image

muži / Oblasti / ročník 2021/22 / Přebor B / Základní fáze


tabulka
1. TJ HÁJE - JM A 20 17 3 1555:1240 37
2. Sokol Kbely B 20 15 5 1395:1226 35
3. TJ ČSA 20 14 6 1351:1208 34
4. Sokol Pražský C 20 14 6 1314:1247 34
5. CTS Basket 20 13 7 1331:1266 33
6. Aritma Praha 20 9 11 1232:1301 29
7. BK Meteor Praha A 20 8 12 1182:1177 28
8. Slovan Bohnice A 20 6 14 1271:1350 26
9. VSK MFF UK A 20 6 14 1298:1412 26
10. Meteor TLC A 20 5 15 1163:1378 25
11. Sokol Žižkov D 20 3 17 1172:1459 23
1. kolo
2. Sokol Pražský C - Sokol Žižkov D 05.10.2021 20:15 80:60 (14:19 33:36 54:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 05.10.2021, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Jon Miloslav
Perlík Michal

3. Meteor TLC A - BK Meteor A 04.10.2021 20:30 50:66 (8:18 25:28 36:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 04.10.2021, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kohout Radomír
Kovačovič Matej

4. CTS Basket - Aritma Praha 06.10.2021 20:15 62:54 (14:11 32:19 48:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 06.10.2021, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Kejklíček Roman

5. Sokol Kbely B - VSK MFF UK A 07.10.2021 20:00 71:60 (18:14 40:31 60:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 07.10.2021, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Jon Miloslav
Svejkovský Ondřej

6. TJ HÁJE - JM A - TJ ČSA 07.10.2021 20:10 77:86 (18:17 37:46 55:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 07.10.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Bukovský Michal
Balog Lukáš

2. kolo
7. Slovan Bohnice A - TJ ČSA 11.10.2021 19:30 62:66 (22:9 33:29 51:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 11.10.2021, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Záruba Matěj

8. VSK MFF UK A - TJ HÁJE - JM A 11.10.2021 18:40 84:75 (19:20 39:39 55:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 11.10.2021, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Šenk Pavel

9. Aritma Praha - Sokol Kbely B 14.10.2021 20:40 50:65 (7:14 19:33 48:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 14.10.2021, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Kejklíček Roman

10. BK Meteor A - CTS Basket 14.10.2021 19:50 51:53 (12:15 27:28 42:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 14.10.2021, 19:50:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kohout Radomír
Barták Matěj

11. Sokol Žižkov D - Meteor TLC A 15.10.2021 20:35 56:61 (11:14 35:33 48:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 15.10.2021, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Jon Miloslav
Hošek Jan

3. kolo
13. Sokol Pražský C - Slovan Bohnice A 19.10.2021 20:15 64:53 (21:10 38:18 51:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 19.10.2021, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Jon Miloslav
Buršík Martin

15. CTS Basket - Sokol Žižkov D 20.10.2021 20:15 72:68 (12:22 18:11 29:10 13:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 20.10.2021, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Buršík Martin
Musil Jan

16. Sokol Kbely B - BK Meteor A 21.10.2021 20:00 59:49 (16:15 33:27 44:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 21.10.2021, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Jon Miloslav
Bohata Pavel

17. TJ HÁJE - JM A - Aritma Praha 21.10.2021 20:10 62:56 (19:7 37:26 51:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 21.10.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Balog Lukáš

18. TJ ČSA - VSK MFF UK A 20.10.2021 18:40 67:44 (14:16 31:24 47:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 20.10.2021, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Jon Miloslav
Šenk Pavel

4. kolo
19. Slovan Bohnice A - VSK MFF UK A 25.10.2021 19:30 78:47 (27:18 16:14 27:2)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 25.10.2021, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Šenk Pavel
Ulrych Lukáš

20. Aritma Praha - TJ ČSA 25.10.2021 20:00 54:65 (15:20 23:38 38:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 25.10.2021, 20:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Barták Matěj

21. BK Meteor A - TJ HÁJE - JM A 25.11.2021 19:50 55:78 (18:22 27:41 41:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 25.11.2021, 19:50:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Barták Matěj
Jon Miloslav

22. Sokol Žižkov D - Sokol Kbely B 27.10.2021 20:35 53:77 (12:22 10:13 13:26 18:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 27.10.2021, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Musil Jan
Schaffner Vojta

24. Sokol Pražský C - Meteor TLC A 26.10.2021 20:15 73:47 (13:14 34:19 63:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 26.10.2021, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Bohata Pavel

5. kolo
25. Meteor TLC A - Slovan Bohnice A 01.11.2021 20:30 46:65 (5:20 17:36 34:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 01.11.2021, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Šenk Pavel

26. CTS Basket - Sokol Pražský C 03.11.2021 20:15 55:64 (8:12 19:28 31:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 03.11.2021, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Balog Lukáš

28. TJ HÁJE - JM A - Sokol Žižkov D 04.11.2021 20:10 82:55 (20:10 43:25 60:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 04.11.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Kotrbatá Zuzana

29. TJ ČSA - BK Meteor A 03.11.2021 18:40 60:51 (14:16 27:30 45:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 03.11.2021, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Buršík Martin

30. VSK MFF UK A - Aritma Praha 01.11.2021 18:40 60:64 (12:22 33:36 50:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 01.11.2021, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Jon Miloslav
Ulrych Lukáš

6. kolo
31. Slovan Bohnice A - Aritma Praha 08.11.2021 19:30 69:78 (16:16 21:23 17:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 08.11.2021, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Balog Lukáš

32. BK Meteor A - VSK MFF UK A 11.11.2021 19:50 54:60 (18:15 31:30 42:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 11.11.2021, 19:50:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Bukovský Michal
Jon Miloslav

33. Sokol Žižkov D - TJ ČSA 12.11.2021 20:35 41:70 (6:15 12:18 6:21 17:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 12.11.2021, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Jon Miloslav
Balog Lukáš

35. Sokol Pražský C - Sokol Kbely B 09.11.2021 20:15 56:67 (12:16 28:31 40:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 09.11.2021, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Kohout Radomír

36. Meteor TLC A - CTS Basket 08.11.2021 20:30 51:76 (16:15 24:31 40:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 08.11.2021, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Vondráček Marek
Ulrych Lukáš

7. kolo
37. Slovan Bohnice A - CTS Basket 15.11.2021 19:30 78:56 (17:19 14:5 21:20 26:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 15.11.2021, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Balog Lukáš
Schaffner Vojta

38. Sokol Kbely B - Meteor TLC A 18.11.2021 20:00 65:49 (25:14 41:28 54:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 18.11.2021, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Blahout Petr
Bohata Pavel

39. TJ HÁJE - JM A - Sokol Pražský C 18.11.2021 20:10 87:56 (28:4 46:23 71:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 18.11.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Schaffner Vojta

41. VSK MFF UK A - Sokol Žižkov D 15.11.2021 18:40 79:57 (12:14 27:30 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 15.11.2021, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kohout Radomír
Jon Miloslav

42. Aritma Praha - BK Meteor A 18.11.2021 20:40 46:65 (7:18 25:32 39:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 18.11.2021, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Vondráček Marek

8. kolo
43. Slovan Bohnice A - BK Meteor A 22.11.2021 19:30 61:72 (10:22 34:36 50:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 22.11.2021, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Vondráček Marek
Jon Miloslav

44. Sokol Žižkov D - Aritma Praha 26.11.2021 20:35 62:69 (11:17 16:20 22:14 13:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 26.11.2021, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Vondráček Marek
Schaffner Vojta

46. Sokol Pražský C - TJ ČSA 23.11.2021 20:15 79:67 (24:15 36:35 60:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 23.11.2021, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Balog Lukáš
Buršík Martin

47. Meteor TLC A - TJ HÁJE - JM A 22.11.2021 20:30 62:70 (10:16 26:39 45:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 22.11.2021, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Barták Matěj
Buršík Martin

48. CTS Basket - Sokol Kbely B 24.11.2021 20:15 67:75 (12:25 31:38 52:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 24.11.2021, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Balog Lukáš

9. kolo
49. Sokol Kbely B - Slovan Bohnice A 02.12.2021 20:00 84:63 (21:19 46:34 58:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 02.12.2021, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Balog Lukáš
Kejklíček Roman

50. TJ HÁJE - JM A - CTS Basket 02.12.2021 20:10 73:74 (25:18 33:34 60:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 02.12.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Kohout Radomír
Kavan Jonáš

51. TJ ČSA - Meteor TLC A 01.12.2021 18:40 94:57 (35:21 47:37 77:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 01.12.2021, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Barták Matěj
Ulrych Lukáš

52. VSK MFF UK A - Sokol Pražský C 29.11.2021 18:40 63:72 (10:16 24:34 44:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 29.11.2021, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Šenk Pavel
Hošek Jan

54. BK Meteor A - Sokol Žižkov D 02.12.2021 19:50 79:54 (17:15 38:27 66:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 02.12.2021, 19:50:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Buršík Martin
Kotrbatá Zuzana

10. kolo
55. Slovan Bohnice A - Sokol Žižkov D 09.12.2021 19:30 66:53 (23:13 24:20 9:9 10:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 09.12.2021, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Bohata Pavel

57. Sokol Pražský C - Aritma Praha 07.12.2021 20:15 67:58 (16:15 31:30 48:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 07.12.2021, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hošek Jan
Bukovský Michal

58. Meteor TLC A - VSK MFF UK A 06.12.2021 20:30 72:53 (8:26 29:35 49:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 06.12.2021, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Bohata Pavel

59. CTS Basket - TJ ČSA 08.12.2021 20:15 66:65 (21:15 38:29 51:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 08.12.2021, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kohout Radomír
Svejkovský Ondřej

60. Sokol Kbely B - TJ HÁJE - JM A 09.12.2021 20:00 68:73 (16:22 30:36 52:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 09.12.2021, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Balog Lukáš

11. kolo
61. TJ HÁJE - JM A - Slovan Bohnice A 16.12.2021 20:10 85:48 (24:16 47:30 69:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 16.12.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Schaffner Vojta

62. TJ ČSA - Sokol Kbely B 15.12.2021 18:40 48:70 (8:22 25:31 36:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 15.12.2021, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Kohout Radomír

63. VSK MFF UK A - CTS Basket 13.12.2021 18:40 59:68 (18:24 25:34 46:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 13.12.2021, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Vondráček Marek

64. Aritma Praha - Meteor TLC A 16.12.2021 20:40 78:45 (19:10 36:22 57:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 16.12.2021, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Linhart Tomáš

65. BK Meteor A - Sokol Pražský C 16.12.2021 19:50 55:38 (8:13 23:22 40:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 16.12.2021, 19:50:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kohout Radomír
Kovačovič Matej

12. kolo
68. Sokol Žižkov D - Sokol Pražský C 19.01.2022 20:30 50:84 (5:16 23:25 16:23 6:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 19.01.2022, 20:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Balog Lukáš

69. BK Meteor A - Meteor TLC A 13.01.2022 19:50 51:55 (10:18 28:31 40:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 13.01.2022, 19:50:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Schaffner Vojta

70. Aritma Praha - CTS Basket 13.01.2022 20:40 74:58 (17:15 29:37 48:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 13.01.2022, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Barták Matěj
Vondráček Marek

71. VSK MFF UK A - Sokol Kbely B 10.01.2022 18:40 79:60 (23:10 37:26 55:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 10.01.2022, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Balog Lukáš
Jeřáb Jan

72. TJ ČSA - TJ HÁJE - JM A 12.01.2022 18:40 46:61 (8:15 22:31 34:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 12.01.2022, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Musil Jan
Bohata Pavel

13. kolo
73. TJ ČSA - Slovan Bohnice A 19.01.2022 18:40 78:62 (21:15 40:29 68:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 19.01.2022, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Jon Miloslav
Šenk Pavel

74. TJ HÁJE - JM A - VSK MFF UK A 20.01.2022 20:10 85:67 (25:21 51:33 73:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 20.01.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Vondráček Marek
Svejkovský Ondřej

75. Sokol Kbely B - Aritma Praha 20.01.2022 20:00 76:42 (17:13 34:24 61:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 20.01.2022, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Bohata Pavel
Jon Miloslav

76. CTS Basket - BK Meteor A 19.01.2022 20:15 68:55 (21:14 38:31 54:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 19.01.2022, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Bohata Pavel
Buršík Martin

77. Meteor TLC A - Sokol Žižkov D 17.01.2022 20:30 78:47 (19:7 40:17 62:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 17.01.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Vondráček Marek
Kotrbatá Zuzana

14. kolo
79. Slovan Bohnice A - Sokol Pražský C 24.01.2022 19:30 66:74 (11:17 35:33 50:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 24.01.2022, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Balog Lukáš
Bohata Pavel

81. Sokol Žižkov D - CTS Basket 26.01.2022 20:35 63:75 (20:24 39:39 52:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 26.01.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Barták Matěj
Jon Miloslav

82. BK Meteor A - Sokol Kbely B 27.01.2022 19:50 63:48 (13:6 29:23 44:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 27.01.2022, 19:50:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Balog Lukáš

83. Aritma Praha - TJ HÁJE - JM A 27.01.2022 20:40 50:82 (8:16 35:33 59:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 27.01.2022, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Bohata Pavel
Vondráček Marek

84. VSK MFF UK A - TJ ČSA 24.01.2022 18:40 70:87 (22:19 39:37 54:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 24.01.2022, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Jon Miloslav

15. kolo
85. VSK MFF UK A - Slovan Bohnice A 31.01.2022 18:40 70:56 (13:16 32:32 54:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 31.01.2022, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Ulrych Lukáš

86. TJ ČSA - Aritma Praha 02.02.2022 18:40 71:52 (14:8 22:28 45:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 02.02.2022, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Jon Miloslav
Ulrych Lukáš

87. TJ HÁJE - JM A - BK Meteor A 03.02.2022 20:10 70:44 (21:8 39:17 55:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 03.02.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Bohata Pavel
Balog Lukáš

88. Sokol Kbely B - Sokol Žižkov D 03.02.2022 20:00 72:67 (27:14 46:24 59:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 03.02.2022, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Jon Miloslav
Kec Jakub

90. Meteor TLC A - Sokol Pražský C 31.01.2022 20:30 56:60 (14:20 25:29 43:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 31.01.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Bohata Pavel

16. kolo
91. Slovan Bohnice A - Meteor TLC A 07.02.2022 19:30 88:66 (27:15 44:37 61:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 07.02.2022, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Kohout Radomír
Jon Miloslav

92. Sokol Pražský C - CTS Basket 08.02.2022 20:15 60:53 (20:1 26:21 44:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 08.02.2022, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Svejkovský Ondřej

94. Sokol Žižkov D - TJ HÁJE - JM A 09.03.2022 20:30 65:97 (16:20 29:45 50:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 09.03.2022, 20:30:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Jon Miloslav
Schaffner Vojta

95. BK Meteor A - TJ ČSA 10.02.2022 19:50 64:66 (14:19 28:30 51:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 10.02.2022, 19:50:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Kohout Radomír

96. Aritma Praha - VSK MFF UK A 14.03.2022 19:50 79:76 (22:13 36:29 58:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 14.03.2022, 19:50:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Svejkovský Ondřej

17. kolo
97. Aritma Praha - Slovan Bohnice A 17.02.2022 20:40 72:53 (8:19 34:30 47:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 17.02.2022, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Blahout Petr

98. VSK MFF UK A - BK Meteor A 14.02.2022 18:40 68:77 (12:19 27:41 45:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 14.02.2022, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Vondráček Marek
Šenk Pavel

99. TJ ČSA - Sokol Žižkov D 16.02.2022 18:40 64:62 (16:7 34:21 48:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 16.02.2022, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Kohout Radomír

101. Sokol Kbely B - Sokol Pražský C 17.02.2022 20:00 77:67 (26:17 38:38 54:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 17.02.2022, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Barták Matěj
Svejkovský Ondřej

102. CTS Basket - Meteor TLC A 16.02.2022 20:15 58:55 (14:16 39:25 52:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 16.02.2022, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Jon Miloslav
Melichárek Ivo

18. kolo
103. CTS Basket - Slovan Bohnice A 23.02.2022 20:15 81:68 (24:15 41:31 55:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 23.02.2022, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Buršík Martin

104. Meteor TLC A - Sokol Kbely B 21.02.2022 20:30 69:61 (20:16 34:36 49:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 21.02.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Ulrych Lukáš

105. Sokol Pražský C - TJ HÁJE - JM A 22.02.2022 20:15 58:76 (15:15 24:39 41:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 22.02.2022, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Jon Miloslav
Kohout Radomír

107. Sokol Žižkov D - VSK MFF UK A 25.02.2022 20:35 65:54 (13:21 23:9 14:13 15:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 25.02.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Kohout Radomír

108. BK Meteor A - Aritma Praha 24.02.2022 19:50 65:56 (15:10 34:24 50:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 24.02.2022, 19:50:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Balog Lukáš
Svejkovský Ondřej

19. kolo
109. BK Meteor A - Slovan Bohnice A 03.03.2022 19:50 52:57 (9:10 19:27 36:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 03.03.2022, 19:50:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Musil Jan

110. Aritma Praha - Sokol Žižkov D 03.03.2022 20:40 78:61 (13:19 37:33 58:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 03.03.2022, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Buršík Martin

112. TJ ČSA - Sokol Pražský C 02.03.2022 18:40 79:47 (17:11 37:30 55:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 02.03.2022, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Jon Miloslav
Kovačovič Matej

113. TJ HÁJE - JM A - Meteor TLC A 03.03.2022 20:10 94:64 (25:17 50:32 71:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 03.03.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Barták Matěj

114. Sokol Kbely B - CTS Basket 03.03.2022 20:00 89:64 (35:15 49:30 64:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 03.03.2022, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Kohout Radomír
Jon Miloslav

20. kolo
115. Slovan Bohnice A - Sokol Kbely B 21.03.2022 19:30 56:64 (12:14 26:24 45:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 21.03.2022, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Bohata Pavel
Záruba Matěj

116. CTS Basket - TJ HÁJE - JM A 23.03.2022 20:15 65:67 (9:21 29:41 49:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 23.03.2022, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Musil Jan
Buršík Martin

117. Meteor TLC A - TJ ČSA 21.03.2022 20:30 42:69 (9:18 27:35 33:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 21.03.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Balog Lukáš
Linhart Tomáš

118. Sokol Pražský C - VSK MFF UK A 22.03.2022 20:15 72:66 (16:26 31:40 52:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 22.03.2022, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Musil Jan
Balog Lukáš

120. Sokol Žižkov D - BK Meteor A 25.03.2022 20:35 59:57 (12:14 22:15 8:18 17:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 25.03.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Jon Miloslav
Hošek Jan

21. kolo
121. Sokol Žižkov D - Slovan Bohnice A 01.04.2022 20:35 74:65 (16:17 20:23 22:15 16:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 01.04.2022, 20:35:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Balog Lukáš
Buršík Martin

123. Aritma Praha - Sokol Pražský C 31.03.2022 20:40 55:72 (20:25 28:44 39:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 31.03.2022, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Balog Lukáš

124. VSK MFF UK A - Meteor TLC A 28.03.2022 18:40 87:73 (29:16 45:34 63:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 28.03.2022, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Barták Matěj
Buršík Martin

125. TJ ČSA - CTS Basket 30.03.2022 18:40 45:80 (21:30 34:48 38:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 30.03.2022, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Balog Lukáš
Jeřáb Jan

126. TJ HÁJE - JM A - Sokol Kbely B 31.03.2022 20:10 93:80 (25:21 54:40 78:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 31.03.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Plamínková, Praha 4

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Kejklíček Roman

22. kolo
127. Slovan Bohnice A - TJ HÁJE - JM A 04.04.2022 19:30 57:68 (9:24 25:35 43:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 04.04.2022, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Schaffner Vojta

128. Sokol Kbely B - TJ ČSA 05.04.2022 20:00 67:58 (25:17 39:34 54:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 05.04.2022, 20:00:00

místo: Tělocvična ZŠ Litvínovská, Praha 9 - Prosek

rozhodčí:
Jon Miloslav
Schaffner Vojta

129. CTS Basket - VSK MFF UK A 06.04.2022 20:15 80:52 (16:14 46:29 66:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 06.04.2022, 20:15:00

místo: Hala Kuncova, Praha 5

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Svejkovský Ondřej

130. Meteor TLC A - Aritma Praha 04.04.2022 20:30 65:67 (17:19 39:43 50:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 04.04.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Šenk Pavel

131. Sokol Pražský C - BK Meteor A 05.04.2022 20:15 71:57 (17:15 35:30 45:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Přebor B Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 05.04.2022, 20:15:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Balog Lukáš

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.