image

juniorky U19 / nadregionální soutěž / ročník 2021/22 / nadregionální liga / skupina A


tabulka
1. BK Lokomotiva Karlovy Vary 12 12 0 854:549 24
2. BŠ Tygři Praha B 12 8 4 714:627 20
3. BA Tygřice Louny 12 8 4 710:677 20
4. BC Slaný 12 7 5 760:722 19
5. BK Baník Most 12 5 7 713:730 17
6. DBaK B 12 2 10 585:725 14
7. BK Mariánské Lázně 12 0 12 558:864 12
1. kolo
61. DBaK B - BŠ Tygři Praha B 02.10.2021 13:00 56:67 (17:21 32:35 46:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 61

datum: 02.10.2021, 13:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Jodl Jiří
Sklenář Tomáš

62. BK M. Lázně - Tygřice Louny 02.10.2021 17:00 51:63 (13:12 25:25 35:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 62

datum: 02.10.2021, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Hovorka Petr
Koranda Vladimír

63. BC Slaný - Baník Most 02.10.2021 12:00 66:59 (15:13 30:36 51:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
1. kolo, zápas č. 63

datum: 02.10.2021, 12:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Frána Petr

2. kolo
64. Tygřice Louny - BC Slaný 16.10.2021 13:00 45:63 (12:15 22:31 37:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 64

datum: 16.10.2021, 13:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:



65. BŠ Tygři Praha B - BK M. Lázně 31.10.2021 10:00 71:52 (18:23 34:38 53:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 65

datum: 31.10.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Frána Petr
Hackl Filip

66. Loko Karlovy Vary - DBaK B 30.01.2022 13:30 71:32 (21:10 41:14 54:18 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 66

datum: 30.01.2022, 13:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Čabala Tadeáš
Ašenbrenerová Ingrid

3. kolo
67. BK M. Lázně - Loko Karlovy Vary 06.11.2021 17:00 39:61 (7:17 18:32 28:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 67

datum: 06.11.2021, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Veselá Lucie
Ašenbrenerová Ingrid

68. BC Slaný - BŠ Tygři Praha B 06.11.2021 12:15 50:51 (11:24 20:40 33:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 68

datum: 06.11.2021, 12:15:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Frána Petr
Šťavík Radek

69. Baník Most - Tygřice Louny 15.10.2021 17:45 57:79 (8:29 28:47 41:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 69

datum: 15.10.2021, 17:45:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Tesař Michal
Asztalos Ondřej

4. kolo
70. BŠ Tygři Praha B - Baník Most 20.11.2021 19:00 66:44 (17:15 36:22 45:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 70

datum: 20.11.2021, 19:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Jon Miloslav
Balog Lukáš

71. Loko Karlovy Vary - BC Slaný 20.11.2021 11:00 71:53 (16:21 24:27 50:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 71

datum: 20.11.2021, 11:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Heřman Matěj
Neudert Rudolf

72. DBaK B - BK M. Lázně 21.11.2021 11:00 87:38 (32:8 54:20 71:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
4. kolo, zápas č. 72

datum: 21.11.2021, 11:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Buňková Klára
Buňka Jiří

5. kolo
73. BC Slaný - DBaK B 04.12.2021 11:00 76:45 (16:13 33:21 50:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 73

datum: 04.12.2021, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Veselý Jiří
Hackl Filip

74. Baník Most - Loko Karlovy Vary 04.12.2021 10:00 60:68 (13:21 27:44 37:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 74

datum: 04.12.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šeferová Nicole
Poliček Pavel

75. Tygřice Louny - BŠ Tygři Praha B 08.12.2021 19:00 64:43 (25:2 39:14 56:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
5. kolo, zápas č. 75

datum: 08.12.2021, 19:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Poliček Pavel
Asztalos Ondřej

6. kolo
76. Loko Karlovy Vary - Tygřice Louny 07.12.2021 17:30 65:61 (16:11 36:28 53:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 76

datum: 07.12.2021, 17:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Hejná Adéla
Ašenbrenerová Ingrid

77. DBaK B - Baník Most 19.12.2021 10:00 60:82 (18:24 38:45 52:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 77

datum: 19.12.2021, 10:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Buňková Klára
Buňka Jiří

78. BK M. Lázně - BC Slaný 18.12.2021 17:00 51:69 (13:16 24:35 35:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
6. kolo, zápas č. 78

datum: 18.12.2021, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:



7. kolo
79. Baník Most - BK M. Lázně 15.01.2022 11:00 89:56 (27:12 39:18 62:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 79

datum: 15.01.2022, 11:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Chojnacká Anna
Šeferová Nicole

80. Tygřice Louny - DBaK B 08.05.2022 10:00 62:41 (11:16 23:20 41:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 80

datum: 08.05.2022, 10:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Buňka Jiří
Kalabza Petr

81. BŠ Tygři Praha B - Loko Karlovy Vary 15.01.2022 14:00 53:73 (12:20 28:40 34:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 81

datum: 15.01.2022, 14:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Balog Lukáš
Toboláková Barbora

8. kolo
82. BŠ Tygři Praha B - DBaK B 29.01.2022 16:00 55:45 (11:13 29:24 40:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 82

datum: 29.01.2022, 16:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Kohout Radomír

83. Tygřice Louny - BK M. Lázně 10.03.2022 18:00 71:52 (16:12 33:27 54:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 83

datum: 10.03.2022, 18:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Nesper Jindřich

84. Baník Most - BC Slaný 29.01.2022 10:00 59:66 (14:19 25:40 49:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
8. kolo, zápas č. 84

datum: 29.01.2022, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Poliček Pavel
Zajistí pořadatel

9. kolo
85. BC Slaný - Tygřice Louny 03.03.2022 18:15 58:71 (12:22 22:37 42:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 85

datum: 03.03.2022, 18:15:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Lysov Fedor

86. BK M. Lázně - BŠ Tygři Praha B 19.02.2022 17:00 42:73 (10:19 27:36 34:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 86

datum: 19.02.2022, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Kinka Roman
Veselá Lucie

87. DBaK B - Loko Karlovy Vary 19.02.2022 10:00 57:80 (21:21 37:43 46:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 87

datum: 19.02.2022, 10:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Buňka Jiří
Buňková Klára

10. kolo
88. Loko Karlovy Vary - BK M. Lázně 05.03.2022 14:15 58:25 (14:7 25:17 19:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 88

datum: 05.03.2022, 14:15:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Ašenbrenerová Ingrid
Kinka Roman

89. BŠ Tygři Praha B - BC Slaný 05.03.2022 10:00 84:48 (22:12 44:26 64:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 89

datum: 05.03.2022, 10:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Hackl Filip
Hušek Daniel

90. Tygřice Louny - Baník Most 28.03.2022 19:30 62:57 (19:15 29:33 46:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 90

datum: 28.03.2022, 19:30:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Asztalos Ondřej
Rom Daniel

11. kolo
91. Baník Most - BŠ Tygři Praha B 19.03.2022 10:00 60:58 (20:17 33:28 47:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 91

datum: 19.03.2022, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šeferová Nicole
Poliček Pavel

92. BC Slaný - Loko Karlovy Vary 03.04.2022 11:00 44:69 (11:17 25:34 39:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 92

datum: 03.04.2022, 11:00:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Frána Petr
Křenek Karel

93. BK M. Lázně - DBaK B 20.03.2022 11:00 37:60 (6:9 14:21 26:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
11. kolo, zápas č. 93

datum: 20.03.2022, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Veselá Lucie
Neudert Rudolf

12. kolo
94. DBaK B - BC Slaný 02.04.2022 15:00 65:85 (10:19 34:30 49:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 94

datum: 02.04.2022, 15:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Podhůrský Pavel
Buňková Klára

95. Loko Karlovy Vary - Baník Most 02.04.2022 11:00 86:46 (14:9 41:22 62:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 95

datum: 02.04.2022, 11:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Hejná Adéla
Neudert Rudolf

96. BŠ Tygři Praha B - Tygřice Louny 02.04.2022 12:00 61:33 (22:9 37:15 45:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
12. kolo, zápas č. 96

datum: 02.04.2022, 12:00:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:
Vampola Jakub
Lysov Fedor

13. kolo
97. Tygřice Louny - Loko Karlovy Vary 23.04.2022 11:00 47:92 (11:25 24:43 36:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 97

datum: 23.04.2022, 11:00:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Morávek Tomáš
Kundert Mattias

*98. Baník Most - DBaK B 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 98

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:



99. BC Slaný - BK M. Lázně 23.04.2022 11:30 82:52 (20:5 39:20 66:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
13. kolo, zápas č. 99

datum: 23.04.2022, 11:30:00

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:
Hušek Daniel
Hackl Filip

14. kolo
100. BK M. Lázně - Baník Most 10.05.2022 18:00 63:80 (14:20 29:41 46:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 100

datum: 10.05.2022, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Neudert Rudolf
Kinka Roman

101. DBaK B - Tygřice Louny 08.05.2022 12:30 37:52 (11:6 23:25 29:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 101

datum: 08.05.2022, 12:30:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Buňka Jiří
Kalabza Petr

102. Loko Karlovy Vary - BŠ Tygři Praha B 07.05.2022 17:00 60:32 (18:6 33:15 46:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
14. kolo, zápas č. 102

datum: 07.05.2022, 17:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Kinka Roman
Heřman Matěj

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.