image

muži / Oblasti / ročník 2021/22 / Přebor A / Základní fáze


tabulka
1. Sokol Vyšehrad B 0 0 0 0:0 0
2. VŠTJ Medicina A 0 0 0 0:0 0
3. TJ ČZU Praha 0 0 0 0:0 0
4. Sokol Žižkov B - TESLA 0 0 0 0:0 0
5. BA Sparta A 0 0 0 0:0 0
6. Stavební fakulta A 0 0 0 0:0 0
7. Sokol Dolní Počernice A 0 0 0 0:0 0
8. BSK Fenix Modřany A 0 0 0 0:0 0
9. Žižkov Falcons C 0 0 0 0:0 0
10. TJ Košíře 0 0 0 0:0 0
11. Sokol Motol A 0 0 0 0:0 0
12. Sokol Pražský B 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. BA Sparta A - Sokol Motol A 07.10.2021 19:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 07.10.2021, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Kotrbatá Zuzana

2. Stavební fakulta A - TJ ČZU Praha 04.10.2021 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 04.10.2021, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Barták Matěj

3. Sokol Dolní Počernice A - VŠTJ Medicina A 08.10.2021 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 08.10.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Kohout Radomír


4. BSK Fenix Modřany A - Sokol Vyšehrad B 08.10.2021 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 08.10.2021, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Jeřáb Jan

5. Žižkov Falcons C - Sokol Pražský B 08.10.2021 20:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 08.10.2021, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Hošek Jan


6. TJ Košíře - Sokol Žižkov B - TESLA 06.10.2021 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 06.10.2021, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Buršík Martin
Jon Miloslav

2. kolo
7. Sokol Motol A - Sokol Žižkov B - TESLA 14.10.2021 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 14.10.2021, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Blahout Petr
Bohata Pavel

8. Sokol Pražský B - TJ Košíře 11.10.2021 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 11.10.2021, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Bohata Pavel
Vošahlík Marek

9. Sokol Vyšehrad B - Žižkov Falcons C 12.10.2021 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 12.10.2021, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Blahout Petr

10. VŠTJ Medicina A - BSK Fenix Modřany A 12.10.2021 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 12.10.2021, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Perlík Michal
Musil Jan
Bohata Pavel

11. TJ ČZU Praha - Sokol Dolní Počernice A 12.10.2021 20:05       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 12.10.2021, 20:05:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Kotrbatá Zuzana
Kejklíček Roman

12. BA Sparta A - Stavební fakulta A 14.10.2021 19:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 14.10.2021, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kec Jakub
Svejkovský Ondřej
Jon Miloslav

3. kolo
13. Stavební fakulta A - Sokol Motol A 18.10.2021 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 18.10.2021, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Kohout Radomír

14. Sokol Dolní Počernice A - BA Sparta A 22.10.2021 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 22.10.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Linhart Tomáš


15. BSK Fenix Modřany A - TJ ČZU Praha 22.10.2021 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 22.10.2021, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Kohout Radomír


16. Žižkov Falcons C - VŠTJ Medicina A 22.10.2021 20:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 22.10.2021, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Jon Miloslav


17. TJ Košíře - Sokol Vyšehrad B 20.10.2021 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 20.10.2021, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Záruba Matěj
Kovačovič Matej

18. Sokol Žižkov B - TESLA - Sokol Pražský B 21.10.2021 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 21.10.2021, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Barták Matěj
Svejkovský Ondřej

4. kolo
19. Sokol Motol A - Sokol Pražský B 28.10.2021 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 28.10.2021, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Balog Lukáš


20. Sokol Vyšehrad B - Sokol Žižkov B - TESLA 26.10.2021 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 26.10.2021, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kec Jakub
Musil Jan

21. VŠTJ Medicina A - TJ Košíře 26.10.2021 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 26.10.2021, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Vávrová Veronika
Ulrych Lukáš
Kotrbatá Zuzana

22. TJ ČZU Praha - Žižkov Falcons C 26.10.2021 20:05       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 26.10.2021, 20:05:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Perlík Michal
Šenk Pavel
Svejkovský Ondřej

23. BA Sparta A - BSK Fenix Modřany A 28.10.2021 19:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 28.10.2021, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Barták Matěj


24. Stavební fakulta A - Sokol Dolní Počernice A 25.10.2021 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 25.10.2021, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Blahout Petr
Balog Lukáš
Záruba Matěj

5. kolo
25. Sokol Dolní Počernice A - Sokol Motol A 05.11.2021 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 05.11.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Jon Miloslav


26. BSK Fenix Modřany A - Stavební fakulta A 05.11.2021 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 05.11.2021, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:



27. Žižkov Falcons C - BA Sparta A 05.11.2021 20:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 05.11.2021, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



28. TJ Košíře - TJ ČZU Praha 03.11.2021 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 03.11.2021, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Hošek Jan
Musil Jan

29. Sokol Žižkov B - TESLA - VŠTJ Medicina A 04.11.2021 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 04.11.2021, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



30. Sokol Pražský B - Sokol Vyšehrad B 01.11.2021 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 01.11.2021, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Kohout Radomír

6. kolo
31. Sokol Motol A - Sokol Vyšehrad B 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



32. VŠTJ Medicina A - Sokol Pražský B 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



33. TJ ČZU Praha - Sokol Žižkov B - TESLA 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



34. BA Sparta A - TJ Košíře 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



35. Stavební fakulta A - Žižkov Falcons C 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



36. Sokol Dolní Počernice A - BSK Fenix Modřany A 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



7. kolo
37. BSK Fenix Modřany A - Sokol Motol A 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:



38. Žižkov Falcons C - Sokol Dolní Počernice A 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



39. TJ Košíře - Stavební fakulta A 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



40. Sokol Žižkov B - TESLA - BA Sparta A 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



41. Sokol Pražský B - TJ ČZU Praha 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



42. Sokol Vyšehrad B - VŠTJ Medicina A 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



8. kolo
43. Sokol Motol A - VŠTJ Medicina A 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



44. TJ ČZU Praha - Sokol Vyšehrad B 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



45. BA Sparta A - Sokol Pražský B 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



46. Stavební fakulta A - Sokol Žižkov B - TESLA 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



47. Sokol Dolní Počernice A - TJ Košíře 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



48. BSK Fenix Modřany A - Žižkov Falcons C 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:



9. kolo
49. Žižkov Falcons C - Sokol Motol A 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



50. TJ Košíře - BSK Fenix Modřany A 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



51. Sokol Žižkov B - TESLA - Sokol Dolní Počernice A 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



52. Sokol Pražský B - Stavební fakulta A 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



53. Sokol Vyšehrad B - BA Sparta A 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



54. VŠTJ Medicina A - TJ ČZU Praha 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



10. kolo
55. Sokol Motol A - TJ ČZU Praha 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



56. BA Sparta A - VŠTJ Medicina A 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



57. Stavební fakulta A - Sokol Vyšehrad B 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



58. Sokol Dolní Počernice A - Sokol Pražský B 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



59. BSK Fenix Modřany A - Sokol Žižkov B - TESLA 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:



60. Žižkov Falcons C - TJ Košíře 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



11. kolo
61. TJ Košíře - Sokol Motol A 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



62. Sokol Žižkov B - TESLA - Žižkov Falcons C 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



63. Sokol Pražský B - BSK Fenix Modřany A 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



64. Sokol Vyšehrad B - Sokol Dolní Počernice A 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



65. VŠTJ Medicina A - Stavební fakulta A 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



66. TJ ČZU Praha - BA Sparta A 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



12. kolo
67. Sokol Motol A - BA Sparta A 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



68. TJ ČZU Praha - Stavební fakulta A 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



69. VŠTJ Medicina A - Sokol Dolní Počernice A 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



70. Sokol Vyšehrad B - BSK Fenix Modřany A 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



71. Sokol Pražský B - Žižkov Falcons C 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



72. Sokol Žižkov B - TESLA - TJ Košíře 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



13. kolo
73. Sokol Žižkov B - TESLA - Sokol Motol A 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



74. TJ Košíře - Sokol Pražský B 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



75. Žižkov Falcons C - Sokol Vyšehrad B 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



76. BSK Fenix Modřany A - VŠTJ Medicina A 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:



77. Sokol Dolní Počernice A - TJ ČZU Praha 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



78. Stavební fakulta A - BA Sparta A 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



14. kolo
79. Sokol Motol A - Stavební fakulta A 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



80. BA Sparta A - Sokol Dolní Počernice A 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



81. TJ ČZU Praha - BSK Fenix Modřany A 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



82. VŠTJ Medicina A - Žižkov Falcons C 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



83. Sokol Vyšehrad B - TJ Košíře 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



84. Sokol Pražský B - Sokol Žižkov B - TESLA 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



15. kolo
85. Sokol Pražský B - Sokol Motol A 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



86. Sokol Žižkov B - TESLA - Sokol Vyšehrad B 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



87. TJ Košíře - VŠTJ Medicina A 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



88. Žižkov Falcons C - TJ ČZU Praha 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



89. BSK Fenix Modřany A - BA Sparta A 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:



90. Sokol Dolní Počernice A - Stavební fakulta A 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



16. kolo
91. Sokol Motol A - Sokol Dolní Počernice A 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



92. Stavební fakulta A - BSK Fenix Modřany A 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



93. BA Sparta A - Žižkov Falcons C 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



94. TJ ČZU Praha - TJ Košíře 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



95. VŠTJ Medicina A - Sokol Žižkov B - TESLA 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



96. Sokol Vyšehrad B - Sokol Pražský B 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



17. kolo
97. Sokol Vyšehrad B - Sokol Motol A 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



98. Sokol Pražský B - VŠTJ Medicina A 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



99. Sokol Žižkov B - TESLA - TJ ČZU Praha 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



100. TJ Košíře - BA Sparta A 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



101. Žižkov Falcons C - Stavební fakulta A 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



102. BSK Fenix Modřany A - Sokol Dolní Počernice A 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:



18. kolo
103. Sokol Motol A - BSK Fenix Modřany A 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



104. Sokol Dolní Počernice A - Žižkov Falcons C 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



105. Stavební fakulta A - TJ Košíře 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



106. BA Sparta A - Sokol Žižkov B - TESLA 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



107. TJ ČZU Praha - Sokol Pražský B 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



108. VŠTJ Medicina A - Sokol Vyšehrad B 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



19. kolo
109. VŠTJ Medicina A - Sokol Motol A 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



110. Sokol Vyšehrad B - TJ ČZU Praha 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



111. Sokol Pražský B - BA Sparta A 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



112. Sokol Žižkov B - TESLA - Stavební fakulta A 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



113. TJ Košíře - Sokol Dolní Počernice A 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



114. Žižkov Falcons C - BSK Fenix Modřany A 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



20. kolo
115. Sokol Motol A - Žižkov Falcons C 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



116. BSK Fenix Modřany A - TJ Košíře 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:



117. Sokol Dolní Počernice A - Sokol Žižkov B - TESLA 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



118. Stavební fakulta A - Sokol Pražský B 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



119. BA Sparta A - Sokol Vyšehrad B 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



120. TJ ČZU Praha - VŠTJ Medicina A 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



21. kolo
121. TJ ČZU Praha - Sokol Motol A 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:



122. VŠTJ Medicina A - BA Sparta A 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



123. Sokol Vyšehrad B - Stavební fakulta A 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



124. Sokol Pražský B - Sokol Dolní Počernice A 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



125. Sokol Žižkov B - TESLA - BSK Fenix Modřany A 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



126. TJ Košíře - Žižkov Falcons C 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



22. kolo
127. Sokol Motol A - TJ Košíře 29.09.2021 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 29.09.2021, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Musil Jan
Jon Miloslav
Šenk Pavel

128. Žižkov Falcons C - Sokol Žižkov B - TESLA 01.10.2021 20:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 01.10.2021, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Balog Lukáš
Kohout Radomír

129. BSK Fenix Modřany A - Sokol Pražský B 01.10.2021 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 01.10.2021, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Ulrych Lukáš
Jon Miloslav

130. Sokol Dolní Počernice A - Sokol Vyšehrad B 01.10.2021 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 01.10.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Hošek Jan
Musil Jan
Bohata Pavel

131. Stavební fakulta A - VŠTJ Medicina A 30.09.2021 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 30.09.2021, 19:40:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Kec Jakub
Kejklíček Roman
Svejkovský Ondřej

132. BA Sparta A - TJ ČZU Praha 30.09.2021 19:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 30.09.2021, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Blahout Petr
Bohata Pavel
Balog Lukáš

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.