image

muži / Oblasti / ročník 2021/22 / 2.třída A / Základní fáze


tabulka
1. SK Napůlhodu 20 18 2 1594:1198 38
2. BK Dynamo 20 15 5 1410:1103 35
3. BK Pirelli A 20 14 6 1438:1146 34
4. BK Rotor Punkrác B 20 11 9 1195:1141 31
5. Sokol Zlíchov A 20 11 9 1350:1303 31
6. TJ Podolí Praha 4 20 11 9 1288:1226 31
7. Slovan Advokacie Praha 20 8 12 1081:1230 28
8. VSK Chemie 20 8 12 1113:1254 28
9. Kačeři B 20 6 14 1217:1393 26
10. Sokol Dejvice 20 5 15 1067:1316 25
11. PRABAS 20 3 17 1019:1462 23
1. kolo
1. BK Rotor Punkrác B - Kačeři B 05.10.2021 20:10 77:64 (17:10 40:33 56:43 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 05.10.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Machálek Jan

3. PRABAS - BK Dynamo 08.10.2021 20:40 53:79 (4:26 22:56 33:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 08.10.2021, 20:40:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Melichárek Ivo

4. TJ Podolí Praha 4 - VSK Chemie 07.10.2021 20:20 65:61 (16:17 27:32 43:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 07.10.2021, 20:20:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Syrovátka František
Nováková Bára

5. Sokol Zlíchov A - BK Pirelli A 06.10.2021 18:45 96:79 (23:26 53:47 72:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 06.10.2021, 18:45:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Toboláková Barbora

6. Slovan Advokacie Praha - Sokol Dejvice 05.10.2021 20:00 62:38 (15:12 28:21 49:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 05.10.2021, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Karwowska Klaudia
Petrák Jakub

2. kolo
7. Kačeři B - Sokol Dejvice 11.10.2021 20:30 53:73 (8:21 19:40 37:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 11.10.2021, 20:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Čížek Daniel
Kohout Radomír

8. BK Pirelli A - Slovan Advokacie Praha 13.10.2021 19:40 62:51 (21:10 36:12 47:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 13.10.2021, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Melichárek Ivo

9. VSK Chemie - Sokol Zlíchov A 14.10.2021 19:55 44:62 (7:18 11:33 25:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 14.10.2021, 19:55:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Kvoch Jan

10. BK Dynamo - TJ Podolí Praha 4 12.10.2021 20:20 56:67 (12:12 30:28 44:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 12.10.2021, 20:20:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Lejčko Jan

11. SK Napůlhodu - PRABAS 11.10.2021 18:15 107:50 (26:12 53:24 81:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 11.10.2021, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Jeřábek Antonín

3. kolo
14. PRABAS - BK Rotor Punkrác B 22.10.2021 20:40 42:63 (8:19 15:35 31:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 22.10.2021, 20:40:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Melichárek Ivo

15. TJ Podolí Praha 4 - SK Napůlhodu 21.10.2021 20:20 60:69 (24:14 37:27 43:46 57:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 21.10.2021, 20:20:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Lahoda Radek
Lochman Radek

16. Sokol Zlíchov A - BK Dynamo 20.10.2021 18:45 77:46 (20:14 38:18 55:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 20.10.2021, 18:45:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Toboláková Barbora

17. Slovan Advokacie Praha - VSK Chemie 19.10.2021 20:00 49:45 (11:10 17:19 38:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 19.10.2021, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Dub Michal
Petrák Jakub

18. Sokol Dejvice - BK Pirelli A 21.10.2021 18:35 38:73 (12:13 20:31 26:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 21.10.2021, 18:35:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Pommer Roman
Lejčko Jan

4. kolo
19. Kačeři B - BK Pirelli A 25.10.2021 20:30 28:96 (8:19 16:44 21:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 25.10.2021, 20:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Svejkovský Ondřej
Kotrbatá Zuzana

20. VSK Chemie - Sokol Dejvice 06.01.2022 19:55 71:62 (21:15 40:27 55:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 06.01.2022, 19:55:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Syrovátka František

21. BK Dynamo - Slovan Advokacie Praha 26.10.2021 20:20 73:39 (18:8 35:16 55:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 26.10.2021, 20:20:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Pazourek Jaroslav

22. SK Napůlhodu - Sokol Zlíchov A 25.10.2021 18:15 82:56 (29:17 45:34 67:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 25.10.2021, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Lejčko Jan

23. BK Rotor Punkrác B - TJ Podolí Praha 4 26.10.2021 20:10 78:60 (20:15 40:23 62:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 26.10.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Vondráček Marek
Neubauer Jan

5. kolo
25. PRABAS - Kačeři B 05.11.2021 20:40 47:72 (4:16 19:36 32:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 05.11.2021, 20:40:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Billík Dennis

27. Sokol Zlíchov A - BK Rotor Punkrác B 03.11.2021 18:45 82:80 (21:14 35:29 57:49 67:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 03.11.2021, 18:45:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Kočovský Dominik

28. Slovan Advokacie Praha - SK Napůlhodu 21.12.2021 20:00 50:60 (10:16 28:30 45:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 21.12.2021, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Syrovátka František
Lahoda Radek

29. Sokol Dejvice - BK Dynamo 04.11.2021 18:35 37:60 (7:11 13:25 28:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 04.11.2021, 18:35:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Tomášek Petr
Lejčko Jan

30. BK Pirelli A - VSK Chemie 03.11.2021 19:40 65:45 (8:7 23:19 38:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 03.11.2021, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Kvoch Jan

6. kolo
31. Kačeři B - VSK Chemie 08.11.2021 20:30 56:72 (13:21 28:39 39:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 08.11.2021, 20:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Sedláček Jan
Kočovský Dominik

32. BK Dynamo - BK Pirelli A 09.11.2021 20:20 81:51 (20:17 37:21 61:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 09.11.2021, 20:20:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Lejčko Jan

33. SK Napůlhodu - Sokol Dejvice 08.11.2021 18:15 74:46 (17:7 35:25 52:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 08.11.2021, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Tomášek Petr

34. BK Rotor Punkrác B - Slovan Advokacie Praha 09.11.2021 20:10 71:50 (20:5 44:21 60:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 09.11.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Billík Dennis

36. PRABAS - TJ Podolí Praha 4 12.11.2021 20:40 58:62 (11:16 24:37 46:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 12.11.2021, 20:40:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Lahoda Radek
Šuláková Pavlína

7. kolo
37. TJ Podolí Praha 4 - Kačeři B 18.11.2021 20:20 68:49 (13:10 31:20 51:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 18.11.2021, 20:20:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Kavan Jonáš

38. Sokol Zlíchov A - PRABAS 17.11.2021 18:45 85:50 (17:23 40:29 62:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 17.11.2021, 18:45:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Toboláková Barbora

40. Sokol Dejvice - BK Rotor Punkrác B 18.11.2021 18:35 40:32 (11:7 26:23 33:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 18.11.2021, 18:35:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Koc Ondřej
Lejčko Jan

41. BK Pirelli A - SK Napůlhodu 15.11.2021 19:40 62:67 (11:22 28:42 43:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 15.11.2021, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Schambergerová Barbora

42. VSK Chemie - BK Dynamo 18.11.2021 19:55 61:60 (18:11 37:35 52:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 18.11.2021, 19:55:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Kvoch Jan
Šuláková Pavlína

8. kolo
43. Kačeři B - BK Dynamo 22.11.2021 20:30 39:70 (4:17 15:36 24:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 22.11.2021, 20:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Bukovský Michal

44. SK Napůlhodu - VSK Chemie 22.11.2021 18:15 85:43 (25:8 37:20 64:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 22.11.2021, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Schambergerová Barbora
Kočovský Dominik

45. BK Rotor Punkrác B - BK Pirelli A 23.11.2021 20:10 54:55 (9:11 23:29 37:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 23.11.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Billík Dennis

47. PRABAS - Slovan Advokacie Praha 26.11.2021 20:40 56:52 (15:11 30:32 47:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 26.11.2021, 20:40:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Šenk Pavel

48. TJ Podolí Praha 4 - Sokol Zlíchov A 25.11.2021 20:20 57:50 (12:15 34:24 44:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 25.11.2021, 20:20:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Kvoch Jan
Šuláková Pavlína

9. kolo
49. Sokol Zlíchov A - Kačeři B 01.12.2021 18:45 85:80 (17:15 33:38 61:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 01.12.2021, 18:45:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Toboláková Barbora

50. Slovan Advokacie Praha - TJ Podolí Praha 4 30.11.2021 20:00 64:49 (16:9 39:23 53:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 30.11.2021, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Dub Michal
Križanský Adam

51. Sokol Dejvice - PRABAS 02.12.2021 18:35 65:52 (16:13 30:23 46:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 02.12.2021, 18:35:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Tomášek Petr
Lejčko Jan

53. VSK Chemie - BK Rotor Punkrác B 02.12.2021 19:55 46:36 (17:5 26:9 37:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 02.12.2021, 19:55:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Kvoch Jan

54. BK Dynamo - SK Napůlhodu 30.11.2021 20:20 52:70 (6:23 20:30 32:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 30.11.2021, 20:20:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Schambergerová Barbora

10. kolo
55. Kačeři B - SK Napůlhodu 06.12.2021 20:30 73:78 (23:12 45:39 60:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 06.12.2021, 20:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Týř Pavel
Barták Matěj

56. BK Rotor Punkrác B - BK Dynamo 07.12.2021 20:10 48:54 (11:11 15:21 31:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 07.12.2021, 20:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Kavan Jonáš

58. PRABAS - BK Pirelli A 10.12.2021 20:40 41:74 (8:16 14:43 27:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 10.12.2021, 20:40:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Schambergerová Barbora
Lejčko Jan

59. TJ Podolí Praha 4 - Sokol Dejvice 09.12.2021 20:20 63:55 (18:13 37:26 56:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 09.12.2021, 20:20:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Nováková Bára
Kavan Jonáš

60. Sokol Zlíchov A - Slovan Advokacie Praha 08.12.2021 18:45 92:71 (16:19 40:37 76:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 08.12.2021, 18:45:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Toboláková Barbora
Svoboda Luděk

11. kolo
61. Slovan Advokacie Praha - Kačeři B 14.12.2021 20:00 77:68 (20:16 37:28 56:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 14.12.2021, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Križanský Adam
Karwowska Klaudia

62. Sokol Dejvice - Sokol Zlíchov A 16.12.2021 18:35 42:73 (8:18 19:39 32:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 16.12.2021, 18:35:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Križanský Adam

63. BK Pirelli A - TJ Podolí Praha 4 15.12.2021 19:40 80:44 (27:6 42:20 66:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 15.12.2021, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Podařil Teodor
Machálek Jan

64. VSK Chemie - PRABAS 16.12.2021 19:55 64:48 (18:17 39:21 52:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 16.12.2021, 19:55:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Nováková Bára

66. SK Napůlhodu - BK Rotor Punkrác B 13.12.2021 18:15 70:76 (15:22 17:14 15:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 13.12.2021, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Tomášek Petr

12. kolo
67. Kačeři B - BK Rotor Punkrác B 10.01.2022 20:30 40:65 (7:15 17:31 31:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 10.01.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Kucharič Milan
Sedláček Jan

69. BK Dynamo - PRABAS 11.01.2022 20:20 97:47 (25:6 19:15 33:14 20:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 11.01.2022, 20:20:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Schambergerová Barbora

70. VSK Chemie - TJ Podolí Praha 4 13.01.2022 19:55 61:53 (12:10 30:23 42:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 13.01.2022, 19:55:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Kunc Martin
Melichárek Ivo

71. BK Pirelli A - Sokol Zlíchov A 12.01.2022 19:40 79:50 (20:17 40:21 61:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 12.01.2022, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Podařil Teodor

72. Sokol Dejvice - Slovan Advokacie Praha 13.01.2022 18:35 74:47 (21:4 39:18 57:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 13.01.2022, 18:35:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Koc Ondřej
Lejčko Jan

13. kolo
73. Sokol Dejvice - Kačeři B 20.01.2022 18:35 69:73 (21:26 29:42 50:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 20.01.2022, 18:35:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Tomášek Petr
Lejčko Jan

74. Slovan Advokacie Praha - BK Pirelli A 18.01.2022 20:00 57:51 (12:16 21:29 31:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 18.01.2022, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Dub Michal
Buršík Martin

75. Sokol Zlíchov A - VSK Chemie 19.01.2022 18:45 86:85 (25:24 37:42 61:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 19.01.2022, 18:45:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Koc Ondřej

76. TJ Podolí Praha 4 - BK Dynamo 12.04.2022 20:20 73:51 (21:14 32:34 52:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 12.04.2022, 20:20:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Lochman Radek
Machálek Jan

77. PRABAS - SK Napůlhodu 01.04.2022 20:40 68:75 (9:17 28:39 52:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 01.04.2022, 20:40:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Beran Štěpán

14. kolo
80. BK Rotor Punkrác B - PRABAS 25.01.2022 20:10 57:46 (15:5 27:18 43:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 25.01.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Kohout Radomír
Melichárek Ivo

81. SK Napůlhodu - TJ Podolí Praha 4 24.01.2022 18:15 97:79 (21:18 43:41 69:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 24.01.2022, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Billík Dennis
Kohout Radomír

82. BK Dynamo - Sokol Zlíchov A 15.02.2022 20:20 70:51 (12:16 28:25 56:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 15.02.2022, 20:20:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Šenk Pavel
Dub Michal

83. VSK Chemie - Slovan Advokacie Praha 27.01.2022 19:55 43:66 (12:20 25:35 34:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 27.01.2022, 19:55:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Kavan Jonáš

84. BK Pirelli A - Sokol Dejvice 26.01.2022 19:40 88:54 (23:19 44:35 65:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 26.01.2022, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Podařil Teodor
Machálek Jan

15. kolo
85. BK Pirelli A - Kačeři B 02.02.2022 19:40 64:63 (15:16 24:28 46:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 02.02.2022, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Podařil Teodor

86. Sokol Dejvice - VSK Chemie 03.02.2022 18:35 57:71 (13:18 28:39 37:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 03.02.2022, 18:35:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Koc Ondřej

87. Slovan Advokacie Praha - BK Dynamo 01.02.2022 20:00 53:80 (12:18 24:47 40:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 01.02.2022, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Karwowska Klaudia
Dub Michal

88. Sokol Zlíchov A - SK Napůlhodu 07.03.2022 18:15 72:102 (17:18 30:50 46:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 07.03.2022, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Dub Michal
Kunc Martin

89. TJ Podolí Praha 4 - BK Rotor Punkrác B 03.02.2022 20:20 54:55 (11:11 28:23 38:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 03.02.2022, 20:20:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Kvoch Jan
Nováková Bára

16. kolo
91. Kačeři B - PRABAS 07.02.2022 20:30 91:42 (27:4 57:11 71:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 07.02.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Šmůla Petr
Schaffner Vojta

93. BK Rotor Punkrác B - Sokol Zlíchov A 08.02.2022 20:10 67:56 (13:18 27:23 41:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 08.02.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Machálek Jan
Šuláková Pavlína

94. SK Napůlhodu - Slovan Advokacie Praha 07.02.2022 18:15 86:49 (23:8 48:15 65:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 07.02.2022, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Tomášek Petr
Tvrdíková Michaela

95. BK Dynamo - Sokol Dejvice 08.02.2022 20:20 100:54 (30:10 45:21 75:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 08.02.2022, 20:20:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Neubauer Jan
Schambergerová Barbora

96. VSK Chemie - BK Pirelli A 10.02.2022 19:55 45:67 (10:26 24:38 35:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 10.02.2022, 19:55:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Jon Miloslav

17. kolo
97. VSK Chemie - Kačeři B 17.02.2022 19:55 67:69 (13:19 31:35 48:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 17.02.2022, 19:55:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Kvoch Jan

98. BK Pirelli A - BK Dynamo 16.02.2022 19:40 65:78 (15:26 30:46 58:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 16.02.2022, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Lochman Radek
Machálek Jan

99. Sokol Dejvice - SK Napůlhodu 17.02.2022 18:35 59:87 (16:18 30:36 45:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 17.02.2022, 18:35:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Križanský Adam
Lejčko Jan

100. Slovan Advokacie Praha - BK Rotor Punkrác B 15.02.2022 20:00 36:55 (14:20 19:32 23:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 15.02.2022, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Karwowska Klaudia
Pazourek Jaroslav

102. TJ Podolí Praha 4 - PRABAS 17.02.2022 20:20 90:34 (30:4 60:12 76:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 17.02.2022, 20:20:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Kunc Martin
Kavan Jonáš

18. kolo
103. Kačeři B - TJ Podolí Praha 4 21.02.2022 20:30 40:66 (6:6 20:33 36:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 21.02.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Týř Pavel
Kohout Radomír

104. PRABAS - Sokol Zlíchov A 25.02.2022 20:40 62:58 (21:16 39:27 50:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 25.02.2022, 20:40:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Šuláková Pavlína

106. BK Rotor Punkrác B - Sokol Dejvice 22.02.2022 20:10 71:80 (19:26 32:46 58:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 22.02.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Melichárek Ivo
Billík Dennis

107. SK Napůlhodu - BK Pirelli A 21.02.2022 18:15 84:82 (29:26 47:47 58:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 21.02.2022, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Tvrdíková Michaela
Tomášek Petr

108. BK Dynamo - VSK Chemie 22.02.2022 20:20 76:35 (24:10 43:18 55:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 22.02.2022, 20:20:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Pazourek Jaroslav
Lejčko Jan

19. kolo
109. BK Dynamo - Kačeři B 01.03.2022 20:20 90:62 (29:19 51:30 52:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 01.03.2022, 20:20:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Ďurana Antonín
Pazourek Jaroslav

110. VSK Chemie - SK Napůlhodu 03.03.2022 19:55 41:75 (11:20 25:41 28:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 03.03.2022, 19:55:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Kunc Martin
Kvoch Jan

111. BK Pirelli A - BK Rotor Punkrác B 02.03.2022 19:40 81:53 (27:13 45:28 64:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 02.03.2022, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Dub Michal

113. Slovan Advokacie Praha - PRABAS 01.03.2022 20:00 67:42 (21:11 33:17 48:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 01.03.2022, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Buršík Martin
Petrák Jakub

114. Sokol Zlíchov A - TJ Podolí Praha 4 02.03.2022 18:45 83:73 (18:16 39:36 61:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 02.03.2022, 18:45:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Toboláková Barbora

20. kolo
115. Kačeři B - Sokol Zlíchov A 21.03.2022 20:30 73:65 (23:13 46:26 58:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 21.03.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Lochman Radek

116. TJ Podolí Praha 4 - Slovan Advokacie Praha 24.03.2022 20:20 69:44 (19:10 41:16 54:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 24.03.2022, 20:20:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Bakajsa Michal
Matys Pavel

117. PRABAS - Sokol Dejvice 25.03.2022 20:40 64:62 (20:22 28:38 43:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 25.03.2022, 20:40:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Šuláková Pavlína
Billík Dennis

119. BK Rotor Punkrác B - VSK Chemie 22.03.2022 20:10 63:56 (22:17 35:26 49:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 22.03.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Šuláková Pavlína

120. SK Napůlhodu - BK Dynamo 11.04.2022 18:15 70:78 (13:19 31:39 51:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 11.04.2022, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Kočovský Dominik
Kohout Radomír

21. kolo
121. SK Napůlhodu - Kačeři B 28.03.2022 18:15 86:59 (18:15 39:30 67:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 28.03.2022, 18:15:00

místo: sokolovna Na Klamovce, Praha 5

rozhodčí:
Tomášek Petr
Svoboda Luděk

122. BK Dynamo - BK Rotor Punkrác B 29.03.2022 20:20 59:51 (10:6 25:20 40:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 29.03.2022, 20:20:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Schambergerová Barbora
Koc Ondřej

124. BK Pirelli A - PRABAS 30.03.2022 19:40 85:63 (20:8 40:27 58:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 30.03.2022, 19:40:00

místo: ZŠ U Roháčových kasáren, Praha 10

rozhodčí:
Vampola Jakub
Dub Michal

125. Sokol Dejvice - TJ Podolí Praha 4 31.03.2022 18:35 62:82 (15:18 31:36 48:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 31.03.2022, 18:35:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Hejduk Jakub
Beran Štěpán

126. Slovan Advokacie Praha - Sokol Zlíchov A 29.03.2022 20:00 61:51 (16:21 32:37 53:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 29.03.2022, 20:00:00

místo: Hala Královka, plocha B, Praha 7

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Karwowska Klaudia

22. kolo
127. Kačeři B - Slovan Advokacie Praha 04.04.2022 20:30 65:36 (12:16 35:21 47:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 04.04.2022, 20:30:00

místo: ZŠ Předškolní, Praha 4

rozhodčí:
Koc Ondřej
Kohout Radomír

*128. Sokol Zlíchov A - Sokol Dejvice 06.04.2022 18:45 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 06.04.2022, 18:45:00

místo: sokolovna Nad Zlíchovem, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Križanský Adam

129. TJ Podolí Praha 4 - BK Pirelli A 07.04.2022 20:20 54:79 (8:16 29:31 36:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 07.04.2022, 20:20:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Kavan Jonáš
Šuláková Pavlína

130. PRABAS - VSK Chemie 08.04.2022 20:40 54:57 (13:10 33:22 46:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 08.04.2022, 20:40:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Šuláková Pavlína

132. BK Rotor Punkrác B - SK Napůlhodu 05.04.2022 20:10 43:70 (9:17 23:34 35:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
2.třída A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 05.04.2022, 20:10:00

místo: ZŠ Na Chodovci, Praha 4

rozhodčí:
Billík Dennis
Melichárek Ivo

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.