image

kadeti U17 / nadregionální soutěž / ročník 2021/22 / nadregionální liga / skupina A


tabulka
1. BK Jiskra Domažlice 14 14 0 1391:719 28
2. BK Sokolov 14 12 2 1333:731 26
3. SKB Rokycany 14 7 7 953:1034 21
4. BA Grizzlies Plzeň B 14 7 7 893:947 21
5. Thermia Karlovy Vary 14 5 9 833:1003 19
6. Kelti Nové Strašecí 14 5 9 917:1189 19
7. BA Tygři Louny B 14 4 10 728:1032 18
8. BK Beroun 14 2 12 807:1200 16
1. kolo
17419. BK Sokolov - Tygři Louny B 28.09.2021 12:00 111:47 (28:12 58:29 92:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 17419

datum: 28.09.2021, 12:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Svatoš Miroslav
Veselá Lucie

17420. Kelti Nové Strašecí - SKB Rokycany 25.09.2021 14:00 58:48 (10:9 32:24 40:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 17420

datum: 25.09.2021, 14:00:00

místo: ZŠ Řevničov, Řevničov

rozhodčí:



17421. BK Beroun - Thermia K. Vary 25.09.2021 11:00 80:54 (26:4 44:22 67:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 17421

datum: 25.09.2021, 11:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Šťavík Radek
Hacklová Rozálie

17422. BA Grizzlies Plzeň B - BK Jiskra Domažlice 25.09.2021 18:00 52:77 (8:23 25:43 37:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 17422

datum: 25.09.2021, 18:00:00

místo: Hala Plzeň Skvrňany, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří
Sklenář Tomáš

2. kolo
17423. Tygři Louny B - BK Jiskra Domažlice 09.10.2021 12:00 15:83 (7:28 9:40 11:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 17423

datum: 09.10.2021, 12:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Nesper Jindřich

17424. Thermia K. Vary - BA Grizzlies Plzeň B 09.10.2021 10:00 66:54 (14:8 40:23 51:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 17424

datum: 09.10.2021, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Heřman Matěj
Hovorka Petr

17425. SKB Rokycany - BK Beroun 09.10.2021 09:00 70:66 (11:12 29:32 48:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 17425

datum: 09.10.2021, 09:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Buňka Jiří
Roučka Michal

17426. BK Sokolov - Kelti Nové Strašecí 09.10.2021 17:00 123:34 (31:8 63:12 95:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 17426

datum: 09.10.2021, 17:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Hovorka Petr
Heřman Matěj

3. kolo
17427. Kelti Nové Strašecí - Tygři Louny B 11.11.2021 17:30 46:76 (9:27 15:46 34:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17427

datum: 11.11.2021, 17:30:00

místo: ZŠ Řevničov, Řevničov

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

17428. BK Beroun - BK Sokolov 23.10.2021 17:30 35:117 (8:27 19:60 27:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17428

datum: 23.10.2021, 17:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Buršík Petr
Povolný Jáchym

17429. BA Grizzlies Plzeň B - SKB Rokycany 23.10.2021 09:30 72:60 (13:19 29:26 45:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17429

datum: 23.10.2021, 09:30:00

místo: Hala Plzeň Skvrňany, Plzeň

rozhodčí:
Galajda Václav
Mašek Jakub

17430. BK Jiskra Domažlice - Thermia K. Vary 23.10.2021 10:00 112:49 (31:15 65:32 86:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17430

datum: 23.10.2021, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Karásek Jan
Porvich Lubomír

4. kolo
17431. Tygři Louny B - Thermia K. Vary 13.11.2021 11:00 48:60 (12:12 22:20 33:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 17431

datum: 13.11.2021, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Nesper Jindřich

17432. SKB Rokycany - BK Jiskra Domažlice 13.11.2021 15:30 59:84 (17:26 28:53 51:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 17432

datum: 13.11.2021, 15:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Galajda Václav
Buňka ml. Jiří

17433. BK Sokolov - BA Grizzlies Plzeň B 13.11.2021 15:00 74:38 (18:6 37:15 54:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 17433

datum: 13.11.2021, 15:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Heřman Matěj
Pacelt Jan

17434. Kelti Nové Strašecí - BK Beroun 15.03.2022 18:00 108:87 (15:23 50:41 81:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 17434

datum: 15.03.2022, 18:00:00

místo: ZŠ Řevničov, Řevničov

rozhodčí:
Frána Petr
Vyhlídal Michal

5. kolo
17435. BK Beroun - Tygři Louny B 18.12.2021 14:45 58:59 (5:12 25:26 41:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17435

datum: 18.12.2021, 14:45:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Dub Michal
Veselý Jiří

17436. BA Grizzlies Plzeň B - Kelti Nové Strašecí 27.11.2021 10:30 92:56 (22:14 40:37 69:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17436

datum: 27.11.2021, 10:30:00

místo: Hala Plzeň Skvrňany, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří
Mašek Jakub

17437. BK Jiskra Domažlice - BK Sokolov 26.02.2022 15:00 83:58 (18:15 40:33 69:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17437

datum: 26.02.2022, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Karásek Jan
Porvich Lubomír

17438. Thermia K. Vary - SKB Rokycany 14.01.2022 18:45 51:70 (13:13 25:30 35:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 17438

datum: 14.01.2022, 18:45:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Skořepa Petr
Ašenbrenerová Ingrid

6. kolo
17439. Tygři Louny B - SKB Rokycany 08.04.2022 19:00 54:72 (12:13 31:34 39:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 17439

datum: 08.04.2022, 19:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Nesper Jindřich
Frána Petr

17440. BK Sokolov - Thermia K. Vary 08.12.2021 19:00 116:55 (29:12 54:25 90:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 17440

datum: 08.12.2021, 19:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Hovorka Petr
Kinka Roman

17441. Kelti Nové Strašecí - BK Jiskra Domažlice 13.02.2022 12:00 48:125 (10:17 21:48 29:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 17441

datum: 13.02.2022, 12:00:00

místo: ZŠ Řevničov, Řevničov

rozhodčí:



17442. BK Beroun - BA Grizzlies Plzeň B 11.12.2021 13:45 56:79 (16:18 34:38 49:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 17442

datum: 11.12.2021, 13:45:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Bukovský Michal
Frána Petr

7. kolo
17443. BA Grizzlies Plzeň B - Tygři Louny B 08.01.2022 17:30 74:66 (8:20 28:32 46:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 17443

datum: 08.01.2022, 17:30:00

místo: Sportovní gymnázium Plzeň , Plzeň-Skvrňany

rozhodčí:
Karásek Jan
Šlaisová Veronika

17444. BK Jiskra Domažlice - BK Beroun 08.01.2022 18:30 123:35 (26:13 53:23 90:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 17444

datum: 08.01.2022, 18:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Musil Jan

17445. Thermia K. Vary - Kelti Nové Strašecí 08.01.2022 10:00 56:58 (18:15 29:30 48:43 55:55 56:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 17445

datum: 08.01.2022, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Heřman Matěj
Neudert Rudolf

17446. SKB Rokycany - BK Sokolov 08.01.2022 14:00 53:86 (11:25 22:43 39:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 17446

datum: 08.01.2022, 14:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Sklenář Tomáš
Chojnacká Anna

8. kolo
17447. Tygři Louny B - BK Sokolov 17.11.2021 12:00 43:94 (2:29 14:52 31:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 17447

datum: 17.11.2021, 12:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Vondráčková Sabina
Krob Vlastimil

17448. SKB Rokycany - Kelti Nové Strašecí 18.03.2022 18:00 53:104 (10:24 32:50 43:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 17448

datum: 18.03.2022, 18:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Kalabza Lukáš
Mašek Jakub

17449. Thermia K. Vary - BK Beroun 25.03.2022 18:45 66:48 (13:13 33:28 52:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 17449

datum: 25.03.2022, 18:45:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Heřman Matěj
Neudert Rudolf

17450. BK Jiskra Domažlice - BA Grizzlies Plzeň B 10.04.2022 15:00 101:44 (26:10 51:22 74:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 17450

datum: 10.04.2022, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Mužík Jiří
Škarda Jakub

9. kolo
17451. BK Jiskra Domažlice - Tygři Louny B 14.04.2022 16:30 114:45 (2:38 60:40 90:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 17451

datum: 14.04.2022, 16:30:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Galajda Václav
Podhůrský Pavel

17452. BA Grizzlies Plzeň B - Thermia K. Vary 05.02.2022 14:15 94:45 (26:8 48:17 65:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 17452

datum: 05.02.2022, 14:15:00

místo: Sportovní gymnázium Plzeň , Plzeň-Skvrňany

rozhodčí:
Buňka ml. Jiří
Šlaisová Veronika

17453. BK Beroun - SKB Rokycany 04.02.2022 17:00 57:69 (17:19 35:35 47:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 17453

datum: 04.02.2022, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Veselý Jiří
Frána Petr

17454. Kelti Nové Strašecí - BK Sokolov 05.02.2022 16:00 50:107 (6:20 22:50 39:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 17454

datum: 05.02.2022, 16:00:00

místo: ZŠ Řevničov, Řevničov

rozhodčí:
Strnad Pavel
Pavýza Jiří

10. kolo
17455. Tygři Louny B - Kelti Nové Strašecí 19.04.2022 19:00 69:64 (18:17 37:28 47:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 17455

datum: 19.04.2022, 19:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Poliček Pavel
Vondráčková Sabina

17456. BK Sokolov - BK Beroun 20.02.2022 15:30 110:43 (19:16 53:24 84:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 17456

datum: 20.02.2022, 15:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Čabala Tadeáš
Kinka Roman

17457. SKB Rokycany - BA Grizzlies Plzeň B 18.02.2022 17:45 106:48 (27:8 34:21 71:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 17457

datum: 18.02.2022, 17:45:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Tauber Pavel
Mašek Jakub

17458. Thermia K. Vary - BK Jiskra Domažlice 19.02.2022 10:00 64:79 (18:22 11:22 12:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 17458

datum: 19.02.2022, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Čabala Tadeáš
Hovorka Petr

11. kolo
17459. Thermia K. Vary - Tygři Louny B 12.03.2022 09:45 64:37 (13:6 32:11 48:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 17459

datum: 12.03.2022, 09:45:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Kinka Roman
Neudert Rudolf

17460. BK Jiskra Domažlice - SKB Rokycany 12.03.2022 15:00 115:78 (31:22 67:37 89:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 17460

datum: 12.03.2022, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Mužík Jiří
Hošťálek Jan

17461. BA Grizzlies Plzeň B - BK Sokolov 12.03.2022 10:00 67:72 (19:19 34:38 47:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 17461

datum: 12.03.2022, 10:00:00

místo: Hala Plzeň Skvrňany, Plzeň

rozhodčí:
Karásek Jan
Buňka ml. Jiří

17462. BK Beroun - Kelti Nové Strašecí 07.12.2021 17:00 104:99 (20:16 31:40 57:62 86:86 93:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 17462

datum: 07.12.2021, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Frána Petr
Lysov Fedor

12. kolo
17463. Tygři Louny B - BK Beroun 26.03.2022 11:00 66:48 (20:11 36:21 51:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 17463

datum: 26.03.2022, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Nesper Jindřich
Vondráčková Sabina

17464. Kelti Nové Strašecí - BA Grizzlies Plzeň B 23.04.2022 10:00 93:37 (11:7 38:22 60:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 17464

datum: 23.04.2022, 10:00:00

místo: ZŠ Řevničov, Řevničov

rozhodčí:
Veselý Jiří
Šťavík Radek

17465. BK Sokolov - BK Jiskra Domažlice 26.03.2022 16:00 67:74 (13:19 32:39 52:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 17465

datum: 26.03.2022, 16:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Fiala Petr
Heřman Matěj

17466. SKB Rokycany - Thermia K. Vary 26.03.2022 09:30 71:65 (17:10 32:30 56:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 17466

datum: 26.03.2022, 09:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Karásek Jan
Chojnacká Anna

13. kolo
17467. SKB Rokycany - Tygři Louny B 09.04.2022 18:00 85:61 (26:10 50:27 76:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 17467

datum: 09.04.2022, 18:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Tauber Pavel
Mašek Jakub

17468. Thermia K. Vary - BK Sokolov 08.04.2022 18:45 50:85 (14:20 20:47 34:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 17468

datum: 08.04.2022, 18:45:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Čabala Tadeáš
Fiala Petr

17469. BK Jiskra Domažlice - Kelti Nové Strašecí 09.04.2022 11:00 124:48 (27:15 52:26 94:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 17469

datum: 09.04.2022, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Karásek Jan
Tauber Pavel

17470. BA Grizzlies Plzeň B - BK Beroun 09.04.2022 10:00 83:33 (20:10 48:21 70:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 17470

datum: 09.04.2022, 10:00:00

místo: Hala Plzeň Skvrňany, Plzeň

rozhodčí:
Kalabza Petr
Buňka ml. Jiří

14. kolo
17471. Tygři Louny B - BA Grizzlies Plzeň B 30.04.2022 10:00 42:59 (13:15 28:26 32:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 17471

datum: 30.04.2022, 10:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Poliček Pavel
Vondráčková Sabina

17472. BK Beroun - BK Jiskra Domažlice 30.04.2022 11:00 57:97 (15:23 35:47 46:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 17472

datum: 30.04.2022, 11:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Beran Štěpán
Matulka Jan

17473. Kelti Nové Strašecí - Thermia K. Vary 30.04.2022 10:00 51:88 (11:17 25:38 37:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 17473

datum: 30.04.2022, 10:00:00

místo: ZŠ Řevničov, Řevničov

rozhodčí:
Strnad Pavel
Buršík Petr

17474. BK Sokolov - SKB Rokycany 25.03.2022 17:30 113:59 (27:11 52:29 86:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 17474

datum: 25.03.2022, 17:30:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Koranda Vladimír
Skořepa Petr

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.