image

nejmladší minižáci U11 / Oblasti / ročník 2021/22 / Středomoravský přebor / Základní část


tabulka
1. BCM Orli Prostějov 20 18 2 1243:629 38
2. SK UP BCM Olomouc B*6x10 20 15 5 1360:654 35
3. STRABAG Zlín 20 12 8 882:786 32
4. SK UP BCM Olomouc A 20 8 12 833:987 28
5. BK Lipník MIX+3x10 20 5 15 748:1210 25
6. TJ Slavia Kroměříž MIX 20 2 18 374:1174 22
1. kolo
1. Zlín - BCM Olomouc B 16.10.2021 09:00 30:51 (8:6 12:23 21:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 16.10.2021, 09:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš


2. Zlín - BCM Olomouc B 16.10.2021 10:45 44:38 (10:14 28:24 34:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 16.10.2021, 10:45:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš


3. Slavia Kroměříž MIX - Prostějov 16.10.2021 10:00 0:91 (0:27 0:49 0:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 16.10.2021, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Slavík Josef
Doležal Vratislav

4. Slavia Kroměříž MIX - Prostějov 16.10.2021 11:30 7:84 (3:26 4:45 4:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 16.10.2021, 11:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Slavík Josef
Doležal Vratislav

5. BCM Olomouc A - BK Lipník MIX 16.10.2021 09:00 50:24 (22:0 26:20 48:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 16.10.2021, 09:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Mainuš Michal
Samuels Andrej Carthen

6. BCM Olomouc A - BK Lipník MIX 16.10.2021 10:30 44:20 (14:0 21:12 40:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 16.10.2021, 10:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Mainuš Michal
Samuels Andrej Carthen

2. kolo
7. BCM Olomouc B - BK Lipník MIX 06.11.2021 08:15 81:14 (36:0 44:6 64:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 06.11.2021, 08:15:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš


8. BCM Olomouc B - BK Lipník MIX 06.11.2021 09:30 78:17 (46:2 54:10 76:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 06.11.2021, 09:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš


9. Prostějov - BCM Olomouc A 06.11.2021 13:00 54:30 (14:6 28:16 46:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 06.11.2021, 13:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Kopřiva Martin

10. Prostějov - BCM Olomouc A 06.11.2021 15:00 70:23 (16:11 42:13 54:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 06.11.2021, 15:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Kopřiva Martin

11. Zlín - Slavia Kroměříž MIX 06.11.2021 13:30 80:11 (34:2 48:2 62:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 06.11.2021, 13:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Keřt Lukáš

12. Zlín - Slavia Kroměříž MIX 06.11.2021 15:15 86:16 (20:2 47:6 64:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 06.11.2021, 15:15:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Keřt Lukáš

3. kolo
13. Slavia Kroměříž MIX - BCM Olomouc B 09.04.2022 09:30 9:79 (4:23 4:43 9:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 09.04.2022, 09:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Kuba Theodor
Slavík Josef

14. Slavia Kroměříž MIX - BCM Olomouc B 09.04.2022 11:00 6:80 (3:24 3:42 6:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 09.04.2022, 11:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Kuba Theodor
Slavík Josef

15. BCM Olomouc A - Zlín 04.12.2021 15:15 36:28 (14:4 24:9 30:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 04.12.2021, 15:15:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Kopřiva Martin

16. BCM Olomouc A - Zlín 04.12.2021 16:45 63:8 (26:0 35:0 57:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 04.12.2021, 16:45:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Kopřiva Martin

17. BK Lipník MIX - Prostějov 04.12.2021 09:30 46:74 (4:15 21:28 24:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 04.12.2021, 09:30:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Mainuš Michal
Doležal Vratislav

18. BK Lipník MIX - Prostějov 04.12.2021 11:30 39:72 (6:22 21:40 25:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 04.12.2021, 11:30:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Mainuš Michal

4. kolo
19. BCM Olomouc B - Prostějov 18.12.2021 09:00 51:57 (14:8 27:23 41:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 18.12.2021, 09:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Vildová Linda
Kopřiva Martin

20. BCM Olomouc B - Prostějov 18.12.2021 10:30 34:43 (8:12 22:18 24:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 18.12.2021, 10:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Vildová Linda
Kopřiva Martin

21. Zlín - BK Lipník MIX 08.01.2022 10:00 54:44 (22:8 30:20 46:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 08.01.2022, 10:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Vyplel David
Kraváček Břetislav

22. Zlín - BK Lipník MIX 08.01.2022 11:45 52:37 (18:4 28:15 42:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 08.01.2022, 11:45:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Vyplel David

23. Slavia Kroměříž MIX - BCM Olomouc A 18.12.2021 11:30 22:67 (4:16 6:43 20:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 18.12.2021, 11:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Slavík Josef
Pechová Aneta

24. Slavia Kroměříž MIX - BCM Olomouc A 18.12.2021 13:00 13:38 (0:8 6:26 11:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 18.12.2021, 13:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Pechová Aneta
Slavík Josef

5. kolo
25. BCM Olomouc A - BCM Olomouc B 13.01.2022 16:30 44:80 (14:16 21:38 36:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 13.01.2022, 16:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš


26. BCM Olomouc A - BCM Olomouc B 13.01.2022 17:30 30:68 (12:18 14:38 24:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 13.01.2022, 17:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš


27. BK Lipník MIX - Slavia Kroměříž MIX 29.01.2022 09:30 52:34 (10:5 30:11 36:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 29.01.2022, 09:30:00

místo: Sportovní hala, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Slavík Josef


28. BK Lipník MIX - Slavia Kroměříž MIX 29.01.2022 11:30 54:32 (16:10 30:14 38:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 29.01.2022, 11:30:00

místo: Sportovní hala, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Slavík Josef


29. Prostějov - Zlín 29.01.2022 09:00 37:45 (17:12 25:21 27:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 29.01.2022, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Doležal Vratislav

30. Prostějov - Zlín 29.01.2022 11:00 50:32 (20:12 23:18 36:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 29.01.2022, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Doležal Vratislav

6. kolo
31. BCM Olomouc B - Zlín 12.02.2022 09:30 60:11 (20:1 31:9 47:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 12.02.2022, 09:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Dostal Vojtěch
Kuba Theodor

32. BCM Olomouc B - Zlín 12.02.2022 11:00 89:24 (9:10 42:11 51:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 12.02.2022, 11:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Dostal Vojtěch
Kuba Theodor

33. Prostějov - Slavia Kroměříž MIX 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Sokolovský Ladislav

34. Prostějov - Slavia Kroměříž MIX 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Sokolovský Ladislav

35. BK Lipník MIX - BCM Olomouc A 12.02.2022 09:30 54:48 (12:8 27:18 33:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 12.02.2022, 09:30:00

místo: Sportovní hala, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Sochor Jakub

36. BK Lipník MIX - BCM Olomouc A 12.02.2022 11:30 61:41 (4:12 28:18 37:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 12.02.2022, 11:30:00

místo: Sportovní hala, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Sochor Jakub

7. kolo
37. BK Lipník MIX - BCM Olomouc B 09.02.2022 16:30 24:74 (3:15 15:28 15:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 09.02.2022, 16:30:00

místo: Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Hudec Filip
Pechová Aneta

38. BK Lipník MIX - BCM Olomouc B 09.02.2022 17:45 29:99 (2:26 20:46 20:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 09.02.2022, 17:45:00

místo: Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Hudec Filip
Pechová Aneta

39. BCM Olomouc A - Prostějov 10.02.2022 16:45 24:94 (4:24 6:56 18:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 10.02.2022, 16:45:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Dostal Vojtěch
Doležal Vratislav

40. BCM Olomouc A - Prostějov 10.02.2022 18:00 21:71 (4:22 10:37 21:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 10.02.2022, 18:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Dostal Vojtěch

41. Slavia Kroměříž MIX - Zlín 26.02.2022 09:30 10:38 (0:16 2:18 2:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 26.02.2022, 09:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Slavík Josef

42. Slavia Kroměříž MIX - Zlín 26.02.2022 11:00 13:71 (1:21 6:37 11:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 26.02.2022, 11:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Slavík Josef
Doležal Vratislav

8. kolo
43. BCM Olomouc B - Slavia Kroměříž MIX 12.03.2022 15:30 78:19 (16:7 36:12 52:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 12.03.2022, 15:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Slavík Josef

44. BCM Olomouc B - Slavia Kroměříž MIX 12.03.2022 16:45 66:16 (22:0 40:3 48:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 12.03.2022, 16:45:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Slavík Josef


45. Zlín - BCM Olomouc A 12.03.2022 09:30 60:42 (12:14 29:20 42:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 12.03.2022, 09:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Keřt Lukáš
Vyplel David

46. Zlín - BCM Olomouc A 12.03.2022 11:00 48:26 (20:7 32:13 42:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 12.03.2022, 11:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Keřt Lukáš
Vyplel David

47. Prostějov - BK Lipník MIX 12.03.2022 09:00 82:42 (21:0 34:19 68:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 12.03.2022, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Bill Marek
Hawiger Matyáš

48. Prostějov - BK Lipník MIX 12.03.2022 11:00 104:47 (34:6 52:27 84:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 12.03.2022, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Hawiger Matyáš
Bill Marek

9. kolo
49. Prostějov - BCM Olomouc B 27.03.2022 09:00 65:49 (15:6 34:23 52:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 27.03.2022, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Bill Marek
Hawiger Matyáš

50. Prostějov - BCM Olomouc B 27.03.2022 11:00 78:51 (21:7 35:24 64:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 27.03.2022, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Hawiger Matyáš

Bill Marek

51. BK Lipník MIX - Zlín 26.03.2022 09:30 34:42 (2:6 13:10 18:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 26.03.2022, 09:30:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Sochor Jakub

52. BK Lipník MIX - Zlín 26.03.2022 11:15 52:41 (6:8 30:15 32:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 26.03.2022, 11:15:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Sochor Jakub
Doležal Vratislav

53. BCM Olomouc A - Slavia Kroměříž MIX 27.03.2022 09:30 56:27 (16:6 26:14 46:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 27.03.2022, 09:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Kaprál Lukáš
Sokolovský Ladislav

54. BCM Olomouc A - Slavia Kroměříž MIX 27.03.2022 11:00 56:31 (14:10 27:14 32:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 27.03.2022, 11:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Kaprál Lukáš

10. kolo
55. BCM Olomouc B - BCM Olomouc A 21.04.2022 16:20 (74:40) (10:10 44:23 60:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 21.04.2022, 16:20:00

místo: Gymnázium Hejčín, Olomouc

rozhodčí:



56. BCM Olomouc B - BCM Olomouc A 21.04.2022 17:40 (80:54) (8:25 38:29 52:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 21.04.2022, 17:40:00

místo: Gymnázium Hejčín, Olomouc

rozhodčí:



57. Slavia Kroměříž MIX - BK Lipník MIX 30.04.2022 09:30 (51:31) (8:6 18:12 35:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 30.04.2022, 09:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Slavík Josef
Bill Marek

58. Slavia Kroměříž MIX - BK Lipník MIX 30.04.2022 11:00 (57:27) (18:4 26:12 41:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 30.04.2022, 11:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Slavík Josef
Bill Marek

59. Zlín - Prostějov 09.04.2022 09:00 55:28 (15:5 27:13 41:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 09.04.2022, 09:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Dolinek Ivo
Keřt Lukáš

60. Zlín - Prostějov 09.04.2022 10:45 33:49 (13:10 16:25 24:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 09.04.2022, 10:45:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Dolinek Ivo
Keřt Lukáš

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.