image

muži / Oblasti / ročník 2021/22 / Přebor B / Základní fáze


tabulka
1. BK Meteor Praha A 0 0 0 0:0 0
2. Sokol Žižkov D 0 0 0 0:0 0
3. TJ ČSA 0 0 0 0:0 0
4. Sokol Pražský C 0 0 0 0:0 0
5. Meteor TLC A 0 0 0 0:0 0
6. CTS Basket 0 0 0 0:0 0
7. Sokol Kbely B 0 0 0 0:0 0
8. TJ HÁJE - JM A 0 0 0 0:0 0
9. Slovan Bohnice A 0 0 0 0:0 0
10. VSK MFF UK A 0 0 0 0:0 0
11. Aritma Praha 0 0 0 0:0 0
1. kolo
2. Sokol Pražský C - Sokol Žižkov D 05.10.2021 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 05.10.2021, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Jon Miloslav


3. Meteor TLC A - BK Meteor A 04.10.2021 20:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 04.10.2021, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kohout Radomír
Kovačovič Matej

4. CTS Basket - Aritma Praha 06.10.2021 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 06.10.2021, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Kovačovič Matej

5. Sokol Kbely B - VSK MFF UK A 07.10.2021 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 07.10.2021, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Jon Miloslav
Svejkovský Ondřej

6. TJ HÁJE - JM A - TJ ČSA 07.10.2021 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 07.10.2021, 20:40:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Barták Matěj
Blahout Petr

2. kolo
7. Slovan Bohnice A - TJ ČSA 11.10.2021 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 11.10.2021, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Záruba Matěj

8. VSK MFF UK A - TJ HÁJE - JM A 11.10.2021 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 11.10.2021, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Šenk Pavel

9. Aritma Praha - Sokol Kbely B 14.10.2021 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 14.10.2021, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Kejklíček Roman

10. BK Meteor A - CTS Basket 14.10.2021 19:50       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 14.10.2021, 19:50:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kohout Radomír
Barták Matěj

11. Sokol Žižkov D - Meteor TLC A 15.10.2021 20:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 15.10.2021, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Jon Miloslav


3. kolo
13. Sokol Pražský C - Slovan Bohnice A 19.10.2021 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 19.10.2021, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Jon Miloslav


15. CTS Basket - Sokol Žižkov D 20.10.2021 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 20.10.2021, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Buršík Martin
Musil Jan

16. Sokol Kbely B - BK Meteor A 21.10.2021 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 21.10.2021, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Jon Miloslav
Bohata Pavel

17. TJ HÁJE - JM A - Aritma Praha 21.10.2021 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 21.10.2021, 20:40:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Balog Lukáš

18. TJ ČSA - VSK MFF UK A 20.10.2021 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 20.10.2021, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Jon Miloslav
Šenk Pavel

4. kolo
19. Slovan Bohnice A - VSK MFF UK A 25.10.2021 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 25.10.2021, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Šenk Pavel
Ulrych Lukáš

20. Aritma Praha - TJ ČSA 28.10.2021 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 28.10.2021, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kohout Radomír
Blahout Petr

21. BK Meteor A - TJ HÁJE - JM A 28.10.2021 19:50       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 28.10.2021, 19:50:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Kec Jakub

22. Sokol Žižkov D - Sokol Kbely B 29.10.2021 20:35       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 29.10.2021, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Balog Lukáš


24. Sokol Pražský C - Meteor TLC A 26.10.2021 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 26.10.2021, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kohout Radomír
Bohata Pavel

5. kolo
25. Meteor TLC A - Slovan Bohnice A 01.11.2021 20:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 01.11.2021, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Šenk Pavel

26. CTS Basket - Sokol Pražský C 03.11.2021 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 03.11.2021, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Balog Lukáš

28. TJ HÁJE - JM A - Sokol Žižkov D 04.11.2021 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 04.11.2021, 20:40:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Kec Jakub
Kotrbatá Zuzana

29. TJ ČSA - BK Meteor A 03.11.2021 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 03.11.2021, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Buršík Martin

30. VSK MFF UK A - Aritma Praha 01.11.2021 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 01.11.2021, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Jon Miloslav
Ulrych Lukáš

6. kolo
31. Slovan Bohnice A - Aritma Praha 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



32. BK Meteor A - VSK MFF UK A 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



33. Sokol Žižkov D - TJ ČSA 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



35. Sokol Pražský C - Sokol Kbely B 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



36. Meteor TLC A - CTS Basket 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



7. kolo
37. CTS Basket - Slovan Bohnice A 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



38. Sokol Kbely B - Meteor TLC A 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:



39. TJ HÁJE - JM A - Sokol Pražský C 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



41. VSK MFF UK A - Sokol Žižkov D 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



42. Aritma Praha - BK Meteor A 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



8. kolo
43. Slovan Bohnice A - BK Meteor A 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



44. Sokol Žižkov D - Aritma Praha 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



46. Sokol Pražský C - TJ ČSA 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



47. Meteor TLC A - TJ HÁJE - JM A 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



48. CTS Basket - Sokol Kbely B 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



9. kolo
49. Sokol Kbely B - Slovan Bohnice A 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:



50. TJ HÁJE - JM A - CTS Basket 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



51. TJ ČSA - Meteor TLC A 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



52. VSK MFF UK A - Sokol Pražský C 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



54. BK Meteor A - Sokol Žižkov D 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



10. kolo
55. Slovan Bohnice A - Sokol Žižkov D 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



57. Sokol Pražský C - Aritma Praha 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



58. Meteor TLC A - VSK MFF UK A 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



59. CTS Basket - TJ ČSA 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



60. Sokol Kbely B - TJ HÁJE - JM A 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:



11. kolo
61. TJ HÁJE - JM A - Slovan Bohnice A 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



62. TJ ČSA - Sokol Kbely B 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



63. VSK MFF UK A - CTS Basket 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



64. Aritma Praha - Meteor TLC A 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



65. BK Meteor A - Sokol Pražský C 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



12. kolo
68. Sokol Žižkov D - Sokol Pražský C 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



69. BK Meteor A - Meteor TLC A 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



70. Aritma Praha - CTS Basket 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



71. VSK MFF UK A - Sokol Kbely B 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



72. TJ ČSA - TJ HÁJE - JM A 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



13. kolo
73. TJ ČSA - Slovan Bohnice A 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



74. TJ HÁJE - JM A - VSK MFF UK A 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



75. Sokol Kbely B - Aritma Praha 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:



76. CTS Basket - BK Meteor A 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



77. Meteor TLC A - Sokol Žižkov D 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



14. kolo
79. Slovan Bohnice A - Sokol Pražský C 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



81. Sokol Žižkov D - CTS Basket 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



82. BK Meteor A - Sokol Kbely B 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



83. Aritma Praha - TJ HÁJE - JM A 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



84. VSK MFF UK A - TJ ČSA 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



15. kolo
85. VSK MFF UK A - Slovan Bohnice A 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



86. TJ ČSA - Aritma Praha 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



87. TJ HÁJE - JM A - BK Meteor A 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



88. Sokol Kbely B - Sokol Žižkov D 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:



90. Meteor TLC A - Sokol Pražský C 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



16. kolo
91. Slovan Bohnice A - Meteor TLC A 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



92. Sokol Pražský C - CTS Basket 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



94. Sokol Žižkov D - TJ HÁJE - JM A 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



95. BK Meteor A - TJ ČSA 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



96. Aritma Praha - VSK MFF UK A 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



17. kolo
97. Aritma Praha - Slovan Bohnice A 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



98. VSK MFF UK A - BK Meteor A 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



99. TJ ČSA - Sokol Žižkov D 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



101. Sokol Kbely B - Sokol Pražský C 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:



102. CTS Basket - Meteor TLC A 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



18. kolo
103. Slovan Bohnice A - CTS Basket 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



104. Meteor TLC A - Sokol Kbely B 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



105. Sokol Pražský C - TJ HÁJE - JM A 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



107. Sokol Žižkov D - VSK MFF UK A 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



108. BK Meteor A - Aritma Praha 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



19. kolo
109. BK Meteor A - Slovan Bohnice A 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



110. Aritma Praha - Sokol Žižkov D 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



112. TJ ČSA - Sokol Pražský C 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



113. TJ HÁJE - JM A - Meteor TLC A 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



114. Sokol Kbely B - CTS Basket 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:



20. kolo
115. Slovan Bohnice A - Sokol Kbely B 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



116. CTS Basket - TJ HÁJE - JM A 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



117. Meteor TLC A - TJ ČSA 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



118. Sokol Pražský C - VSK MFF UK A 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



120. Sokol Žižkov D - BK Meteor A 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



21. kolo
121. Sokol Žižkov D - Slovan Bohnice A 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



123. Aritma Praha - Sokol Pražský C 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



124. VSK MFF UK A - Meteor TLC A 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:



125. TJ ČSA - CTS Basket 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



126. TJ HÁJE - JM A - Sokol Kbely B 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:



22. kolo
127. Slovan Bohnice A - TJ HÁJE - JM A 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



128. Sokol Kbely B - TJ ČSA 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:



129. CTS Basket - VSK MFF UK A 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:



130. Meteor TLC A - Aritma Praha 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:



131. Sokol Pražský C - BK Meteor A 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.