image

muži / Oblasti / ročník 2021/22 / 1.třída / Základní fáze


tabulka
1. BC Loudilové 22 19 3 1678:1284 41
2. Sokol Kbely C 22 17 5 1604:1244 39
3. Danube Mavericks 22 17 5 1574:1294 39
4. Technika Praha 22 12 10 1327:1345 34
5. Stavební fakulta B 22 11 11 1477:1497 33
6. Sršni D 22 11 11 1256:1313 33
7. Sokol Motol B 22 9 13 1389:1415 31
8. VSK Iuridica A 22 9 13 1565:1619 31
9. Slovan Bohnice B 22 9 13 1443:1604 31
10. Sokol Vyšehrad C 22 7 15 1253:1423 29
11. Kačeři A 22 6 16 1370:1572 28
12. Sokol Horní Počernice A 22 5 17 1401:1727 27
1. kolo
1. BC Loudilové - Kačeři A 06.10.2021 19:25 79:51 (24:10 39:22 54:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2021, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Balog Lukáš
Bukovský Michal

2. VSK Iuridica A - Sršní D 05.10.2021 19:40 62:54 (11:4 33:28 46:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 05.10.2021, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Jeřáb Jan

3. Sokol Vyšehrad C - Sokol Kbely C 05.10.2021 20:45 55:71 (17:19 25:32 41:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 05.10.2021, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Lejčko Jan
Schaffner Vojta

4. Technika Praha - Danube Mavericks 04.10.2021 20:10 58:51 (17:16 33:25 46:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 04.10.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Sedláček Jan

5. S.H.Počernice A - Stavební fakulta B 05.10.2021 20:15 58:91 (17:13 34:37 49:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 05.10.2021, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Týř Pavel
Bukovský Michal

6. Slovan Bohnice B - Sokol Motol B 05.10.2021 19:30 65:82 (21:23 30:35 47:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 05.10.2021, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Neubauer Jan

2. kolo
7. Kačeři A - Sokol Motol B 11.10.2021 19:00 62:87 (10:25 26:51 51:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 11.10.2021, 19:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Čížek Daniel
Kohout Radomír

8. Stavební fakulta B - Slovan Bohnice B 11.10.2021 19:00 78:72 (14:17 34:38 55:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 11.10.2021, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Sedláček Jan

9. Danube Mavericks - S.H.Počernice A 14.10.2021 20:00 74:55 (18:19 41:36 61:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 14.10.2021, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Týř Pavel
Petrák Jakub

10. Sokol Kbely C - Technika Praha 22.10.2021 19:40 69:54 (17:19 33:30 52:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 22.10.2021, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Vampola Jakub
Čížek Daniel

11. Sršní D - Sokol Vyšehrad C 12.10.2021 20:40 47:31 (13:3 24:13 32:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 12.10.2021, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Bendová Linda
Kočovský Dominik

12. BC Loudilové - VSK Iuridica A 13.10.2021 19:25 69:83 (21:18 35:33 59:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 13.10.2021, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Týř Pavel
Jon Miloslav

3. kolo
13. VSK Iuridica A - Kačeři A 19.10.2021 19:40 70:79 (12:16 24:40 43:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 19.10.2021, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Bohata Pavel

14. Sokol Vyšehrad C - BC Loudilové 19.10.2021 20:45 56:68 (10:20 29:36 45:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 19.10.2021, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Týř Pavel
Čížek Daniel

15. Technika Praha - Sršní D 18.10.2021 20:10 49:60 (11:15 25:30 36:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 18.10.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Šenk Pavel

16. S.H.Počernice A - Sokol Kbely C 19.10.2021 20:15 42:80 (7:24 19:35 30:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 19.10.2021, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Balog Lukáš
Kohout Radomír

17. Slovan Bohnice B - Danube Mavericks 19.10.2021 19:30 73:69 (26:20 42:39 57:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 19.10.2021, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Jeřáb Jan

18. Sokol Motol B - Stavební fakulta B 18.10.2021 18:40 72:62 (20:12 40:27 57:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 18.10.2021, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Kotrbatá Zuzana

4. kolo
19. Kačeři A - Stavební fakulta B 25.10.2021 19:00 75:37 (20:6 34:18 54:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 25.10.2021, 19:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Kotrbatá Zuzana

20. Danube Mavericks - Sokol Motol B 04.11.2021 20:00 70:69 (14:10 30:26 39:43 60:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 04.11.2021, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Bohata Pavel
Kohout Radomír

21. Sokol Kbely C - Slovan Bohnice B 27.10.2021 19:40 83:65 (11:15 39:28 62:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 27.10.2021, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Buršík Martin

22. Sršní D - S.H.Počernice A 26.10.2021 20:40 86:47 (27:19 44:23 67:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 26.10.2021, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Týř Pavel
Vošahlík Marek

23. BC Loudilové - Technika Praha 27.10.2021 19:25 83:46 (24:7 41:26 60:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 27.10.2021, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Hendrich Pavel
Kočovský Dominik

24. VSK Iuridica A - Sokol Vyšehrad C 26.10.2021 19:40 58:65 (19:17 28:33 41:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 26.10.2021, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Syrovátka František
Kovačovič Matej

5. kolo
25. Sokol Vyšehrad C - Kačeři A 02.11.2021 20:45 60:65 (19:11 30:28 48:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 02.11.2021, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Syrovátka František
Jeřáb Jan

26. Technika Praha - VSK Iuridica A 01.11.2021 20:10 67:64 (13:10 33:26 51:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 01.11.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Šmůla Petr
Tvrdíková Michaela

27. S.H.Počernice A - BC Loudilové 02.11.2021 20:15 40:96 (9:25 18:48 28:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 02.11.2021, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Jon Miloslav

28. Slovan Bohnice B - Sršní D 02.11.2021 19:30 78:51 (19:11 36:30 39:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 02.11.2021, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Lahoda Radek
Kohout Radomír

29. Sokol Motol B - Sokol Kbely C 01.11.2021 18:40 52:71 (10:22 20:39 38:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 01.11.2021, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Schaffner Vojta

30. Stavební fakulta B - Danube Mavericks 01.11.2021 19:00 57:71 (18:18 32:37 45:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 01.11.2021, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Vampola Jakub

6. kolo
31. Kačeři A - Danube Mavericks 08.11.2021 19:00 51:62 (10:17 24:30 35:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 08.11.2021, 19:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Sedláček Jan
Kočovský Dominik

32. Sokol Kbely C - Stavební fakulta B 10.11.2021 19:40 53:74 (8:21 22:35 33:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 10.11.2021, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Týř Pavel
Jon Miloslav

33. Sršní D - Sokol Motol B 09.11.2021 20:40 67:61 (22:14 35:33 54:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 09.11.2021, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Sedláček Jan
Buršík Martin

34. BC Loudilové - Slovan Bohnice B 10.11.2021 19:25 82:62 (13:20 33:31 60:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 10.11.2021, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Bukovský Michal

35. VSK Iuridica A - S.H.Počernice A 09.11.2021 19:40 82:61 (26:13 50:32 71:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 09.11.2021, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Syrovátka František
Balog Lukáš

36. Sokol Vyšehrad C - Technika Praha 09.11.2021 20:45 61:51 (21:8 33:26 43:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 09.11.2021, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Čížek Daniel

7. kolo
37. Technika Praha - Kačeři A 15.11.2021 20:10 60:63 (19:15 32:33 48:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 15.11.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Bohata Pavel

38. S.H.Počernice A - Sokol Vyšehrad C 16.11.2021 20:15 58:66 (13:12 23:37 38:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 16.11.2021, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Kohout Radomír

39. Slovan Bohnice B - VSK Iuridica A 16.11.2021 19:30 81:59 (15:18 33:30 60:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 16.11.2021, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Kočovský Dominik

40. Sokol Motol B - BC Loudilové 15.11.2021 18:40 57:61 (15:10 26:18 29:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 15.11.2021, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Čížek Daniel

41. Stavební fakulta B - Sršní D 15.11.2021 19:00 69:51 (17:17 30:28 55:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 15.11.2021, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Týř Pavel
Sedláček Jan

42. Danube Mavericks - Sokol Kbely C 13.12.2021 20:15 67:65 (17:13 40:25 52:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 13.12.2021, 20:15:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Balog Lukáš
Kohout Radomír

8. kolo
43. Kačeři A - Sokol Kbely C 22.11.2021 19:00 64:78 (25:23 38:45 57:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 22.11.2021, 19:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Bukovský Michal

44. Sršní D - Danube Mavericks 04.01.2022 20:40 52:57 (8:11 28:23 39:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 04.01.2022, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Kotrbatá Zuzana

45. BC Loudilové - Stavební fakulta B 24.11.2021 19:25 54:60 (15:7 28:22 41:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 24.11.2021, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Bohata Pavel
Lahoda Radek

46. VSK Iuridica A - Sokol Motol B 23.11.2021 19:40 69:75 (15:18 39:45 58:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 23.11.2021, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Petrák Jakub
Čížek Daniel

47. Sokol Vyšehrad C - Slovan Bohnice B 23.11.2021 20:45 61:71 (18:19 38:32 55:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 23.11.2021, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Týř Pavel
Lejčko Jan

48. Technika Praha - S.H.Počernice A 22.11.2021 20:10 68:62 (14:19 32:29 48:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 22.11.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Kohout Radomír

9. kolo
49. S.H.Počernice A - Kačeři A 30.11.2021 20:15 81:62 (18:23 39:34 51:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 30.11.2021, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Schaffner Vojta

50. Slovan Bohnice B - Technika Praha 30.11.2021 19:30 64:62 (13:26 32:36 49:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 30.11.2021, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Balog Lukáš
Hejduk Jakub

51. Sokol Motol B - Sokol Vyšehrad C 29.11.2021 18:40 80:43 (19:9 39:19 59:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 29.11.2021, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Týř Pavel
Balog Lukáš

52. Stavební fakulta B - VSK Iuridica A 29.11.2021 19:00 86:81 (23:9 44:33 72:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 29.11.2021, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Vampola Jakub
Kucharič Milan

53. Danube Mavericks - BC Loudilové 02.12.2021 20:00 54:76 (16:17 35:35 47:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 02.12.2021, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Koc Ondřej
Syrovátka František

54. Sokol Kbely C - Sršní D 05.01.2022 19:40 68:48 (18:6 33:20 55:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 05.01.2022, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Petrák Jakub

10. kolo
55. Kačeři A - Sršní D 06.12.2021 19:00 65:54 (6:14 25:30 42:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 06.12.2021, 19:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Týř Pavel
Barták Matěj

56. BC Loudilové - Sokol Kbely C 08.12.2021 19:25 68:54 (23:14 36:33 54:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 08.12.2021, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Vampola Jakub
Barták Matěj

57. VSK Iuridica A - Danube Mavericks 07.12.2021 19:40 81:73 (18:16 35:36 53:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 07.12.2021, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kejklíček Roman
Čížek Daniel

58. Sokol Vyšehrad C - Stavební fakulta B 07.12.2021 20:45 56:70 (11:26 23:42 38:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 07.12.2021, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Kočovský Dominik

59. Technika Praha - Sokol Motol B 06.12.2021 20:10 51:61 (12:16 27:30 33:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 06.12.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Sedláček Jan
Kohout Radomír

60. S.H.Počernice A - Slovan Bohnice B 07.12.2021 20:15 68:79 (17:23 31:45 54:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 07.12.2021, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Týř Pavel
Jon Miloslav

11. kolo
61. Slovan Bohnice B - Kačeři A 06.01.2022 20:30 78:70 (24:14 47:36 66:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 06.01.2022, 20:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Týř Pavel
Kavan Jonáš

62. Sokol Motol B - S.H.Počernice A 13.12.2021 18:40 70:71 (16:22 38:43 56:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 13.12.2021, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Týř Pavel
Schaffner Vojta

63. Stavební fakulta B - Technika Praha 13.12.2021 19:00 59:62 (17:20 29:34 48:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 13.12.2021, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Sedláček Jan
Buršík Martin

64. Danube Mavericks - Sokol Vyšehrad C 16.12.2021 20:00 56:45 (10:10 23:17 43:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 16.12.2021, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Koc Ondřej

65. Sokol Kbely C - VSK Iuridica A 15.12.2021 19:40 79:47 (22:16 46:25 59:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 15.12.2021, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Petrák Jakub

66. Sršní D - BC Loudilové 14.12.2021 20:40 46:66 (11:26 24:40 35:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 14.12.2021, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Týř Pavel
Svejkovský Ondřej

12. kolo
67. Kačeři A - BC Loudilové 10.01.2022 19:00 70:87 (20:26 36:43 50:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 10.01.2022, 19:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Kucharič Milan
Sedláček Jan

68. Sršní D - VSK Iuridica A 11.01.2022 20:40 71:58 (14:12 28:28 48:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 11.01.2022, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Toboláková Barbora

69. Sokol Kbely C - Sokol Vyšehrad C 12.01.2022 19:40 71:44 (19:12 33:20 49:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 12.01.2022, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub
Jon Miloslav

70. Danube Mavericks - Technika Praha 13.01.2022 20:00 55:37 (11:12 23:21 40:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 13.01.2022, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Vošahlík Marek

71. Stavební fakulta B - S.H.Počernice A 10.01.2022 19:00 74:89 (21:23 40:37 57:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 10.01.2022, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Kotrbatá Zuzana

72. Sokol Motol B - Slovan Bohnice B 10.01.2022 18:40 69:48 (23:16 38:28 57:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 10.01.2022, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Vampola Jakub
Barták Matěj

13. kolo
73. Sokol Motol B - Kačeři A 17.01.2022 18:40 72:58 (17:23 43:36 58:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 17.01.2022, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Vošahlík Marek

74. Slovan Bohnice B - Stavební fakulta B 18.01.2022 19:30 71:85 (15:21 44:32 62:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 18.01.2022, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Lejčko Jan
Jeřáb Jan

75. S.H.Počernice A - Danube Mavericks 18.01.2022 20:15 63:104 (16:20 27:43 41:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 18.01.2022, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Vondráček Marek
Balog Lukáš

76. Technika Praha - Sokol Kbely C 17.01.2022 20:10 40:67 (8:21 24:35 27:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 17.01.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Šmůla Petr
Bakajsa Michal

77. Sokol Vyšehrad C - Sršní D 08.03.2022 20:45 56:71 (16:15 29:39 46:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 08.03.2022, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Kočovský Dominik

78. VSK Iuridica A - BC Loudilové 18.01.2022 19:40 87:101 (13:27 36:52 60:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 18.01.2022, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Šenk Pavel

14. kolo
79. Kačeři A - VSK Iuridica A 07.03.2022 19:00 42:57 (9:16 16:28 28:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 07.03.2022, 19:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Vampola Jakub
Balog Lukáš

80. BC Loudilové - Sokol Vyšehrad C 26.01.2022 19:25 84:56 (24:21 42:23 66:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 26.01.2022, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Koc Ondřej
Schaffner Vojta

81. Sršní D - Technika Praha 25.01.2022 20:40 60:67 (17:18 35:35 51:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 25.01.2022, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Sedláček Jan

82. Sokol Kbely C - S.H.Počernice A 26.01.2022 19:40 102:53 (23:12 46:22 78:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 26.01.2022, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Lahoda Radek

83. Danube Mavericks - Slovan Bohnice B 07.04.2022 20:00 95:51 (20:9 40:24 63:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 07.04.2022, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Jon Miloslav
Buršík Martin

84. Stavební fakulta B - Sokol Motol B 24.01.2022 19:00 55:71 (13:17 26:34 37:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 24.01.2022, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Kotrbatá Zuzana

15. kolo
85. Stavební fakulta B - Kačeři A 31.01.2022 19:00 88:85 (15:14 38:33 66:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 31.01.2022, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Týř Pavel
Balog Lukáš

86. Sokol Motol B - Danube Mavericks 31.01.2022 18:40 49:81 (9:27 24:45 35:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 31.01.2022, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Šmůla Petr

87. Slovan Bohnice B - Sokol Kbely C 01.02.2022 19:30 51:81 (20:20 30:33 41:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 01.02.2022, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Šenk Pavel
Kočovský Dominik

88. S.H.Počernice A - Sršní D 01.02.2022 20:15 51:55 (14:14 30:32 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 01.02.2022, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Jon Miloslav

89. Technika Praha - BC Loudilové 31.01.2022 20:10 59:65 (16:20 35:29 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 31.01.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Bakajsa Michal

90. Sokol Vyšehrad C - VSK Iuridica A 01.02.2022 20:45 71:59 (21:9 32:34 51:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 01.02.2022, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Sedláček Jan
Hošek Jan

16. kolo
91. Kačeři A - Sokol Vyšehrad C 07.02.2022 19:00 55:59 (20:17 34:28 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 07.02.2022, 19:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Schaffner Vojta

92. VSK Iuridica A - Technika Praha 08.02.2022 19:40 63:94 (15:30 32:54 44:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 08.02.2022, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Matys Pavel

93. BC Loudilové - S.H.Počernice A 09.02.2022 19:25 80:67 (21:23 49:38 66:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 09.02.2022, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Vampola Jakub
Čížek Daniel

94. Sršní D - Slovan Bohnice B 08.02.2022 20:40 65:42 (18:17 30:27 57:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 08.02.2022, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Kočovský Dominik

95. Sokol Kbely C - Sokol Motol B 09.02.2022 19:40 76:50 (17:12 45:22 63:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 09.02.2022, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Jon Miloslav

96. Danube Mavericks - Stavební fakulta B 10.02.2022 20:00 76:33 (13:0 26:11 55:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 10.02.2022, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Lejčko Jan
Týř Pavel

17. kolo
97. Danube Mavericks - Kačeři A 17.03.2022 20:00 83:66 (23:11 38:36 62:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 17.03.2022, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Koc Ondřej

98. Stavební fakulta B - Sokol Kbely C 14.02.2022 19:00 61:64 (8:16 21:30 41:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 14.02.2022, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Kotrbatá Zuzana

99. Sokol Motol B - Sršní D 14.02.2022 18:40 46:60 (9:14 25:23 35:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 14.02.2022, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Vampola Jakub
Jeřáb Jan

100. Slovan Bohnice B - BC Loudilové 15.02.2022 19:30 56:97 (15:26 28:51 32:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 15.02.2022, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Sedláček Jan
Kejklíček Roman

101. S.H.Počernice A - VSK Iuridica A 15.02.2022 20:15 70:94 (20:29 37:53 60:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 15.02.2022, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Bendová Linda
Matys Pavel

102. Technika Praha - Sokol Vyšehrad C 14.02.2022 20:10 60:48 (15:8 26:16 43:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 14.02.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan
Záruba Matěj

18. kolo
103. Kačeři A - Technika Praha 21.02.2022 19:00 60:71 (19:17 33:31 48:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 21.02.2022, 19:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Týř Pavel
Kohout Radomír

104. Sokol Vyšehrad C - S.H.Počernice A 22.02.2022 20:45 64:72 (12:19 29:29 48:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 22.02.2022, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Týř Pavel
Čížek Daniel

105. VSK Iuridica A - Slovan Bohnice B 22.02.2022 19:40 89:80 (23:16 40:35 70:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 22.02.2022, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Kotrbatá Zuzana
Matys Pavel

106. BC Loudilové - Sokol Motol B 23.02.2022 19:25 59:46 (18:7 32:20 43:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 23.02.2022, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Týř Pavel
Jon Miloslav

107. Sršní D - Stavební fakulta B 22.02.2022 20:40 45:68 (14:15 26:33 50:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 22.02.2022, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Balog Lukáš

108. Sokol Kbely C - Danube Mavericks 25.02.2022 19:40 65:60 (27:12 38:33 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 25.02.2022, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Bukovský Michal
Vampola Jakub

19. kolo
109. Sokol Kbely C - Kačeři A 02.03.2022 19:40 90:45 (19:7 42:19 70:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 02.03.2022, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Koc Ondřej

110. Danube Mavericks - Sršní D 03.03.2022 20:00 91:46 (24:12 45:20 66:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 03.03.2022, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Týř Pavel

111. Stavební fakulta B - BC Loudilové 28.02.2022 19:00 57:91 (13:20 27:57 40:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 28.02.2022, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Kohout Radomír

112. Sokol Motol B - VSK Iuridica A 28.02.2022 18:40 55:79 (10:22 29:38 41:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 28.02.2022, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Šenk Pavel
Kovačovič Matej

113. Slovan Bohnice B - Sokol Vyšehrad C 01.03.2022 19:30 47:69 (10:13 18:32 37:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 01.03.2022, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Syrovátka František
Čížek Daniel

114. S.H.Počernice A - Technika Praha 01.03.2022 20:15 76:78 (25:18 44:47 56:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 01.03.2022, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Bendová Linda
Balog Lukáš

20. kolo
115. Kačeři A - S.H.Počernice A 21.03.2022 19:00 79:72 (16:18 39:37 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 21.03.2022, 19:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Lochman Radek

116. Technika Praha - Slovan Bohnice B 21.03.2022 20:10 77:61 (15:17 34:37 61:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 21.03.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Buršík Martin
Sedláček Jan

117. Sokol Vyšehrad C - Sokol Motol B 22.03.2022 20:45 65:56 (17:17 30:28 48:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 22.03.2022, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Sedláček Jan
Schaffner Vojta

118. VSK Iuridica A - Stavební fakulta B 22.03.2022 19:40 81:73 (15:13 31:19 63:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 22.03.2022, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Petrák Jakub
Ulrych Lukáš

119. BC Loudilové - Danube Mavericks 23.03.2022 19:25 71:76 (7:7 31:20 48:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 23.03.2022, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Týř Pavel
Schaffner Vojta

120. Sršní D - Sokol Kbely C 22.03.2022 20:40 62:58 (13:16 34:28 43:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 22.03.2022, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Bendová Linda
Kotrbatá Zuzana

21. kolo
121. Sršní D - Kačeři A 29.03.2022 20:40 72:55 (19:18 36:32 53:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 29.03.2022, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Syrovátka František
Svejkovský Ondřej

122. Sokol Kbely C - BC Loudilové 13.04.2022 19:40 68:73 (17:14 40:24 46:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 13.04.2022, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Kovačovič Matej
Vampola Jakub

123. Danube Mavericks - VSK Iuridica A 31.03.2022 20:00 82:73 (22:26 36:41 57:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 31.03.2022, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Lejčko Jan
Bukovský Michal

124. Stavební fakulta B - Sokol Vyšehrad C 28.03.2022 19:00 86:64 (24:6 51:26 70:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 28.03.2022, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Sedláček Jan
Lochman Radek

125. Sokol Motol B - Technika Praha 28.03.2022 18:40 39:61 (5:15 13:29 24:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 28.03.2022, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Kohout Radomír

126. Slovan Bohnice B - S.H.Počernice A 29.03.2022 19:30 73:64 (21:17 43:38 58:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 29.03.2022, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Petrák Jakub
Lochman Radek

22. kolo
127. Kačeři A - Slovan Bohnice B 04.04.2022 19:00 48:75 (8:17 23:34 30:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 04.04.2022, 19:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Koc Ondřej
Kohout Radomír

128. S.H.Počernice A - Sokol Motol B 05.04.2022 20:15 81:70 (22:16 47:37 62:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 05.04.2022, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Kohout Radomír
Matys Pavel

129. Technika Praha - Stavební fakulta B 04.04.2022 20:10 55:54 (15:18 25:29 36:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 04.04.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Jon Miloslav

130. Sokol Vyšehrad C - Danube Mavericks 05.04.2022 20:45 58:67 (14:11 29:28 45:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 05.04.2022, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Kočovský Dominik

131. VSK Iuridica A - Sokol Kbely C 05.04.2022 19:40 69:91 (14:21 36:49 60:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 05.04.2022, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Petrák Jakub
Šenk Pavel

132. BC Loudilové - Sršní D 06.04.2022 19:25 68:33 (19:10 38:17 57:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 06.04.2022, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Schaffner Vojta

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.