image

juniorky U19 / nadregionální soutěž / ročník 2021/22 / nadregionální liga / skupina B


tabulka
1. SLUNETA Ústí nad Labem B 6 6 0 613:251 12
2. BK Brandýs nad Labem B 7 5 2 472:445 12
3. TJ Lokomotiva Liberec 7 4 3 440:440 11
4. Válečnice Děčín 6 4 2 441:355 10
5. TJ Sokol Stěžery 7 1 6 419:499 8
6. ASK Lovosice 7 0 7 262:657 7
1. kolo
1. Loko Liberec - Válečnice Děčín 16.10.2021 18:00 79:52 (21:17 38:35 61:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
1. kolo, zápas č. 1

datum: 16.10.2021, 18:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:



2. ASK Lovosice - SLUNETA Ústí n. L. B 15.10.2021 19:10 39:104 (7:29 13:45 25:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
1. kolo, zápas č. 2

datum: 15.10.2021, 19:10:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Nesper Jindřich
Lahovská Barbora

2. kolo
4. Loko Liberec - TJ Sokol Stěžery 06.11.2021 15:00 61:56 (7:17 20:29 33:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
2. kolo, zápas č. 4

datum: 06.11.2021, 15:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:



6. SLUNETA Ústí n. L. B - BK Brandýs n/L B 08.02.2022 18:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
2. kolo, zápas č. 6

datum: 08.02.2022, 18:15:00

místo: ZŠ Pod Parkem, Ústí n.L.

rozhodčí:
Tesař Michal
Asztalos Ondřej

3. kolo
7. Válečnice Děčín - TJ Sokol Stěžery 07.11.2021 09:15 88:52 (19:19 49:28 70:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 7

datum: 07.11.2021, 09:15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav
Šedivý Vincent

8. ASK Lovosice - BK Brandýs n/L B 07.11.2021 10:00 43:80 (11:12 16:26 29:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 8

datum: 07.11.2021, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Lahovská Barbora
Kesler Vladimír

4. kolo
11. Loko Liberec - ASK Lovosice 20.11.2021 18:00 89:46 (26:12 38:22 66:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 11

datum: 20.11.2021, 18:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Shumskyy Vitaliy
Asztalos Ondřej

12. SLUNETA Ústí n. L. B - Válečnice Děčín 01.12.2021 17:30 107:38 (28:11 55:19 78:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 12

datum: 01.12.2021, 17:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Tesař Michal
Asztalos Ondřej

5. kolo
13. BK Brandýs n/L B - TJ Sokol Stěžery 19.12.2021 13:00 68:66 (7:8 23:26 42:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
5. kolo, zápas č. 13

datum: 19.12.2021, 13:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Křenek Karel
Machálek Jan

14. Loko Liberec - SLUNETA Ústí n. L. B 17.12.2021 16:30 36:91 (11:22 22:46 30:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
5. kolo, zápas č. 14

datum: 17.12.2021, 16:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Martinovská Michaela
Hošek Václav

15. Válečnice Děčín - ASK Lovosice 21.11.2021 10:00 (102:20) (33:4 56:15 78:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
5. kolo, zápas č. 15

datum: 21.11.2021, 10:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Lunhul Vladislav

6. kolo
16. ASK Lovosice - TJ Sokol Stěžery 04.12.2021 16:00 44:76 (8:25 21:40 32:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 16

datum: 04.12.2021, 16:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Lahovská Barbora
Kesler Vladimír

18. BK Brandýs n/L B - Válečnice Děčín 04.12.2021 11:00 44:100 (7:20 21:40 31:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 18

datum: 04.12.2021, 11:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Koudela Martin
Lysov Fedor

7. kolo
19. SLUNETA Ústí n. L. B - TJ Sokol Stěžery 05.12.2021 09:00 114:56 (23:13 56:26 83:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
7. kolo, zápas č. 19

datum: 05.12.2021, 09:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šeferová Nicole
Kesler Vladimír

21. BK Brandýs n/L B - Loko Liberec 05.12.2021 09:30 78:60 (18:16 42:27 68:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
7. kolo, zápas č. 21

datum: 05.12.2021, 09:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Koudela Martin
Lysov Fedor

8. kolo
22. Válečnice Děčín - Loko Liberec 18.12.2021 11:45 61:53 (15:8 29:15 44:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
8. kolo, zápas č. 22

datum: 18.12.2021, 11:45:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Lunhul Vladislav
Poživil Jaroslav

23. SLUNETA Ústí n. L. B - ASK Lovosice 18.12.2021 15:00 116:32 (34:11 58:20 88:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
8. kolo, zápas č. 23

datum: 18.12.2021, 15:00:00

místo: hala UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Lahovská Barbora
Poliček Pavel

9. kolo
25. TJ Sokol Stěžery - Válečnice Děčín 20.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
9. kolo, zápas č. 25

datum: 20.02.2022, 00:00:00

místo: hala ZŠ Kukleny, Hradec Králové - Kukleny

rozhodčí:
Táborský Zdeněk
Cibulka Radek

26. BK Brandýs n/L B - ASK Lovosice 15.01.2022 16:00 90:38 (22:9 48:21 62:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
9. kolo, zápas č. 26

datum: 15.01.2022, 16:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Znamínko Petr
Benda Tomáš

10. kolo
28. TJ Sokol Stěžery - Loko Liberec 16.01.2022 14:30 56:62 (17:17 35:34 49:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
10. kolo, zápas č. 28

datum: 16.01.2022, 14:30:00

místo: hala ZŠ Kukleny, Hradec Králové - Kukleny

rozhodčí:
Michlík Radek
Růžička Martin

30. BK Brandýs n/L B - SLUNETA Ústí n. L. B 11.01.2022 19:00 50:81 (16:22 25:39 35:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
10. kolo, zápas č. 30

datum: 11.01.2022, 19:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Tejček Tomáš
Frána Petr

11. kolo
31. TJ Sokol Stěžery - BK Brandýs n/L B 18.12.2021 17:30 57:62 (10:16 28:27 49:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
11. kolo, zápas č. 31

datum: 18.12.2021, 17:30:00

místo: hala ZŠ Kukleny, Hradec Králové - Kukleny

rozhodčí:
Doubková Tereza
Bělka Michal

32. SLUNETA Ústí n. L. B - Loko Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
11. kolo, zápas č. 32

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Morávek Tomáš
Nesper Jindřich

33. ASK Lovosice - Válečnice Děčín 29.01.2022 09:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
11. kolo, zápas č. 33

datum: 29.01.2022, 09:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Lahovská Barbora
Zajistí pořadatel

12. kolo
35. ASK Lovosice - Loko Liberec       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 35

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Poliček Pavel
Lahovská Barbora

36. Válečnice Děčín - SLUNETA Ústí n. L. B 10.02.2022 18:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 36

datum: 10.02.2022, 18:00:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:



13. kolo
37. TJ Sokol Stěžery - SLUNETA Ústí n. L. B 12.02.2022 16:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
13. kolo, zápas č. 37

datum: 12.02.2022, 16:30:00

místo: hala ZŠ Kukleny, Hradec Králové - Kukleny

rozhodčí:



39. Loko Liberec - BK Brandýs n/L B 12.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
13. kolo, zápas č. 39

datum: 12.02.2022, 00:00:00

místo: ,

rozhodčí:



14. kolo
40. TJ Sokol Stěžery - ASK Lovosice 13.02.2022 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
14. kolo, zápas č. 40

datum: 13.02.2022, 15:00:00

místo: hala ZŠ Kukleny, Hradec Králové - Kukleny

rozhodčí:



42. Válečnice Děčín - BK Brandýs n/L B 13.02.2022 15:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
14. kolo, zápas č. 42

datum: 13.02.2022, 15:00:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.