image

muži / Oblasti / ročník 2021/22 / Přebor A / Základní fáze


tabulka
1. TJ Košíře 14 14 0 1327:1015 28
2. Sokol Dolní Počernice A 14 12 2 1112:921 26
3. Stavební fakulta A 14 10 4 1105:932 24
4. Sokol Motol A 13 9 4 1124:987 22
5. BSK Fenix Modřany A 14 8 6 1069:964 22
6. Sokol Pražský B 14 8 6 1115:1055 22
7. Žižkov Falcons C 13 7 6 963:952 20
8. VŠTJ Medicina A 14 4 10 882:963 18
9. TJ ČZU Praha 14 4 10 1013:1212 18
10. BA Sparta A 14 3 11 904:1130 17
11. Sokol Žižkov B - TESLA 13 3 10 900:1093 16
12. Sokol Vyšehrad B 13 0 13 852:1142 13
1. kolo
1. BA Sparta A - Sokol Motol A 07.10.2021 19:15 58:80 (15:18 30:37 42:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 07.10.2021, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Blahout Petr
Kejklíček Roman
Kotrbatá Zuzana

2. Stavební fakulta A - TJ ČZU Praha 04.10.2021 19:00 96:37 (20:3 42:13 71:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 04.10.2021, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Barták Matěj
Bukovský Michal

3. Sokol Dolní Počernice A - VŠTJ Medicina A 08.10.2021 20:10 66:47 (15:15 27:28 41:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 08.10.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Vondráček Marek
Schaffner Vojta
Kohout Radomír

4. BSK Fenix Modřany A - Sokol Vyšehrad B 08.10.2021 18:30 80:62 (19:18 42:35 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 08.10.2021, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Jeřáb Jan
Balog Lukáš

5. Žižkov Falcons C - Sokol Pražský B 08.10.2021 20:35 91:92 (23:24 39:34 53:57 79:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 08.10.2021, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Musil Jan
Bukovský Michal
Jon Miloslav

6. TJ Košíře - Sokol Žižkov B - TESLA 06.10.2021 20:15 113:59 (31:14 60:28 84:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 06.10.2021, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Hošek Jan
Buršík Martin
Jon Miloslav

2. kolo
7. Sokol Motol A - Sokol Žižkov B - TESLA 14.10.2021 20:10 88:74 (17:18 43:31 65:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 14.10.2021, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Vondráček Marek
Bohata Pavel
Balog Lukáš

8. Sokol Pražský B - TJ Košíře 11.10.2021 20:15 72:75 (15:12 36:27 55:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 11.10.2021, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Bohata Pavel
Barták Matěj

9. Sokol Vyšehrad B - Žižkov Falcons C 12.10.2021 20:45 65:76 (16:23 28:41 39:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 12.10.2021, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Šenk Pavel
Buršík Martin

10. VŠTJ Medicina A - BSK Fenix Modřany A 12.10.2021 19:40 52:71 (20:22 32:38 38:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 12.10.2021, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Musil Jan
Bohata Pavel

11. TJ ČZU Praha - Sokol Dolní Počernice A 12.10.2021 20:05 61:75 (9:19 28:35 49:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 12.10.2021, 20:05:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Kotrbatá Zuzana
Kejklíček Roman

12. BA Sparta A - Stavební fakulta A 14.10.2021 19:15 45:75 (11:19 22:37 38:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 14.10.2021, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Svejkovský Ondřej
Jon Miloslav

3. kolo
13. Stavební fakulta A - Sokol Motol A 18.10.2021 19:00 48:86 (18:20 27:45 38:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 18.10.2021, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Kohout Radomír
Kovačovič Matej

14. Sokol Dolní Počernice A - BA Sparta A 22.10.2021 20:10 83:48 (19:9 36:23 60:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 22.10.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Vošahlík Marek
Schaffner Vojta

15. BSK Fenix Modřany A - TJ ČZU Praha 22.10.2021 18:30 102:65 (25:16 51:32 72:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 22.10.2021, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Balog Lukáš
Šenk Pavel

16. Žižkov Falcons C - VŠTJ Medicina A 22.10.2021 20:35 67:53 (18:10 32:26 49:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 22.10.2021, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Musil Jan
Jon Miloslav
Svejkovský Ondřej

17. TJ Košíře - Sokol Vyšehrad B 20.10.2021 20:15 108:54 (31:12 57:25 87:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 20.10.2021, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Záruba Matěj
Kovačovič Matej
Hošek Jan

18. Sokol Žižkov B - TESLA - Sokol Pražský B 21.10.2021 20:40 74:66 (25:25 36:37 53:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 21.10.2021, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kec Jakub
Barták Matěj
Svejkovský Ondřej

4. kolo
19. Sokol Motol A - Sokol Pražský B 06.01.2022 20:10 101:80 (31:22 60:40 83:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 06.01.2022, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Hošek Jan
Buršík Martin
Balog Lukáš

20. Sokol Vyšehrad B - Sokol Žižkov B - TESLA 26.10.2021 20:45 83:86 (15:18 37:35 53:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 26.10.2021, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kec Jakub
Musil Jan
Buršík Martin

21. VŠTJ Medicina A - TJ Košíře 26.10.2021 19:40 55:93 (16:32 32:45 41:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 26.10.2021, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Hošek Jan
Ulrych Lukáš
Kotrbatá Zuzana

22. TJ ČZU Praha - Žižkov Falcons C 26.10.2021 20:05 81:101 (19:25 43:48 62:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 26.10.2021, 20:05:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Perlík Michal
Šenk Pavel
Svejkovský Ondřej

23. BA Sparta A - BSK Fenix Modřany A 21.10.2021 19:15 46:74 (08:18 25:33 36:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 21.10.2021, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Musil Jan
Schaffner Vojta
Bukovský Michal

24. Stavební fakulta A - Sokol Dolní Počernice A 25.10.2021 19:00 60:79 (6:15 27:36 43:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 25.10.2021, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Blahout Petr
Balog Lukáš
Záruba Matěj

5. kolo
25. Sokol Dolní Počernice A - Sokol Motol A 05.11.2021 20:10 63:76 (18:18 28:38 50:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 05.11.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Balog Lukáš
Jon Miloslav

26. BSK Fenix Modřany A - Stavební fakulta A 05.11.2021 18:30 78:88 (22:16 38:43 55:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 05.11.2021, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Vondráček Marek
Záruba Matěj
Schaffner Vojta

27. Žižkov Falcons C - BA Sparta A 05.11.2021 20:35 75:60 (27:13 42:34 50:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 05.11.2021, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Ulrych Lukáš
Kohout Radomír

28. TJ Košíře - TJ ČZU Praha 03.11.2021 20:15 101:71 (30:11 46:32 73:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 03.11.2021, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Hošek Jan
Musil Jan
Šenk Pavel

29. Sokol Žižkov B - TESLA - VŠTJ Medicina A 04.11.2021 20:40 57:74 (12:15 27:34 45:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 04.11.2021, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Vondráček Marek
Barták Matěj
Balog Lukáš

30. Sokol Pražský B - Sokol Vyšehrad B 01.11.2021 20:15 109:60 (31:15 55:28 82:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 01.11.2021, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Kotrbatá Zuzana
Kohout Radomír

6. kolo
31. Sokol Motol A - Sokol Vyšehrad B 11.11.2021 20:10 105:79 (23:23 53:47 89:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 11.11.2021, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Vondráček Marek
Kejklíček Roman
Kohout Radomír

32. VŠTJ Medicina A - Sokol Pražský B 09.11.2021 19:40 66:69 (14:20 34:35 51:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 09.11.2021, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Musil Jan
Kotrbatá Zuzana
Bukovský Michal

33. TJ ČZU Praha - Sokol Žižkov B - TESLA 07.12.2021 20:05 79:69 (18:11 34:30 56:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 07.12.2021, 20:05:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Perlík Michal
Buršík Martin
Šenk Pavel

34. BA Sparta A - TJ Košíře 11.11.2021 19:15 80:82 (14:33 37:48 57:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 11.11.2021, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kec Jakub
Barták Matěj
Svejkovský Ondřej

35. Stavební fakulta A - Žižkov Falcons C 08.11.2021 19:00 82:73 (21:11 40:29 62:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 08.11.2021, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Barták Matěj
Jon Miloslav

36. Sokol Dolní Počernice A - BSK Fenix Modřany A 12.11.2021 20:10 73:65 (13:21 29:42 52:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 12.11.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Vondráček Marek
Kohout Radomír
Jeřáb Jan

7. kolo
37. BSK Fenix Modřany A - Sokol Motol A 19.11.2021 18:30 69:78 (15:21 28:38 44:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 19.11.2021, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Jon Miloslav
Kohout Radomír

38. Žižkov Falcons C - Sokol Dolní Počernice A 19.11.2021 20:35 62:89 (22:22 33:50 47:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 19.11.2021, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Hošek Jan
Balog Lukáš
Schaffner Vojta

39. TJ Košíře - Stavební fakulta A 16.11.2021 20:15 79:73 (25:20 42:41 56:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 16.11.2021, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Kejklíček Roman
Bohata Pavel

40. Sokol Žižkov B - TESLA - BA Sparta A 18.11.2021 20:40 85:76 (24:17 45:37 63:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 18.11.2021, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kec Jakub
Balog Lukáš
Jon Miloslav

41. Sokol Pražský B - TJ ČZU Praha 15.11.2021 20:15 99:58 (24:10 55:21 84:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 15.11.2021, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Vondráček Marek
Šenk Pavel

42. Sokol Vyšehrad B - VŠTJ Medicina A 16.11.2021 20:45 47:69 (5:13 21:32 30:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 16.11.2021, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vávrová Veronika
Hošek Jan
Svejkovský Ondřej

8. kolo
43. Sokol Motol A - VŠTJ Medicina A 25.11.2021 20:10 65:77 (21:20 35:39 54:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 25.11.2021, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Záruba Matěj
Balog Lukáš
Svejkovský Ondřej

44. TJ ČZU Praha - Sokol Vyšehrad B 23.11.2021 20:05 90:79 (28:18 52:38 71:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 23.11.2021, 20:05:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Perlík Michal
Svejkovský Ondřej
Bukovský Michal

45. BA Sparta A - Sokol Pražský B 25.11.2021 19:15 70:86 (20:30 37:52 53:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 25.11.2021, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vondráček Marek
Bohata Pavel
Kohout Radomír

46. Stavební fakulta A - Sokol Žižkov B - TESLA 22.11.2021 19:00 81:74 (21:23 50:41 59:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 22.11.2021, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Blahout Petr
Kotrbatá Zuzana
Šenk Pavel

47. Sokol Dolní Počernice A - TJ Košíře 26.11.2021 20:10 82:100 (16:16 36:46 59:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 26.11.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Jon Miloslav
Balog Lukáš

48. BSK Fenix Modřany A - Žižkov Falcons C 07.01.2022 18:30 64:68 (12:22 33:36 44:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 07.01.2022, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Jon Miloslav
Balog Lukáš

9. kolo
49. Žižkov Falcons C - Sokol Motol A 03.12.2021 20:35 63:94 (19:23 41:43 67:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 03.12.2021, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Schaffner Vojta
Šenk Pavel

50. TJ Košíře - BSK Fenix Modřany A 01.12.2021 20:15 88:73 (18:13 44:43 63:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 01.12.2021, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Záruba Matěj
Kovačovič Matej
Buršík Martin

51. Sokol Žižkov B - TESLA - Sokol Dolní Počernice A 02.12.2021 20:40 65:91 (25:23 36:46 50:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 02.12.2021, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Barták Matěj
Svejkovský Ondřej

52. Sokol Pražský B - Stavební fakulta A 29.11.2021 20:15 77:63 (17:20 32:37 56:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 29.11.2021, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Jeřáb Jan
Schaffner Vojta

53. Sokol Vyšehrad B - BA Sparta A 30.11.2021 20:45 67:80 (25:19 36:45 50:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 30.11.2021, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Buršík Martin
Jon Miloslav

54. VŠTJ Medicina A - TJ ČZU Praha 30.11.2021 19:40 68:70 (21:22 35:30 55:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 30.11.2021, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Hošek Jan
Svejkovský Ondřej
Kohout Radomír

10. kolo
55. Sokol Motol A - TJ ČZU Praha 09.12.2021 20:10 96:91 (27:23 57:47 74:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 09.12.2021, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Barták Matěj
Kotrbatá Zuzana

56. BA Sparta A - VŠTJ Medicina A 09.12.2021 19:15 57:78 (8:25 21:40 43:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 09.12.2021, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vondráček Marek
Kejklíček Roman
Svejkovský Ondřej

57. Stavební fakulta A - Sokol Vyšehrad B 06.12.2021 19:00 95:61 (20:10 51:26 83:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 06.12.2021, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Linhart Tomáš
Balog Lukáš

58. Sokol Dolní Počernice A - Sokol Pražský B 10.12.2021 20:10 75:67 (17:10 39:29 67:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 10.12.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Vondráček Marek
Šenk Pavel
Kohout Radomír

59. BSK Fenix Modřany A - Sokol Žižkov B - TESLA 10.12.2021 18:30 94:64 (23:19 48:34 66:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 10.12.2021, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Barták Matěj
Balog Lukáš

60. Žižkov Falcons C - TJ Košíře 10.12.2021 20:35 80:83 (20:27 42:41 65:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 10.12.2021, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Vávrová Veronika
Bohata Pavel
Svejkovský Ondřej

11. kolo
61. TJ Košíře - Sokol Motol A 15.12.2021 20:15 93:86 (18:26 39:39 61:65 83:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 15.12.2021, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Vondráček Marek
Buršík Martin
Svejkovský Ondřej

62. Sokol Žižkov B - TESLA - Žižkov Falcons C 16.12.2021 20:40 60:65 (16:14 24:30 41:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 16.12.2021, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Vondráček Marek
Kejklíček Roman
Svejkovský Ondřej

63. Sokol Pražský B - BSK Fenix Modřany A 13.12.2021 20:15 78:83 (19:23 37:46 60:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 13.12.2021, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Barták Matěj
Šenk Pavel

64. Sokol Vyšehrad B - Sokol Dolní Počernice A 14.12.2021 20:45 67:77 (15:20 28:37 50:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 14.12.2021, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Kejklíček Roman
Bohata Pavel

65. VŠTJ Medicina A - Stavební fakulta A 14.12.2021 19:40 63:78 (15:24 30:46 45:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 14.12.2021, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kec Jakub
Buršík Martin
Kohout Radomír

66. TJ ČZU Praha - BA Sparta A 14.12.2021 20:05 105:73 (30:12 64:28 86:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 14.12.2021, 20:05:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Musil Jan
Balog Lukáš
Kotrbatá Zuzana

12. kolo
67. Sokol Motol A - BA Sparta A 13.01.2022 20:10 (88:90) (18:25 45:48 65:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 13.01.2022, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Kejklíček Roman
Bohata Pavel

68. TJ ČZU Praha - Stavební fakulta A 11.01.2022 20:05 (75:86) (19:18 41:35 55:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 11.01.2022, 20:05:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Musil Jan
Jon Miloslav
Buršík Martin

69. VŠTJ Medicina A - Sokol Dolní Počernice A 11.01.2022 19:40 (68:73) (19:15 36:34 52:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 11.01.2022, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Hošek Jan
Svejkovský Ondřej
Kotrbatá Zuzana

70. Sokol Vyšehrad B - BSK Fenix Modřany A 11.01.2022 20:45 (65:82) (20:29 29:43 55:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 11.01.2022, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Jeřáb Jan
Schaffner Vojta

71. Sokol Pražský B - Žižkov Falcons C 10.01.2022 20:15 70:64 (14:14 37:27 54:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 10.01.2022, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Vondráček Marek
Hošek Jan
Musil Jan

72. Sokol Žižkov B - TESLA - TJ Košíře 13.01.2022 20:40 (74:105) (14:27 35:59 58:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 13.01.2022, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kec Jakub
Balog Lukáš
Jon Miloslav

13. kolo
73. Sokol Žižkov B - TESLA - Sokol Motol A       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



74. TJ Košíře - Sokol Pražský B 19.01.2022 20:15 (105:75) (33:21 48:43 73:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 19.01.2022, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Musil Jan
Svejkovský Ondřej

75. Žižkov Falcons C - Sokol Vyšehrad B       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



76. BSK Fenix Modřany A - VŠTJ Medicina A 21.01.2022 18:30 (64:62) (14:13 30:33 43:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 21.01.2022, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Kohout Radomír
Šenk Pavel

77. Sokol Dolní Počernice A - TJ ČZU Praha 21.01.2022 20:10 (101:72) (34:14 49:29 77:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 21.01.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Vondráček Marek
Musil Jan
Jon Miloslav

78. Stavební fakulta A - BA Sparta A 17.01.2022 19:00 (94:55) (21:13 51:25 74:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 17.01.2022, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Balog Lukáš
Kohout Radomír

14. kolo
79. Sokol Motol A - Stavební fakulta A 27.01.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 27.01.2022, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Kotrbatá Zuzana
Svejkovský Ondřej

80. BA Sparta A - Sokol Dolní Počernice A 27.01.2022 19:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 27.01.2022, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kec Jakub
Barták Matěj
Jon Miloslav

81. TJ ČZU Praha - BSK Fenix Modřany A 25.01.2022 20:05       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 25.01.2022, 20:05:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Perlík Michal
Kotrbatá Zuzana
Svejkovský Ondřej

82. VŠTJ Medicina A - Žižkov Falcons C 25.01.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 25.01.2022, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Jon Miloslav
Musil Jan

83. Sokol Vyšehrad B - TJ Košíře 25.01.2022 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 25.01.2022, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Vávrová Veronika
Buršík Martin
Kejklíček Roman

84. Sokol Pražský B - Sokol Žižkov B - TESLA       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



15. kolo
85. Sokol Pražský B - Sokol Motol A 31.01.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 31.01.2022, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Jeřáb Jan
Kohout Radomír

86. Sokol Žižkov B - TESLA - Sokol Vyšehrad B 03.02.2022 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 03.02.2022, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kec Jakub
Svejkovský Ondřej
Kotrbatá Zuzana

87. TJ Košíře - VŠTJ Medicina A 02.02.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 02.02.2022, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Záruba Matěj
Barták Matěj
Hošek Jan

88. Žižkov Falcons C - TJ ČZU Praha 04.02.2022 20:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 04.02.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Kohout Radomír
Jon Miloslav

89. BSK Fenix Modřany A - BA Sparta A 04.02.2022 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 04.02.2022, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Vondráček Marek
Jeřáb Jan
Buršík Martin

90. Sokol Dolní Počernice A - Stavební fakulta A 04.02.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 04.02.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Hošek Jan
Šenk Pavel
Balog Lukáš

16. kolo
91. Sokol Motol A - Sokol Dolní Počernice A 10.02.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 10.02.2022, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Balog Lukáš


92. Stavební fakulta A - BSK Fenix Modřany A 07.02.2022 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 07.02.2022, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Záruba Matěj

93. BA Sparta A - Žižkov Falcons C 10.02.2022 19:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 10.02.2022, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Blahout Petr
Kotrbatá Zuzana
Svejkovský Ondřej

94. TJ ČZU Praha - TJ Košíře 08.02.2022 20:05       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 08.02.2022, 20:05:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Vondráček Marek
Bohata Pavel

95. VŠTJ Medicina A - Sokol Žižkov B - TESLA 08.02.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 08.02.2022, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Ulrych Lukáš
Perlík Michal

96. Sokol Vyšehrad B - Sokol Pražský B 08.02.2022 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 08.02.2022, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:

Buršík Martin

17. kolo
97. Sokol Vyšehrad B - Sokol Motol A 15.02.2022 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 15.02.2022, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Musil Jan
Vondráček Marek

98. Sokol Pražský B - VŠTJ Medicina A 14.02.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 14.02.2022, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Balog Lukáš

99. Sokol Žižkov B - TESLA - TJ ČZU Praha 17.02.2022 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 17.02.2022, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



100. TJ Košíře - BA Sparta A 16.02.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 16.02.2022, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Jeřáb Jan
Buršík Martin

101. Žižkov Falcons C - Stavební fakulta A 18.02.2022 20:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 18.02.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



102. BSK Fenix Modřany A - Sokol Dolní Počernice A 18.02.2022 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 18.02.2022, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:



18. kolo
103. Sokol Motol A - BSK Fenix Modřany A 24.02.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 24.02.2022, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:

Jon Miloslav

104. Sokol Dolní Počernice A - Žižkov Falcons C 25.02.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 25.02.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:



105. Stavební fakulta A - TJ Košíře 21.02.2022 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 21.02.2022, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Blahout Petr
Vošahlík Marek
Linhart Tomáš

106. BA Sparta A - Sokol Žižkov B - TESLA 24.02.2022 19:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 24.02.2022, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



107. TJ ČZU Praha - Sokol Pražský B 22.02.2022 20:05       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 22.02.2022, 20:05:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Kejklíček Roman

108. VŠTJ Medicina A - Sokol Vyšehrad B 22.02.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 22.02.2022, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Bohata Pavel


19. kolo
109. VŠTJ Medicina A - Sokol Motol A 01.03.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 01.03.2022, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kec Jakub
Vávrová Veronika

110. Sokol Vyšehrad B - TJ ČZU Praha 01.03.2022 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 01.03.2022, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Blahout Petr


111. Sokol Pražský B - BA Sparta A 28.02.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 28.02.2022, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



112. Sokol Žižkov B - TESLA - Stavební fakulta A 03.03.2022 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 03.03.2022, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Vondráček Marek
Bohata Pavel

113. TJ Košíře - Sokol Dolní Počernice A 02.03.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 02.03.2022, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej


114. Žižkov Falcons C - BSK Fenix Modřany A 04.03.2022 20:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 04.03.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



20. kolo
115. Sokol Motol A - Žižkov Falcons C 24.03.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 24.03.2022, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



116. BSK Fenix Modřany A - TJ Košíře 25.03.2022 18:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 25.03.2022, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:



117. Sokol Dolní Počernice A - Sokol Žižkov B - TESLA 25.03.2022 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 25.03.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:

Kohout Radomír

118. Stavební fakulta A - Sokol Pražský B 21.03.2022 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 21.03.2022, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:

Barták Matěj

119. BA Sparta A - Sokol Vyšehrad B 24.03.2022 19:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 24.03.2022, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



120. TJ ČZU Praha - VŠTJ Medicina A 22.03.2022 20:05       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 22.03.2022, 20:05:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej


21. kolo
121. TJ ČZU Praha - Sokol Motol A 29.03.2022 20:05       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 29.03.2022, 20:05:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Ulrych Lukáš


122. VŠTJ Medicina A - BA Sparta A 29.03.2022 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 29.03.2022, 19:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



123. Sokol Vyšehrad B - Stavební fakulta A 29.03.2022 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 29.03.2022, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



124. Sokol Pražský B - Sokol Dolní Počernice A 28.03.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 28.03.2022, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Bohata Pavel


125. Sokol Žižkov B - TESLA - BSK Fenix Modřany A 31.03.2022 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 31.03.2022, 20:40:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



126. TJ Košíře - Žižkov Falcons C 30.03.2022 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 30.03.2022, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



22. kolo
127. Sokol Motol A - TJ Košíře 29.09.2021 20:10 81:102 (19:27 42:63 53:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 29.09.2021, 20:10:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Musil Jan
Jon Miloslav
Šenk Pavel

128. Žižkov Falcons C - Sokol Žižkov B - TESLA 01.10.2021 20:35 78:59 (15:18 38:32 60:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 01.10.2021, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Balog Lukáš
Kohout Radomír

129. BSK Fenix Modřany A - Sokol Pražský B 01.10.2021 18:30 70:75 (12:21 33:43 51:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 01.10.2021, 18:30:00

místo: DDM Herrmannova, Praha 4

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Ulrych Lukáš
Jon Miloslav

130. Sokol Dolní Počernice A - Sokol Vyšehrad B 01.10.2021 20:10 85:63 (16:16 48:30 64:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 01.10.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Hošek Jan
Musil Jan
Bohata Pavel

131. Stavební fakulta A - VŠTJ Medicina A 30.09.2021 19:40 86:50 (24:16 44:24 63:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 30.09.2021, 19:40:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Kec Jakub
Kejklíček Roman
Svejkovský Ondřej

132. BA Sparta A - TJ ČZU Praha 30.09.2021 19:15 66:58 (24:18 38:31 52:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 30.09.2021, 19:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Vávrová Veronika
Bohata Pavel
Balog Lukáš

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.