image

junioři U19 / nadregionální soutěž / ročník 2021/22 / nadregionální liga / skupina B


tabulka
1. BK Brandýs nad Labem 20 18 2 1844:1039 38
2. BA 2006´ Roudnice n.L. 20 15 5 1423:1132 35
3. Válečníci Děčín B 20 15 5 1324:1137 35
4. BK Kladno 20 12 8 1506:1262 32
5. BA Tygři Louny 20 12 8 1330:1186 32
6. AŠ Mladá Boleslav 20 9 11 1151:1130 29
7. BK Baník Most 20 8 12 1101:1328 28
8. BK R&J EBC Mělník 20 7 13 1070:1298 27
9. BŠ Tygři Praha C 20 7 13 1269:1451 27
10. ŠSK Slaný 20 6 14 1320:1509 26
11. BA LYNX Liberec 20 1 19 894:1760 21
1. kolo
19145. Baník Most - Válečníci Děčín B 04.12.2021 12:00 52:59 (13:11 29:29 41:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
1. kolo, zápas č. 19145

datum: 04.12.2021, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šeferová Nicole


19146. BA Tygři Louny - BŠ Tygři Praha C 04.12.2021 11:00 68:56 (14:8 28:22 50:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
1. kolo, zápas č. 19146

datum: 04.12.2021, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina


19147. BA LYNX Liberec - AŠ Mladá Boleslav 04.12.2021 10:00 43:90 (8:17 24:45 37:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
1. kolo, zápas č. 19147

datum: 04.12.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



19148. BA 2006 Roudnice n.L. - R&J EBC Mělník 05.12.2021 15:00 65:40 (24:11 37:17 44:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
1. kolo, zápas č. 19148

datum: 05.12.2021, 15:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Morávek Tomáš
Kundert Mattias

19149. BK Kladno - ŠSK Slaný 04.12.2021 13:00 100:64 (18:13 45:24 77:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
1. kolo, zápas č. 19149

datum: 04.12.2021, 13:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Frána Petr


2. kolo
19150. Baník Most - BK Brandýs n. L. 18.09.2021 10:00 28:112 (6:28 15:56 20:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
2. kolo, zápas č. 19150

datum: 18.09.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Šeferová Nicole

19151. BA Tygři Louny - BK Kladno 18.09.2021 10:00 80:50 (25:11 54:31 64:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
2. kolo, zápas č. 19151

datum: 18.09.2021, 10:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Morávek Tomáš
Kundert Mattias

19152. BŠ Tygři Praha C - ŠSK Slaný 13.03.2022 12:00 68:77 (22:18 39:29 52:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
2. kolo, zápas č. 19152

datum: 13.03.2022, 12:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



19153. BA LYNX Liberec - BA 2006 Roudnice n.L. 18.09.2021 17:00 54:85 (16:17 29:43 43:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
2. kolo, zápas č. 19153

datum: 18.09.2021, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



19154. AŠ Mladá Boleslav - R&J EBC Mělník 18.09.2021 18:00 47:32 (6:11 19:21 35:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
2. kolo, zápas č. 19154

datum: 18.09.2021, 18:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Frána Petr
Tejček Tomáš

3. kolo
19155. Válečníci Děčín B - BK Brandýs n. L. 19.09.2021 14:00 35:79 (5:22 22:37 30:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 19155

datum: 19.09.2021, 14:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Poliček Pavel
Asztalos Ondřej

19156. BA Tygři Louny - ŠSK Slaný 19.09.2021 10:00 107:62 (34:17 54:34 79:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 19156

datum: 19.09.2021, 10:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Morávek Tomáš
Kundert Mattias

19157. BŠ Tygři Praha C - BK Kladno 19.09.2021 14:00 41:79 (12:17 24:37 30:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 19157

datum: 19.09.2021, 14:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Šťavík Radek
Moravcová Lucie

19158. BA LYNX Liberec - R&J EBC Mělník 21.02.2022 18:45 56:69 (19:18 37:34 44:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 19158

datum: 21.02.2022, 18:45:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



19159. AŠ Mladá Boleslav - BA 2006 Roudnice n.L. 19.09.2021 13:00 54:70 (16:16 26:38 57:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 19159

datum: 19.09.2021, 13:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Frána Petr
Machálek Jan

4. kolo
19160. BK Brandýs n. L. - BA 2006 Roudnice n.L. 02.10.2021 15:00 81:65 (20:18 39:32 51:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 19160

datum: 02.10.2021, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Křenek Karel
Mrzena Lukáš

19161. BK Kladno - BA LYNX Liberec 02.10.2021 13:30 107:46 (27:7 59:17 91:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 19161

datum: 02.10.2021, 13:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Velda Pavel
Nesvadba Miloš

19162. ŠSK Slaný - AŠ Mladá Boleslav 02.10.2021 14:15 57:60 (14:16 36:30 44:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 19162

datum: 02.10.2021, 14:15:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Frána Petr

19163. Baník Most - BA Tygři Louny 02.10.2021 18:00 56:94 (19:20 26:39 40:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 19163

datum: 02.10.2021, 18:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Pešek Lukáš
Keslerová Barbora

19164. Válečníci Děčín B - BŠ Tygři Praha C 02.10.2021 13:30 75:51 (15:10 34:20 53:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 19164

datum: 02.10.2021, 13:30:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Keslerová Barbora
Poliček Pavel

5. kolo
19165. BK Brandýs n. L. - R&J EBC Mělník 03.10.2021 14:00 142:43 (33:9 63:15 90:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
5. kolo, zápas č. 19165

datum: 03.10.2021, 14:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Dub Michal
Mrzena Lukáš

19166. BK Kladno - AŠ Mladá Boleslav 03.10.2021 09:00 83:80 (20:23 47:41 67:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
5. kolo, zápas č. 19166

datum: 03.10.2021, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Nesvadba Miloš
Velda Pavel

19167. ŠSK Slaný - BA LYNX Liberec 03.10.2021 15:00 105:38 (23:5 39:14 72:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
5. kolo, zápas č. 19167

datum: 03.10.2021, 15:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Frána Petr

19168. Baník Most - BŠ Tygři Praha C 03.10.2021 10:00 74:73 (26:14 41:39 55:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
5. kolo, zápas č. 19168

datum: 03.10.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Kundert Mattias
Žatecká Kateřina

19169. Válečníci Děčín B - BA Tygři Louny 03.10.2021 14:00 54:65 (10:17 25:31 42:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
5. kolo, zápas č. 19169

datum: 03.10.2021, 14:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Keslerová Barbora
Vondráčková Sabina

6. kolo
19170. BA Tygři Louny - BK Brandýs n. L. 16.10.2021 15:00 92:83 (25:21 47:44 75:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 19170

datum: 16.10.2021, 15:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina


19171. BA LYNX Liberec - Baník Most 16.10.2021 18:00 63:78 (18:25 31:37 48:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 19171

datum: 16.10.2021, 18:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



19172. AŠ Mladá Boleslav - Válečníci Děčín B 16.10.2021 14:30 45:71 (17:12 24:33 35:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 19172

datum: 16.10.2021, 14:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Křenek Karel
Bodláková Klára

19173. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Kladno 16.10.2021 08:30 84:65 (24:14 51:27 61:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 19173

datum: 16.10.2021, 08:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Veselý Jiří

19174. R&J EBC Mělník - ŠSK Slaný 16.10.2021 15:00 69:57 (14:14 33:24 48:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 19174

datum: 16.10.2021, 15:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Velda Pavel
Veselý Jiří

7. kolo
19175. BŠ Tygři Praha C - BK Brandýs n. L. 17.10.2021 13:00 38:106 (4:33 20:49 34:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
7. kolo, zápas č. 19175

datum: 17.10.2021, 13:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Lejčko Jan
Schambergerová Barbora

19176. BA LYNX Liberec - Válečníci Děčín B 17.10.2021 10:00 50:100 (6:25 14:50 33:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
7. kolo, zápas č. 19176

datum: 17.10.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Martinovská Michaela


19177. AŠ Mladá Boleslav - Baník Most 17.10.2021 13:00 61:43 (19:8 12:8 15:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
7. kolo, zápas č. 19177

datum: 17.10.2021, 13:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Frána Petr
Velda Pavel

19178. BA 2006 Roudnice n.L. - ŠSK Slaný 17.10.2021 14:00 91:58 (30:14 47:33 70:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
7. kolo, zápas č. 19178

datum: 17.10.2021, 14:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Hackl Filip
Lysov Fedor

19179. R&J EBC Mělník - BK Kladno 17.10.2021 12:30 45:51 (19:16 29:29 40:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
7. kolo, zápas č. 19179

datum: 17.10.2021, 12:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Veselý Jiří
Machálek Jan

8. kolo
19180. BK Brandýs n. L. - BK Kladno 06.11.2021 15:30 70:61 (20:16 41:30 61:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
8. kolo, zápas č. 19180

datum: 06.11.2021, 15:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vondráček Marek
Mrzena Lukáš

19181. Baník Most - BA 2006 Roudnice n.L. 06.11.2021 10:00 42:87 (4:19 18:45 34:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
8. kolo, zápas č. 19181

datum: 06.11.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hendrych Jan
Šeferová Nicole

19182. Válečníci Děčín B - R&J EBC Mělník 06.11.2021 19:00 82:41 (14:7 42:14 62:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
8. kolo, zápas č. 19182

datum: 06.11.2021, 19:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Shumskyy Vitaliy
Abraham Aleš

19183. BA Tygři Louny - BA LYNX Liberec 13.02.2022 14:00 37:36 (11:11 18:17 29:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
8. kolo, zápas č. 19183

datum: 13.02.2022, 14:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Frána Petr
Hošek Václav

19184. BŠ Tygři Praha C - AŠ Mladá Boleslav 06.11.2021 19:15 50:82 (15:19 25:46 44:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
8. kolo, zápas č. 19184

datum: 06.11.2021, 19:15:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Dub Michal

9. kolo
19185. BK Brandýs n. L. - ŠSK Slaný 07.11.2021 13:30 113:57 (31:18 60:35 84:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
9. kolo, zápas č. 19185

datum: 07.11.2021, 13:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vondráček Marek
Mrzena Lukáš

19186. Baník Most - R&J EBC Mělník 07.11.2021 10:00 42:51 (13:14 25:19 38:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
9. kolo, zápas č. 19186

datum: 07.11.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šeferová Nicole
Kundert Mattias

19187. Válečníci Děčín B - BA 2006 Roudnice n.L. 07.11.2021 14:00 44:66 (12:18 20:41 33:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
9. kolo, zápas č. 19187

datum: 07.11.2021, 14:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Vondráčková Sabina

19188. BA Tygři Louny - AŠ Mladá Boleslav 07.11.2021 09:00 44:43 (17:10 29:23 37:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
9. kolo, zápas č. 19188

datum: 07.11.2021, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Vondráčková Sabina

19189. BŠ Tygři Praha C - BA LYNX Liberec 07.11.2021 12:00 76:39 (23:9 41:27 62:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
9. kolo, zápas č. 19189

datum: 07.11.2021, 12:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Billík Dennis

10. kolo
19190. BA LYNX Liberec - BK Brandýs n. L. 20.11.2021 13:00 38:114 (10:31 17:58 25:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
10. kolo, zápas č. 19190

datum: 20.11.2021, 13:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Nesvadba Miloš
Roubiček Tomáš

19191. BA 2006 Roudnice n.L. - BA Tygři Louny 20.11.2021 18:30 68:43 (12:14 27:22 44:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
10. kolo, zápas č. 19191

datum: 20.11.2021, 18:30:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Veselý Jiří
Lejčko Jan

19192. R&J EBC Mělník - BŠ Tygři Praha C 20.11.2021 17:00 72:71 (19:4 27:32 49:49 65:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
10. kolo, zápas č. 19192

datum: 20.11.2021, 17:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Frána Petr
Mrzena Lukáš

19193. BK Kladno - Baník Most 20.11.2021 13:00 81:54 (17:6 38:24 60:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
10. kolo, zápas č. 19193

datum: 20.11.2021, 13:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Veselý Jiří
Lejčko Jan

19194. ŠSK Slaný - Válečníci Děčín B 20.11.2021 12:15 61:77 (16:15 39:24 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
10. kolo, zápas č. 19194

datum: 20.11.2021, 12:15:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Billík Dennis
Hackl Filip

11. kolo
19195. AŠ Mladá Boleslav - BK Brandýs n. L. 17.12.2021 17:45 46:62 (23:7 24:43 35:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
11. kolo, zápas č. 19195

datum: 17.12.2021, 17:45:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Křenek Karel
Mrzena Lukáš

19196. BA 2006 Roudnice n.L. - BŠ Tygři Praha C 21.11.2021 09:00 74:52 (17:10 41:24 53:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
11. kolo, zápas č. 19196

datum: 21.11.2021, 09:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Veselý Jiří
Anton Karel

19197. R&J EBC Mělník - BA Tygři Louny 21.11.2021 10:00 68:51 (14:14 31:28 52:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
11. kolo, zápas č. 19197

datum: 21.11.2021, 10:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Frána Petr
Mrzena Lukáš

19198. BK Kladno - Válečníci Děčín B 21.11.2021 09:00 59:73 (16:10 29:36 46:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
11. kolo, zápas č. 19198

datum: 21.11.2021, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Hušek Daniel
Kotrbatá Zuzana

19199. ŠSK Slaný - Baník Most 21.11.2021 12:15 58:44 (14:16 30:23 40:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
11. kolo, zápas č. 19199

datum: 21.11.2021, 12:15:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Billík Dennis
Hackl Filip

12. kolo
19200. Válečníci Děčín B - Baník Most 05.12.2021 17:00 52:41 (16:13 28:21 45:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 19200

datum: 05.12.2021, 17:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav
Shumskyy Vitaliy

19201. BŠ Tygři Praha C - BA Tygři Louny 05.12.2021 12:00 67:64 (18:19 36:38 54:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 19201

datum: 05.12.2021, 12:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Balog Lukáš
Kohout Radomír

19202. AŠ Mladá Boleslav - BA LYNX Liberec 05.12.2021 13:00 63:41 (19:14 35:27 49:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 19202

datum: 05.12.2021, 13:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

19203. R&J EBC Mělník - BA 2006 Roudnice n.L. 04.12.2021 10:00 58:62 (21:16 33:34 48:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 19203

datum: 04.12.2021, 10:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Velda Pavel
Tejček Tomáš

19204. ŠSK Slaný - BK Kladno 05.12.2021 12:15 (61:79) (10:13 28:30 36:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 19204

datum: 05.12.2021, 12:15:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Velda Pavel
Nesvadba Miloš

13. kolo
19205. BK Brandýs n. L. - Válečníci Děčín B 18.12.2021 14:00 85:63 (26:21 43:33 64:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
13. kolo, zápas č. 19205

datum: 18.12.2021, 14:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Křenek Karel
Mrzena Lukáš

19206. ŠSK Slaný - BA Tygři Louny 18.12.2021 15:30 51:77 (15:22 25:36 35:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
13. kolo, zápas č. 19206

datum: 18.12.2021, 15:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Hackl Filip
Machálek Jan

19207. BK Kladno - BŠ Tygři Praha C 10.12.2021 18:45 79:80 (23:14 35:27 56:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
13. kolo, zápas č. 19207

datum: 10.12.2021, 18:45:00

místo: SH BIOS Kladno (Zimní stadion), Kladno

rozhodčí:
Hackl Filip
Veselý Jiří

19208. R&J EBC Mělník - BA LYNX Liberec 18.12.2021 13:00 106:49 (38:14 61:28 88:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
13. kolo, zápas č. 19208

datum: 18.12.2021, 13:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Velda Pavel
Lysov Fedor

19209. BA 2006 Roudnice n.L. - AŠ Mladá Boleslav 18.12.2021 19:15 74:55 (8:19 35:28 61:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
13. kolo, zápas č. 19209

datum: 18.12.2021, 19:15:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Frána Petr
Shumskyy Vitaliy

14. kolo
19210. BK Brandýs n. L. - Baník Most 19.12.2021 11:00 93:44 (23:18 42:24 61:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
14. kolo, zápas č. 19210

datum: 19.12.2021, 11:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Křenek Karel
Machálek Jan

19211. BK Kladno - BA Tygři Louny 19.12.2021 09:00 98:65 (16:16 45:36 63:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
14. kolo, zápas č. 19211

datum: 19.12.2021, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Hackl Filip
Veselý Jiří

19212. ŠSK Slaný - BŠ Tygři Praha C 18.09.2021 12:15 67:72 (16:11 24:29 42:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
14. kolo, zápas č. 19212

datum: 18.09.2021, 12:15:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Šťavík Radek

19213. BA 2006 Roudnice n.L. - BA LYNX Liberec 19.12.2021 15:00 103:42 (26:9 49:25 75:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
14. kolo, zápas č. 19213

datum: 19.12.2021, 15:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Vyhlídal Michal
Nesper Jindřich

19214. R&J EBC Mělník - AŠ Mladá Boleslav 19.12.2021 10:00 33:42 (7:16 13:19 27:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
14. kolo, zápas č. 19214

datum: 19.12.2021, 10:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Velda Pavel
Strnad Pavel

15. kolo
19215. R&J EBC Mělník - BK Brandýs n. L. 15.01.2022 17:00 41:99 (13:24 23:53 31:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
15. kolo, zápas č. 19215

datum: 15.01.2022, 17:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Veselý Jiří
Machálek Jan

19216. AŠ Mladá Boleslav - BK Kladno 15.01.2022 16:00 46:55 (9:8 5.22 39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
15. kolo, zápas č. 19216

datum: 15.01.2022, 16:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Frána Petr
Nesvadba Miloš

19217. BA LYNX Liberec - ŠSK Slaný 15.01.2022 10:00 45:102 (11:15 25:38 36:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
15. kolo, zápas č. 19217

datum: 15.01.2022, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Martinovská Michaela
Hošek Václav

19218. BŠ Tygři Praha C - Baník Most 15.01.2022 12:00 64:70 (27:13 41:32 47:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
15. kolo, zápas č. 19218

datum: 15.01.2022, 12:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Balog Lukáš
Toboláková Barbora

19219. BA Tygři Louny - Válečníci Děčín B 15.01.2022 11:00 54:62 (17:19 37:37 45:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
15. kolo, zápas č. 19219

datum: 15.01.2022, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel

16. kolo
19220. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Brandýs n. L. 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
16. kolo, zápas č. 19220

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Poliček Pavel
Morávek Tomáš

19221. BA LYNX Liberec - BK Kladno 09.03.2022 19:30 25:111 (6:31 16:63 21:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
16. kolo, zápas č. 19221

datum: 09.03.2022, 19:30:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Martinovská Michaela
Shumskyy Vitaliy

19222. AŠ Mladá Boleslav - ŠSK Slaný 27.02.2022 17:00 68:64 (16:12 31:24 41:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
16. kolo, zápas č. 19222

datum: 27.02.2022, 17:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Velda Pavel
Nesvadba Miloš

19223. BA Tygři Louny - Baník Most 16.01.2022 13:00 73:43 (19:12 43:23 53:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
16. kolo, zápas č. 19223

datum: 16.01.2022, 13:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Chojnacká Anna
Morávek Tomáš

19224. BŠ Tygři Praha C - Válečníci Děčín B 16.01.2022 09:00 89:65 (20:32 38:47 62:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
16. kolo, zápas č. 19224

datum: 16.01.2022, 09:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Dub Michal
Billík Dennis

17. kolo
19225. BK Brandýs n. L. - BŠ Tygři Praha C 21.02.2022 19:30 (98:62) (21:15 38:25 71:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
17. kolo, zápas č. 19225

datum: 21.02.2022, 19:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Znamínko Petr
Benda Tomáš

19226. Válečníci Děčín B - BA LYNX Liberec 17.02.2022 19:30 67:49 (20:21 42:29 57:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
17. kolo, zápas č. 19226

datum: 17.02.2022, 19:30:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Kout Jan
Zajistí pořadatel

19227. Baník Most - AŠ Mladá Boleslav 08.03.2022 18:30 48:46 (11:15 26:18 39:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
17. kolo, zápas č. 19227

datum: 08.03.2022, 18:30:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Morávek Tomáš
Nesper Jindřich

19228. ŠSK Slaný - BA 2006 Roudnice n.L. 29.01.2022 14:30 83:71 (21:19 44:35 54:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
17. kolo, zápas č. 19228

datum: 29.01.2022, 14:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Machálek Jan

19229. BK Kladno - R&J EBC Mělník 29.01.2022 18:00 73:51 (18:9 36:21 54:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
17. kolo, zápas č. 19229

datum: 29.01.2022, 18:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Dub Michal
Šlaj Jiří

18. kolo
19230. BK Brandýs n. L. - BA Tygři Louny 30.01.2022 12:00 75:94 (26:18 49:45 59:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
18. kolo, zápas č. 19230

datum: 30.01.2022, 12:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Nesvadba Miloš
Janovský Jaroslav

19231. Baník Most - BA LYNX Liberec 10.03.2022 19:00 84:37 (22:6 39:18 62:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
18. kolo, zápas č. 19231

datum: 10.03.2022, 19:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Tesař Michal
Šeferová Nicole

19232. Válečníci Děčín B - AŠ Mladá Boleslav 02.03.2022 18:00 72:43 (14:10 34:20 61:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
18. kolo, zápas č. 19232

datum: 02.03.2022, 18:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Bukovský Michal
Shumskyy Vitaliy

19233. BK Kladno - BA 2006 Roudnice n.L. 30.01.2022 09:00 69:81 (14:17 29:34 50:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
18. kolo, zápas č. 19233

datum: 30.01.2022, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Strnad Pavel
Machálek Jan

19234. ŠSK Slaný - R&J EBC Mělník 30.01.2022 12:00 82:72 (17:19 37:35 64:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
18. kolo, zápas č. 19234

datum: 30.01.2022, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Frána Petr

19. kolo
19235. ŠSK Slaný - BK Brandýs n. L. 12.02.2022 15:30 61:109 (7:26 26:54 45:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
19. kolo, zápas č. 19235

datum: 12.02.2022, 15:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Dub Michal
Hackl Filip

19236. R&J EBC Mělník - Baník Most 09.03.2022 17:30 38:49 (10:10 21:24 30:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
19. kolo, zápas č. 19236

datum: 09.03.2022, 17:30:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Frána Petr
Moravcová Lucie

19237. BA 2006 Roudnice n.L. - Válečníci Děčín B 12.02.2022 10:00 67:72 (19:14 41:31 55:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
19. kolo, zápas č. 19237

datum: 12.02.2022, 10:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Horník Michal
Veselý Jiří

19238. AŠ Mladá Boleslav - BA Tygři Louny 12.02.2022 13:00 63:50 (18:13 14:14 17:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
19. kolo, zápas č. 19238

datum: 12.02.2022, 13:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Frána Petr
Machálek Jan

19239. BA LYNX Liberec - BŠ Tygři Praha C 12.02.2022 17:00 67:94 (20:25 37:39 59:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
19. kolo, zápas č. 19239

datum: 12.02.2022, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Velda Pavel
Frána Petr

20. kolo
19240. BK Kladno - BK Brandýs n. L. 13.02.2022 09:00 77:93 (16:24 33:48 56:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
20. kolo, zápas č. 19240

datum: 13.02.2022, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Pavýza Jiří

19241. BA 2006 Roudnice n.L. - Baník Most 13.02.2022 12:00 57:63 (18:10 37:18 52:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
20. kolo, zápas č. 19241

datum: 13.02.2022, 12:00:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:
Horník Michal
Machálek Jan

19242. R&J EBC Mělník - Válečníci Děčín B 20.02.2022 09:00 47:75 (16:11 19:30 27:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
20. kolo, zápas č. 19242

datum: 20.02.2022, 09:00:00

místo: Tělocvična IŠST, Mělník

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

19243. BA LYNX Liberec - BA Tygři Louny 13.02.2022 12:00 46:41 (8:7 24:22 34:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
20. kolo, zápas č. 19243

datum: 13.02.2022, 12:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Frána Petr
Hošek Václav

19244. AŠ Mladá Boleslav - BŠ Tygři Praha C 13.02.2022 10:00 53:56 (22:21 9:10 10:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
20. kolo, zápas č. 19244

datum: 13.02.2022, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Veselý Jiří
Velda Pavel

21. kolo
19245. BK Brandýs n. L. - AŠ Mladá Boleslav 05.03.2022 12:00 82:64 (21:12 42:34 59:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
21. kolo, zápas č. 19245

datum: 05.03.2022, 12:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vávra Petr
Pavýza Jiří

19246. BŠ Tygři Praha C - BA 2006 Roudnice n.L. 05.03.2022 18:00 69:82 (13:19 35:36 51:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
21. kolo, zápas č. 19246

datum: 05.03.2022, 18:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Syrovátka František
Billík Dennis

19247. BA Tygři Louny - R&J EBC Mělník 05.03.2022 09:00 63:34 (7:6 33:24 49:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
21. kolo, zápas č. 19247

datum: 05.03.2022, 09:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina
Morávek Tomáš

19248. Válečníci Děčín B - BK Kladno 05.03.2022 16:15 57:47 (17:8 35:25 47:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
21. kolo, zápas č. 19248

datum: 05.03.2022, 16:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Asztalos Ondřej


19249. Baník Most - ŠSK Slaný 05.03.2022 10:00 80:47 (23:7 44:17 69:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
21. kolo, zápas č. 19249

datum: 05.03.2022, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Šeferová Nicole

22. kolo
19250. BK Brandýs n. L. - BA LYNX Liberec 06.03.2022 10:30 128:30 (30:9 60:12 90:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
22. kolo, zápas č. 19250

datum: 06.03.2022, 10:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vávra Petr
Pavýza Jiří

19251. BA Tygři Louny - BA 2006 Roudnice n.L. 06.03.2022 14:30 68:71 (15:14 35:39 53:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
22. kolo, zápas č. 19251

datum: 06.03.2022, 14:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina
Morávek Tomáš

19252. BŠ Tygři Praha C - R&J EBC Mělník 06.03.2022 14:00 40:60 (10:20 21:37 34:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
22. kolo, zápas č. 19252

datum: 06.03.2022, 14:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Syrovátka František
Schambergerová Barbora

19253. Baník Most - BK Kladno 06.03.2022 14:00 66:82 (15:27 32:49 47:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
22. kolo, zápas č. 19253

datum: 06.03.2022, 14:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šeferová Nicole
Kundert Mattias

19254. Válečníci Děčín B - ŠSK Slaný 06.03.2022 15:00 69:46 (17:14 36:26 59:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
22. kolo, zápas č. 19254

datum: 06.03.2022, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Hošek Václav

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.