image

starší žákyně U15 / nadregionální soutěž / ročník 2021/22 / nadregionální liga / skupina B


tabulka
1. BC Benešov 14 14 0 1213:392 28
2. BC Vysočina 14 11 3 878:554 25
3. AŠ Mladá Boleslav 14 9 5 682:423 23
4. Basket Pastelka MB(ms) 14 9 5 850:398 23
5. TJ Sokol Pečky 14 5 9 566:740 19
6. Basket Říčany 14 5 9 515:816 19
7. BS Český Brod 14 3 11 506:948 17
8. TJ Sokol Blatná 14 0 14 63:1002 14
1. kolo
1. AŠ Mladá Boleslav - Pastelka MB(ms) 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
1. kolo, zápas č. 1

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



2. BS Český Brod - TJ Sokol Pečky 06.11.2021 15:00 54:49 (18:13 32:19 40:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
1. kolo, zápas č. 2

datum: 06.11.2021, 15:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Vávra Petr
Volný David

3. Basket Říčany - TJ Sokol Blatná 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
1. kolo, zápas č. 3

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:



4. BC Vysočina - BC Benešov 06.11.2021 15:00 32:88 (6:18 14:40 25:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
1. kolo, zápas č. 4

datum: 06.11.2021, 15:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Jakubík Petr
Janík Karel

2. kolo
5. AŠ Mladá Boleslav - BC Vysočina 18.09.2021 16:00 28:44 (6:10 12:19 22:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
2. kolo, zápas č. 5

datum: 18.09.2021, 16:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Frána Petr
Poláček Vojtěch

6. Pastelka MB(ms) - BC Benešov 18.09.2021 12:00 45:53 (13:10 18:18 24:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
2. kolo, zápas č. 6

datum: 18.09.2021, 12:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Frána Petr
Machálek Jan

7. BS Český Brod - Basket Říčany 18.09.2021 15:00 43:49 (16:7 23:25 32:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
2. kolo, zápas č. 7

datum: 18.09.2021, 15:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Kvíz Leoš
Mrzena Lukáš

8. TJ Sokol Pečky - TJ Sokol Blatná 18.09.2021 17:30 118:12 (28:2 54:10 92:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
2. kolo, zápas č. 8

datum: 18.09.2021, 17:30:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Bukovský Michal
Moravcová Lucie

3. kolo
9. AŠ Mladá Boleslav - BC Benešov 19.09.2021 11:00 50:67 (14:12 30:37 36:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 9

datum: 19.09.2021, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Frána Petr
Machálek Jan

10. Pastelka MB(ms) - BC Vysočina 19.09.2021 09:00 52:30 (14:10 26:16 34:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 10

datum: 19.09.2021, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Frána Petr
Machálek Jan

11. BS Český Brod - TJ Sokol Blatná 19.09.2021 10:00 118:24 (25:9 46:13 75:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 11

datum: 19.09.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Kvíz Leoš
Mrzena Lukáš

12. TJ Sokol Pečky - Basket Říčany 19.09.2021 10:00 66:40 (15:12 26:24 44:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 12

datum: 19.09.2021, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Moravcová Lucie
Janovský Jaroslav

4. kolo
13. BC Vysočina - Basket Říčany 02.10.2021 13:00 68:38 (21:7 36:16 55:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 13

datum: 02.10.2021, 13:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Theodor Pavel
Havlíček Petr

14. BC Benešov - TJ Sokol Blatná 02.10.2021 10:30 155:4 (34:0 75:0 117:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 14

datum: 02.10.2021, 10:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Povolný Jáchym
Seidl Josef

15. AŠ Mladá Boleslav - BS Český Brod 02.10.2021 12:30 79:8 (18:0 45:1 64:3 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 15

datum: 02.10.2021, 12:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vávra Petr
Janovský Jaroslav

16. Pastelka MB(ms) - TJ Sokol Pečky 02.10.2021 10:00 63:24 (21:11 38:15 49:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 16

datum: 02.10.2021, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vávra Petr
Janovský Jaroslav

5. kolo
17. BC Vysočina - TJ Sokol Blatná 03.10.2021 13:00 131:12 (22:2 63:7 87:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
5. kolo, zápas č. 17

datum: 03.10.2021, 13:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Friedl Miroslav
Kazda Petr

18. BC Benešov - Basket Říčany 03.10.2021 09:00 113:29 (38:4 72:10 93:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
5. kolo, zápas č. 18

datum: 03.10.2021, 09:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Buršík Petr
Povolný Jáchym

19. AŠ Mladá Boleslav - TJ Sokol Pečky 03.10.2021 09:00 57:28 (16:5 26:15 33:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
5. kolo, zápas č. 19

datum: 03.10.2021, 09:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vávra Petr
Machálek Jan

20. Pastelka MB(ms) - BS Český Brod 03.10.2021 11:00 106:19 (26:6 56:10 77:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
5. kolo, zápas č. 20

datum: 03.10.2021, 11:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Vávra Petr
Machálek Jan

6. kolo
21. BS Český Brod - BC Vysočina 16.10.2021 15:00 34:88 (14:34 20:45 30:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 21

datum: 16.10.2021, 15:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Machálek Jan
Mrzena Lukáš

22. TJ Sokol Pečky - BC Benešov 16.10.2021 15:30 40:103 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 22

datum: 16.10.2021, 15:30:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Vávra Petr


23. Basket Říčany - AŠ Mladá Boleslav 16.10.2021 18:30 32:61 (8:10 16:22 25:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 23

datum: 16.10.2021, 18:30:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Šťavík Radek
Frána Petr

24. TJ Sokol Blatná - Pastelka MB(ms) 16.10.2021 17:40 1:174 (0:54 0:92 138:1 174:1)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
6. kolo, zápas č. 24

datum: 16.10.2021, 17:40:00

místo: Tělocvična SOŠ Blatná, Blatná

rozhodčí:
Opava Josef
Šlehofer Martin

7. kolo
25. BS Český Brod - BC Benešov 17.10.2021 10:00 21:108 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
7. kolo, zápas č. 25

datum: 17.10.2021, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:
Nesvadba Miloš
Jakubcová Kateřina

26. TJ Sokol Pečky - BC Vysočina 17.10.2021 10:00 28:95 (1:28 7:44 16:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
7. kolo, zápas č. 26

datum: 17.10.2021, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Kvíz Leoš
Vávra Petr

27. Basket Říčany - Pastelka MB(ms) 17.10.2021 11:00 34:81 (8:20 14:35 25:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
7. kolo, zápas č. 27

datum: 17.10.2021, 11:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:



28. TJ Sokol Blatná - AŠ Mladá Boleslav 17.10.2021 10:40 10:146 (2:44 4:83 7:118)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
7. kolo, zápas č. 28

datum: 17.10.2021, 10:40:00

místo: Tělocvična SOŠ Blatná, Blatná

rozhodčí:
Opava Josef
Šlehofer Martin

8. kolo
29. Pastelka MB(ms) - AŠ Mladá Boleslav 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
8. kolo, zápas č. 29

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



30. TJ Sokol Pečky - BS Český Brod 07.11.2021 13:00 77:42 (13:9 33:20 54:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
8. kolo, zápas č. 30

datum: 07.11.2021, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Vávra Petr
Volný David

31. TJ Sokol Blatná - Basket Říčany 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
8. kolo, zápas č. 31

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Blatná, Blatná

rozhodčí:



32. BC Benešov - BC Vysočina 07.11.2021 10:00 80:23 (19:2 34:10 56:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
8. kolo, zápas č. 32

datum: 07.11.2021, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Buršík Petr
Povolný Jáchym

9. kolo
33. BC Benešov - AŠ Mladá Boleslav 20.11.2021 16:00 90:27 (20:8 39:15 64:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
9. kolo, zápas č. 33

datum: 20.11.2021, 16:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Pavýza Jiří
Seidl Josef

34. BC Vysočina - Pastelka MB(ms) 20.11.2021 11:00 47:40 (9:10 19:19 29:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
9. kolo, zápas č. 34

datum: 20.11.2021, 11:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Bráblík Jan
Janík Karel

35. TJ Sokol Blatná - BS Český Brod 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
9. kolo, zápas č. 35

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Blatná, Blatná

rozhodčí:



36. Basket Říčany - TJ Sokol Pečky 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
9. kolo, zápas č. 36

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:



10. kolo
37. BC Vysočina - AŠ Mladá Boleslav 21.11.2021 12:30 55:32 (10:2 22:16 36:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
10. kolo, zápas č. 37

datum: 21.11.2021, 12:30:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Kočí Jaroslav
Kučírek Pavel

38. BC Benešov - Pastelka MB(ms) 21.11.2021 11:00 62:30 (7:3 21:13 38:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
10. kolo, zápas č. 38

datum: 21.11.2021, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Povolný Jáchym
Seidl Josef

39. Basket Říčany - BS Český Brod 21.11.2021 09:30 70:36 (16:10 33:18 52:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
10. kolo, zápas č. 39

datum: 21.11.2021, 09:30:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Vávra Petr
Janovský Jaroslav

40. TJ Sokol Blatná - TJ Sokol Pečky 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
10. kolo, zápas č. 40

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Blatná, Blatná

rozhodčí:



11. kolo
41. TJ Sokol Blatná - BC Vysočina 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
11. kolo, zápas č. 41

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Blatná, Blatná

rozhodčí:



42. Basket Říčany - BC Benešov 04.12.2021 16:30 38:94 (10:25 2:21 12:22 14:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
11. kolo, zápas č. 42

datum: 04.12.2021, 16:30:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Vávra Petr
Kvíz Leoš

43. TJ Sokol Pečky - AŠ Mladá Boleslav 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
11. kolo, zápas č. 43

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:



44. BS Český Brod - Pastelka MB(ms) 04.12.2021 13:00 29:53 (4:14 11:32 22:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
11. kolo, zápas č. 44

datum: 04.12.2021, 13:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Vávra Petr
Kvíz Leoš

12. kolo
45. Basket Říčany - BC Vysočina 05.12.2021 14:00 56:81 (15:25 30:39 38:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 45

datum: 05.12.2021, 14:00:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:
Kvíz Leoš
Volný David

46. TJ Sokol Blatná - BC Benešov 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 46

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična SOŠ Blatná, Blatná

rozhodčí:



47. BS Český Brod - AŠ Mladá Boleslav 05.12.2021 11:30 33:73 (11:17 17:35 24:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 47

datum: 05.12.2021, 11:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kvíz Leoš
Volný David

48. TJ Sokol Pečky - Pastelka MB(ms) 21.12.2021 19:00 26:82 (8:19 14:43 20:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
12. kolo, zápas č. 48

datum: 21.12.2021, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala, Pečky

rozhodčí:
Vávra Petr
Kvíz Leoš

13. kolo
49. BC Benešov - BS Český Brod 18.12.2021 18:00 83:23 (22:1 35:15 64:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
13. kolo, zápas č. 49

datum: 18.12.2021, 18:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Buršík Petr
Martínek Karel

50. BC Vysočina - TJ Sokol Pečky 18.12.2021 15:00 75:40 (15:6 42:18 59:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
13. kolo, zápas č. 50

datum: 18.12.2021, 15:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Mynarčík Petr
Janík Karel

51. Pastelka MB(ms) - Basket Říčany 18.12.2021 10:00 104:33 (19:4 48:12 77:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
13. kolo, zápas č. 51

datum: 18.12.2021, 10:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Křenek Karel
Balicz Ondřej

52. AŠ Mladá Boleslav - TJ Sokol Blatná 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
13. kolo, zápas č. 52

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



14. kolo
53. BC Vysočina - BS Český Brod 19.12.2021 16:00 89:26 (23:9 48:13 71:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
14. kolo, zápas č. 53

datum: 19.12.2021, 16:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Mynarčík Petr
Janík Karel

54. BC Benešov - TJ Sokol Pečky 19.12.2021 12:30 97:30 (11:4 40:15 69:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
14. kolo, zápas č. 54

datum: 19.12.2021, 12:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Buršík Petr
Seidl Josef

55. AŠ Mladá Boleslav - Basket Říčany 13.11.2021 15:00 49:56 (8:18 16:33 28:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
14. kolo, zápas č. 55

datum: 13.11.2021, 15:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Shumskyy Vitaliy

56. Pastelka MB(ms) - TJ Sokol Blatná 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
14. kolo, zápas č. 56

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.