image

muži / Oblasti / ročník 2021/22 / 1.třída / Základní fáze


tabulka
1. Danube Mavericks 0 0 0 0:0 0
2. Sokol Kbely C 0 0 0 0:0 0
3. Sršni D 0 0 0 0:0 0
4. Sokol Motol B 0 0 0 0:0 0
5. BC Loudilové 0 0 0 0:0 0
6. VSK Iuridica A 0 0 0 0:0 0
7. Sokol Vyšehrad C 0 0 0 0:0 0
8. Technika Praha 0 0 0 0:0 0
9. Sokol Horní Počernice A 0 0 0 0:0 0
10. Slovan Bohnice B 0 0 0 0:0 0
11. Kačeři Kunratice A 0 0 0 0:0 0
12. Stavební fakulta B 0 0 0 0:0 0
1. kolo
1. BC Loudilové - Kačeři Kunratice A 06.10.2021 19:25       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.10.2021, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Hendrich Pavel


2. VSK Iuridica A - Sršní D 05.10.2021 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 05.10.2021, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Toboláková Barbora


3. Sokol Vyšehrad C - Sokol Kbely C 05.10.2021 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 05.10.2021, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Lejčko Jan


4. Technika Praha - Danube Mavericks 04.10.2021 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 04.10.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Hejduk Jakub


5. S.H.Počernice A - Stavební fakulta B 05.10.2021 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 05.10.2021, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Týř Pavel


6. Slovan Bohnice B - Sokol Motol B 05.10.2021 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 05.10.2021, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Kavan Jonáš


2. kolo
7. Kačeři Kunratice A - Sokol Motol B 11.10.2021 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 11.10.2021, 19:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



8. Stavební fakulta B - Slovan Bohnice B 11.10.2021 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 11.10.2021, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Hejduk Jakub


9. Danube Mavericks - S.H.Počernice A 14.10.2021 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 14.10.2021, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Týř Pavel


10. Sokol Kbely C - Technika Praha 15.10.2021 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 15.10.2021, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



11. Sršní D - Sokol Vyšehrad C 12.10.2021 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 12.10.2021, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Bendová Linda


12. BC Loudilové - VSK Iuridica A 13.10.2021 19:25       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 13.10.2021, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Týř Pavel


3. kolo
13. VSK Iuridica A - Kačeři Kunratice A 19.10.2021 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 19.10.2021, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Toboláková Barbora


14. Sokol Vyšehrad C - BC Loudilové 19.10.2021 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 19.10.2021, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Týř Pavel


15. Technika Praha - Sršní D 18.10.2021 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 18.10.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Hejduk Jakub


16. S.H.Počernice A - Sokol Kbely C 19.10.2021 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 19.10.2021, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Sedláček Jan


17. Slovan Bohnice B - Danube Mavericks 19.10.2021 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 19.10.2021, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Kavan Jonáš


18. Sokol Motol B - Stavební fakulta B 18.10.2021 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 18.10.2021, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



4. kolo
19. Kačeři Kunratice A - Stavební fakulta B 25.10.2021 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 25.10.2021, 19:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Sedláček Jan


20. Danube Mavericks - Sokol Motol B 28.10.2021 20:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 28.10.2021, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Bakajsa Michal


21. Sokol Kbely C - Slovan Bohnice B 27.10.2021 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 27.10.2021, 19:40:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:
Petrák Jakub


22. Sršní D - S.H.Počernice A 26.10.2021 20:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 26.10.2021, 20:40:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Týř Pavel


23. BC Loudilové - Technika Praha 27.10.2021 19:25       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 27.10.2021, 19:25:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:
Hendrich Pavel


24. VSK Iuridica A - Sokol Vyšehrad C 26.10.2021 19:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 26.10.2021, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Syrovátka František


5. kolo
25. Sokol Vyšehrad C - Kačeři Kunratice A 02.11.2021 20:45       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 02.11.2021, 20:45:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:
Syrovátka František


26. Technika Praha - VSK Iuridica A 01.11.2021 20:10       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 01.11.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Šmůla Petr


27. S.H.Počernice A - BC Loudilové 02.11.2021 20:15       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 02.11.2021, 20:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Toboláková Barbora


28. Slovan Bohnice B - Sršní D 02.11.2021 19:30       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 02.11.2021, 19:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Lahoda Radek


29. Sokol Motol B - Sokol Kbely C 01.11.2021 18:40       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 01.11.2021, 18:40:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kucharič Milan


30. Stavební fakulta B - Danube Mavericks 01.11.2021 19:00       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 01.11.2021, 19:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:
Hejduk Jakub


6. kolo
31. Kačeři Kunratice A - Danube Mavericks 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



32. Sokol Kbely C - Stavební fakulta B 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



33. Sršní D - Sokol Motol B 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



34. BC Loudilové - Slovan Bohnice B 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



35. VSK Iuridica A - S.H.Počernice A 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



36. Sokol Vyšehrad C - Technika Praha 08.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 08.11.2021, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



7. kolo
37. Technika Praha - Kačeři Kunratice A 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



38. S.H.Počernice A - Sokol Vyšehrad C 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



39. Slovan Bohnice B - VSK Iuridica A 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



40. Sokol Motol B - BC Loudilové 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



41. Stavební fakulta B - Sršní D 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



42. Danube Mavericks - Sokol Kbely C 15.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 15.11.2021, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



8. kolo
43. Kačeři Kunratice A - Sokol Kbely C 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



44. Sršní D - Danube Mavericks 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



45. BC Loudilové - Stavební fakulta B 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



46. VSK Iuridica A - Sokol Motol B 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



47. Sokol Vyšehrad C - Slovan Bohnice B 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



48. Technika Praha - S.H.Počernice A 22.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 22.11.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



9. kolo
49. S.H.Počernice A - Kačeři Kunratice A 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



50. Slovan Bohnice B - Technika Praha 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



51. Sokol Motol B - Sokol Vyšehrad C 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



52. Stavební fakulta B - VSK Iuridica A 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



53. Danube Mavericks - BC Loudilové 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



54. Sokol Kbely C - Sršní D 29.11.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 29.11.2021, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



10. kolo
55. Kačeři Kunratice A - Sršní D 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



56. BC Loudilové - Sokol Kbely C 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



57. VSK Iuridica A - Danube Mavericks 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



58. Sokol Vyšehrad C - Stavební fakulta B 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



59. Technika Praha - Sokol Motol B 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



60. S.H.Počernice A - Slovan Bohnice B 06.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 06.12.2021, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



11. kolo
61. Slovan Bohnice B - Kačeři Kunratice A 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



62. Sokol Motol B - S.H.Počernice A 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



63. Stavební fakulta B - Technika Praha 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



64. Danube Mavericks - Sokol Vyšehrad C 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



65. Sokol Kbely C - VSK Iuridica A 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



66. Sršní D - BC Loudilové 13.12.2021       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 13.12.2021, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



12. kolo
67. Kačeři Kunratice A - BC Loudilové 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



68. Sršní D - VSK Iuridica A 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



69. Sokol Kbely C - Sokol Vyšehrad C 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



70. Danube Mavericks - Technika Praha 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



71. Stavební fakulta B - S.H.Počernice A 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



72. Sokol Motol B - Slovan Bohnice B 10.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 10.01.2022, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



13. kolo
73. Sokol Motol B - Kačeři Kunratice A 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



74. Slovan Bohnice B - Stavební fakulta B 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



75. S.H.Počernice A - Danube Mavericks 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



76. Technika Praha - Sokol Kbely C 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



77. Sokol Vyšehrad C - Sršní D 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



78. VSK Iuridica A - BC Loudilové 17.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 17.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



14. kolo
79. Kačeři Kunratice A - VSK Iuridica A 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



80. BC Loudilové - Sokol Vyšehrad C 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



81. Sršní D - Technika Praha 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



82. Sokol Kbely C - S.H.Počernice A 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



83. Danube Mavericks - Slovan Bohnice B 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



84. Stavební fakulta B - Sokol Motol B 24.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 24.01.2022, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



15. kolo
85. Stavební fakulta B - Kačeři Kunratice A 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



86. Sokol Motol B - Danube Mavericks 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



87. Slovan Bohnice B - Sokol Kbely C 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



88. S.H.Počernice A - Sršní D 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



89. Technika Praha - BC Loudilové 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



90. Sokol Vyšehrad C - VSK Iuridica A 31.01.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 31.01.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



16. kolo
91. Kačeři Kunratice A - Sokol Vyšehrad C 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



92. VSK Iuridica A - Technika Praha 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



93. BC Loudilové - S.H.Počernice A 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



94. Sršní D - Slovan Bohnice B 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



95. Sokol Kbely C - Sokol Motol B 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



96. Danube Mavericks - Stavební fakulta B 07.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 07.02.2022, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



17. kolo
97. Danube Mavericks - Kačeři Kunratice A 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



98. Stavební fakulta B - Sokol Kbely C 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



99. Sokol Motol B - Sršní D 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



100. Slovan Bohnice B - BC Loudilové 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



101. S.H.Počernice A - VSK Iuridica A 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



102. Technika Praha - Sokol Vyšehrad C 14.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 14.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



18. kolo
103. Kačeři Kunratice A - Technika Praha 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



104. Sokol Vyšehrad C - S.H.Počernice A 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



105. VSK Iuridica A - Slovan Bohnice B 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



106. BC Loudilové - Sokol Motol B 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



107. Sršní D - Stavební fakulta B 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



108. Sokol Kbely C - Danube Mavericks 21.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 21.02.2022, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



19. kolo
109. Sokol Kbely C - Kačeři Kunratice A 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



110. Danube Mavericks - Sršní D 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



111. Stavební fakulta B - BC Loudilové 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



112. Sokol Motol B - VSK Iuridica A 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



113. Slovan Bohnice B - Sokol Vyšehrad C 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



114. S.H.Počernice A - Technika Praha 28.02.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 28.02.2022, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



20. kolo
115. Kačeři Kunratice A - S.H.Počernice A 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



116. Technika Praha - Slovan Bohnice B 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



117. Sokol Vyšehrad C - Sokol Motol B 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



118. VSK Iuridica A - Stavební fakulta B 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



119. BC Loudilové - Danube Mavericks 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



120. Sršní D - Sokol Kbely C 21.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 21.03.2022, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



21. kolo
121. Sršní D - Kačeři Kunratice A 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:



122. Sokol Kbely C - BC Loudilové 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: hala Třinecká, Praha 9

rozhodčí:



123. Danube Mavericks - VSK Iuridica A 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:



124. Stavební fakulta B - Sokol Vyšehrad C 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: hala ČVUT, Praha 6

rozhodčí:



125. Sokol Motol B - Technika Praha 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:



126. Slovan Bohnice B - S.H.Počernice A 28.03.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 28.03.2022, 00:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:



22. kolo
127. Kačeři Kunratice A - Slovan Bohnice B 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:



128. S.H.Počernice A - Sokol Motol B 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:



129. Technika Praha - Stavební fakulta B 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:



130. Sokol Vyšehrad C - Danube Mavericks 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: Sokolovna Vyšehrad, Praha 2

rozhodčí:



131. VSK Iuridica A - Sokol Kbely C 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:



132. BC Loudilové - Sršní D 04.04.2022       historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 04.04.2022, 00:00:00

místo: SOU Ohradní, Praha 4

rozhodčí:



  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.