Jaroslav

18. BC VYSOČINA - Jiskra Kyjov 17.10.2021 12:00 5:66 (0:10 0:30 4:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 6
2. kolo, zápas č. 18

datum: 17.10.2021, 12:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

Turnaj 7     ( 3. kolo )
19. Basket Kohouti - Babice - Tygři Brno 06.11.2021 09:00 31:95 (7:27 22:45 24:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 7
3. kolo, zápas č. 19

datum: 06.11.2021, 09:00:00

místo: Sokolovna Babice n.Svitavou, Babice nad Svitavou

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk


20. Tygři Brno - Spartak Hluk 06.11.2021 10:30 79:27 (30:4 39:16 58:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 7
3. kolo, zápas č. 20

datum: 06.11.2021, 10:30:00

místo: Sokolovna Babice n.Svitavou, Babice nad Svitavou

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk


21. Basket Kohouti - Babice - Spartak Hluk 06.11.2021 12:00 67:43 (9:18 39:25 45:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 7
3. kolo, zápas č. 21

datum: 06.11.2021, 12:00:00

místo: Sokolovna Babice n.Svitavou, Babice nad Svitavou

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk


Turnaj 8     ( 3. kolo )
22. Jiskra Kyjov - BK Skokani A 06.11.2021 09:00 31:42 (10:14 21:18 27:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 8
3. kolo, zápas č. 22

datum: 06.11.2021, 09:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Kryštof Pavel
Antoš Adam

23. BK Skokani A - Renocar Podolí 06.11.2021 10:30 51:24 (21:6 25:12 45:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 8
3. kolo, zápas č. 23

datum: 06.11.2021, 10:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Antoš Adam
Dvořák František

24. Jiskra Kyjov - Renocar Podolí 06.11.2021 12:00 27:32 (4:4 14:14 16:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 8
3. kolo, zápas č. 24

datum: 06.11.2021, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Antoš Adam
Dvořák František

Turnaj 9     ( 3. kolo )
25. Vlčata Žďár - BK Skokani B 06.11.2021 11:45 115:12 (23:0 61:2 73:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 9
3. kolo, zápas č. 25

datum: 06.11.2021, 11:45:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Friedl Miroslav
Veselý Rostislav

26. BK Skokani B - BC VYSOČINA 06.11.2021 10:15 25:23 (6:4 12:9 21:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 9
3. kolo, zápas č. 26

datum: 06.11.2021, 10:15:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Veselý Rostislav ml.
Kazda Petr

27. Vlčata Žďár - BC VYSOČINA 06.11.2021 08:30 124:4 (34:0 68:0 89:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 9
3. kolo, zápas č. 27

datum: 06.11.2021, 08:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kazda Petr
Veselý Rostislav ml.

Turnaj 10     ( 4. kolo )
28. BK Skokani B - Basket Kohouti - Babice 04.12.2021 11:30 14:81 (2:16 8:38 8:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 10
4. kolo, zápas č. 28

datum: 04.12.2021, 11:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Baron Martin
Lkhagvadivaa Sainbold

29. Basket Kohouti - Babice - Renocar Podolí 04.12.2021 13:15 40:44 (18:8 24:22 32:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 10
4. kolo, zápas č. 29

datum: 04.12.2021, 13:15:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Baron Martin
Lkhagvadivaa Sainbold

30. BK Skokani B - Renocar Podolí 04.12.2021 14:30 38:46 (18:4 24:30 30:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 10
4. kolo, zápas č. 30

datum: 04.12.2021, 14:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Baron Martin
Lkhagvadivaa Sainbold

Turnaj 11     ( 4. kolo )
31. BASKET Brno - Spartak Hluk 04.12.2021 12:30 46:60 (7:14 16:34 36:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 11
4. kolo, zápas č. 31

datum: 04.12.2021, 12:30:00

místo: ZŠ nám. Svornosti, Brno - Žabovřesky

rozhodčí:
Olbort Jan


32. Spartak Hluk - BC VYSOČINA 04.12.2021 10:45 32:53 (6:12 12:31 20:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 11
4. kolo, zápas č. 32

datum: 04.12.2021, 10:45:00

místo: ZŠ nám. Svornosti, Brno - Žabovřesky

rozhodčí:
Olbort Jan


33. BASKET Brno - BC VYSOČINA 04.12.2021 09:00 34:29 (2:7 16:11 24:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 11
4. kolo, zápas č. 33

datum: 04.12.2021, 09:00:00

místo: ZŠ nám. Svornosti, Brno - Žabovřesky

rozhodčí:
Olbort Jan


Turnaj 12     ( 4. kolo )
34. Tygři Brno - BK Skokani A 04.12.2021 12:30 62:54 (10:12 29:22 41:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 12
4. kolo, zápas č. 34

datum: 04.12.2021, 12:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Frass Rastislav


35. BK Skokani A - Vlčata Žďár 04.12.2021 14:00 43:63 (6:20 20:26 35:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 12
4. kolo, zápas č. 35

datum: 04.12.2021, 14:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Frass Rastislav


36. Tygři Brno - Vlčata Žďár 04.12.2021 15:30 37:67 (8:22 20:36 33:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 12
4. kolo, zápas č. 36

datum: 04.12.2021, 15:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Frass Rastislav


Turnaj 13     ( 5. kolo )
37. Renocar Podolí - Vlčata Žďár 18.12.2021 12:15 50:49 (10:12 27:26 39:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 13
5. kolo, zápas č. 37

datum: 18.12.2021, 12:15:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Benešová Anna

38. Vlčata Žďár - BASKET Brno 18.12.2021 10:45 74:36 (24:12 42:26 60:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 13
5. kolo, zápas č. 38

datum: 18.12.2021, 10:45:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Benešová Anna

39. Renocar Podolí - BASKET Brno 18.12.2021 09:00 56:29 (26:11 30:17 46:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 13
5. kolo, zápas č. 39

datum: 18.12.2021, 09:00:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk
Benešová Anna

Turnaj 14     ( 5. kolo )
40. BC VYSOČINA - BK Skokani B 18.12.2021 09:00 27:45 (8:12 15:19 25:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 14
5. kolo, zápas č. 40

datum: 18.12.2021, 09:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Veselý Rostislav ml.
Veselý Rostislav

41. BK Skokani B - Tygři Brno 18.12.2021 11:00 43:95 (8:36 22:50 26:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 14
5. kolo, zápas č. 41

datum: 18.12.2021, 11:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Veselý Rostislav
Veselý Rostislav ml.

42. BC VYSOČINA - Tygři Brno 18.12.2021 13:00 32:70 (12:18 16:43 28:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 14
5. kolo, zápas č. 42

datum: 18.12.2021, 13:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Veselý Rostislav ml.
Veselý Rostislav

Turnaj 15     ( 5. kolo )
43. Basket Kohouti - Babice - Jiskra Kyjov       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 15
5. kolo, zápas č. 43

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokolovna Babice n.Svitavou, Babice nad Svitavou

rozhodčí:
Slezák Jiří


44. Basket Kohouti - Babice - Spartak Hluk 18.12.2021 10:30 53:43 (9:22 35:28 44:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 15
5. kolo, zápas č. 44

datum: 18.12.2021, 10:30:00

místo: Sokolovna Babice n.Svitavou, Babice nad Svitavou

rozhodčí:
Slezák Jiří


45. Basket Kohouti - Babice - Spartak Hluk 18.12.2021 12:00 40:53 (12:8 20:16 36:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 15
5. kolo, zápas č. 45

datum: 18.12.2021, 12:00:00

místo: Sokolovna Babice n.Svitavou, Babice nad Svitavou

rozhodčí:
Slezák Jiří


Turnaj 16     ( 6. kolo )
46. Spartak Hluk - BK Skokani B 29.01.2022 09:00 30:16 (10:6 16:8 24:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 16
6. kolo, zápas č. 46

datum: 29.01.2022, 09:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Vybíral Michal
Antoš Adam

47. BK Skokani B - BASKET Brno 29.01.2022 10:30 18:34 (0:12 8:19 12:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 16
6. kolo, zápas č. 47

datum: 29.01.2022, 10:30:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Vybíral Michal
Antoš Adam

48. Spartak Hluk - BASKET Brno 29.01.2022 12:00 31:28 (4:14 10:18 18:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 16
6. kolo, zápas č. 48

datum: 29.01.2022, 12:00:00

místo: SH města Hluk, Hluk

rozhodčí:
Vybíral Michal
Antoš Adam

Turnaj 17     ( 6. kolo )
49. Vlčata Žďár - Jiskra Kyjov 29.01.2022 12:45 89:20 (12:13 38:13 67:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 17
6. kolo, zápas č. 49

datum: 29.01.2022, 12:45:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kazda Petr
Friedl Miroslav

50. Jiskra Kyjov - Renocar Podolí 29.01.2022 11:15 42:74 (19:14 21:39 38:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 17
6. kolo, zápas č. 50

datum: 29.01.2022, 11:15:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Friedl Miroslav
Kazda Petr

51. Vlčata Žďár - Renocar Podolí 29.01.2022 09:30 59:36 (2:14 19:20 33:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 17
6. kolo, zápas č. 51

datum: 29.01.2022, 09:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kazda Petr
Friedl Miroslav

Turnaj 18     ( 6. kolo )
52. BK Skokani A - Basket Kohouti - Babice 29.01.2022 09:00 79:33 (25:8 34:16 63:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 18
6. kolo, zápas č. 52

datum: 29.01.2022, 09:00:00

místo: Sokolovna Babice n.Svitavou, Babice nad Svitavou

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk


53. Basket Kohouti - Babice - BC VYSOČINA 29.01.2022 12:30 40:39 (11:10 17:20 35:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 18
6. kolo, zápas č. 53

datum: 29.01.2022, 12:30:00

místo: Sokolovna Babice n.Svitavou, Babice nad Svitavou

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk


54. BK Skokani A - BC VYSOČINA 29.01.2022 10:45 70:41 (20:13 30:23 49:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 18
6. kolo, zápas č. 54

datum: 29.01.2022, 10:45:00

místo: Sokolovna Babice n.Svitavou, Babice nad Svitavou

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk


Turnaj 19     ( 7. kolo )
55. BK Skokani B - Basket Kohouti - Babice 12.02.2022 09:00 13:109 (2:33 2:57 6:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 19
7. kolo, zápas č. 55

datum: 12.02.2022, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Janík Karel
Prokešová Veronika

56. Basket Kohouti - Babice - BASKET Brno 12.02.2022 10:45 72:20 (18:6 44:8 55:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 19
7. kolo, zápas č. 56

datum: 12.02.2022, 10:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Janík Karel
Prokešová Veronika

57. BK Skokani B - BASKET Brno 12.02.2022 10:45 24:45 (0:12 10:22 18:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 19
7. kolo, zápas č. 57

datum: 12.02.2022, 10:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Janík Karel
Prokešová Veronika

Turnaj 20     ( 7. kolo )
58. Jiskra Kyjov - Spartak Hluk 12.02.2022 09:00 42:59 (7:14 23:28 29:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 20
7. kolo, zápas č. 58

datum: 12.02.2022, 09:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Koch Martin
Dvořák František

59. Jiskra Kyjov - Spartak Hluk 12.02.2022 10:40 23:21 (1:13 8:17 17:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 20
7. kolo, zápas č. 59

datum: 12.02.2022, 10:40:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dvořák František
Koch Martin

60. Jiskra Kyjov - BC VYSOČINA       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 20
7. kolo, zápas č. 60

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:



Turnaj 21     ( 7. kolo )
61. Vlčata Žďár - BK Skokani A 12.02.2022 09:00 73:49 (16:12 37:22 61:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 21
7. kolo, zápas č. 61

datum: 12.02.2022, 09:00:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Kazda Petr
Veselý Rostislav

62. BK Skokani A - Tygři Brno 12.02.2022 10:45 43:79 (8:13 25:38 36:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 21
7. kolo, zápas č. 62

datum: 12.02.2022, 10:45:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Veselý Rostislav
Friedl Miroslav

63. Vlčata Žďár - Tygři Brno 12.02.2022 12:30 64:58 (16:14 32:27 50:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 21
7. kolo, zápas č. 63

datum: 12.02.2022, 12:30:00

místo: Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Friedl Miroslav
Kazda Petr

Turnaj 22     ( 8. kolo )
64. BK Skokani B - Basket Kohouti - Babice 26.02.2022 09:00 19:119 (2:29 8:61 13:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 22
8. kolo, zápas č. 64

datum: 26.02.2022, 09:00:00

místo: Sokolovna Babice n.Svitavou, Babice nad Svitavou

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk


65. Basket Kohouti - Babice - Spartak Hluk 26.02.2022 12:00 67:37 (20:10 34:22 41:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 22
8. kolo, zápas č. 65

datum: 26.02.2022, 12:00:00

místo: Sokolovna Babice n.Svitavou, Babice nad Svitavou

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk


66. BK Skokani B - Spartak Hluk 26.02.2022 10:30 27:48 (10:14 16:26 25:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 22
8. kolo, zápas č. 66

datum: 26.02.2022, 10:30:00

místo: Sokolovna Babice n.Svitavou, Babice nad Svitavou

rozhodčí:
Buryšek Zdeněk


Turnaj 23     ( 8. kolo )
67. BC VYSOČINA - BASKET Brno 26.02.2022 09:00 37:35 (7:14 13:25 22:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 23
8. kolo, zápas č. 67

datum: 26.02.2022, 09:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Juránek Zdeněk

68. BASKET Brno - Renocar Podolí 26.02.2022 11:00 45:57 (7:18 17:32 27:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 23
8. kolo, zápas č. 68

datum: 26.02.2022, 11:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Juránek Zdeněk
Kočí Jaroslav

69. BC VYSOČINA - Renocar Podolí 26.02.2022 13:00 35:71 (9:18 13:44 21:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 23
8. kolo, zápas č. 69

datum: 26.02.2022, 13:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Juránek Zdeněk

Turnaj 24     ( 8. kolo )
70. BK Skokani A - Tygři Brno 19.03.2022 08:00 39:63 (18:17 22:36 28:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 24
8. kolo, zápas č. 70

datum: 19.03.2022, 08:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Borek Dan
Tesař Ondřej

71. Tygři Brno - Vlčata Žďár 19.03.2022 09:45 48:70 (12:21 28:31 42:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 24
8. kolo, zápas č. 71

datum: 19.03.2022, 09:45:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Borek Dan
Tesař Ondřej

72. BK Skokani A - Vlčata Žďár 19.03.2022 11:30 49:63 (12:16 18:43 37:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 24
8. kolo, zápas č. 72

datum: 19.03.2022, 11:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Borek Dan
Tesař Ondřej

Turnaj 25     ( 9. kolo )
73. Jiskra Kyjov - BK Skokani B 02.04.2022 10:00 63:14 (11:4 27:8 41:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 25
9. kolo, zápas č. 73

datum: 02.04.2022, 10:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Koch Martin
Dvořák František

74. BK Skokani B - BC VYSOČINA 02.04.2022 12:00 32:34 (4:10 14:20 22:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 25
9. kolo, zápas č. 74

datum: 02.04.2022, 12:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dvořák František
Koch Martin

75. Jiskra Kyjov - BC VYSOČINA 02.04.2022 14:00 59:15 (15:4 37:7 45:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 25
9. kolo, zápas č. 75

datum: 02.04.2022, 14:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Dvořák František
Kryštof Pavel

Turnaj 26     ( 9. kolo )
76. BASKET Brno - Basket Kohouti - Babice 02.04.2022 08:30 57:40 (5:10 28:21 41:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 26
9. kolo, zápas č. 76

datum: 02.04.2022, 08:30:00

místo: ZŠ nám. Svornosti, Brno - Žabovřesky

rozhodčí:
Slovák Roman
Jančová Eva

77. Basket Kohouti - Babice - Renocar Podolí 02.04.2022 10:15 65:38 (11:4 25:20 49:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 26
9. kolo, zápas č. 77

datum: 02.04.2022, 10:15:00

místo: ZŠ nám. Svornosti, Brno - Žabovřesky

rozhodčí:
Slovák Roman
Jančová Eva

78. BASKET Brno - Renocar Podolí 02.04.2022 12:00 44:45 (8:10 18:16 32:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 26
9. kolo, zápas č. 78

datum: 02.04.2022, 12:00:00

místo: ZŠ nám. Svornosti, Brno - Žabovřesky

rozhodčí:
Jančová Eva
Slovák Roman

Turnaj 27     ( 9. kolo )
79. Tygři Brno - BK Skokani A 26.02.2022 09:00 92:37 (22:16 44:17 68:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 27
9. kolo, zápas č. 79

datum: 26.02.2022, 09:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Olbort Jan
Slovák Roman

80. BK Skokani A - Vlčata Žďár 26.02.2022 10:30 29:76 (5:24 13:46 22:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 27
9. kolo, zápas č. 80

datum: 26.02.2022, 10:30:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Slovák Roman
Olbort Jan

81. Tygři Brno - Vlčata Žďár 26.02.2022 12:00 59:65 (16:17 25:35 47:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
OP nejmladší minižáci U11 Základní Turnaj 27
9. kolo, zápas č. 81

datum: 26.02.2022, 12:00:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Olbort Jan
Slovák Roman

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.